Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Září 2008

Stahujte - další podpis Ewy

26. září 2008 v 22:45 | klimik |  News
Pozor mám pro vás další podpis Ewy :-)
Tak si ho stáchněte a vyiskněte :-)

Další spřátelený blog

25. září 2008 v 12:13 | klimik
Lukassa3
Jméno: Lukáš Šalplachta
přezdívka: Lukassa3
blog: http://ewik-farna.blog.cz/
SB : 25.9.O8
Zaměření blogu: Blog se změřuje na zpěvačku Ewu Farnou ..

Ewa na premiere Camp Rocku...

19. září 2008 v 10:17 | klimik |  Videa EF
Mám pro vás video které jste mohli vidět v Topstar Magazínu :-) Ewa byla v Londýně
Ještě pro vás mám dvě fotky z premiéry:-)Koncert z Krnova - videa

17. září 2008 v 19:51 | klimik |  News
Nová videa z Krnova
Zavři oči
Blíž ke hvězdám

Foto - Natáčení klipu Boží mlejny melou !!!

16. září 2008 v 20:16 | klimik |  News
Natáčel se klip Boží mlejny melou a já pro vás mám fotky z natáčení na klip se můžete těšit začátkem Října :-)
Ale jestli chcete tak si můžete stáhnout studiovou verzi mlejnů právě na tomto webu :-)

Camp rock - premiéra - Ewa byla v Lonýně...

16. září 2008 v 19:50 | klimik |  News
Mám po vás dvě fotky z premiéry Camp Rocku:::-)

Ewa Farna bude čelit vašim otázkám

16. září 2008 v 10:19 | klimik |  News
Sázavafest 2008 - Ewa Farna
Ewa Farna na letošním Sázavafestu

Nepolapitelná Ewa Farna bude čelit vašim otázkám


Pozor studiovka božích mlejnů ke stažení v mp3

15. září 2008 v 11:14 | klimik |  Stahuj
Jako druhý web přinášíme zcela speciální studiovou verzy singlu boží mlejny melou !!!!
Stáhněte ZDE !!

Ewa a Marcus Tran NE!!!

10. září 2008 v 14:36 | klimik |  News

Mrcha z Ošklivky Lounová tvrdí: Ewa Farna s mým klukem nespí!

4.9.2008 15:58| Pwča | Košík
Před několika týdny se v bulváru objevilo, že zpěvačka Ewa Farna (15) už rok chodí se svým kytaristou Marcusem Tranem. To se samozřejmě dotklo jeho letité přítelkyně, herečky ze seriálu Ošklivka Katka Olgy Lounové. Rodí se nám další milostný trojúhelník?
"Celá kauza je pěkná blbost. S Marcusem spolu stále chodíme a vím stoprocentně, že můj kluk s Farnou nespí. Před několika dny jsme prožili úžasnou dovolenou v Hammametu. Konečně se nám podařilo najít dny, kdy oba máme volno, a tak jsme si na poslední chvíli koupili čtyři dny v Tunisku. Strašně jsme si to užívali. Nechali jsme se potetovat hennou, já na bedra a Marek na ruku. Ten by si chtěl motiv nechat doopravdy vytetovat v nějakém studiu v Praze, " prozradila Super.cz Olga. "A Ewa s námi rozhodně nebyla," dodala se smíchem zákeřná Patricie ze seriálu Ošklivka Katka.
Lounová chodí s exotickým kytaristou už šest let a z toho dva roky žijí ve společné domácnosti. "Oba máme tolik práce, že se kolikrát doma ani nepotkáme. Možná proto jsme tak v pohodě a nemáme mezi sebou žádné problémy," míní zpěvačka, která dokončuje své první sólové album.
"Je to peklo. Před rokem mě v bulváru propírali jako milenku Karla Svobody a teď se navážejí do Marcuse," kroutí hlavou blonďatá dlouhovláska.
Vím že je to jen bulvár, přece by Ewa nepřebrala Olze kluka, ale bulvár je bulvár a bulvární novináři se nějak musí živit. Ale dala jsem to sem, protože se to týká Ewi ale .....
Ewa Farna (foto David Kraus)

Ewa Farna chystá natáčení nového videoklipu a prvního DVD

5. září 2008 v 23:12 | klimik |  News

Ewa Farna chystá natáčení nového videoklipu a prvního DVD

Ewa Farna chystá natáčení videoklipu k novému singlu Boží mlejny melou. Nahrávka předchází vydání prvního DVD a živého CD patnáctileté zpěvačky, které by se mělo objevit na trhu v říjnu. Sdělila to Nadia Koronovská ze společnosti Universal.
Farna, jejíž letošní turné po 18 městech České republiky podle pořadatelů navštívilo 30.000 diváků, se chystá proniknout na polský trh. Své poslední album Ticho natočila v polštině, v řeči našich severních sousedů nazpívala titulní píseň k polské verzi nové disneyovky Camp Rock a v roli punkerky účinkuje i v populárním polském seriálu Hela v Opalach.
"Na podzim také Farna vyrazí jako host kapely No Name na její turné po Slovensku, kde v televizi běží seriál Ošklivka Katka, k němuž nazpívala hit Jaký to je," sdělila Koronovská.
Zpěvačka s polskými kořeny , která se vzhledem k úspěšným školním výsledkům bez zkoušek dostala na polské gymnázium v Českém Těšíně, debutovala před dvěma lety albem nazvaným Měls mě vůbec rád?, za jehož prodej získala platinovou desku. Rovněž bodovala v anketě Český slavík v kategorii objev roku; v obdobné kategorii zvítězila také v cenách Deska roku. Loni si Farnou jako hosta pozvala na své turné zpěvačka Lucie Bílá.
Druhé album Ticho se i po téměř tři čtvrtě roce drží mezi deseti nejprodávanějšími deskami v Česku. Už v květnu byla překročena hranice 30.000 prodaných kusů CD, což znamená dvojnásobnou platinovou desku.
Přejít na hlasování v anketě : Hlasování
Anketu najdete pod článkem po kliknutí na odkaz

Ewa Farna poprvé na gymplu

5. září 2008 v 14:27 | klimik |  News
Ewa Farna poprvé na gymplu
Český Těšín / Vrátit se po dvou měsících prázdnin do prvního ročníku, to může napadnout opravdu jenom takové studenty, kteří svoji školu milují.
To se dá s určitostí tvrdit o Ewě Farne a jejích dalších čtyřech spolužačkách, které dnes společně patnáct minut před prvním zvoněním letošního školního roku otevřely dveře budovy Gymnázia s výukou polského jazyka v Českém Těšíně.
Děvčata teď budou sdílet až do maturity gymnaziální lavice v jedné třídě, aby poznaly, že škola je základ života. Cestičku do hlubin študákovy duše tentokrát ihorizont nenalezl. Ewa se odmítala otevřít a odpovídat na jakoukoliv otázku. Nakonec ze sebe vysoukala, že má trému. Doslova nám řekla: Nezlobte se, ale teď se vůbec nechci o ničem bavit. Mám trému. Ale těším se. Moc se těším," dodala novopečená studentka prvního ročníku.
Jak začal nový školní rok na školách v regionu se dočtete už zítra v týdeníku Horizont.

Další spřátelko www.kassiel-sidheag.blog.cz

5. září 2008 v 10:19 | klimik
POZOR!!! Blog má další spřátelko www.kassiel-sidheag.blog.cz
Blog o zvířatech užijte si to

Koncert v Šenově

5. září 2008 v 10:04 | klimik |  Videa EF
Ewa Farna - Šenov 30.8.2008
Užijte si koncertní výstup Ewy Farné právě na tomto blogu :-)
Video 1

Video 2


Video 3

Video 4

Video 5

Video 6Z oficiálních stránek Ewy (www.ewafarna.cz)

2. září 2008 v 14:40 | Ewa Farna |  News

NAPSALA EWA FARNA!!!!

Dnes je 1.září to znamená, že jsme museli seknout s moc přijemnými věcmi. Dlouhé vyspávání, hafo volného času, celej den v pyžamu a tak dál.Začíná škola....
Dneska, možná stejně jako Ty, jsem přišla na novou školu. Mám novou třídu, svojí skřínku, studentský průkaz a samozřejmě nové učitele. Uvidíme jak to bude pokračovat, těším se a zároven trošku bojím.
Dneska je osobně pro mě velmi významný den. Nejen kvůli nové škole, taky jsem si konečně vyzvedla OBČANKU!!!!!!!!!!
Je to sranda...
Další novinkou je návšteva Londýna( PRACOVNĚ!:)). Už 10.9. se koná evropská premiéra disneyovského filmu CAMPROCK. Páni, projdu se po červeném koberci!!! Potom mi Míša(managerka) domluvila osobní setkání s, dá se říct idolem, skupinou JONAS BROTHERS!! Joe hraje hlavní roli ve zmíněném filmu a spolu vlastně složili celou doprovodnou hudbu.( holky pomoooc co si mám vzít na sebe! Kdybyste měly nějaký nápad piště na mail ewa@ewafarna.cz) Budu ráda za každý návrh:).
Tak to je vlastně zatím vše.
Sledujte náš web a hlavně v sekci "press" se dozvíte mnoho novinek, díky kterým budu docela často chybět ve škole:DDDD.
"Mějte se jak chcete a kdyby co tak nic..."
papa
Vaše vytremovaná stredoškolačka...
Doufám že jste si všimli změny designu na tomto webu a pozor novinek bude ještě mnohem víc děkuji klimik. (za www.ewafarna-fans.bog.cz )

Ewa mizí na východ

1. září 2008 v 14:47 | klimik |  News

Ewa mizí na východ

Zpěvačka Ewa Farna (15) v létěkonečně dostala vytouženou občanku a vrhla se do další práce.
Protože ji ale přijali na střední školu ve Slezsku, své aktivity přeložila tak, aby je měla co nejblíže. Čeští diváci tedy Ewu na živo hned tak neuvidí!
Ewa Farna se rozhodla více prosadit v Polsku. Své poslední album Ticho natočila znovu v polštině a současně nazpívala i titulní píseň k polské verzi nové disneyovky Camp Rock, která tam bude uvedena na podzim. Zahraje si i v populárním polském seriálu Hela w opałach, a to roli punkerky.
Další aktivity rozvíjí Ewa na Slovensku. Tady, na TV Joj, začal běžet seriál Ošklivka Katka, do kterého nazpívala úvodní song. Na podzim vyráží po slovenských městech jako exkluzivní host No Name na jejich turné.
Čeští posluchači sice Ewu osobně neuvidí, ale mladinká zpěvačka jim to prý vynahradí novým DVD/CD Live, které vyjde v říjnu a zachycuje její jarní šňůru. K němu chystá i videoklip na singl Boží mlejny melou.