Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Srpen 2009

Info

31. srpna 2009 v 13:44 | Klimik |  Oznámení blogu
Na www.ewafarna-fans-tour.blog.cz jsou nové informace ohledně názvu Tour...Tak honem se jukněte:Ewa Farna Fans Web Oznamuje!!!

27. srpna 2009 v 23:52 | Klimik |  Oznámení blogu
Ahojky mám pro vás novinku tento blog www.ewafarna-fans.blog.cz má další blog... Je to blog
www.ewafarna-fans-tour.blog.cz tento blog patří pod FansWeb... druhý blog se zajímá pouze o dění a informace kolem Ewyného tour ,,EWA FARNA TOUR 2009´´ jiné informace o Ewě se dozvíte zde... Na blogu máte také odkaz ,,zpět na FansWeb´´ Takže druhý blog se zajímá jen o tour !!!

Tak se honem jukněte na www.ewafarna-fans-tour.blog.cz !!! =D

PS: Zítra když si kliknete na banner v menu tak už bude nastawen že, vás právě přesměruje na náš podblog o tour... Oba dva blogy budou plně aktuální !!! + Přibude ohromný banner na naší sekci EWA FARNA TOUR 2009 tento banner bude v horním boxu =D Připravil jsem pro vás zajímavou novinku a doufám že, se vám líbí =D Takže naposled blog www.ewafarna-fans-tour.blog.cz se zajímá pouze o tour a zbytek informací je zase tady + tyto dva blogy jsou propojené že se můžete dostat odsuť tam a zase z5 =D tak čágo Klimik1.0 Design tohoto blogu

27. srpna 2009 v 23:42 | Klimik |  Designy tohoto blogu
Jak ste si určitě všimli blog má new dess. Své názory na design pište do komentíků nebo na blogové fórum... Banner na fórum nalezenete v MENU !! Díky!! Mějte se jak chcete, kdyby něco tak nic Klimik =D

Náhled:

Ewa Farna - Bravo Girl č.18/2009 → SCAN

27. srpna 2009 v 23:39 | Klimik |  Scany z časopisů
free image host

zdroj: alisek69.blog.cz

Ewa Farna avizuje nové album expresívním hitem Toužím !

26. srpna 2009 v 11:02 | Klimik |  News
Bezpochyby nejtalentovanější anejvýraznější vycházející pěvecká hvězda současnosti, dnes už 16letá Ewa vydá koncem října své nové album, které bude hudebně, zvukově i textově vyzrálejší a hlavně současnější..Pilotem se stává expresivní strhující rocková skladba Toužím, ke kterési text poprvé složila Ewa sama a na prelomu srpna/září k němu vznikne i videoklip v polske produkci, kde slaví Ewa nyní výrazné úspěchy.

Můj zdroj: Universal Music CZ !!
Váš zdroj: www.ewafarna-fans.blog.cz

Kdo nebude kopírovat s mým zdrojem bude nahlášen na administraci blog.cz !!!

Velké podzimní turné Ewy se blíží

25. srpna 2009 v 12:20 | Klimik |  News
Ewa vyráží na podzimní část svého koncertního turné po Česku, Polsku a Slovensku. Její rocková show s celou řadou překvapení, efektů a nejrůznějších rockových kousků odstartuje začátkem listopadu v Česku. Během podzimního turné Ewa představí jak zbrusu nové písničky z připravovaného alba (vyjde v říjnu), tak osvědčené hity Měls mě, Ticho či Jaký to je ze seriálu Ošklivka Katka na celkem 6-ti místech naší republiky. Prvním anoncovaným koncertem je koncert v ČEZ Aréně Pardubice 7.11. (předprodej: Pardubice: Pokladna ČEZ Arény, Infocentrum u Zelené Brány, Hradec Králové: Infocentrum Gočárova třída a dále prostřednictvím sítí Ticketpro, Ticketstream a Ticketprortál)

zdroj: ewafarna.cz → dále kopírujte s mým zdrojem !!!Nová kolekce klobouků POP STAR !!!

21. srpna 2009 v 22:14 | Klimik |  News
Ahoj, od pondělí si můžete na e-shopu www.ewafarna.cz objednat stylové kloboučky POP STAR, které Ewa tak ráda nosí !!! NEVÁHEJTE !!! jedná se o limitovanou kolekci pár kousků. :)
zdroj: Ewy Facebook


Ewa Farna se děsí svého šíleného ctitele!

19. srpna 2009 v 0:05 | Klimik |  News

Hvězdička Ewa Farna (15) má přítele a ani o tom neví! Šílený ctitel a tak trochu psychopat - jistý Patrik - se totiž rozhodl, že se za jejího milence bude vydávat, ať Ewa chce, či ne!
"Všude se chlubí, že je přítel Ewy, prý s ní chodí a jezdí k nim domů. Je to lhář a podvodník," tvrdí Míša Kocurová, manažerka mladičké zpěvačky. Nerozvážný mladík Patrik Jílek z Chebu zpěvačku pronásleduje na každém koncertě. Kde je ona, je i on. Co je však nejhorší - dokáže zfalšovat jakékoli doklady a povolení, aby se dostal do blízkosti česko-polské zpěvačky. "Zfalšoval jakési VIP kartičky naší agentury Lewron, kterými se na spoustě koncertů prokazuje. Často mu to vychází, protože byl mnohokrát viděn v místech, kde nemá co dělat," dodává Kocurová. A Ewa Farna z fanouška začíná mít strach! Zatím ji pronásleduje jen na koncertech, ale co až přijde okamžik, kdy sedmnáctiletý psychopat bude vysedávat před okny jejich domku a sledovat každý její pohyb? To už bude možná pozdě!

zdroj: farnousci-ef.blog.cz


Dětský čin roku s Ewou

19. srpna 2009 v 0:03 | Klimik |  News
Populární zpěvačka Ewa Farna se rozhodla podpořit dobrou věc a navázala spolupráci s nadačním fondem Dětský čin roku.

"Moc si spolupráce s Ewou ceníme, jelikož patří mezi mladé lidi, na které je projekt zacílen, a pomůže nám tak být příkladem pro své vrstevníky a také pro dospělé v dnešní společnosti, která bohužel potřebuje ukázat ty pravé hodnoty, " komentoval spolupráci Ján Živný, předseda nadačního fondu Dětský čin roku. Ewa Farna se přidala ke skupině známých osobností, kteří projekt společnosti Whirlpool podporují. Tváří projektu a současně čestným předsedou nadačního fondu je již od roku 2004 herec Aleš Háma. Patrony kategorií Dětského činu roku 2009 jsou: záchrana lidského života - Jan Révai, pomoc v rodině - Jitka Čvančarová, pomoc jiným dětem - Vendula Svobodová, pomoc ostatním lidem - Jiří Ježek, pomoc přírodě - Petra Černocká, dobrý nápad - Josef Klír.

Více informací po kliknutí na → Celý článek

Prosím pomozte =D

14. srpna 2009 v 20:05 | Klimik |  Oznámení blogu
Prosím potřebuji pomoct plsky hlásněte pro mně,, kdo to bude chtít oplatit tak my pls napište do komentíků kde a pro koho mám hlásnout?? Plsky hlásněte je to pro mne mocz důležitý Klimik.... =D

Prosím hlásněte pro Klimik → ZDE !!! Díky =D


Ewa Farna převálcovala Poláky, její píseň je hitem léta

12. srpna 2009 v 22:21 | Klimik |  News
Ewa Farna rozhodně nežije běžný život jako ostatní dospívající. Zatímco si její vrstevníci užívají léto u vody, Farna tráví čas v Národní technické knihovně. Tentokrát tu však nejde o vzdělání, ale o nové fotografie k chystanému albu.

"Jsem totálně netechnický tip, takže vlastně nevím, co tady dělám," vtipkovala Farna. "Přišli jsme fotit, protože točíme třetí desku. CD se pravděpodobně bude jmenovat Virtuální, tak jsem myslela, že dám lidem najevo, že nejsem ta virtuální, že jsem úplně normální," smála se zpěvačka, která v knihovně pózovala známému fotografovi Ondřeji Pýchovi.

Ewa Farna a Ondřej PýchaEwa Farna
Opravdu normální holka by ale trávila léto s kamarády právě u vody, kde by nejspíš oslavila i své šestnácté narozeniny. Farna má však úplně jiné plány. "Budu ve studiu točit svůj první singl z třetí desky, takže budu trávit narozeniny ve studiu. Ale hrozně se těším a musím se pochválit, protože jsem k tomu singlu napsala text," pochlubila se Farna a zároveň přiznala, že si letos nenechá ujít ani dovolenou. "Jedu s rodiči na Kanárské ostrovy, takže patnáct dní úplně šlus," těší se zpěvačka.

Ewa FarnaEwa Farna
Farna si odpočinek zaručeně zaslouží. Během léta totiž mimo jiné absolvovala hned několik festivalů v sousedním Polsku, kde s přehledem převálcovala místní interprety. "Polsko vlastně zvolilo moji písničku Ticho jako hit léta, což je naprosto úžasné," prozradila Farna na závěr.

zdroj: alisek69.blog.cz


Zhrzená fanynka vzkazuje Farné: Ty nestydo, příště se pořádně oblékni!

12. srpna 2009 v 22:19 | Klimik |  News
Čím je člověk slavnější, tím víc lidem leží v žaludku. Svoje o tom ví i oblíbená zpěvačka Ewa Farna (15). Nejdřív se na ní přiživovali podivní "ženichové" a teď se do ní začaly navážet i nespokojené fanynky. Prý není dost cudná!
"Kdysi jsem i já byla fanynkou Ewy Farné. Ale to se změnilo! Když jsem na jejím koncertě viděla, jak to přehání s balením kluků, zabalila jsem to a přestala být její obdivovatelkou," rozhořčuje se mladá dáma, která si říká Farnynka.

"Na koncertě jí schválně byla vidět sexy červená podprsenka. Co na to říct? Je to skandální!" pokračuje nespokojená dívka, které je nová, drsnější image Farné evidentně proti srsti.

Sama zpěvačka to rozhodně nemá lehké. Kvůli jejímu zjevu a domnělým módním faux pas se do ní leckdo naváží. Přitom vzhledem k jejímu útlému věku si v prostředí českého showbyznysu, na rozdíl od mnoha starších a zkušenějších kolegů, vede poměrně úspěšně. Zásluhu na tom jistě má i manažerský tým Leška Wronky.

"Vzhledem ke svému věku si Ewa na pódiu ani mimo ně nemůže některé věci dovolit a ona sama to dobře ví. Nemáme pocit, že by byla vulgární nebo se chovala neslušně," shodují se lidé z týmu kolem Farné.

Bulvár!!!

zdroj: super.cz

Farna oslaví své šestnáctiny v Praze

12. srpna 2009 v 22:15 | Klimik |  News
Praha / Ewa Farna slaví svoje zítřejší narozeniny pracovně. V pražském studiu natáčí singl. Písničku sama otextovala.

"Včera oslavila Ewa svoje narozeniny přímo v Praze se svými spolupracovníky. Každý donesl nějaký malý dárek, který buď osobně vyrobil nebo koupil. Dnes nahrává svoji písničku a má velkou radost z toho, že si k ní text napsala sama. Jak se bude jmenovat? To ještě ani pořádně nevíme! V rodinném kruhu její narozeniny oslavíme po příjezdu domů, do Vendryně. Ewa neměla žádné zvláštní přání na dárek," prozradila zpěvaččina maminka Karin.

zdroj: alisek69.blog.cz

Exkluzivně: Vstupenky na podzimní tour již v prodeji !!!

12. srpna 2009 v 15:00 | Klimik |  News
V síti Ticetpro už jsou v prodeji vstupenky na podzimní tour ,,EWA FARNA 2009´´ Zatím jen do dvou měst do Prahy a do Liberce.. Podle dostupných informací bude tour velkolepé protože Tipsport Aréna v Liberci má kapacitu 9 000 lidí!!! Bude to monstrózní show o proti prvnímu tour !!!! Koncert v Praze bude v Lucerně což je také ohromný sál... + V praze si můžete koupit kombinované vstupné jak na koncert EF tak na megashow která se koná v ten samý den (6.12.09) ale ráno.. Zatím se tedy lístky prodávají jen do dvou měst... postupem času se odtajní další 4 města..
Oficiální web o těchto informacích ještě nic neříkal.. takže Fans Web je v přestihu =D Více informací a možnost koupení lístku na tour Ewy Farné (zatím jen dvě města) najdete → ZDE !!!!

Prosím tuto exkluzivní informaci kopírujte pouze s mým zdrojem a nepřesouvejte dál s jinými zdroji... děkuji za pochopení Klimik

+ Fans Web pro vás připravil celou sekci ,,EWA FARNA TOUR 2009´´ po kliknutí na banner se dozvíte aktuální a dostupné informace ohledně tour !!! (Banner najdete v MENU!!!)

Ewa dnes slaví 16.Narozeniny' !!!

12. srpna 2009 v 13:13 | Klimik |  Oznámení blogu
Ewa zítra 12.8.2009 oslaví 16. NAROZENINY !!!! Za Fans Web bych chtěl Ewě popřát mnoho štěstí zdraví a lásky ale taky mnoho dalších karierních výsledků.. Vše nejlepší =D

Klimik
+ Ewa vyjíždí v listopadu 2009 na své druhé tour. Bude to CZ,SK,PL tour.. V česku se Ewa zastaví v 6 městech.. Vrcholem tour je koncert 6.prosince v Lucerně.. Na slovensku tour pokračuje na Jaře.. Promo k tour bude nóvá deska která vyjde na konci října!!!
,, Obrázek je s prvního tour Ewy´´

Blog slaví 20 000 návštěvníků !!!!

11. srpna 2009 v 20:26 | Klimik |  Oznámení blogu
Právě dnes přišel na blog dvacetitisíctý návštěvník.. Děkuji že, jsem tak hojně chodíte a choďte dál =D
Díky Klimik... ewa4ewer


Ewa Farna: Za kýče pro školáky statisíce!

11. srpna 2009 v 19:58 | Klimik |  News
Ewa Farna (16) chce dohnat celosvětové teenagerské idoly jako Hannah Montana nebo High School Musical s Zacem Efronem. Jejich reklamní předměty skupují davy fanoušků a Ewin management nechal vyrobit podobné kýče.
Těmi hodlá na popularitě mladinké zpěvačky vydělat těžké prachy a rodičům fanoušků pořádně provětrat peněženky.
Začala se prodávat kolekce školních potřeb s názvem S Ewou do školy a jejím obrázkem v dvojím provedení. "Vzešlo to z přání fanoušků," řekla Blesku Ewina manažerka Michaela Kocourová. Inspiraci světovými ikonami nepopírá.

Spokojenost podle Ewina managementu vládne na všech stranách. Snad jen s výjimkou peněženek rodičů zpěvaččiných fanoušků. Po nich totiž chtějí potomci sešity - jeden vyjde zhruba na padesát korun, papírové kufříčky na výtvarku za sto devadesát korun nebo penály. Ty jsou nejdražší - stojí dvě stě čtyřicet korun. "Pokud víme, je to první ucelená kolekce, která u nás v rámci interpretů populární hudby vznikla," upřesnila Kocourová.
"Fanoušci vždy měli zájem o tužky nebo trika s Ewou a touto kolekcí jsme se jim snažili vyjít vstříc," dodala. Dvacítka výrobků od sešitů přes penály až po papírové kufříky se prodává jednak přes zpěvaččiny internetové stránky, dále v jedné velké obchodní síti a v jednotlivých papírnictvích a také při Ewiných koncertech.

"Z koncertů máme ty zkušenosti, že rodiče dají dětem bez problémů peníze, aby si koupily, co chtějí," řekla Blesku Kocourová. Pochvaluje si i další způsoby prodeje. "Za čtrnáct dnů se přes internet prodaly řádově stovky výrobků, i řetězce hlásí, že je potřeba přidělávat některé položky," dodala.
Kolekce je rozlišena podle věku fanoušků na Sweet, ta je do růžova a je určena mladším žákům, a drsnější Street pro teenagery.

zdroj: blesk.cz

SOPOT HIT FESTIVAL 2009

10. srpna 2009 v 13:00 | Klimik |  Videa EF
Ewa vyhrála další ocenění v polsku tenktokrát se singl Cicho stal hitem léta.. Podívejte se na videa =Dzdroj: farnousci-ef.blog.cz

S Ewou do školy

10. srpna 2009 v 12:55 | Klimik |  News
Nová kolekce školních potřeb s Ewou Farnou!
Boxy na sešity, podložky na psaní, penály a etue, památníky a úkolníčky, kufříky, bloky - to vše nyní také s obrázkem Ewy Farne.
zdroj: ewafarna.blog.cz