Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Vyhlášení pěvecké soutěže "Zazpívej si na Ewa tour 2008"

18. července 2008 v 18:41 |  Zazpívej si na Ewa tour 2008

Vyhlášení pěvecké soutěže "Zazpívej si na Ewa tour 2008"

Soutěž odstartovala 1.února a v úterý 17.6. byla úspěšně zakončena finálovým bojem v Praze. Finalistkami byly Mily z Litvínova, Tezik z Jindřichova Hradce a Tereza_L z Uherského Brodu. Všechny tři zpívaly písničku Ticho. Absolutní vítězkou se stala Tereza_L, která si na závěr zazpívala s Ewou. Na druhém místě skončila Mily a na třetím se umístila Tezik. Všem ještě jednou gratulujeme.

1. místo - Tereza - obdržela hlavní výhru - zájezd do italských Alp od cestovky Nev-dama a dále multimediální encyklopedii od firmy Microsoft, poukázku v hodnotě 4000,- Kč na nákup u Bati a batoh a kabelu Eastpak, které Ewa na pódiu podepsala.

2. místo - Mily - získala 2 batůžky značky Eastpak, dvoudenní pobyt v Šiklové mlýně v hotelu Kolorádo, poukaz od Bati v hodnotě 2000,- Kč a bezdrátovou myšku firmy Microsoft.

3.místo - Tezik - vyhrála 2 batůžky Eastpak, CD Ticho, poukaz od Bati v hodnotě 1000,- Kč a web kameru od firmy Microsoft.

Děkujeme všem, kteří jste měli odhodlání do naší soutěže poslat svoje video a tím se také podílet na Ewa tour 2008. Díky patří i těm, kteří soutěžící podpořili ať už svými hlasy na webu a nebo potleskem přímo na koncertech. Pro zajímavost, celkově se zúčastnilo 326 příspěvků a na webu vás hlasovalo na 40 tisíc lidí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama