Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Prosinec 2009

PF 2010

31. prosince 2009 v 14:15 | Klimik |  Oznámení blogu
Chtěl bych popřát všem návštěvníkům hodně šťestí zdraví a mnoho úspěchů v roce 2010!!!
přeje Klimik


3.Kolo SONB2→KoNeC!

31. prosince 2009 v 13:12 | Klimik |  Soutěže
Před odstartováním 3.Kola SONB2! Odtajním výsledky 2.Kola!

Anketa z 2.kola:

Vypadává: ***Martííska*** a Thomas@! Ostatní postupují! Diplom pro Martííísku a Thomase najdete→ ZDE!Tak a máme tu 3.kolo SONB2 ( druhá soutěž o nej blog)

1.

Přezdívka→Lukassa3
adresa blogu→ewik-farna.blog.cz
co chceš na diplom→Ewu Farnou

2.

Přezdívka→Lady.Monika
adresa blogu→www.lowe-ewa.blog.cz
co chceš na diplom→Ewu Farnou

3.

Přezdívka→Lucik
adresa blogu→www.iewa.blog.cz
co chceš na diplom→EwuTak hlasujte kdo má nejlepší blog. Pozor ve třetím kole vypadne jen jeden Soutěžící!!! Rozhodněte kdo postoupí do Finále SONB2! Hlasovat můžete v anketě po kliknutí na přidat komentář se vám objeví anketa :-)

Tak shánějte hlásky→ Konec už dále nehlasujte!←Diplom pro Martííísku a Thomase za SONB2!

31. prosince 2009 v 12:48 | Klimik |  Vaše diplomky
Ve durhém kole SONB2 vypadli dva soutěžící jsou to:***Martíííska*** a Thomas@! Máte společný diplom protože jste mněli oba dva stejně halsů(3 hlasy)! Doufám, že se vám diplom líbí!
Děkuju za účast Klimik:)


FansWeb je na Facebooku!

30. prosince 2009 v 23:00 | Klimik |  Oznámení blogu
FansWeb je na Facebooku! Na našem FB profilu se dozvíte nejaktuálnější info jak s tohoto webu! Tak o Ewě!! Některé krátké informace se dozvíte jen na FB profilu:) Doufám, že naše stránka na FB:) Bude mít hoooooooodně fanouškůůů:)

Na náš facebook profil se dostanete po kliknutí na banner facebook! nahoře v menu!


Ewa Farna & Tap Tap - Eskymak (Spolu Proti Barierám)

29. prosince 2009 v 20:45 | Klimik |  Videa EF


Info: Video ještě dnes na našem Youtube kanálu!! (banner v menu)

Ewa Farna Telekamery 2010

29. prosince 2009 v 20:42 | Klimik |  Videa EF

Virtuální Ewa Farna je dospělejší a drsnější

29. prosince 2009 v 20:40 | Klimik |  News
Idol teenagerů i zpěvačka, kterou jako talent uznává každý kritik, rošťačka i tak trochu slečna - vamp. Ewa Farna, která je nominována v Hudebních cenách Óčka, je na hudební scéně k nepřehlédnutí. A aktuálním albem Virtuální to jen potvrdila, stejně jako šňůrou Buď virtuální, kterou zakončila rovnou v pražské Lucerně.

Na cédéčku je vidět, že od doby, kdy Ewa jako třináctiletá vstoupila na hudební pódia, uplynuly už dva roky. A že jich slečna zpěvačka zatraceně využila.

Z alba Virtuální vystupuje už jako dospělejší a vyzrálejší a odpovídá tomu i muzika: tvrdší kytary, ráznější bicí, vypjatý zpěv, to vše ovšem chytře doplněné chytlavými melodiemi a klávesami. Muzika je kytarová i chytlavě taneční zároveň.

A podobně jako udělala velký krok dopředu muzika, posunuly se i příběhy písní. Nejvýrazněji je to vidět na titulním songu, v němž zpěvačka naznačuje svému milému, že city se přes internet a mobil vyjádřit nedají, a na holdu Michaelu Jacksonovi, baladě příznačně nazvané Ty jsi král.

Pokud jste tedy propásli zpěvaččino turné, neváhejte a pusťte si Ewu aspoň z cédéčka. A nezapomeňte, že je nominovaná v Hudebních cenách Očka na zpěvačku roku.


zdroj: alisek69.blog.cz


Úspěšný rok završila Ewa Farna cédéčkem

29. prosince 2009 v 10:55 | Klimik |  News
Není asi v ČR zpěvačka, a navíc tak mladá, která by letos uspěla víc než idol teenagerů Ewa Farna. Vydala nové album, podobně jako Lucie Vondráčková a Bílá, které ovšem v anketě Český slavík obsadily 1. a 2. místo a Ewě "nechaly" až 3. příčku.
http://mm.denik.cz/66/87/ewa_farna_denik_clanek_solo.jpg
Pro šestnáctiletou Farnou je ale dnes možná důležitější polský triumf na festivalu Sopoty 2009 s hitem z předchozí desky Ticho (Cicho). Získala tu ocenění Nejlepší interpret polského internetu a v TV hlasování SMS je 2. v hlasování diváků o nejlepšího interpreta festivalu Sopoty. Sever Čech si ji letos užil. V létě třeba Ústí a Chomutov, na podzim Liberec. Do něj už přivezla novinku Virtuální.

Na CD se Ewa Farna snaží držet krok se stejně starými či o málo mladšími posluchači. Proto je větší "drsňačkou". Je to zřetelné už v úvodní skladbě Toužím. Jde na to se svým týmem chytře - tvrdší kytary, důraznější bicí a vypjatý zpěv kombinují s melodiemi a slovy o touze po "něm" i po zábavě. A tak, jak znějí její klávesy, hudba žádné pop zpěvačky v Česku nezní.

Prvním hitem CD je Toužím. K ní vznikl i klip, který Ewa na své 3. studiové album Virtuální přidala jako dárek. Další hit snad bude Virtuální, v níž vyzývá chlapce, aby se jí dotkl a nekomunikoval jen maily a mobilem. I to je pokrok - o svých láskách většinou Ewa mluví s rozpaky.

Zpívá o přetvářce (Maska) a její hudba je současně "tvrdá" i taneční podobně, jak to umí třeba Avril Lavigne. V písničce Jen tak je trochu vampem, někoho může překvapit sbor v ní. Ewa tu zní jako pěkná rošťanda a na závěr jí za to publikum děkuje. A vlastně ne, to už je následující pocta Michaelu Jacksonovi. A vůbec nepřekvapí, že píseň Ty jsi král, je balada.

zdroj: ewik-farna.blog.cz


Ewa Farna - Tour 2009 - Buď Virtuální!

27. prosince 2009 v 21:58 | Klimik |  Videa EF
Video z fotek z tour! Doporučuji všem=)zdroj: lowe-ewa.blog.cz

Ewa Farna v OC Nisa - 12.9.2009

26. prosince 2009 v 23:33 | Klimik |  Fotky EF
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

zdroj: alisek69.blog.cz

Diplomek pro mně!

26. prosince 2009 v 23:14 | Klimik |  Moje diplomky

Děkuuuujuuu moooc:)

Ewa Farna - Polská píseň

25. prosince 2009 v 10:36 | Klimik |  Videa EF

zdroj: alisek69.blog.cz


2.Kolo SONB2→KoNeC!

25. prosince 2009 v 10:33 | Klimik |  Soutěže
Před odstartováním 2.Kola SONB2! Odtajním výsledky 1.Kola!

Anketa z 1.kola:

Vypadává Týna, ostatní postupují! Diplom pro Týnu najdete → ZDE!


Tak a máme tu 2.kolo SONB2 ( druhá soutěž o nej blog)

1.

Přezdívka→Lukassa3
adresa blogu→ewik-farna.blog.cz
co chceš na diplom→Ewu Farnou

2.

Přezdívka→Lady.Monika
adresa blogu→www.lowe-ewa.blog.cz
co chceš na diplom→Ewu Farnou

3.

Přezdívka→Lucik
adresa blogu→www.iewa.blog.cz
co chceš na diplom→Ewu

4.

Přezdívka→Thomas@
co chceš na diplom→Ewu Farnou

5.

Přezdívka→***Martíííska***
co chceš na diplom→Ewušku
Tak hlasujte kdo má nejlepší blog. Pozor ve druhém kole vypadnou hned dva Soutěžící!!!
Hlasovat můžete v anketě po kliknutí na přidat komentář se vám objeví anketa :-)

Tak shánějte hlásky


→Konec 2.kola, už nehlasujte←Diplom pro Týnu za SONB2!

25. prosince 2009 v 10:22 | Klimik |  Vaše diplomky
Týna vypadla v 1. Kole SONB2! Proto tady má za účast diplom doufám že se jí líbí? Děkuju za účast Klimik!

1.5 Design tohoto blogu → PROMO Virtuální

25. prosince 2009 v 10:17 | Klimik |  Designy tohoto blogu
Šťedrý den už je za námi! FansWeb přichází s novým designem! Na Silvestra tu bude takový slavnostnější ale jinak stálý design je tady tento! Je z nových promo fotek! Vytvořil ho Lukassa3. Za tento design mu moc děkuju je hezký doufám že, se vám taky líbí! Pište své názory na design do komentářů nebo na blogové fórum! Mějte se hezky Klimik :)


Název: PROMO Virtuální
Autor: Lukassa3Náhled:

FansWeb má galerii na Rajčeti!

25. prosince 2009 v 0:00 | Klimik |  Oznámení blogu
Připravil jsem pro vás novinku! FansWeb má galerii na Rajčeti! Pokud budete hledat nějáké nové photenky můžete se kouknout do naší galerie! Budeme ji aktualizovat! Banner je v MENU! Pro rozjezd je tam par promo fotek ale take starsi, tapety nebo jine fotky! Tak proto honem se běžte juknout do naší new galerie!


Galerii najdete zde→

Doufám,že se vám novinka líbí! Váš Klimik:)

RO(C)K 2009! - Napsala Ewa!

24. prosince 2009 v 11:54 | Klimik |  News
Chci Vám ze srdce poděkovat za podporu, kterou jste mi celý ten rok dávali. TEDA! Ještě než začnu se svým vyznáním lásky:) toužím Vám, říct, že si Vás opravdu moc vážím. Za to že jste, že jste byli a že říkáte, že budete:D. Možná se tomu tak stane:)...ale vlastně to už je to vyznání, tak pěkně po přádku...
Pokud jste se ocitli na mém koncertě, at´ už z donucení nebo z vlastního přesvědčení, at´ už jste byli na koncertu z turné Bud´ Virtuální, festivalovém vystoupení nebo obyčejném koncertu, doufám, že jste si ho pořádně užili.

Děkuji za podporu v různých anketách Slavíkem počínaje, kde jsme si udrželi krásné 3 místo:).

Děkuji za spoustu mailů, dopisů či vzkazů třeba na Facebooku:). Tím se i omlouvám, že na všechny neodepisuji ale vězte, že to vnímám, dělá mi to obrovskou radost a možná si to i sama neuvědomuju, ale i dává psychickou podporu. Soudím a čím dál víc se ujištuji v tom, že bez Vás by to nešlo a asi bych to všechno ani neustála.

Děkuji i za důvěru, kterou ve mne máte. Koupíte si například desku Virtuální anižbyste věděli jaká bude. Dáte tech 300 kč nějakému cizímu pánovi a vlastně netušíte, do čeho jste investovali. Farna jen říká, že je to zajímavá, jiná a dobrá deska ale to je pouze její názor:). Vy, věříte, pořídíte si jí a já jen doufám, že jste nebyli zklamaní.
Mám z toho upřímnou radost a taky například i z toho, že Vaše důvěra patří mne a ne bulváru:)

Děkuji z celého srdce rovněž teamu Lewron music center, vlastně za to samé co Vám:). Důvěru, podporu.. Navíc za neskutečné nasazení se kterým vykonávají svojí práci, za pochopení a respektování mých jiných poviností, ku příkladu školu. Bez nich bych tu nebyla, neměli byste co dávat na youtube.com a co poslouchat:).

Rok 2009 byl pro mne velice úspěšný. Prožila jsem ho ve zdraví a štastná.Hodně jsem se naučila, posunulo mě to zase o kud dál... ASi za největší úspěch bych ted považovala (nepočítaje zvládnutí tanečních a školu:D) úspěch v Polsku. Výhra 3 největších festivalů, 2 místo za Polsko na MTV MUSIC AWARDS a nominace na další... Neskutečné...

Stalo se mi ale i pár nepříjemných věcí, smrt milované babičky, která mne naučila modlitbu Otče Náš a přivedla na cestu k Bohu...ale o tom bych se moc nechtěla bavit, ještě to bolí....
Mrzel mě například odchod mé kapely, to jsem taky oplakala, ale rozhodně se o tom nebojím mluvit, ba naopak:) Pokud jste viděli a slyšeli jejich singl, tak vidítě, že asi udělali správně.:) Chtěli se vydat na trnitou cestu a já vím, že na to mají. Jsou super a já jm budu vždycky moc držet palce! Třeba se jednou potkáme na Grammy....:)

Budu doufát, že přístí rok 2010 bude minimálně stejně úspěšný a krásný pro nás všechny... Snad ho také nepovažujete za promarněný:).

Na záver Vám TOUŽÍM popřít Kráááásné Vánoce, hodně klidu a pohody, štěstí, lásky, duševní očistu do nového roku a hlavně to ZDRAVÍ!! Užijte si rodinku a ten nádherný pocit z radosti druhých, vánoční atmosféru kolem.... je to nenahraditelné!
A suuuper Silvestra!!!!:D Krásný Nový Rok!
To všechno Vám přeje
Vaše Ewa:)

Ewa toto napsala na svých oficiálních stránkách→ www.ewafarna.cz (zdroj textu)
zdroj fota: alisek69.blog.cz


Rok 2009 - Klimik

24. prosince 2009 v 11:48 | Klimik |  Oznámení blogu
Ahojky milá eSbénka a Návšťěvnící tohoto webu! Inspiroval jsem se Ewou a chtěl bych vám poděkovat za každý moment, který byl pro tento web důležitý!


Děkuji: Za to že tento web navštívilo v roce 2009 více jak 20 000 návštěníků! A FansWeb se stal jednim ze tří nejnavštěvovanějším webů o Ewě! Na českém trhu!

Děkuji: Moc mým eSbénkám! Za to že, si mně váží a navštěvují tento web!

Děkuji: Za to že, se hojně zůčastníte bleskovek a dlaších soutěží!

Naposled děkuji hlavně za to že, se na FansWeb obracíte pokud potřebujete pomoc! Je to pro mně velká čest. Například pan Hampel potřeboval vědět jak sehnat lístky na koncert v Lucerně!


Rok 2009 je pomalu za námi! A já bych chtěl všem do roku 2010 popřát mnoho štěstí a radosti ale jak se říká hlavně Zdraví!

A pod Stromeček hodně dárečků, štěstí a lásky!V neposlední řaďe vám chci oznámit! FansWeb bude stále s vámi!
Děkuji ještě jednou moooc všem! A Přeji krásné Vánoce a Silvestr! Váš Klimik:)

Oficiální webová zpráva!
2009-2010
c) Klimik
EWA FARNA FANS WEB


Ewa Farna: Místo kapra a cukroví se cpe řízkem

22. prosince 2009 v 20:02 | Klimik |  News
Praha - Bronzová Slavice Ewa Farna se už těší na Vánoce.
Užívat si je bude doma s rodinou. A pomáhat chce mamince především tím, že se bude starat o svou třiapůlletou sestřičku Magdalenku.
"Mám strašně roztomilou sestřičku. Je to naše sluníčko. Školu mám do dvaadvacátého a pak budu doma a budu se Magdalence zcela věnovat, aby maminka měla čas na přípravu Štědrého dne," svěřuje se Ewa Farna Korzu.
"Magdalenka je blondýnka, maminka jí teď ostříhala vlasy a moc jí to sluší. Nejraději se dívá na Pata a Mata a Medvídka Pú. Když mne doprovází maminka na mých koncertech, často ji bere s sebou. Stává se, že když přijdu po koncertě v deset hodin na pokoj, maminka sedí s Magdalenkou na posteli, mají rozevřený počítač a dívají se na Medvídka Pú. Takže si myslím, že mamince z mé sestřičky a z medvídka Pú někdy v hlavě hrabe," směje se zpěvačka
Ewa se teď chystá nakupovat dárky pro rodiče. Ještě neví, co to vlastně bude. "Zatím nemám nic vymyšleno, chtěla bych rodičům koupit něco zajímavého, aby to byl opravdu dárek. Snad na něco přijdu."
Bronzový slavík, který byl zatím největším Ewiným úspěchem i pro její rodiče, jako dárek pro ně příliš nevnímá. "Ta soška je v mém pokojíku a nenechám si na ni ani sáhnout, musím proto něco koupit, co by patřilo vysloveně rodičům," přemýšlí pohledná tmavovláska.
Vánoční cukroví má Ewa Farna ráda před Vánocemi. Ale když je už doma plno jídla, chuť na sladké nemá.

"Ráda mlsám cukroví, ale když přijde Štědrý den, ani se ho nedotknu. Kapra nejím, jen malý kousíček, aby se neřeklo. Dám si raději kuřecí řízek. Vůbec totiž nemám ráda ryby."
O vánočních svátcích nemá Farna pracovní program, na silvestra ano.
"Nejraději bych na Silvestra byla někde s kamarády a kamarádkami, ale přijala jsem nabídku na silvestrovský koncert. Ten se bude konat na náměstí v Lodži v Polsku. Tam se mnou pojedou samozřejmě oba rodiče, Magdalenka a dokonce i moje teta," uzavírá Ewa.

Ewa Farna o písničkách z CD Virtuální → Videa!

20. prosince 2009 v 21:30 | Klimik |  Videa EF


zdroj: alisek69.blog.cz