Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Jetix Kids Arwards 2008

18. července 2008 v 18:48 |  News

Jetix Kids Awards 2008 !Napsala Ewa!

Veni vidi vici:D....NEE, DĚLÁM SI LEGRACI! Ale díky Vám jsem dostala další cenu, tentokrát na Jetix Awards za Nejlepší zpěvačku! Mezi takovými jmény jako je Lucie Bílá nebo Lucka Vondráčková, jsem to nečekala. Takže všem moooc děkuji za hlasy, věřte, že si jich opravdu vážím. Jste nejlepší!!!:)
Váš Ewik:)
autor: EWA_FARNA
České děti mají v současné době nejraději hrdinky televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě Zlatu Adamovskou a Danielu Šinkorovou. V přízni dětí dále zpěvačka Ewa Farna střídá Anetu Langerovou. Ukazují to předběžné výsledky ankety Jetix Kids Awards 2008, ve které hlasuje týdně až 7 tisíc dětí.

Ewa Farna střídá v popularitě Anetu Langerovou.
Mezi dětské idoly se překvapivě tento rok zařadila rapperská skupina Gipsy.cz, nováček v anketě. Stejně tak u dětských diváků boduje mladičká zpěvačka Ewa Farna, která dokonce nechala zapomenout i na superstar Anetu Langerovou.
Stejně jako v minulých ročnících soupeří o přízeň dětských diváků Karel Gott a prezident Václav Klaus, stálice ankety.
Od počátku května, kdy bylo hlasování odstartováno, dá za jediný týden hlasy svým nejoblíbenějším hvězdám pět až sedm tisíc dětí. Loni se ankety zúčastnilo 25 000 dětských diváků. Své idoly mohou letos volit do 15. června.
Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční 22. června a bude spojeno s velkolepou show. Moderovat ji bude Leoš Mareš a během ní se děti setkají i s mnohými dalšími populárními osobnostmi. Vstup bude zdarma.

Psycholožka: vidí v nich své matky

Podle dětské psycholožky Václavy Masákové z Pedagogicko-psychologické poradny pro Prahu 1, 2 a 4 mají děti rády Zlatu Adamovskou a Danielu Šinkorovou, protože jim připomínají jejich maminky.
"Navíc obě herečky hrají lékařky, jedna dokonce dětskou, a děti touží po tom, aby je někdo opatroval. To role těchto dvou hereček splňují a děti tak mají k seriálovým doktorkám důvěru, protože obě pečují o druhé," řekla Masáková.
Odliv dětské přízně zaznamenal hokejista Jaromír Jágr. Václava Masáková uvedla, že je to hlavně tím, že se hráč méně objevuje v českých médiích a děti na něj zapomínají. "Kdyby hrál na mistrovství světa a my bychom tam získali medaili, měl by naopak velkou šanci v anketě zvítězit," dodala s úsměvem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama