Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Záznam z pražského koncertu na DVD

18. července 2008 v 18:02 |  News

Ewa Farna završí natáčením DVD úspěšné turné

S konečným účtem přesahujícím 26 tisíc diváků končí své jarní turné Ewa Farna. Poslední koncert se koná dnes v Praze a talentovaná zpěvačka během něj natočí své první koncertní DVD.

"Na záznam se fanoušci mohou těšit už na podzim jak v podobě DVD, tak i živého cédéčka," uvedla Nadia Koronovská z vydavatelství Universal Music.
Pražský koncert se měl původně konat v budově KC Novodvorská, ale pro velký zájem se přesunul do společenského sálu Kongresového centra.
Právě tam vyvrcholí doprovodná soutěž turné pojmenovaného Zazpívej si na Ewa Tour. Během předchozích šestnácti koncertů si vždy tři zájemci, vybraní z minikonkursů, zazpívali na jevišti a vítěz, jehož vybralo publikum, postoupil do finále.
O konečných třech ucházečkách o vítězství (všude uspěly dívky), které se předvedou naživo na pražském koncertě, pak rozhodli v hlasování na webových stránkách zpěvačky přímo fanoušci. Na vítězku, která vzejde z celkových 326 přihlášených, čeká zájezd do Alp a další hodnotné ceny.
Ewa Farna pro své fanoušky nachystala koncertní show, která kromě poprockových písniček včetně hitu Jaký to je ze seriálu Ošklivka Katka nabízí také velkolepou kostýmní podívanou.
Zpěvačka se proměňuje v kočku či snowboardistku, vznášející se nad pódiem v přívalu "sněhových" konfet. Předvede i bubenické sólo. Do show se zapojuje i "upíří" kapela.
Ještě před pražským koncertem Ewa Farna natočila videoklip k titulní písni polské verze americkému filmu Camp Rock, a to společně s kolegy ze sousedních států. Její album Ticho se po devíti měsících od vydání stále drží mezi nejprodávanějšími. Zpěvačka si za něj již vysloužila dvojnásobné platinové ocenění díky prodeji více než 30 tisíc kusů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama