Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Deníček Ewy

21. července 2008 v 11:35 |  News

Něco z mého Deníčku..

28. května - Rehabilitační centrum v Hrabyni - autogramiáda a BSD(čti. bisidi, beseda pozn.red.:)). Každoročně se vysází květinová výzdoba pro osobnost, která navštívila USP v Hrabyni. Já mám tu čest, že jedna z výzdob patří mě. Díky!
Po moc milé návštěvě jsem odjela do nejmenovaného nákupního centra, do obchodu Envy kde se konala autogramiáda. Hodina uběhla hrozně rychle a já už musela na zkoušku do kulturáku. Večer mě čekal ostravský koncert, vyvedl se bezvadně. Díky, že jste přišli a že Vás bylo tolik!

29. května - Ráno vstávám do školy:( píšu písemku z fyziky, opravdu se nemohu dočkat...po škole mě čeká rozhovor do MF v naší vendrynské pizzerce. Večer odpočinek a relax, aneb internet a televize.:)

30. května - Ráno jdeme LEGÁLNĚ!:) fandit našim spolužákům na třinecký stadion. Pořádají se totiž atletické závody polských škol. V 14:00 odjíždím do Zlína na koncert s kapelou u příležitosti pořádáni dalšího ročníku Czechtalentu. Vystupovala tam také sqelá kapela Wanastowi vjecy!

31. května- Je to tady! Pro mě výjimečný den- koncert v mé rodné Vendryni!
Ale tak hezky po pořádku:)... Kolem 12:00 k nám domů dorazilo moje sladké autíčko( kdo byl na koncertě určitě ví, o které se jedná:)), z něhož vystoupili managerka Míša, kapelník Marcus, řidič a kamarád Petr se svou přítelkyni. Sedli jsme si na zahradu, oni pili kafé, já čaj a povídali jsme si snad o všem. V 13h jsme se rozloučili s mými rodiči a odjeli na vystoupení do Těšína. Po 20min zpívání na Dětském dni jsme se přesunuli na místo konání večerního koncertu. Proběhla zkouška a přípravy, emoce stoupaly...I když občas trošku pršelo, koncert se vydařil a já jsem byla moc ráda, že přišla celá moje třída, učitelé, rodina, kamarádi a nejen český ale také polský funclub! Celým koncertem nás provázela krásná atmosféra a já Vám za ní mockrát děkuji!

1. června- Časně ráno vstávám a odjíždím na koncert do Westernového městečka Šiklův mlýn. Po cestě dospávám v autě, probouzí mne zastavení vozidla:)..." Yooo, jsme na benzínce, konečně si koupím časopis a zabiju tu nekonečnou nudu!"- říkám si. Vcházím do dveří a hned mířím k regálu s "popsanými papírami". Úsměv mi najednou zmizí ze rtů, když si prohlížím dívčí časopisy a zjistím, že už vlastně všechny doma mám. Tak beru nějaký bulvár, kde jsem se při jeho náhodném prohlížení dozvěděla, že trpím klaustrofobii. Přicházím k pokladně a táta mě odpálkuje se slovy :" Já žádné barevné papírky, kde jsou stejně převážně jenom fotky, kupovat nebudu." Tat´ku už znám tak jsem byla patřičně připravená:). Vytáhla jsem z kapsy 50kč, které mi dala mamka, když jsem ji vylíčila obávanou situaci. No nic, přesuňme se o pár hodin do předu. Přijíždíme na místo, super organizace, velká stage, hezké zázemí. Za 2 hodiny jdeme na to.
_Z koncertu jsem měla hodně dobrý pocit. Do obrovského areálu se přišlo podívat prý kolem 3-4000 lidí! Úžasné!


2. června jsem šla zase do školy, 3. června povedený koncert v Jindřichově Hradci atd atd.
Byl to hodně náročný týden, za to strašně krásný!! (i když jsem ted´ nemocná..:(..ležím doma a potím at´ jsem do úterka na koncík fit)


Doufám , že se Vám moje "reportáž" líbila.
Jak říká můj spolužák: "Mějte se jak chcete a kdyby co...tak nic. Čau.":D
Nééé dělám si srandu, prázdniny už se blíží tak si je užijte, určitě se ještě před jejich začátkem "ozvu"!
Vaše Efa Warna:)
autor: EWA_FARNA


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama