Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Březen 2010

Ewa Farna s Janem Bendigem

31. března 2010 v 10:33 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  Fotky EF
Ewa s Janem nahrávali v polsku českou verzi písničky pro CAMP ROCK 2! =)

Párty na Kolečkách 2010

31. března 2010 v 10:30 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  Videa EF
ewa_farna
Celou párty můžete shlédnout ZDE


The Tap Tap spot - Párty Na Kolečkách 2010

31. března 2010 v 10:28 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  Videa EF

Ewa Shoot! Březen 2010!

29. března 2010 v 22:05 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  Fotky EF
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Jan Bendig nahráva, s novou kočkou po boku!

29. března 2010 v 22:04 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  News


Z bývalých finalistov prvej Česko Slovenskej SuperStar sa len niekoľko z nich rozhodlo pustiť do nahrávania svojho prvého albumu. Nahrávať začína aj malý Janko Bendig, no nie svoj debut, ale soundtrack k novému filmu od Walta Disneyho.
Spoločnosť Walt Disney sa rozhodla staviť na mladého speváka s veľkým hlasom a oslovila ho s ponukou, či by v susednom Poľsku nechcel naspievať pilotnú pieseň k pripraveovanému filmu Caprok. Bendig neváhal a ponuku prijal.

Soundtrack však nenaspieva sám, po jeho boku mu bude spevácky sekundovať ďalšia česká mladica s ohromným talentom a hlasom - Ewa Farna. Táto mladá dievčina s poľskými koreňmi, podobne ako mlaý Háňa, disponuje na svoj vek neskutočným hlasom.

A čo na ponuku filmovej spoločnosti a spoluprácu s Ewou hovorí samotný Janko? "Je to pre mňa obrovská pocta naspievať soundtrack, nemôžem sa dočkať. A tiež sa veľmi teším na Ewu," prezradil nám Honzík, ktorého veľkou túžbou už dlhší čas bolo spievať práve s Ewou Farnou.
Bendig tiež prezradil, že do Poľska odlieta už v pondelok, 29. marca a v hlavnom meste, Varšave, sa zdrží tri dni. Pilotnú skladbu naspievajú v Čestine.

Usmievavý spevák tiež čo to prezradil o svojom kamarátstve s Farnou: "S Ewou sme veľkí kamaráti a rovnako, ako Ewa pred časom, budem aj ja asi rok nosiť strojček na zuby. Ale nie, aby som sa jej podobal, jednoducho ho potrebujem," dodal s výbuchom smiechu Haňa.


zdroj: alisek69.blog.cz

Ewa Farna - Karuzela mp3 download

29. března 2010 v 22:03 | copy: Alisek69 |  StahujEwa - Karuzela (Hity Dekady 27.03.2010) download


Ewa Farna - Karuzela Hity Dekady - 27.03.2010

28. března 2010 v 12:27 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  Videa EF

video z našeho YouTube kanálu!xD

Ewa Farna - Jičín 26.3.2010

28. března 2010 v 11:49 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  Fotky EFzdroj: alisek69.blog.cz


Jaké účesy letí? Retro styl, ofiny, vlny

26. března 2010 v 20:24 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  News
Tupá ofina
Ewa Farna, Lucie Vondráčková a jiné, nedají na tupě střiženou ofinu dopustit. Ovšem pozor - ne každé tváři lichotí. Kulatý obličej ještě víc tzv. srazí a naopak přílišnému oválu opticky pomůže.
Jak na to: Foukejte vlasy přes kulatý kartáč. Ofina bude rovnoměrná a docílíte většího objemu. Zbytek kadeří lze vyhladit žehličkou, nebo vykartáčovat a pro kontrast smotat do hladkého uzlu.


zdroj: lowe-ewa.blog.czEwa Farna vystoupí v Jičíně!

26. března 2010 v 20:22 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  News

V pátek 26. března vystoupí v Masarykově divadle od 20 hodin Ewa Farná. Tato mladá
ambiciózní zpěvačka se narodila 12. 8. 1993 v Třinci, nyní žije se svou rodinou ve Vendryni.
Navštěvuje druhý ročník Gymnázia s polským jazykem v Českém Těšíně. Hudbě se věnuje už od mala. Pět a půl roku se učila v základní umělecké škole hru na klavír a dva roky navštěvovala pohybovou výchovu. Seznam jejích koníčků je velmi obsáhlý, kromě hudby do něj patří sjezdové lyžování, tanec, herectví, focení a samozřejmě nákupy a kamarádky. Když právě sama nehraje a nezpívá, ráda poslouchá například Pink, Lady Gaga, Avrlil Lavigne, U2, Kate Perry a spoustu dalších interpretů.

Od doby, kdy jí objevil producent Lešek Wronka, vydala alba Měls mě vůbec rád (2006), Ticho (2007) a polské alba Sam na sam (2007) a Cicho (2009). Jako historicky nejmladší zpěvačka vyrazila se svojí kapelou De Rocx na samostatné koncertní turné, při kterém navštívila 18 měst v celé České republice.
Po turné vydala DVD a CD Blíž ke hvězdám, které byly natočeny během jejích vystoupení. Za ně byla Ewa oceněna Deskou roku 2008 za nejprodávanější DVD u nás. Za svoji kariéru získala mnoho ocenění v nejrůznějších anketách a soutěžích včetně těch nejprestižnějších, jako je Český Slavík, Týtý nebo Anděl.
zdroj: lowe-ewa.blog.cz

Hit Dekady

24. března 2010 v 18:51 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  News


Tuto sobotu tj. 27.03.2010 na TVP2 vystoupí Ewa v pořadu Hit Dekady.
Zazpívá píseň z 50. let: "Karuzela" od Marii Koterbskiej

Mikrofony časopisu Popcorn (PL)

24. března 2010 v 18:50 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  News

Popcorn, časopis pro mládež zveřejnil výsledky
hlasování o ceny Mikrofony Popcornu
Ewa vyhrála ve 2 kategoriích:

Nejlepší polský interpret:
1.Ewa Farna
2.Bracia
3.Afromental

Nejlepší polský song:
1."Cicho" - Ewa Farna
2."Radiosong" - Afromental
3."Konstelacje" - PIN
zdroj: alisek69.blog.cz

Shoot pro IDNES.cz!

23. března 2010 v 19:53 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  Fotky EF
imagebam.comimagebam.comimagebam.com


zdroj: lowe-ewa.blog.cz

Ewa Farna dala košem Filipu Kratochvílovi! Už dva roky chodí s kytaristou

23. března 2010 v 19:52 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  News
Potvrdila to, co jsme my už dávno zjistili.
Talentovaná zpěvačka Ewa Farna (16) bývá často médii označována za nástupkyni Zlaté slavice Lucie Bílé. Ona se tomuto označení ale brání. Přitom stejně jako Lucie, také Ewa sbírá jedno ocenění za druhým. "Rozhodně si nemyslím, že bych zrovna já měla být její pokračovatelkou," svěřila se Farna s tím, že pro to ani nic nedělá. "Přestože se s Luckou kamarádím a beru ji jako svůj vzor, snažím se jít vlastní cestou. Myslíte, že by si třeba tohle na sebe oblékla?" ukázala Ewa na svůj outfit, který si pořídila pro své jarní koncerty. "Ani náhodou. Lucka je jedinečná, je svá. Navíc nikdo nemá hlas jako ona. Ani sociální cítění," řekla Farna.
Ta si skvěle rozumí i se zpěvaččiným patnáctiletým synem Filipem. Když byly obě "slavice" před dvěma lety na společném turné, trávili spolu všichni tři hodně času. Chvilku se dokonce spekulovalo, že Ewa s Filipem spolu něco mají, ovšem oba to vyvrátili. "Bylo to super. Myslím, že si spolu skvěle rozumíme, ale to je vše. Nic spolu nemáme. A co se týče Lucky, jak říkám, nechci jít v něčích stopách. Chci být prostě Ewa. Ne úplně jiná, ani nechci za každou cenu provokovat třeba jako Lady Gaga. Pokud mě chce někdo poslouchat, musí mě přijmout takovou, jaká jsem," uzavřela rodačka z Třince.
Ewa se už přes dva roky "tajně" schází se svým (dnes už bývalým) kytaristou Marcusem Tranem. Server Odhaleno.cz s touto informací přišel jako první už v létě roku 2008. Přestože v té době Marcus oficiálně chodil s Olgou Lounovou, tato zpěvačka svému partnerovi bezmezně důvěřovala a spekulacím o jeho poměru s Farnou dlouhé měsíce nevěřila.
Čas ale oba milence usvědčil. Záhy nato dala Lounová Tranovi vale a tomu už nic nebránilo začít s Ewou chodit. Kvůli tomu, aby se pracovně nehádali, dokonce opustil její kapelu.
zdroj: lowe-ewa.blog.cz

Ewa Farna se brání: Nejdu ve stopách Lucie Bílé

23. března 2010 v 15:02 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  News

Talentovaná zpěvačka Ewa Farna (16) bývá často médii označována za nástupkyni Zlaté slavice Lucie Bílé. Ona se tomuto označení ale brání. Přitom stejně jako Lucie, také Ewa sbírá jedno ocenění za druhým.

"Rozhodně si nemyslím, že bych zrovna já měla být její pokračovatelkou," svěřila se Korzu Farna s tím, že pro to ani nic nedělá.

"Přestože se s Luckou kamarádím a beru ji jako svůj vzor, snažím se jít vlastní cestou. Myslíte, že by si třeba tohle na sebe oblékla?" ukázala Ewa na svůj outfit, který si pořídila pro své jarní koncerty.

"Ani náhodou. Lucka je jedinečná, je svá. Navíc nikdo nemá hlas jako ona. Ani sociální cítění," řekla Farna.

Ta si skvěle rozumí i se zpěvaččiným patnáctiletým synem Filipem. Když byly obě "slavice" před dvěma lety na společném turné, trávili spolu všichni tři hodně času. Chvilku se dokonce spekulovalo, že Ewa s Filipem spolu něco mají, ovšem oba to vyvrátili.

"Bylo to super. Myslím, že si spolu skvěle rozumíme, ale to je vše. Nic spolu nemáme. A co se týče Lucky, jak říkám, nechci jít v něčích stopách. Chci být prostě Ewa. Ne úplně jiná, ani nechci za každou cenu provokovat třeba jako Lady Gaga. Pokud mě chce někdo poslouchat, musí mě přijmout takovou, jaká jsem," uzavřela rodačka z Třince.
zdroj: lowe-ewa.blog.cz

MAKE-UP KLUB: Noste přirozené obočí jako Farna, radí Kornová

23. března 2010 v 15:01 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  News
Kateřina Kornová se v dalším díle svého MAKE-UP KLUBU coby profesionální vizážistka zaměří na líčení pro mladé. Na zpěvačce Ewě Farné ukáže, že méně je někdy více a moderní je přirozené obočí. Dojde i na radu pro naši čtenářku Evu.
Milí čtenáři,
vybrala jsem pro vás dnes mladičkou a velmi krásnou tvář. Je to jedna z našich nejtalentovanějších, nejmladších a nejkrásnějších zpěvaček Ewa Farna. Někteří ji přirovnávají k hvězdné Avril Lavigne.
Ewa výrazně hezké rysy a při jejím mládí velmi ženský sexapeal. Může si dovolit v líčení experimentovat.

Oči jako M. M. (Marilyn Monroe)

Líčení ve stylu M. M. snad z módy nikdy nevyjde. Je to tak snadné.
Světlé perleťové stíny naneste na víčka a pečlivě rozetřete. Potom začněte opatrně kreslit černou linku na horní víčko, těsně nad řasy. Tekuté linky jsou nejvhodnější.
Výborně vypadá přirozené obočí. Ewu musím pochválit, že si obočí nezničila vytrháním do špatného tvaru, tak jako mnoho mladých dívek.
Přirozený a dobře krycí make-up svědčí její pleti, dává jí alabastrový vzhled. Jemná matná narůžovělá rtěnka je super. I když M. M. často nosila rtěnku červenou, Ewě tahle růž sluší.
Andělské oči
Druhá varianta make-upu je trochu nápadnější. Dominantní jsou výrazně nalíčené oči. Horní víčka má Ewa zvýrazněná perletí. Andělsky modro-stříbrné stíny jsou delší dobu hitem. Nejlépe se nanáší na podkladovou bázi pod oční stíny.

Oční stíny se často dají použít i v tekuté formě. Sypké se dají smíchat s trochou vody a pak se líčí štětečkem.
Všimněte si, že černá linka pod spodním víčkem je trochu protažená a zůstává otevřená. Takto zůstane vaše oko prodloužené. Make-up opět nezkazila přelíčená pusa, jemné rty poněžnily výrazně namalované oči.
Dobrý střih vlasů vám nabídne dvě možnosti, s ofinkou či bez.

Tipy a triky

Pod oční stíny je dobré použít podkladovou bázi nebo trochu make-up fluidu. Nalíčení pak lépe a déle drží.
Na červené pupínky, žilky nebo akné vyzkoušejte korektor, který má světle zelenou barvu. Zmizí. Mají ho hlavně v lékárnách.
zdroj: lowe-ewa.blog.cz

Ochutnávka z focení!

23. března 2010 v 15:00 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  Fotky EF

Przecinek→SCANY!

21. března 2010 v 12:51 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  Scany z časopisů
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

zdroj: lowe-ewa.blog.cz

Muzyki Moc→ Official Video!

21. března 2010 v 12:50 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  Oficiální videoklipy

Ewa Farna poprvé přistižena se svým klukem!

20. března 2010 v 13:09 | Ewa Farna Fans Web//Klimik |  News
Zpěvačka Ewa Farna (16) už přestala tajit svého kluka, hudebníka Marcuse Trana! Páreček si spolu vyrazil na koncert amerického krasavce Jareda Leta a jeho kapely 30 Seconds to Mars.


Ewa se společně s Marcusem objevila asi půl hodiny před začátkem koncertu. Jejich kroky překvapivě nezamířily do VIP zóny, ale do davu mezi fanoušky. Obdobné lístky jako Farna měl i Marek Ztracený, který ruku v ruce přišel se svou ex, moderátorkou Óčka Marcelou Skřivánkovou. Marcus musí mít na Ewu velmi dobrý vliv, když ji rodiče samotnou pustili večer ven bez doprovodu všudypřítomné "guvernantky" alias manažerky.

Zatímco na německou kapelu Tokio Hotel, která minulý týden vystupovala v Praze, dorazily sotva dva tisíce ječících fanynek, partičce Jareda Leta se Incheba Arenu na pražském Výstavišti podařilo vyprodat do posledního místa.

"Byl to úžasný koncert, strašně jsme si to s přítelem užili," tvrdila po skončení koncertu zpěvačka Olga Lounová, která přišla s muzikantem Xindlem X. Lounová byla koncertem amerického krasavce tak nadšená, že si ani nevšimla svého bývalého kluka Marcuse s Ewou Farnou. "Jsou tady taky? Vůbec jsem je nepotkala," divila se Olina. Lounová s exotickým hudebníkem chodila šest let.

Vystoupení Jareda Leta si nenechali ujít členové kapel Clou, Imodium nebo Post-It. (mr)