Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Listopad 2008

Diplomek

29. listopadu 2008 v 18:32 | klimik :-) |  News

Ewa trhá rekordy

28. listopadu 2008 v 9:52 | klimik |  News

Ewa Farna: První kalendář v 15 letech

Foto: Foto pro Blesk - Ondřej Pýcha


Zpěvačka Ewa Farna (15) je nejmladší Češkou, která má vlastní autorský kalendář. Pro rok 2009 jí ho nafotil prestižní fotograf Ondřej Pýcha a je o něj obrovský zájem!
Ewa publikaci představila v rámci křtu svého prvního DVD Blíž ke hvězdám a okamžitě o ni byl velký zájem.
Kalendář si rozebrali i zpěvaččini kolegové z kapely No Name, s nimiž Ewa jela jako host na turné, které končí dnes v Tesla Areně.
"Mladá, přitažlivá, talentovaná. V příštím životě bych se chtěl jmenovat Adam," shrnul, jak na něj Farna zapůsobila, lídr No Name Igor Timko (30).

zdroj: blesk.cz


VIDEO: Ewa Farná Most 6. 9. 2008 stream.cz


Aktuální koncerty

23. listopadu 2008 v 15:35 | klimik |  Koncerty
Aktuální seznam koncerů najdete ZDE !!!

EF Fans web - jsme tu pro vás !!!
Fans Web navštíví za měsíc 1200 lidí děkujeme že jste s námi.
http://ewafarna-fans.blog.cz/


NEW SB :http://fg-ewafarna.blog.cz/

21. listopadu 2008 v 10:27 | klimik
Další SB:
Přezdívka: Elnoby EF
Zeměřéní: Ewa Farna


NEW SB :http://wikolky.blog.cz/

21. listopadu 2008 v 10:00 | klimik
Nové SB
Přezdívka: Wikolka
Zaměření: Ewa, Sandra Bell

Další SB :http://ewinkafarnanej.blog.cz/

20. listopadu 2008 v 18:46 | klimik
zaměření: Ewa Farna
Přezdívka ☺♥Haňďule♥☺


Top Dívka SCANY

20. listopadu 2008 v 18:41

Boží mlejny melou - Strom naděje a splněných přání

20. listopadu 2008 v 18:14 | klimik :-) |  Videa EF
Ewa Farna - Bozi mlejny melou (Kapka nadeje 2008)


Ewa Kalendář

15. listopadu 2008 v 15:52 | klimik |  News
Ewa Kalendář
2009

Křest DVD

12. listopadu 2008 v 14:41 | klimik |  News


TISKOVÁ ZPRÁVA

Rockerka EWA FARNA má ve svých patnácti letech své první live DVD a CD z koncertního turné!

Nečekaná a energií překypující rocková show, kterou předvedla EWA na svém jarním koncertním turné, se vrací zpět mezi fanoušky nejtalentovanější české zpěvačky současnosti. Tentokrát to je v podobě DVD "Blíž ke hvězdám", které je koncipováno jako koncertní film s netradičním pohledem do zákulisí a klipovými bonusy.. 7. a 8. 11. se uskutečnila v Brně a Praze slavnostní premiéra DVD spojená s velkou autogramiádou a křtem v Multiplexu Palace Cinemas.. Jeden z kmotrů DVD Igor Timko z kapely No Name si "odskočil" z vlastní koncertní šňůry, kterou kapela jede právě teď po České republice.

Ewa, která byla hostem slovenské části turné skupiny No Name, vystoupí se svojí kapelou De Rocx v rámci jejich pražského koncertu. Ten se uskuteční 27.listopadu v Tesla aréně v Praze.

A co na adresu Ewy řekl Igor Timko: "Keď sme Ewu minulé leto videli hrat s kapelou, bolo jasné, že je to najvážnejší kandidát na hostovanie na našej šňúre po slovenských mestách. Mladá, príťažlivá, talantovaná, jednoducho v budúcom životě sa chcem volať Adam."

Společně s křtem DVD byl poprvé představen i kalendář s fotkami Ewy na rok 2009, který nafotil Ondřej Pýcha a o který byl při autogramiádě velký zájem.

Vydání DVD a CD provází nový singl a videoklip "Boží mlejny melou". Hudbu složil jeden z kmotrů Lešek Wronka. V rádiové hitparádě Evropy 2 se písnička drží již několik týdnů na nejvyšších příčkách. Videoklip k písni právě soutěží (jako horká novinka) o přízeň diváků v hitparádě T-Music a ESO.Atlet roku 2008 a další...

10. listopadu 2008 v 9:21 | klimik |  Videa EF
Atlet roku 2008 - Boží mlejny melou Ewa Farna

Starší píseň Breakaway (není to videoklip)
Breakaway par Ewa Farna


Ewa Farna - Mels Me Vubec Rad live Ostrava

Ewa Farna - Zapadlej Kram live Ostrava
Ewa Farna - Tam Gdzie Ty Třinec 25.10.2008
Dvd už je na světě

8. listopadu 2008 v 12:42 | klimik |  News
Patnáctiletá rockerka Ewa Farna vydává koncertní DVD Vzhůru ke hvězdám, které zaznamenává její první vlastní turné letos na jaře. Portál iDNES.cz nabízí exkluzivní ukázku.
"DVD je koncipováno jako koncertní film s mnoha záběry ze zákulisí a všemi Ewinými videoklipy," prozradila Nadia Koronovská z vydavatelské firmy Universal Music.

..UVNITŘ UKÁZKA Z NOWÉHO DVDčka :-)
Slavnostní premiéra spojená s velkou autogramiádou se uskuteční v pátek od 17 hodin v brněnském multiplexu Palace Cinemas v Olympii a v sobotu od 14 hodin ve stejném kině, tentokrát však na pražském Smíchově.
Vydání DVD společně s živým CD avizuje nový singl Boží mlejny melou, který pro Farnou napsal Lešek Wronka a posluchači ho už několik týdnů mohou slyšet v českém rozhlasovém éteru.
O první turné mladé zpěvačky Zazpívej si na Ewa tour 2008 byl na jaře ohromný zájem. Řada štací byla vyprodána dlouho dopředu a koncerty se tak přesouvaly do větších hal.
Ohlasy na turné nešetřily chválou. "Za zády zpěvačce stojí sehraná pětice muzikantů, kteří jsou jí rovnocennými partnery, žádné doplňkové křoví. Farna se svým týmem vymyslela estrádu, při níž nemá pubertální publikum ani na chvíli šanci se nudit," napsala v recenzi MF DNES publicistka Kateřina Hejdová.
V říjnu Farna brázdila společně s populární slovenskou kapelou No Name koncertní pódia na Slovensku. Představila se společně se svou kapelou De Rocx ve třičtvrtěhodinovém programu, který se ne náhodou podobal show, kterou předvedla na svém jarním turné po České republice.


Další SB http://phoebe-ewa.blog.cz/

7. listopadu 2008 v 10:31 | klimik
Přezdívka: Phoebe
zaměrění blogu: Ewa FarnaOběd s Ewou????

7. listopadu 2008 v 10:20 | klimik |  News

Vítej na fans webu : Ewa Farna
všechny články zdroj: alik.cz

Jedinečná šance: Alík zve na oběd s Ewou Farnou!

velikost textu:
//
28. října 2008 9:32, aktualizováno 3.11. 20:32
Zatímco jedni jsou z Ewy bezmezně nadšeni a obdivují ji (je prostě sůpa, nej zpěvačka, přesně ulítlá holka, fakt dobrá, skromná); najdou se i tací, kteří ji nemusejí (je podle nich namyšlená, panovačná a příliš sebevědomá). Ale ať už patříte do tábora Ewiných obdivovatelů nebo naopak tábora opačného, na jednom se nejspíš shodneme všichni - ve svých patnácti letech toho dokázala už docela dost...

Čtvrtá slavice, držitelka bronzových příček v anketách Anděl Allianz 2007 a TÝTÝ 2007 a zároveň nejmladší zpěvačka v ČR, která úspěšně zvládla své první koncertní turné po naší republice (koncerty v 18 městech), tři vydaná CD (Ticho - 2006, Měls mě vůbec rád - 2007, Sam na sam - 2007, polsky), DVD Blíž ke hvězdám bude mít premiéru v listopadu 2008.

Báječný výlet do Londýna - setkání s Jonas Brothers
Ewa Farna při propagaci filmu Camp Rock v LondýněMezi velké letošní úspěchy Ewy Farné patří výhra v konkurzu amerického Disney Channel na natočení polské verze titulní písně (a videoklipu k filmu) k filmu Camp Rock. Pěveckým partnerem Ewy byl v písni polský zpěvák Kuba Moleda. Oba si pozvání do Londýna na procházku po "červeném koberci" náležitě užili.
Ewa k tomu dodává: "moc jsem se do Londýna těšila a nejvíc na své idoly z Jonas Brothers. A musím říct, že jsem z nich nadšená. Trávili jsme společně pár hodin při různých aktivitách, které nám společnost Disney připravila a kluci byli milí, a úplně normální. Nejvíc jsem si popovídala s Kevinem, ale jsem nadšená ze všech. Taky mají zajímavou ochranku, je to černoch, který si s klukama na koncertě i zazpíval na podiu". I ostatní zpěvačky a zpěváci z jiných zemí byli kamarádští. Prostě fajn parta.
A tak třeba se Švédama jsme šli na krátkou procházku Londýnem. S francouzkou výpravou jsem prohodila pár vět v jejich rodném jazyce, tak na to jsem byla pyšná. Ve škole jsem se začala tenhle krásný jazyk učit a moc mě to baví… Před premiérou mě líčila vizážistka Gill, která pracovala s takovými hvězdami jako je třeba Britney Spears… Celý pobyt v Londýně je pro mě zážitek na celý život."

Obdivovat? Závidět? Nenávidět?
To si musí každý vybrat sám. Za ušetřené peníze si Ewa koupila počítač, který by jí měl posloužit i k psaní vlastních textů. Život v záři koncertních reflektorů má i svůj rub - zatímco ostatním často stačí, že každý den přijdou do školy, Ewa má individuální studijní plán a musí tak svou nepřítomnost ve škole dohánět.
V létě si našla čas i na pár dní pod stanem s kamarádkami i na dovolenou s rodiči. V nejbližších dnech ji čeká Premiéra DVD Blíž ke hvězdám spojená s křtem a autogramiádami (7. 11. v Brně, 8. 11. v Praze).
Ale kromě toho, že má Ewa kalendář plný cestování, koncertování, nahrávání a rozhovorů, tak se jí nevyhýbají podobné starosti a povinnosti jako jejím vrstevníkům. V loňském školním roce ukončila 9. třídu a řešila kam dál. Možnost studovat na konzervatoři zavrhla a v září nastoupila do 1. ročníku Gymnázia s polským jazykem vyučovacím v Českém Těšíně, tedy stejné školy, jako kdysi její rodiče. Ewa tvrdí, že správná dáma by měla umět francouzsky a tak se na gymnáziu pustila do studia francouzštiny.
V jednom z rozhovorů přiznala, že mezi spolužáky žádné zvláštní výhody nemá. A tak se ani jí nevyhnulo tradiční uvítání od čtvrťáků: "Museli jsme chodit jako bažanti a zobat zrnka ze schodů, dávat celou tvář do mouky, byli jsme celí popsaní a přinutili nás pít nějaký strašný humus. Myslím, že v tom bylo chilli, pepř, ocet a nějaký alkohol. Fuj!"

O DVD Blíž ke hvězdám

2. listopadu 2008 v 11:19 | klimik :-) |  News
O DVD:

První samostatné turné a hned s neuvěřitelnou navštěvností 28 tisíc lidí. To je aktuální úspěch vycházející hvězdy Ewy Farné, která už dávno neoslovuje jen teenagery. Její výpravná a překvapivě rocková show vychází na novém DVD, ke kterému je navíc přiloženo CD s nejúspěšnějšími koncertními nahrávkami včetně nového hitu a videoklipu Boží mlejny melou. Ewa je nejsledovanější zpěvačkou v Čechách a její ambicióznost a rockové nasazení jí mohou kolegyně většinou jen tiše závidět. Mimořádný a strhující zážitek nejen pro vaše děti.

Obsah DVD:
Anotace
Live album (2008)

DVD
Blíž ke hvězdám
Víkend
Zavři oči
Bez tebe
Kočka
Nebojím se
Jen spát
Tam gdzie ty
Jak motýl
Lalalaj
Ticho
Ponorka
Případ ztracenej
Jaký to je
Měls mě vůbec rád
Něco nám přejte

Videoklipy:
Boží mlejny melou
Jaký to je
Lalalaj
Ticho
Zapadlej krám
Měls mě vůbec rád
+ Ewa soĺo na bicí

CD
Blíž ke hvězdám
Víkend
Zavři oči
Bez tebe
Kočka
Nebojím se
Jen spát
Tam gdzie ty
Zapadlej krám
Jak motýl
Lalalaj
Ticho
Ponorka
Případ ztracenej
Jaký to je
Měls mě vůbec rád
Něco nám přejteSigi SB - www.jonasbrothers-club.blog.cz

2. listopadu 2008 v 10:55 | klimik :-)
Další SB
přezdívka : Sigi
Ať se vám mé nové SB líbí- blog o kapele Jonas Brothers

Další SB : http://terynka94.blog.cz/

1. listopadu 2008 v 22:01 | kllimik
pčezdívka: Terry
Supr blog o Ewě

Ewa Farna sestřelila The Rasmus!

1. listopadu 2008 v 15:49 | klimik |  News

Ewa Farna sestřelila The Rasmus!


A aby to fanoušky kapely ještě víc bolelo, pád byl rovnou o dvě místa! Na stříbrnou totiž vyletěli z nuly bří Jonasové.
Ewa Farna
Jonas Brothers a jejich Burnin' Up se tak stali suverénně nejúspěšnější novinkou z minulého týdne. Ovšem víc se vyplatí zpívat o tom nejvyšším nahoře. Po Kataríně Knechtové, která první příčku hitparády okupovala několik týdnů s hitem Mój Bože, to nyní na nejvyšší místo nahoře dotáhla Ewa Farna se svými Božímy mlýny. A zbytek top pětky - Miley, Chinaski a Rihanna - tak musel zákonitě klesat, naštěstí každý jen o jednu příčku.
V úspěšné kariéře naopak pokračuje německý nováček z pekla. Věrni názvu své písničky stoupají i Flo Rida a Timbaland s Elevatorem.
Čeští zástupci se stále krčí na konci chart, Toxique se sice kapánek vzpamatovali, ale Supporti i Migové by od fanoušků potřebovali pořádnou vzpruhu. Duo Hrůza-Dusilová by už ale ani to nezachránilo - vypadli.
Uvidíme, jestli přibudou domácí zářezy v hitparádě díky nasazené retro novince Terezy Kerndlové.

Český slavík

1. listopadu 2008 v 15:42 | klimik |  News

ČESKÝ SLAVÍK - hlasujte!

Hlasujte pro Ewu v anketě Český Slavík Mattoni 2008 - podrobnosti se dozvíte ZDE.

Děkujeme za podporu.