Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!



DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/



Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!



Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Červenec 2008

Koncert v Praze

22. července 2008 v 17:41 News

EWA FARNA, HISTORICKY NEJMLADŠÍ ZPĚVAČKA V ČR ÚSPĚŠNĚ ZAKONČILA SVÉ PRVNÍ ŽIVOTNÍ TURNÉ V PRAZE

Ewa Farna
V úterý 17.června zakončila Ewa své veleúspěšné turné "Zazpívej si na Ewa tour 2008". Na 18 koncertů si přišlo s Ewou zazpívat 28 tisíc diváků. Dvouhodinovou rockovou show plnou fyzicky náročných kousků Ewa zvládla na výbornou. Bezesporu k tomu přispělo její dlouholeté aktivní sportování. Důležitou součástí turné byla pěvecká soutěž, jejíž absolutní vítězkou se stala patnáctiletá Tereza z Uherského Brodu. Celkově se soutěže zúčastnilo 326 zpěváků. Všechny tři finalistky byly za své výkony bohatě odměněny partnery turné.

V samotném závěru koncertu si Ewa i poplakala . "Je mi smutno, že turné končí, moc jsem se na to těšila, mám spoustu zážitků a děkuji nejen svému týmu, ale hlavně všem mým fanouškům, kteří na koncerty přišli." Po koncertě následoval přípitek Ewy s kapelou a ostatními. Na rozdíl od všech zúčastněných si mladá rockerka připila čajem.

Pro ty, kteří nestihli turné, ale i pro všechny, kteří si chtějí připomenout jeho atmosféru, vyjde na podzim živé CD a DVD z pražského koncertu s řadou bonusů ze zákulisí.

Před závěrečným pražským koncertem Ewa ještě stihla nejenom natočit pilotní singl k filmu "Camp Rock" z produkce amerického filmového studia Disney, ale také zazpívat českou hymnu v rámci lehkoatletického mítinku Zlatá tretra v Ostravě před více než 20 tisíci lidmi.

V příštím týdnu Ewu čeká další životní událost a to ukončení základní školní docházky. Pak už přijdou na řadu vytoužené prázdniny, které bude zpěvačka částečně trávit i se svou kapelou na festivalech.
Ewa Farna

HUDEBNÍ RÁJ VÁM PŘINÁŠÍ PRVNÍ SAMOSTATNÉ TURNÉ EWY FARNE

Ewa Farna
Ewa Farna na svém prvním samostatném turné

Ewa Farna oslavila loni v srpnu teprve čtrnácté narozeniny a dávno už si nezpívá jen v koupelně. Od té doby, co vyhrála polskou soutěž Šance na úspěch (něco jako u nás Rozjezdy pro hvězdy), se o ní ví i na české hudební scéně. Její objevitel a současný manažer, hudebník a producent Lešek Wronka, vsadil na dobrého koně. Natočil s Ewou debutovou desku MĚLS MĚ VŮBEC RÁD a její ústřední stejnojmenný singl, k němuž vznikl i videoklip, bodoval ve všech hitparádách.

Mladá rocková zpěvačka během roku obstála i v prestižních anketách. V soutěži Český slavík 2006 vyhrála kategorii Objev roku, je držitelkou titulů Objev ro(c)ku časopisu Rock & pop, Objev roku hudební televizní stanice Óčko i Nejlepší zpěvačky v dětské anketě Jetix Awards. Ewa rozhodně není ustrašené dítě, které by se muselo vodit za ručičku (i když rodiče, kteří mají kromě ní ještě další dvě děti, mladšího syna a dceru, se o ni bojí a doprovázejí ji na každém kroku). Dokázala to na letních festivalech. Neohroženě se postavila s kapelou před alkoholem posilněné rockové publikum a zpívala dál i ve chvíli, kdy na ni létaly kelímky s pivem. Snad tím byla rozdováděnému davu sympatická, nakonec ji totiž nechal dozpívat a snad ji i částečně přijal.

V současné době Ewa propaguje své druhé album TICHO (vyšlo 1.10.2007). Tiché rozhodně není, je různorodější a po hudební stránce dospělejší. 2. října v Lucerna Music Baru jí ho pokřtila Lucie Bílá. Spojení s devítinásobnou Zlatou slavicí není náhodné. Ewa byla hostem jejího turné, kde spolu zpívaly písničku LÁSKA JE LÁSKA. "Je to pro mě opravdu pocta zpívat s takovou hvězdou, splnění jednoho z mých snů. Lucka je strašně milá a sympatická osoba a obdivuju její zpěv a pracovitost," říká Ewa Farna.
Ewa Farna
Zpěvačka nominovaná na "české grammy" EWA FARNA - na svém jarním koncertním turné i jako "KOČKA"

Na koncertech v rámci koncertního turné Ewy Farné s podtitulem "Zazpívej si na Ewa Tour 2008" se její příznivci rozhodně nudit nebudou. Ewa, její kapela a všechny složky, které se podílejí na přípravě a realizaci turné ( cca 80 lidí) v těchto dnech finišují.

Pár slov ke scéně:
Celá scéna je po technické stránce velice náročná. Výroba jejích některých částí se právě dokončila v Itálii. Ewa si teď v klidu může vyzkoušet její nástrahy. Scéna je výrazně pohyblivá a tím pádem dostatečně variabilní pro nejrůznější krkolomné kousky mladé rockerky. Zadní oblouk scény vytvoří za pomoci nejmodernější ledkové projekce speciální efekty. Ledky jsou, i přes vysoké náklady, čím dál tím častěji používány při koncertech zahraničích hvězd, právě pro vytvoření originálních efektů. Další výhodou je výborná svítivost, díky které mohou diváci na "open" koncertech zažít tu pravou atmosféru stejně jako uvnitř sálů.

Jelikož je Ewa sportovně založená, daří se připravit nejen jedinečný koncertní program, ale i show, při které bude třeba dbát zejména na bezpečnost. Pro Ewu se připravuje velice nutný tzv. vysoký faktor zajištění. Některé kousky hlavní hvězdy turné opravdu stojí za to. Jak je už delší dobu známo, Ewa si na podiu i zalyžuje. Technicky jde o velice náročný prvek, který se zpěvačka právě snaží zvládnout. Ewa se na koncertech při zpívání bude vznášet ve výšce a pohybovat na lyžích či snowboardu jako na skutečné sjezdovce. Atmosféru doplní právě ledkové projekce. A nejen to ,bez ohledu na předpověď počasí bude v sálech i sněžit.

K pořádné show patří i kostýmy. A tak na co se mohou diváci těšit? Nejdiskutovanějším kostýmem stále zůstává kostým "kočky", ve kterém Ewa velice připomíná jednu známou filmovou postavu z americké produkce. Zpěvačka předvede svůj kostým k písničce "Kočka na rozpálený střeše" novinářům na tiskové konferenci začátkem příštího týdne. Na koncertech Ewa rozhodně nezůstane u jednoho převleku … během koncertu se divákům doslova změní před očima nejméně šestkrát.
Ewa Farna
Ewa Farna

Přidejte se

21. července 2008 v 16:01 News
Pozor nové forum na lide.cz
De Rocx a Ewa Farna
přidej se a zažij opravdový pokec

http://porte.blog.cz/

21. července 2008 v 13:52
Další spřátelený blog.
Jukněte se na http://porte.blog.cz/
Tento blog je o hvězné bráně a různých filmech.

Ewa Farna

21. července 2008 v 11:36 News

Ewa Farna


Ewa Farna Ewa se narodila 12.8.1993 v Třinci. Žije ve Vendryni, kde navštěvuje 9.třídu Základní školy s polským jazykem vyučovacím. Hudbě se věnuje od dětství, 5 a půl roku navštěvovala ZUŠ v Třinci (hra na klavír). Dále navštěvovala 2 roky základní pohybové výchovy (soubor Rytmika při HV PZKO Český Těšín). Ráda sportuje, byla členkou oddílu sjezdového lyžování Ski Beskyd Velká Rača (3 sezóny). Má ráda hudbu, tanec, herectví, ráda zpívá, fotí, nakupuje a také si s chutí vyrazí někam s kamarádkami.

Ewa Farna Od doby, co ji objevil její producent Lešek Wronka, vydala tři alba - Měls mě vůbec rád (2006), singly Měls mě vůbec rád a Zapadlej krám, Ticho (2007), singly Ticho a La la laj v Polsku pak vydala album Sam na sam (2007) - polská verze jejího českého debutu.

Ewa je úspěšná i v mnoha hudebních anketách. V roce 2006 Objev roku - Český slavík. Ewa FarnaV roce 2007 Objev roku - RGM hudební ceny TV Óčko, Objev Ro(c)ku - anketa časopisu Rock&Pop, nominace na Objev roku - Anděl Allianz, Nejoblíbenějsí zpěvačka - dětské ceny Jetix, čtvrké místo v anketě Český slavík. V roce 2008 byla třetí Zpěvačkou roku - Anděl Allianz a třetí Zpěvačkou - Týtý. Získala platinovou desku za prodej alba Měls mě vůbec rád a letos také platinu za prodej desky Ticho.

Ewa jako historicky nejmladší zpěvačka v březnu vyrazila se svojí kapelou De Rocx na samostatné koncertní turné po České republice a zastaví se v 18 městech.

Deníček Ewy

21. července 2008 v 11:35 News

Něco z mého Deníčku..

28. května - Rehabilitační centrum v Hrabyni - autogramiáda a BSD(čti. bisidi, beseda pozn.red.:)). Každoročně se vysází květinová výzdoba pro osobnost, která navštívila USP v Hrabyni. Já mám tu čest, že jedna z výzdob patří mě. Díky!
Po moc milé návštěvě jsem odjela do nejmenovaného nákupního centra, do obchodu Envy kde se konala autogramiáda. Hodina uběhla hrozně rychle a já už musela na zkoušku do kulturáku. Večer mě čekal ostravský koncert, vyvedl se bezvadně. Díky, že jste přišli a že Vás bylo tolik!

29. května - Ráno vstávám do školy:( píšu písemku z fyziky, opravdu se nemohu dočkat...po škole mě čeká rozhovor do MF v naší vendrynské pizzerce. Večer odpočinek a relax, aneb internet a televize.:)

30. května - Ráno jdeme LEGÁLNĚ!:) fandit našim spolužákům na třinecký stadion. Pořádají se totiž atletické závody polských škol. V 14:00 odjíždím do Zlína na koncert s kapelou u příležitosti pořádáni dalšího ročníku Czechtalentu. Vystupovala tam také sqelá kapela Wanastowi vjecy!

31. května- Je to tady! Pro mě výjimečný den- koncert v mé rodné Vendryni!
Ale tak hezky po pořádku:)... Kolem 12:00 k nám domů dorazilo moje sladké autíčko( kdo byl na koncertě určitě ví, o které se jedná:)), z něhož vystoupili managerka Míša, kapelník Marcus, řidič a kamarád Petr se svou přítelkyni. Sedli jsme si na zahradu, oni pili kafé, já čaj a povídali jsme si snad o všem. V 13h jsme se rozloučili s mými rodiči a odjeli na vystoupení do Těšína. Po 20min zpívání na Dětském dni jsme se přesunuli na místo konání večerního koncertu. Proběhla zkouška a přípravy, emoce stoupaly...I když občas trošku pršelo, koncert se vydařil a já jsem byla moc ráda, že přišla celá moje třída, učitelé, rodina, kamarádi a nejen český ale také polský funclub! Celým koncertem nás provázela krásná atmosféra a já Vám za ní mockrát děkuji!

1. června- Časně ráno vstávám a odjíždím na koncert do Westernového městečka Šiklův mlýn. Po cestě dospávám v autě, probouzí mne zastavení vozidla:)..." Yooo, jsme na benzínce, konečně si koupím časopis a zabiju tu nekonečnou nudu!"- říkám si. Vcházím do dveří a hned mířím k regálu s "popsanými papírami". Úsměv mi najednou zmizí ze rtů, když si prohlížím dívčí časopisy a zjistím, že už vlastně všechny doma mám. Tak beru nějaký bulvár, kde jsem se při jeho náhodném prohlížení dozvěděla, že trpím klaustrofobii. Přicházím k pokladně a táta mě odpálkuje se slovy :" Já žádné barevné papírky, kde jsou stejně převážně jenom fotky, kupovat nebudu." Tat´ku už znám tak jsem byla patřičně připravená:). Vytáhla jsem z kapsy 50kč, které mi dala mamka, když jsem ji vylíčila obávanou situaci. No nic, přesuňme se o pár hodin do předu. Přijíždíme na místo, super organizace, velká stage, hezké zázemí. Za 2 hodiny jdeme na to.
_Z koncertu jsem měla hodně dobrý pocit. Do obrovského areálu se přišlo podívat prý kolem 3-4000 lidí! Úžasné!


2. června jsem šla zase do školy, 3. června povedený koncert v Jindřichově Hradci atd atd.
Byl to hodně náročný týden, za to strašně krásný!! (i když jsem ted´ nemocná..:(..ležím doma a potím at´ jsem do úterka na koncík fit)


Doufám , že se Vám moje "reportáž" líbila.
Jak říká můj spolužák: "Mějte se jak chcete a kdyby co...tak nic. Čau.":D
Nééé dělám si srandu, prázdniny už se blíží tak si je užijte, určitě se ještě před jejich začátkem "ozvu"!
Vaše Efa Warna:)
autor: EWA_FARNA



Ewa Farna vytřela konkurenci nečekaně zrak

21. července 2008 v 11:16 News

Ewa Farna vytřela konkurenci nečekaně zrak

Hodně překvapivého vítěze - respektive vítězku - má nové kolo hitparády t-music chart. Když se dva perou, třetí se směje - a Ewa Farna platnost tohoto úsloví jen potvrzuje.



Ewě Farné se povedlo to, co před čtrnácti dny Britney Spears - na poslední chvíli hitparádu vyhrát. Na rozdíl od starší kolegyně si ale bude moci s klipem Jaký to je ještě jeden týden zasoutěžit. Po relativním neúspěchu klipu La la laj před několika týdny se jí tedy dostalo satisfakce se vším všudy.
Na špičce hitparády ještě zamíchal kartami jeden soutěžící. Jedna ze čtyř novinek, Was würdest du tun od kapely Panik, tělesa známého dříve jako Nevada Tan, vpadla hned napoprvé na třetí místo. Panik nekompromisně odsunuli své volksgenossen Cinema Bizarre na čtvrté místo, což podle zákona padajícího exkrementu znamenalo i páté místo pro Madonnu s Justinem Timberlakem. Mírný úkrok vzad potkal i Code Red a Anetu Langerovou na šestém, respektive sedmém místě.
Toto kolo nebylo nakloněno nově nasazeným klipům. Kromě Panic prošel dál akorát Alex C., a jeho Doktorspiele. Hodnotí ministr zdravotnictví pan Julínek jeho desáté místo jako úspěch nebo jako neúspěch?
Jinak lze říci, že uplynulý týden byl na hitparádě klidnější, decentní, uměřený. Nejvíc si polepšili One Night Only - o čtyři místa -, ale jejich Just For Tonight už pobyla v hitparádě sedm týdnů a tudíž je jí dáno odejít. Loučí se také Fall Out Boy, ti si také - společně s Enrique Iglesiasem - nejvíc pohoršili.
To je všechno podstatné. Zda Ewa Farna obhájí své první místo - a zároveň své první první místo v óčkařské hitparádě -, bude zase podstatné příští týden.
Zdroj © : http://ocko.idnes.cz/


text - Jaký to je

21. července 2008 v 11:05 Texty písní
Jaký to je
ty víš jaký to je když člověk ráno vstává.
A zrcadlo ti říká "Děvče, žádná sláva".
Nemáš čím oslnit, nemáš čím překvapit.
Jsi jenom holka od vedle, tak se s tím nauč žít!

Ty víš, jaký to je, bejt ta, no, celkem milá.
Uvnitř si barevná a navrch černobílá.

Nečekáš žádný akt a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.
Nečekáš žádný akt a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.

smutek je ušlechtilej krásná sebelítost,
bejt malá ošklivka co nemá příležitost,
jen tak stát a říkat nikdo mě nemá rád,
jen tak stát a říkat nikdo mě nemá rád!
Ty víš jaký to je stát u zavřenejch dveří
a stokrát zaváhat jestli smíš otevřít!

Nečekáš žádný akt a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.
Nečekáš žádný akt a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.

Nečekáš žádný akt a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.
Nečekáš žádný akt a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.

Nečekáš žádný akt a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.
jen tak stat a říkat nikdo mě nemá rád.

Nečekáš žádný akt a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš.

Nečekáš žádný akt a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.
Nečekáš žádný akt a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.

text - Něco nám přejte

21. července 2008 v 11:03 Texty písní
Něco nám přejte
Dřív než vymyslím, kam své knížky uklidím
možná co já vím,
prý to zvládnem
Náhle jsme si blíž
píseň slábne

Křídou nakreslím, cestu kam až dovidím
zas o kousek líp
své sny známe
pár dnů posledních
počítáme
Rok se s rokem neloučí
jen zpívá zvon
slunce svítí do očí
s něhou

Něco nám přejte, přejte
máme svůj svět před sebou
na nové ráno, ráno
sedá strach
Něco nám přejte, přejte
někdy těsně nad vodou.
Něco nám přejte, přejte
tolikrát - než půjdem spát

Z lavic padá smích, chodbou dávno nezní křik
jeden za všechny
vzpomínáme
Náhle jsme si blíž
to se "máme"
Rok se s rokem rozloučí
už zpívá zvon
slunce svítí do očí
s něhou

Něco nám přejte, přejte
máme svůj svět před sebou
na nové ráno, ráno
sedá strach
Něco nám přejte, přejte
někdy těsně nad vodou.
Něco nám přejte, přejte
tolikrát - než půjdem spát

Něco nám přejte, přejte
máme svůj svět před sebou
na nové ráno, ráno
sedá strach
Něco nám přejte, přejte
někdy těsně nad vodou.
Něco nám přejte, přejte
tolikrát - než půjdem spát

než půjdem spát…

text - Pošli to dál

21. července 2008 v 11:02 Texty písní
Pošli to dál
Nejsem vždycky holka s dobrou náladou
někdy se vztekám vzteky sama nad sebou
někdy mi prostě žádná barva nesedí
nevím co je mi

Chtěla bych sečíst všechny hvězdy nad hlavou
chtěla bych nebýt sama sobě záhadou
není tak lehké každé ráno vstát a jít
není snadné žít
ráno vstát a jít - vstát a jít

Pošli dááál
že je tisíc věcí, které ještě neznám
Pošli dááál
že svět se točí, když ti v noci volám
Pošli dááál
že je všechno lepší , když tě tak blízko mám
tě mám

Je to tichá pošta s tajnou adresou
někdy je zpověď možná i bez velkých slov
že dnes je dnes a zítřek radši neřeším
ještě uvidím - co já vím
ráno uvidím - co já vím

Pošli dááál
že je tisíc věcí, které ještě neznám
Pošli dááál
že svět se točí, když ti v noci volám
Pošli dááál
že je všechno lepší , když tě tak blízko mám
dááál
že se ještě někdy, někdy taky hledám

Tak to pošli dál
prý jsem stále velkou neznámou
někdy nevím kam
jindy spěchám rovnou za tebou
Ještě, že tě mám
tak to pošli dál a buď se mnou
se mnou …
aaaa áááá

Pošli dál
pošli dál, yeh
že je tisíc věcí, které ještě neznám
Pošli dááál
že svět se točí, když ti v noci volám
Pošli dááál
že je všechno lepší když tě tak blízko mám
tě mám.

text - Směj se

21. července 2008 v 11:00 Texty písní
Směj se
Neříkej, že se musím bát,
když máš zrovna strach
žiješ svůj život v refrénech,
já zas po slokách

Neříkej, že mě dávno znáš,
víš co ráda mám
Já mám svůj rock'n'roll
a víc už nevnímám

Tak směj se, snad to dokážeš
měj se rád
Smíchem, tím mi dokážeš víc
než se zdá

směj se ať jsi kdekoli,
úsměv prosím
smíchem všechno přebolí
víc nemusím

neříkej, že je dobré jít moudrým po stopách
žij si svůj život v refrénech
já zas po slokách
já se v tvé písni neztrácím
kroky dobře znám
mám svůj rock'n'roll
a víc už nevnímám

Tak směj se, snad to dokážeš
měj se rád
Smíchem, tím mi dokážeš víc
než se zdá

Směj se ať jsi kdekoli,
úsměv prosím
smíchem všechno přebolí
víc nemusím

Smích prý smutky léčí, oh la la la
léčí smutky v nás
Mám o tvůj splín péči, oh la la la
už mě trochu znáš

Tak směj se, snad to dokážeš
měj se rád
Smíchem, tím mi dokážeš víc
než se zdá

Směj se ať jsi kdekoli,
úsměv prosím
Smíchem všechno přebolí
víc nemusím

Směj se ...

text - Případ ztracenej

21. července 2008 v 10:59 Texty písní
Případ ztracenej
Kdo jsem já,
zrcadla ptám se,
neznámá
nebo už znám se?

Řekni jsem to já,
kdo se zlým
stránkám podobá.

Z velkých hvězd mi
v zádech zamrazí,
ze správných cest mi
lidé nohy podrazí.

Mám jen strach,
že čas se ztrácí v hodinách.

Já tvář už mám,
jen se na mě podívej,
jméno sám mi dej
Ijei jei jeei

Jsem případ bez jména,
v tomto světě ztracená
křič dlouze,
jen pouze
co to všechno znamená.
V té chvíli mi jméno dej,
jsem případ ztracenej.

V síti slov,
čekám na náznak,
jsi můj otazník,
ať se stane zázrak.

Řekni jsem to já,
kdo se zlým
stránkám podobá.

Já však nezaváhám,
to svoje prokletí,
že jsem motýlem,
co stejně jednou uletí.

Dnes už vím,
že v zrcadle stín se neztratí.

Tvář už mám,
jen se na mě podívej,
jméno sám mi dej
Ijei jei jeei

Jsem případ bez jména,
v tomto světě ztracená
křič dlouze,
jen pouze
co to všechno znamená.
A v té chvíli jméno mi dej,
jsem případ ztracenej.

Ztracenej,zracenej,ztracenej,ztracenej,ztracenej,
ztracenej,ztracenej....bum,bum ztracenej......
ztracenej...(15x)


Jsem případ bez jména,
v tomto světě ztracená
a vté chvíli jméno mi dej
....případ ztracenej.....
Ijei jei jeei

Jsem případ bez jména,
v tomto světě ztracená
křič dlouze,
jen pouze
co to všechno znamená.
V té chvíli jméno mi dej,
jsem případ ztracenej.

text - Náhoda

21. července 2008 v 10:57 Texty písní
Náhoda
Osud dlouhý prsty má,
nám karty rozdává
ten co včera spával v parku
dnes vše vyhrává

Říkám vám, kdo se náhod bál
stojí s prázdnou opodál

Krok za krokem, pravá levá,
prázdný náměstí
Z dálky kdosi volá,
že si šlapu po štěstí
Přísahám, že se nevzdávám
Stopy náhod poznávám

Jenom v těch náhodách
zatím číst se dá
Někdo výš než já
víc ví a zná
Za nosem stále jdou
všichni náhodou
svět se v nás jak se zdá
nevyzná

Že je život o náhodách
to už dávno znám
Z padáků jsi ožil
já tě v davu potkávám

???? (doplňte to někdo prosím)
vedle mě teď stál
Na něco se vyptávám

Jenom v těch náhodách
zatím číst se dá
někdo výš než já
víc ví a zná
Za nosem stále jdou
všichni náhodou
svět se v nás jak se zdá
nevyzná

Náhodou
stojím blízko tebe, nedýchám
Záhadou
co ti mám jenom říct
Náhodou
radši do desíti počítám
jen náhodou
nic víc

Krok za krokem pravá levá
prázdný náměstí
Z dálky někdo volá že si šlapu po štěstí

Jenom v těch náhodách
zatím číst se dá
někdo výš než já
víc ví a zná
Za nosem stále jdou
všichni náhodou
svět se v nás jak se zdá
nevyzná

Jenom v těch náhodách
zatím číst se dá
někdo výš než já
víc ví a zná
Za nosem stále jdou
všichni náhodou
svět se v nás jak se zdá
nevyzná

text - Blíž ke hvězdám

21. července 2008 v 10:56 Texty písní
Blž ke hvězdám
Opřená v trávě
O svou dlaň právě
Příběh z koncem nehledám
Vzdát se hvězdám, osudu a prosbám

A hvězda přání
Se nenaklání
Chci jen sama tvořit souhvězdí
Nestojím o pevné zdi

Blíž ke hvězdám
Dál než to znám
Tam blíž ke hvězdám
Spát chvíli
Být v cíli
Mám blíž ke hvězdám
Blíž ke hvězdám

Na plátně stínu
Na modrém vínu
Se mi zdá
Že dnes nesvítá

Proč hvězda přání
Se nenaklání
Chci jen sama tvořit souhvězdí
Nestojím o pevné zdi

Blíž ke hvězdám
Dál než to znám
Tam blíž ke hvězdám
Spát chvíli
Být v cíli
Mám blíž ke hvězdám

Přát víc si mám
Dál než to znám

Blíž ke hvězdám
Dál než to znám
Tam blíž ke hvězdám
Spát chvíli
Být v cíli
Mám blíž ke hvězdám
Blíž ke hvězdám

text - Přátelství

21. července 2008 v 10:54 Texty písní
Přátelství
Od prvních vět
Znali jsem svá přání
Na zpaměť
Jen ty a já
Dvě holky
Jedna duše bláznivá

Vždy bez řečí
Řekly jsme si pravdu
Do očí
Co mý je tvý
Tak začínalo
Naše přátelství

Čas to ale všechno vzal
A zase běží dál

Zdá se že jedna druhé nevěří
Svoje plány a touhy už ti nesvěřím
A není proč na pravdu si hrát
Zdá se že každá má dnes jiný směr
Teď už vím život nemusí být vždycky fér
Umí rozdávat a umí brát

V dobrém i zlém
Se stáváš
Opravdovým přítelem
Já chci víc
Chci smát se s někým
Jen tak bez hranic

Kdo z vás mě ochrání
Před dalším možným zklamáním
To je můj strach
Bije všem kámoškám
Na poplach

Čas aby to všechno vzal
A zase běžel dál

Zdá se že jedna druhé nevěří
Svoje plány a touhy už ti nesvěřím
Není proč na pravdu si hrát
Zdá se že každá má dnes jiný směr
Teď už vím život nemusí být vždycky fér
Umí rozdávat a umí brát

Naše málá velká tajemství
Umí dát
Nová přátelství

Zdá se že jedna druhé nevěří
Svoje plány a touhy už ti nesvěřím
Není proč na pravdu si hrát
Zdá se že každá má dnes jiný směr
Teď už vím život nemusí být vždycky fér
Umí rozdávat a umí brát

Čas to vzal
Běží dál
Jee
Čas to vzal
La la jee
Běží dál
Často vzal
Jee haa hmm

text - Tenkrát

21. července 2008 v 10:53 Texty písní
Tenkrát
Tvoje ústa blízko mám
Dobře vím co chtěj mi říct
Možná...
Poprvé si se mnou sám
A rád...

Pohled tvůj nedá se číst
Asi tápeš víc než já
Ve snách...
Naše stíny lásce brání
A já...

Jak mám ti říct
Že mám tě blíž
Než vůbec můžu chtít
Snad víš co smíš
Chci stoupat výš
Asi má to tak hle být

Hvězdy stály zády k nám
Tenkrát...

Letmou vůni v závratích
Na tvůj ret teď pošlu spát
Jak dřív...
Nevinná hra zdá se zvláštní
Bůh ví

Začalo svítat v zákoutích
Pusa tvá je vzdálená
Je nejdál...
Jestli noc se zpátky vrátí
Se ptám...

Jak mám ti říct
Že mám tě blíž
Než vůbec můžu chtít
Snad víš co smíš
Chci stoupat výš
Asi má to tak hle být

Hvězdy stály zády k nám
Tenkrát...

Tvoje ústa blízko mám
Dobře vím co chtěj mi říct
Možná...

text - Nemám na vybranou

21. července 2008 v 10:52 Texty písní
Nemám na vybranou:
Postrádám úsměv tvůj
Obětí i oči tvé
V dálce už ztracené

Mě schází celý den
Hezky spolu strávenej
Můj anděli bez křídel

Proč nemůžu s tebou být
Neumím city skrýt
Píšu co srdce chce
A tenhle text je o lásce
Co já vím...

Kašlu na zákazy
Nemám na-na-na-na-navybranou
Chci znát čeho mám se bát
Já vím že slova má
Zůstanou nepochopená
Chci znát čeho mám se bát

Říkám, jak to vydím já

Kárá mě ozvěna
Co ta holka pořád má
Přece se nevyzná

Zas vidím tvoji tvář
Podivně se podíváš
Toho si nevšímám

Proč nemůžu s tebou být
Neumím city skrýt
Píšu co srdce chce
A tenhle text je o lásce
Co já vím...

Kašlu na zákazy
Nemám na-na-na-na-navybranou
Chci znát čeho mám se bát
Já vím že slova má
Zůstanou nepochopená
Chci znát čeho mám se bát

Jenže já
Úsměv na rtech mám
A prostě nikdy
Tohle nevzávám

Kašlu na zákazy
Nemám na-na-na-na-navybranou
Chci znát čeho mám se bát
Já vím že slova má
Zůstanou nepochopená
Chci znát čeho mám se bát

Nemám, nemám na vybranou
Chci znát čeho mám se bát

Kašlu na zákazy
Nemám na-na-na-na-navybranou
Chci znát čeho mám se bát

Nemám, nemám na vybranou

text - Ponorka

21. července 2008 v 10:45 Texty písní
Ponorka
Ráno se probouzím
Někdy z mlhy slyším hlas
"Vstávej už je čas!"
Se svým snem akorát
Vstávám unavená zas

Vím že nic nestíhám
Co mám dělat v pyžamu ven utíkám

Tak dělej honem, honem, honem
Letím čas rychle utíká
Hejbni se jako já
Dělej honem, honem, honem
Letím není čas si sednout
Vždyť žijeme jen jednou

Točím se dokola
A ještě něco se mi zdá
To nebudu asi já
Táta mě zavolá
Na něco pořád se mě ptá

Vím že nic nestíhám
Co mám dělat v pyžamu ven utíkám

Dělej honem, honem, honem
Letím čas rychle utíká
Hejbni se jako já
Dělej honem, honem, honem
Letím není čas si sednout
Vždyť žijeme jen jednou

Dělej honem, honem, honem
Letím čas rychle utíká
Hejbni se jako já
Dělej honem, honem, honem
Letím není čas si sednout
Vždyť žijeme jen jednou

Oh jeeee

text - Z bláta do louže

21. července 2008 v 10:37 Texty písní
Z bláta do louže
Vím proč lásku nezkouším
Vím proč se jí bát
Ráno jsem to já a večer jsme to my
Komu nechce se jen spát

Já ale spánku se nebráním
Lítám ráda bez křídel
Znám sliby "Nikdy Tě nezraním"
A pak úhlavní si nepřítel

Jenže moudrý přísloví mi říká
Že s tebou je to jako dřív
Z bláta do louže

Znám chvíle kdy mi kluci schází
Ale bez nich je mi líp
Více zářím
Ve svých snech mám větší klid
Vím co říkám
Bez nich je mi vážně líp

Vím proč lásku nezkouším
Vím proč se jí bát
Ráno jsem to já a večer jsme to my
Komu nechce se jen spát

Jenže moudrý přísloví mi říká
Že s tebou je to jako dřív
Z bláta do louže

Znám chvíle kdy mi kluci schází
Ale bez nich je mi líp
Více zářím
Ve svých snech mám větší klid
Znám chvíle kdy mi kluci schází
Ale bez nich je mi líp
Více zářím
Ve svých snech mám větší klid
Vím co říkám
Bez nich je mi vážně líp

Bez nich je mi vážně líp...
Bez nich je mi vážně líp...
Bez nich je mi líp...

Znám chvíle kdy mi kluci schází
Ale bez nich je mi líp
Více zářím
Ve svých snech mám větší klid
Znám chvíle kdy mi kluci schází
Ale bez nich je mi líp
Více zářím
Ve svých snech mám větší klid
Vím co říkám
Bez nich je mi vážně líp

text - La la laj

21. července 2008 v 10:35 Texty písní
La la laj
La la la la la la la laj.
La la la la la la la laj.

Někdy se mi zdá,
že patřím do dávný doby.
Chodím sem a tam,
tak jak se cítit mám.
Letím za vůní květu,
cítím pláč
a každou chvíli i slunce zmizí.

La la la la la la la laj.
Potichu,
La la la la la la la laj.
Si zpívám,
La la la la la la la laj.
Pro sebe,
La la la la la la la laj.

Někdy se mi zdá,
že patřím do jiný doby.
Zatím co hledám skrýš,
ty dál tiše procházíš.
Letím za vůni květu,
cítím pláč
a slunce padá a mizí.

No tak,
La la la la la la laj.
Potichu,
La la la la la la laj.
Si zpívám,
La la la la la la laj.
Pro sebe,
La la la la la la laj.


La la la la la la laj.
Potichu,
La la la la la la laj.
Si zpívám,
La la la la la la laj.
Pro sebe,
La la la la la la laj.

La la la la la la laj.