Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Září 2009

Ewa na 2. Ethnofestu - Videa

30. září 2009 v 22:30 | Klimik |  Videa EF
EF + Čechomor - Hej Gorále:


Krátký rozhovor s Ewou:
Ewa Farna nezná žádnou českou pohádku

30. září 2009 v 20:56 | Klimik |  News
Zpěvačka Ewa Farna fotila kalendář o českých pohádkách, ale sama nezná ani jednu. Rodiče jí četli polské pohádky, a tak šestnáctiletá zpěvačka vůbec netuší, kdo byla jezinka, kterou ztvárnila na fotografii pro projekt Celé Česko čte dětem."Ani jsem nevěděla, že jezinka je zlá. To mi řekli až u focení. Doma mi četli polské pohádky, ty české prakticky neznám. V Polsku máme stejnou jen Červenou karkulku. Z filmových pohádek jsem viděla Šíleně smutnou princeznu, tu mám moc ráda," řekla Novinkám Farna.

To Aneta Langerová si v poslední době pohádky pořádně oprašuje. "Čtu synovcům. Ségra má tři syny, brácha jednoho, tak je ze mě teta na plnej úvazek. Pohádky jim čtu hrozně ráda. Mají rádi ale spíš ty technické, jsou to hold kluci, " smála se Aneta.
Shozenými kily na křtu překvapila Kateřina Neumannová. Zřejmě stresem způsobeným dluhy, které zůstaly po světovém šampionátu, nemá prezidentka olympijského výboru moc chuť na jídlo. "Ta má dole dobrých deset kilo," šuškali si hosté křtu kalendáře.
Do pohádkových bytostí se převtělili také moderátor Pavel Zuna, herec Martin Dejdar, sportovec Dominik Hašek, herečka Ivana Chýlková či filmová dokumentaristka Olga Sommerová.


2.Pražský Ethnofest

30. září 2009 v 20:55 | Klimik |  Fotky EF
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
free image host

zdroj: alisek69.blog.cz

Hlasuj pro Ewu na MTV EMA 2009 Best Polish Act !!!

29. září 2009 v 21:16 | Klimik |  News
Podpoř Ewu na MTV EMA 2009 Best Polish Act !!! Pomocte vyhrát Ewě MTV v kategorii nejlepší polské vystoupení !!!Kopíruj se zdrojem !!!


Ewa Farna 27.9.09 - Dzierżoniów - Videa

29. září 2009 v 21:11 | Klimik |  Videa EF
Exkluzivně na FansWebu: Videa s koncertu Dzierżoniów v polsku !!!!

Cicho


Dmuchawce, latawce,wiatrKopíruj se zdrojem !!!

Nové SCANY s Ewou !!!

29. září 2009 v 20:57 | Klimik |  Scany z časopisů
Ewa ve Story:


Ewa - Poster v Blesk magazín TV


zdroj: alisek69.blog.czGalashow s latinou

29. září 2009 v 20:55 | Klimik |  News
Taneční událost roku opět v České televizi! Po úspěchu loňského přímého přenosu z Czech Dance Open Ostrava 2008 se kamery České televize vracejí na místo činu, aby v sobotu 3. 10. 2009 divákům u obrazovek zprostředkovaly finále soutěže v latinskoamerických tancích. Letošní Galashow s latinou II začne ve 20 hodin a ponese se tentokrát v karnevalovém duchu. Prestižní klání Czech Dance Open Ostrava 2009 se opět pyšní účastí nejlepších tanečních párů světa. Jejich špičkovým výkonům budou sekundovat Jana Kirschner, Ewa Farna, Tam-Tam Orchestra, Rock & Roll Band M. Woodmana, Helena Zeťová, Tereza Kerndlová, Figar Dance Band a další. Karnevalovou atmosféru navodí průvod bubeníků a tanečnic s pštrosími péry, pestrá show světel a projekcí, chybět opět nebudou motorky Harley Davidson.

Diváci mohou v sms hlasování zvolit nejsympatičtější finálovou dvojici a vyhrát originální pár tanečních bot. Galavečerem v ostravské ČEZ Aréně provedou tancem posedlí moderátoři Jolana Voldánová a Roman Vojtek.

Vysílání: 03.10., 20.00 hod., ČT1; Opakování: 04.10., ČT2

zdroj: farna-eva.blog.cz/Ewa Farna: Mým snem je studovat v USA

29. září 2009 v 20:54 | Klimik |  News
Ewa Farna ve svých šestnácti letech zvládá to, co by možná nestíhal nejeden dospělý. Koncertuje, natáčí alba a k tomu studuje druhý ročník gymnázia. Na rozhovor přiběhla rovnou z tanečních.
Ačkoliv je ještě velmi mladá, ke stolu v třinecké pizzerii zasedla s elegancí. Přiznává, že je unavená. Nedávno dotočila nové album a v září jí začaly školní povinnosti. Navzdory své popularitě ale Ewa Farna působí skromně. A po celý rozhovor se usmívá.

V blízké době plánujete vydat nové album, kdy přesně to bude?
Objevit by se mělo koncem října. Před týdnem jsme dotočili, teď už schází pouze mix a mastering. Bude se jmenovat Virtuálně a bude na něm 13 písní. V souvislosti s albem se uskuteční i velké turné Buď virtuální - Ewa Tour, při kterém zamíříme nejen do měst v České republice, ale také na Slovensko a do Polska. První koncert tohoto turné bude 3. listopadu v Brně.

Na tomto albu jste se podílela i autorsky, jakým dílem?
Bude tam celkem pět mých textů. Autorkami ostatních textů jsou Petra Cvrkalová a Jana Rolincová. A jako bonus bude na desce skladba, k níž jsem napsala i hudbu. Píseň s názvem Déšť se pohybuje někde na pomezí filozofie a naprosté infantility. Dalšími zajímavými skladbami budou např. duet, kterému říkám S mámou o mámě,pocta Michaelovi Jacksonovi nebo píseň věnovaná mé babičce, která nedávno zemřela.

Nyní hrajete s novou kapelou, můžete členy krátce představit?
Na bicí hraje František Poborský, který dříve působil třeba v Čechomoru. Na basovou kytaru hraje Jan Lstibůrek, jenž je i basákem v kapele Toxique, a v mé kapele je kapelníkem. Dále pak se mnou hraje Martin Chobot na kytaru a Jan Steinsdorfer na klávesy. Jsou to všichni profesionálové a zpívá se mi s nimi opravdu dobře. Možná společně pojedeme 5. listopadu na MTV Music Awards do Berlína, kde jsem byla nominována v kategorii "The best Polish act".Proč skončila vaše spolupráce s předchozí kapelou?
Kluci z předchozí kapely mi hrozně chybí. Dostali prostě nabídku a využili ji. Budou se jmenovat Embassy a v listopadu jim vyjde první deska. Měla jsem možnost slyšet pár skladeb, bude to opravdu stát za to.

Jste ve druhém ročníku. Přemýšlíte už o vysoké škole, třeba v Praze?
To právě ještě nevím. Chtěla bych studovat ve městě, které se mi bude líbit. A mně se strašně líbí jak Praha, tak Brno, tak i Olomouc. Ještě nevím, na jaký obor přesně bych zamířila, ale s jistotou by to byl nějaký humanitní obor. Mým velkým snem je ale studium na Berklee v USA, obor hudební produkce. Na této univerzitě studovala zpěv třeba Christina Aguilera. Studuje tam můj bývalý bubeník, od kterého mám podrobné informace. Opravdu mě to velmi zaujalo. Samozřejmě bych si poté chtěla dostudovat v Čechách i školu, která nemá hudební zaměření.

Které předměty máte ve škole nejraději, a které vás naopak nebaví?
Velice mě baví angličtina. Obecně mám určitě raději humanitní předměty, takže hlavně jazyky, klidně i dějepis nebo základy společenských věd. Opravdu moc nemusím matematiku, fyziku a chemii.Učíte se kromě angličtiny i nějaké další cizí jazyky?
Jelikož studuji polské gymnázium, mám všechny předměty v polštině. Samozřejmě máme i češtinu a kromě zmíněné angličtiny se učím ještě francouzsky.

Proč zrovna francouzštinu?
Na základní škole jsem měla rok ruštinu a příliš mě to nenadchlo. Němčinu si zase spojuji se světovými dějinami a nacismem, takže mi ten jazyk příliš sympatický není. Proto tedy volba padla na francouzštinu. Navíc si myslím, že když žena nebo dívka hovoří francouzsky, zní to velice krásně a vznešeně.

Ewa dnes v Inboxu !!

28. září 2009 v 11:23 | Klimik |  News

Farnoušky čeká virtuální podzim. Ne snad, že by Ewino turné nebylo skutečné, ale tak se jmenuje její nová deska, která vyjde v říjnu.
Ewa bude dnes ne virtuálně, ale reálně na Óčku.

Čas vysílání

Pondělí 28. září 17:00
Úterý 29. září 10:00 (Repríza)
zdroj: alisek69.blog.cz

Farna : Pripravuje se na turné

28. září 2009 v 11:21 | Klimik |  News
Farna se připravuje na své druhé samostatné koncertní turné, tentokrát po Česku, Slovensku a Polsku.Bronzová slavice, teprve šestnáctiletá zpěvačka EWA FARNA se v těchto dnech začíná připravovat na turné, a to hned po několika zemích. Tour nese název "Buď virtuální na Ewa tour 2009".


Šňůra odstartuje šesti českými koncerty začátkem listopadu a bude pokračovat během jara příštího roku k našim sousedům na Slovensko a do Polska. "Díky velkému zájmu pořadatelů bude i jarní část turné pravděpodobně doplněna o pár koncertů v Česku" dodává manažerka Ewy, Míša Kocourová.


Koncerty se uskuteční v menších a středních halách, a stejně jako při loňském turné půjde o rockovou show s řadou překvapení. Diváci se mohou těšit i na kaskadérské kousky Ewy a členů její kapely. Připomeňme, že na loňském turné Ewa snowboardovala přímo na pódiu, jako kočka se houpala na síti nebo se vznášela nad hlavami diváků na houpačce.


I tentokrát půjde o rockovou show s převleky a náročnými technickými efekty. "V těchto dnech se scéna i efekty připravují a přesné podrobnosti prozradíme za pár dnů", řekl producent Lešek Wronka, který připravuje turné dramaturgicky. Z jeho producentské dílny vyjde koncem října i nové album Ewy s názvem "Virtuální". Příznivci Ewy se tak mohou těšit na nové rockové skladby jak na CD , tak i na jejich koncertní podobu v rámci turné.


"Toužím" je název titulní rockové pecky k albu a posluchači ji už mohou slyšet z českých rádií. Stejně tak i videoklip k singlu, který vznikal u našich polských sousedů, se právě nasazuje do médií. Premiéra klipu se uskuteční na www.stream.cz.


Při loňském turné se osvědčila soutěž pro fanoušky Ewy a tak i letos si přijdou na své. Jak název turné napovídá ("Buď virtuální na Ewa tour"), soutěž nás zavede do virtuálního světa. Soutěž o nejlepší vlastní foto s virtuální podobou bude probíhat od pondělí 21.září na www.ewafarna.cz.


Bližší informace o soutěži a přesná pravidla najdete koncem tohoto týdne na www.ewafarna.cz.


V průběhu příprav turné se také rozhodne, zda zpěvačka promění svou nominaci na letošní ceny MTV Europe Music Awards 2009. Samotná nominace je velký úspěch. Ewa byla nominovaná v regionální kategorii pod hlavičkou Best Polish Act za nejlepší polské vystoupení.


Ewa má opravdu napilno, kromě natáčení desky, přípravy na turné, vystoupení na koncertech v Polsku, charitativních akcích a televizních pořadech se připravuje na své první koncertní vystoupení společně s Čechomorem. To se uskuteční v rámci World Music Festivalu (s podtitulem 2. pražský Ethnofest) v pražském Futuru na Smíchově už 28.září. Protagonisté tak navážou na divácky veleúspěšné společné televizní vystoupení v rámci udílení Cen Anděl 08 letos na jaře. Festival je uspořádán na podporu Nadačního fondu Impuls.

zdroj: alisek69.blog.cz

Více informací o tour na partnerském blogu: www.ewafarna-fans-tour.blog.czFarna kašle na školu... - Scan

24. září 2009 v 20:47 | Klimik |  Scany z časopisů


zdroj: farna-eva.blog.cz

Photo: Ewa jako Modelka !!!

24. září 2009 v 20:46 | Klimik |  Fotky EF

Pro další fotky klikněte na Celý článek

Ewa Farna si zkusila roli modelky, pózovala na poště

23. září 2009 v 20:07 | Klimik |  News
Ewa Farna nikdy netoužila po povolání modelky, věděla, že na to kvůli své výšce nemá. Jednou v životě se ale po mole prošla, a to na přehlídce konané v netradičním prostředí pražské České pošty.


"Jakmile jsem začala vnímat svět, podívala jsem se na své rodiče a zjistila jsem, že modelka ze mě nikdy nebude, protože nemám být po kom vysoká. I když štíhlá ano," říká s úsměvem mladá zpěvačka. "Teď mě oslovila společnost Quelle, abych předvedla jejich modely, a já to ráda přijala. Už jsem dávno pokukovala po modelkách a chtěla si to jednou zkusit. Byla to, myslím, moje premiéra i derniéra zároveň. Bylo to velice zvláštní a těžší, než jsem čekala," dodává.

Zvláštní pro ni bylo i prostředí, v němž předváděla, aktuální kolekce byla prostřednictvím více než osmi desítek modelů představena na hlavní poště v Jindřišské ulici v Praze. Na poště mimochodem Ewa už dlouho nebyla. "Složenky ještě chodit platit nemusím, to obstarává spíš mamka. Mně sice domů chodí dopisy, ale že bych já šla s něčím na poštu, to ne. Stávám se obětí virtuálního světa, jak o tom také zpívám na své nové desce a zprávy posílám esemeskami přes e-mail," přiznává zpěvačka.

Kromě ní se po mole prošla také muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová, s níž si byla mimochodem Farna střihem i barvou účesu neskutečně podobná, nebo moderátorka a zpěvačka Gábina Partyšová, která se postarala také o průvodní slovo. Mezi diváky byli Míša Maurerová s manželem a svými dvojčaty, Štěpánka Duchková, Martina Dvořáková nebo Petr Lesák.


zdroj: farna-eva.blog.czEwa Farna: Chodila pro zásilkový katalog

23. září 2009 v 20:06 | Klimik |  News
Zpěvačka Ewa Farna (16) sice vydělává díky svým vystoupením a prodeji reklamních předmětů se svojí tváří dost, ale našla si další vedlejšák.


Vyzkoušela si totiž roli modelky. Jako hvězdu své přehlídky na pražské hlavní poště si ji vybrali zástupci známého zásilkového katalogu, který nenabízí žádnou extravaganci, ale spíše nenápadné oblečení pro všední den.

Ewa se na molu objevila několikrát, vždy v krátkých sukýnkách

Na rozdíl od profesionálek Ewa nepokoušela štěstí v předvádění plavek či spodního prádla a nechala se obléknout pouze do outfitů s minisukničkami.
"Je vidět, že při svých vystoupeních se musí učit choreografi i, takže zvládla i modelkovskou chůzi," chválili její výkon návštěvníci show mezi poštovními přepážkami, kterou uváděla Gábina Partyšová.


můj zdroj: blesk.cz

Farna nemůže utéct ctitelům

23. září 2009 v 20:04 | Klimik |  Videa EF
Ewa Farna je slavná, úspěšná a bez chlapa. Proto není divu, že je o ni velký zájem. Hodně ctitelů ji loví i prostřednictvím naší redakce. A pro ně má Ewa vzkaz

přetočte na 1:02


„Přítel“ Farné Patrik promluvil: Ewa už není panna!

23. září 2009 v 20:02 | Klimik |  News

Zpěvačka Ewa Farna (16) se u svých fanoušků těší velké oblibě. Proto není divu, že se čas od času objeví i takový, jehož pozornost není milá, ale spíš na obtíž. Příkladem za všechny budiž její samozvaný přítel Patrik, který o ní roztrubuje do světa, že už není panna.
"Ewa je už dlouho zamilovaná, proč to ale všem tají a všechno popírá?
Se svým klukem Patrikem Jílkem je už více než rok. Co možná bude šokovat fanoušky, je fakt, že Ewa už dlouho není panna! Už od Vánoc! Kdo by to řekl do křehké zpěvačky, která údajně přítele nemá?" ptá se naoko zdroj, který do Super.cz výše uvedené informace poslal.

Blog : Ewa Tour 2009/10

21. září 2009 v 21:58 | Klimik |  News
Na našem partnerském blogu o tour najdete info o soutěži+ video z tiskové konference!!! Nový (oficiální) design k tour!!! Zítra přibudou new bannery !!!

Navštivte www.ewafarna-fans-tour.blog.cz

Tour už pomalu začíná → FansWeb už je připravený !!!