Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Listopad 2009

Módní policie na Slavíkovi - Ewa Farna

29. listopadu 2009 v 19:56 | Klimik |  News

Ewa Farna ještě není plnoletá a už dosáhla na bronzového Slavíka. Ve svém věku má právo v módě tápat, ale model s krinolínou na jevišti zazářil. Správné kotníčkové botky, punk doplňky, jednoduchý top.

MÓDA NA SLAVÍKU: Propadla Rolins a Bílá. Body pro Farnou

29. listopadu 2009 v 19:53 | Klimik |  News
Lucie Bílá umí zpívat, ale s módou má problémy. To Lucie Vondráčková nebo Ewa Farna jsou jiná káva.


Český slavík je za námi. Velké změny nepřinesl ani mezi vítězi, ani v módě. I letos vyhrál Karel Gott, i letos byly vidět drahé róby. A stály za to.
Vzhledem k tomu, že pánský šatník moc možností nenabízí. Je třeba okouknout spíš dámskou eleganci.

Lucie Vondráčková má svůj styl
Stříbrná slavice Lucka Vondráčková má sice třicítku na krku, ale stále vypadá jako náctiletá holčička. Přesně proto si může dovolit obléknout šifonové, nabírané šaty, které místo vysokými podpatky doplnila "pouze" balerínami.
Balonový střih pod prsa se širokými ramínky vypadá báječně, a to hlavně proto, že Lucka má štíhlé nohy. Korzetový vršek má jednu zásadní libůstku. Tou je rudá mašlička na boku. Trochu drzá, vyzývavá, trochu extravagantní a dodává šedým šatům šmrnc. Malý detail dokáže prostě zázraky. Lucka skvěle zvolila navlněný účes a žádné šperky. Těch rozhodně pro tento večer nebylo potřeba.

Ewa Farna překvapila jako loni
Slečna, které je o polovinu méně, ale módní odvahou Lucii dotahuje, se jmenuje Ewa Farna. Už loni šokovala šedou čepicí a lodičkami s návleky. Letos se opět nebála vytáhnout něco extra.
Barevně se sladila se svou straší kolegyní a jejímu odvážnému modelu nelze než gratulovat. Několikavrstvý šifon složený z černé a šedé barvy je vynikající. Odpovídá letošnímu rozevlátému trendu a samotná sukně je tak výrazná, že dalších extravagancí nebylo potřeba. Jednoduchý černý živůtek výborně ladí s černými otevřenými kozačkami (mimochodem, skvělá je na botkách hlavně ta mašle) a také s černou rukavičkou.

Tu lze chápat jako symbolickou poctu Michaelu Jacksonovi, kterému Ewa nedávno nazpívala vlastní píseň. Záviděl by jí ale i Sámer Issa, který je v Čechách považován za rukavičkového krále.

Náramky a přívěsek na krku jsou ovšem už přeci jen trochu moc. Samotná rukavička dodala modelu potřebný punkový výraz, zbytek je jen rušivým elementem. Trochu zbytečně přeplácané. Šperky měla Ewa po vzoru Lucie Vondrákočvé nechat doma. Taky je trochu škoda rozpuštěných vlasů. K modelu, který si mladá zpěvačka oblékla, by se daleko víc hodil jednoduchý drdol s rozcuchanými konečky. Postava by tak získala mnohem ženštější siluetu.

To jsou ale detaily. Ewička zaslouží pochvalu za nápaditost a osobitý styl, který umí nosit s absolutní lehkostí.

Zakonzervovaný Český slavík by už mohl odletět

29. listopadu 2009 v 19:53 | Klimik |  News
Do letošního Českého slavíka přišlo tak málo hlasů, že výsledky v podstatě nemá smysl nijak interpretovat. Jediné, co stojí za zamyšlení, zda by neměl se vší napomádovanou, povadlou slávou už odletět do věčných lovišť. Jestliže ve 43. ročníku ankety dorazilo přes 165 tisíc hlasů, v letošním, čtyřiačtyřicátém zhruba o 65 tisíc méně. I Absolutní slavík Karel Gott, jehož letošní televizní promo nemělo obdoby, jich poztrácel téměř dvacet tisíc.

Vysloužený slavík

Vzhledem k mizivému počtu hlasů se dá předpokládat, že pro zpěváky i skupiny hlasovaly především organizované fankluby, obzvlášť ortodoxní fanoušci a jinak spřízněné duše. Důvodů může být několik. Nejpodstatnější bude zřejmě obecná únava nejen ze samotné ankety, pocitu, že svým hlasem mohu něco ovlivnit, ale i ze stavu naší zakonzervované mainstreamové scény. Z televizí takřka fatálně vymizely všechny zábavné a hudební pořady, kde se dříve mohli známí interpreti prezentovat a noví světu předvést. Běžný český divák tak ve svém vkusu a volbě zůstává u svých tradičních hodnot. Místo odrazu momentální obliby představuje Český slavík stále více žebříček "zasloužilých", ať už díky vlastnímu, často velmi houževnatému umu nebo managementu. V ideálním případě obého. Viz příklad Ewy Farne.

Nové tváře bez šance

V zahraničí se hvězdy i vycházející či zacházející hvězdičky hudebního nebe účastní především vysoce sledovaných a mediálně podporovaných reality nebo talk show a předávání hudebních cen. Začínajícím zpěvákům účast v talentových show nepřináší cejch nežádoucích "rychlokvašek", (tedy těch "nezasloužilých"), nýbrž skutečně pomáhá odstartovat kariéru. U nás své potenciální nové hvězdy zabíjíme s poslední znělkou pořadu. Pro porovnání se stačí podívat na oficiální stránky American Idol, kde se zcela samozřejmě sleduje další dráha a osud nejúspěšnějších finalistů. Diváci pak mohou mít celkem oprávněný pocit, že jejich hlasy nebyly zcela bezcenné. Koneckonců to, že lidé ještě před skončením SuperStar posílali hlasy soutěžícímu Martinu Chodúrovi není žádná náhoda. Ani typickému "Novákovi" už přese vší konzervativismus nechutná kachna stokrát stejně.

Těžký let kapitána

Galavečer u příležitosti předávání Slavíků se zásluhou režiséra konečně porval s živou hudbou a ani to nebolelo. Divák sice nemohl obdivovat studiem vybroušený hlas Dary Rolins nebo Anetu bez sykavek, autentičnost jejich produkce však předčila všechny nedostatky. Bohužel scénář letu s kapitánem Brzobohatým se příliš nepovedl. Fórky jako "Oběd roku" zaváněly trapasem a Ondřej přes svou sebevědomou samozřejmost spíš než štramácký šéfpilot působil jako nudný učitel ve výslužbě. Pokud celý večer stál na jedné zdařilé humorné scénce Karla Gotta s odmítnutím dalších Slavíků, tak to bylo žalostně málo.


Ewa Farna na Českém Slavíkovi 2009!

29. listopadu 2009 v 12:18 | Klimik |  News
Ewa získala 3.místo a stala se bronzovou slavicí za rok 2009! GRATULEJEME!

Fotky:

Ewa Farna získala 3.místo v Českém slavíkovi

Video: (Toužím + děkovačka)


Kopírujte se zdrojem!

Ewa Farna obhájila bronzového slavíka

29. listopadu 2009 v 12:16 | Klimik |  News
Ewa Farna obhájila loňského bronzového Českého Slavíka. Pořadí v kategorii zpěvaček zůstalo stejné jako v roce 2008.


Před několika minutami skončil přímý přenos z udílení cen Český Slavík Mattoni. Mezi zpěváky zvítězil už po pětatřicáté Karel Gott. Ve skupinách vyhrál teplický Kabát a mezi zpěvačkami se za vítěznou Lucií Bílou, druhou Lucií Vondráčkovou postavila na třetí stupínek Ewa Farna. Tím obhájila loňské třetí místo. Vedle Ewy měl Třinec další zastoupení a to nominaci v kategorii Objev roku. Charlie Straight však neuspěli - předstihla je pěvecká hvězda letošní soutěže ČeskoSlovenská SuperStar Martin Chodúr. Nevadí, on je - jak známo - Ostravák! Gratulujeme všem!
PS. Aby toho nebylo málo: Když začínal na Nově přímý přenos, tak to už se ukazoval televizním divákům na TV Barrandov další Třinečák Tomáš Klus v pořadu Pelíšky slavných! Třinci opravdu patřil sobotní hlavní vysílací čas!

Ewa Farna (sraz FC) - Praha 28.11.2009

29. listopadu 2009 v 12:15 | Klimik |  Fotky EF

zdroj: alisek69.blog.cz

Vyhlášení Českého slavíka 2009 - Kategorie zpěvačka

29. listopadu 2009 v 12:12 | Klimik |  News


1.místo - Lucie Bílá (41 791 bodů)
2.místo - Lucie Vondráčková (38 010 bodů)
3.místo - Ewa Farna (16 204 bodů)

Diplom pro mně za Bleskovku!

29. listopadu 2009 v 12:07 | Klimik |  Moje diplomky
Diplom je od Lukassa3 za 5. Bleskovku! Děkuju moc je nádherný:)


Ewa na zkoušce Českého Slavíka 2009

28. listopadu 2009 v 19:14 | Klimik |  News
Fotky:


Video:


Ewa od 1:11

Držte Ewě palce výsledky budou odhaleny už dnes!

1.4 Design tohoto blogu → Vánoce s Ewou!

27. listopadu 2009 v 22:01 | Klimik |  Designy tohoto blogu
Jak jste si všimly na blogu je new design! Inspirovali mně k němu nezadržitelně se blížíci Vánoce! Tento design tu bude po dobu Vánočních svátků! Doufám že, se vám líbí a budete s FansWebem i o Vánocích:) Pište své názory na design do komentářů nebo na blogové fórum! Mějte se hezky Klimik :)

Název: Vánoce s Ewou!
Autor: Klimik (admin tohoto blogu)

Náhled:

Ewa Farna - Virtuální (Deluxe edice)

27. listopadu 2009 v 21:00 | Klimik |  News
Limitovaná edice speciálního boxu, který kromě aktuálního nového alba Ewy "Virtuální" obsahuje i notes, placku, zpěvník a náramek.

Cena: 550,-

zdroj: ewik-farna.blog.cz


Prosba:

Ahojky jsem v soutěži o nej → BLOG V 3.KOLE, JSEM TAM POD PŘEZDÍVKOU KLIMIK !!! HLÁSNĚTE PRO MĚ PROOOOSÍM TAAAAAADYYYY!!!!
Díky:)


Ewa Farna se nemohla přes davy dětí dostat do školy

27. listopadu 2009 v 20:56 | Klimik |  News
Obrázek jako z příjezdu Beatles. Davy žáků Základní školy na Englišově ulici takto ve čtvrtek okolo čtrnácté hodiny přivítaly ve své škole Ewu Farnou.
"Hrozně moc se na ni těším, bude to můj první autogram," řekla žákyně druhé třídy Sabina Kružberská. O podpis stála také Marta Václavíková ze čtvrté třídy. "Hodně se těším. Jsem její fanoušek a chci podpis," podotkla.
Zpěvačku nadšeně vyhlížel i osmiletý Jirka Vláčil. "Když v rozhlase hlásili, že přijede Ewa Farna, málem jsem omdlel," zmínil.
Za největší fanynku zpěvačky se považuje také osmiletá Jana Zeizbergrová. "Evě bych vzkázala, že ji mám moc ráda," uvedla. Zpěvačka se neuměla přes své fanoušky dostat ani do budovy.
Když se jí to konečně povedlo, zavítala do jedné ze tříd na hodinu hudební výchovy. Poté, co žáci uvítali zpěvačku dvěma písněmi, následovala soutěž o věcné ceny.

Ewa Farna odpovídala čtenářům Alík.cz: polku moc ráda nemám, o věštění se nezajímám

27. listopadu 2009 v 20:54 | Klimik |  News
Jaký tanec sis oblíbila v tanečních? Jakou květinu máš nejradši? Sleduješ ráda seriály? Jak trávíš Vánoce? Zajímáš se o vykládání karet?... Nabízíme pokračování rozhovoru se zpěvačkou Ewou Farnou, který vznikl z dotazů čtenářů serveru Alík.cz.

Zatímco k tomu, abyste viděli Ewu na jejím koncertním turné, stačí, když se ve správný čas vypravíte na správné místo, získat její odpovědi není tak snadné.
Ze stovek dotazů, kterými jste redakci serveru Alík.cz zavalili jsme vybírali velmi pečlivě. První část odpovědí jsme zveřejnili v článku Ewa Farna pro čtenáře serveru Alík.cz: Živé vystupování je nejlepší!
Dnes plníme slib a přinášíme druhou část odpovědí. A zároveň připomínáme, že pokud chcete vidět Ewu v rámci jejího koncertního turné, pak si musíte pospíšit. Letos je poslední šance v neděli 6. prosince, kdy je naplánováno pražské vystoupení ve velkém sálu Lucerny.

Jak vycházíš s rodiči?!
Supeeer! Mám geniální rodiče.
Jak vycházíš se svými sourozenci?
Super, sestřička má 3 roky, takže s tou si rozumíme sqele. Řve stejně jako já:D. A brácha ten sedí u počítače ale suma sumarum se máme taky rádi. Tomu je 14. Už začíná puberta:P.
Máš nějaké zvíře a jak se jmenuje?
Pejska, je to teda fena a jmenuje se Zora.
Pomáháš doma mamce?
Když to jde, tak ano. Tyjo, to jsme ještě nedávno občas přebalovala malou!
Kde bereš čas a energii na tolik aktivit?
Od vás, fanoušků.
Umíš hrát tenis?
Hrála jsem, doufám, že ještě něco umím. Půjdem si zahrát?:)
Co pro tebe znamená víra v Boha?
Mnoho… Hlavně pomoc kdy ji potřebuju, někdo komu se můžu se vším svěřit a vím, že mě vždy poslouchá. Víra mi taky hodně pomáhá v rozhodování.
Máš ráda seriály?
Neeee… moc neee. A když už tak nějaké vážně dobré. Chystám se kouknout an Gossipgirl, to říkaly holky že je super.
Hraješ na nějaký hudební nástroj?
Hrála jsme 6 let na klavír, teď na turné se pokouším o hru na kytaru a bicí mě taky baví. Ale je to spíš pro zábavu. Chci cvičit ať jednou umím, nástroje jsou krásná věc.
Proč máš ve svém jméně dvojité v?
Protože jsem Polka a polské jméno Ewa se píše s W.
Jak ti doma říkají?
Ewuś, Ewuśko, Ewula,..
Jezdila jsi někdy na koni?
Ano.
Už umíš polku:)) (tanec:)))
Chodím na taneční, takže už ano. Ale je to, se přiznám, asi můj nejméně oblíbený tanec:/ Radši mám jive, cha-chu, waltz.
Zajímáš se o vykládání karet nebo věštění z ruky nebo něco podobného?
Ne, jsme věřící, věřím v Boha, o tohle se bohužel nezajímám.
Máš ráda zimu?
Když já radši teploo:…
Jakou máš ráda květinu?
Mám ráda kytky, ale růže prostě vedou.
Jak to máš s klukama?
Fajn, mám super kluky v kapele.
Jakého by sis přála kluka do budoucna?
Hodného.
Nepřemýšlela jsi, že si obarvíš vlasy na blonďato? Ty fotky s tou blonďatou parukou jsou fakt super.
Heh děkuju, ale mám radši tmavou, jsme vděčná za přirozenou hnědou, neplánuju měnit zatím.
Necháš si ofinu?
Prozatím asi ano. Je to fajn dám čelenku a mám ofču na hoře. Vyhovuje mi to.
Chodíš si sama vybírat a nakupovat oblečení? Nebo ti ho někdo vybere, koupí a pak rovnou přinese?
Nakupuji sama, nebo s maminkou. Nemám stylisty, oblečení je většinou čistě na mě. Mám to štěstí. Vybírám co se mi líbí, v čem se cítím dobře.
Jak slavíš a prožíváš vánoční svátky se svými blízkými :-) Těšíš se na Vánoce?
MOOc, Vánoce jsou krásné. Rodina pohromadě, vůně jehličí, suuper jídlo, tradice a dárečky, na ty se nezapomíná.
Máš ráda vánoční koledy? Nenapadlo tě udělat vánoční album s českými a polskými koledami?
Mám ráda koledy. Ještě ne, ale třeba někdy natočím, uvidíme, bylo by to hezké ne?
Co by sis dala dobrého k jídlu?
Propečenou kachničku s bramborovými knedlíčky a zelím.hmmmm,….
Jakou příchuť zmrzliny máš nejraději?
Čokoládovou asi. Zmrzliny však moc nejím, radši si dám třeba ovoce. Víc mi chutná a nejsou tak studené.).

Máš ráda čokoládu?
Ne, já ji miluju.
Chtěla bys bydlet v zahraničí? Pokud ano, kde?
Vůbec bych chtěla hoodně cestovat. Poznávat kultury, jiné lidi, tradice.
Jak ti to jde ve škole? Měla jsi hodně pětek?
Neee pětek ne. Jsem takový, bych řekla, zlatý střed.
Jaký to vlastně je být ve škole mezi "normálníma" lidma?
Úplně " normální".
Školu kam teď chodíš jsi si vybrala sama nebo ti ji vybrali rodiče?
Sama a rodiče byli za můj výběr rádi. Sami do té školy chodili. Říkala jsem, že si s rodiči rozumíme.

Hudební hvězdy zazpívají na adventním koncertě

25. listopadu 2009 v 17:08 | Klimik |  News
Český Těšín - Ve velkém stylu se uskuteční adventní koncert v Evangelickém kostele Na Nivách v Českém Těšíně. První adventní neděli tam vystoupí skutečné hvězdy hudebního nebe, a to nejen toho českého, ale i polského.
Adventní koncert, který je naplánován na neděli (29.11.2009) od 17 hodin, se totiž koná v rámci projektu 300 let tolerance v Těšínském Slezsku.
Organizátoři tentokrát měli skutečně šťastnou ruku při volbě interpretů tohoto kulturního podvečera. Všichni jsou úzce spjati s tímto regionem, který je jejich rodný, přitom ohlasu a úspěchu dosáhli v celé republice, a to jak české, tak i polské. O kom je tedy řeč? Kdo na tomto koncertě zazpívá?
Pozvání přijala například hvězda teenagerů a zároveň studentka polského gymnázia v Českém Těšíně Ewa Farna. Druhou hvězdou první velikosti, jejíž charismatický hlas rozezní chrámové prostory, bude Halina Młynkowa, která se proslavila jako zpěvačka ve své době nesmírně populární kapely Brathanki a která nyní žije i s manželem v Polsku. Doplní je účastník soutěže SuperStar Roman Lasota. O zájem posluchačů se tito umělci ještě rozdělí s pěveckým sborem Canticum Novum.
Vstup na tento mimořádný adventní koncert je navíc zcela zdarma.


FansWeb INFORMUJE: Navštivte náš partnerský blog o Tour Najdete tam Fotky a Videa z konceru ve Zlíně! Partnerský blog o Tour zde: www.ewafarna-fans-tour.blog.cz
Ewa Farna se během podzimního turné staví na Óčku

25. listopadu 2009 v 14:49 | Klimik |  News
Farnoušci zažívají virtuální podzim. Ne snad, že by Ewino turné nebylo skutečné, ale tak se jmenuje její nová deska, která vyšla v říjnu.

Sběratelka cen, která vytřela zrak i polským umělcům a přivezla si cenu ze Sopot za hit léta, vyrazila na své druhé turné. Žádné hosty na něm nechystá, chce si každý koncert pořádně užít sama.

Odvážná školačka to roztočila nejdřív 3.listopadu v Brně a my byli u toho. Vše zakončí 6. prosince v pražské Lucerně. Po šesti koncertech v Čechách plánuje na jaro další i na Slovensku a samozřejmě v Polsku.

Dorazí i k nám do studia a řekne vám, jaký mám zatím z turné pocit a co chystá dál. Nebude chybět ani bleskový dotazník.

Čas vysílání

Pátek 27. listopadu 17:00
Sobota 28. listopadu 10:00

zdroj: alisek69.blog.czEwa Farna zpívá song pro Jacksona ...

25. listopadu 2009 v 14:48 | Klimik |  News
... V těchto dnech se navíc připravuje klip k písni "Ty jsi král".

Ten se bude natáčet na koncertu v Opavě, kam Ewa Farna zavítá v rámci svého podzimního koncertního turné s názvem "Buď virtuální na Ewa tour 2009 - 2010".

Opavské publikum bude svědkem natáčení videoklipu k písničce "Ty jsi král", která je poctou Michaelu Jacksonovi. Tato písnička se stane dalším singlem z nového CD Virtuální.

"Nazpívala jsem jí proto, že Michaela Jackson byl opravdu můj popový král. Milovala jsem ho a když zemřel během příprav mé nové desky, tak jsem dostala chuť pro něj něco zazpívat," prozradila Ewa

Bronzová slavice a zpěvačka nominovaná na cenu MTV Europe, Ewa Farna, má za sebou první polovinu koncertní šňůry. Kromě písniček z nové desky je koncert nabitý známými hity jako "Měls mě vůbec rád", "Boží mlejny melou" nebo "Ticho".

Koncertní program doprovází celá řada zajímavých efektů jako například pohyblivá scéna s velkou obrazovkou, padající podlahy, zabudovaná šachta, ze které fouká vítr, efektní obrazový rám nebo speciální kostýmy. Během koncertu zahraje Ewa na piano nebo kytaru.

Naše nejmladší zpěvačka zvládla zatím na všech koncertech v rámci turné dvouhodinovou show na výbornou. A bavila se nejen Ewa, ale publikum, které tleskalo a skandovalo od začátku do konce každého koncertu.

V následujících dnech bude k vidění ještě 26. listopadu Opavě a 6. prosince v Praze ve velkém sále Lucerny.
Hlásek prosím:)

23. listopadu 2009 v 21:51 | Klimik |  Oznámení blogu
Ahojky jsem v soutěži o nej → BLOG V 3.KOLE, JSEM TAM POD PŘEZDÍVKOU KLIMIK !!! HLÁSNĚTE PRO MĚ PROOOOSÍM TAAAAAADYYYY!!!!
Díky:)

Virtuální Ewa Farna

23. listopadu 2009 v 21:31 | Klimik |  News
Ewa Farna připravila svým fanouškům další - už třetí řadové album. Můžeš ho mít i ty, pokud budeš vědět, jak se jmenuje její aktuální singl, který samozřejmě na nové desce nechybí. A kromě aktuálního alba Virtuální můžeš získat i další dvě desky z diskografie Ewy Farne plus koncertní živák.


SMS SOUTĚŽ EWA FARNA
Soutěžní otázka zní:
Jak se jmenuje aktuální singl Ewy Farne z alba Virtuální?
A) Toužím
B) Věřím

SMS ve tvaru OCKO EWA X (kde "X" je odpověď z možností A nebo B) posílejte na telefonní číslo 9001130.

Výherci získají tyto ceny:
1. cena
Ewa Farna - diskografie
2. - 10. cena
CD

Rozhovor: Ewa Farna

23. listopadu 2009 v 21:29 | Klimik |  Videa EF
Mezi nejmladší zpěvačky u nás patří určitě Ewa Farná. A protože je Ewa je zároveň ještě studentkou, popovídali jsme si na téma škola a studium. A jako každá normální školačka i Ewa občas v předmětech lítá. Hlavně v jednom!


zdroj: alisek69.blog.cz

Školáky zkoušela Ewa Farna

22. listopadu 2009 v 21:12 | Klimik |  News
Děti ze školy v Oblačné ulici prožily jednu hodinu se zpěvačkou Ewou Farnou. Vyhrály její návštěvu v soutěži.

Jásání, potlesk a dupání se ozývá z tělocvičny liberecké Základní školy Oblačná. V sále sedí zhruba osmdesát dětí, které jsou nadšené z neobvyklé návštěvy. Začala jim totiž hodina zpěvu s populární zpěvačkou Ewou Farnou.

Tréma před spolužáky
"Chtěla bych slyšet, jak zazpíváte moji písničku. Tak si uděláme soutěž," vyzývá Farna školáky. Ti se nejdřív zdráhají, ale nakonec se najde několik odvážlivců, kteří se postaví k mikrofonu a před svými spolužáky i zpěvačkou zazpívají její písničku Měls mě vůbec rád. Děti jsou nadšené, pomáhají svým kamarádům, když zapomenou slova a zpívají spolu s nimi. I za okny tělocvičny se objevují dětské hlavy v čepicích, které alespoň na chvíli chtějí zahlédnout své spolužáky u mikrofonu. Vítězí nakonec sedmačka Iva Ullrichová. "Mám Ewu ráda, tak jsem si chtěla zazpívat její písničku. Hrozně se mi ale třásla kolena," líčí Ullrichová svůj zážitek z vystoupení. Nejmladší zpěvačkou v tělocvičně byla Eliška Kulhavá ze čtvrté třídy. "Z Ewy neblázním, ale její písničky poslouchám. Chtěla jsem si zkusit, jaké to je zpívat před lidmi. Hrozně jsem se styděla," prozradila Eliška.

Osmdesát písniček
Děti si s Farnou i povídaly. Zajímala je spousta věcí. Sama dětem přiznala, že na základní škole ji hudebka nebavila. Děti se zajímaly i o její vztahy s ostatními zpěváky nebo o to, zda má kamarády. Nakonec se otázky stočily na kariéru. "První desku jsem nahrála ve dvanácti letech. Mám zhruba osmdesát písniček, v češtině a polštině a občas se mi stává, že je promíchám, když zpívám. To mi pak ale pomohou s textem fanoušci," vysvětlila Farna. Setkání školáků se zpěvačkou skončilo autogramiádou a mnohé děti si nenechaly ujít příležitost společně se s Farnou vyfotografovat. "Hodinu zpěvu s Ewou Farnou jsme vyhráli v soutěži mezi libereckými školami. Zvítězit se podařilo dětem z 6. B," vysvětlil Aleš Sucharda, učitel hudebný výchovy.free image host free image host free image host free image host free image host