Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Červen 2010


S námi na koncert Ewy Farné!

29. června 2010 v 19:40 | Klimik |  News
Ewa Farna přijela do Českých Budějovic a povídali jsme si s ní na Hitrádiu Faktor!

Koncert proběhl v českobudějovickém Metropolu v pátek 16.4.!
Na své si přišli "farnoušci" napříč věkovými kategoriemi.

Ewa Farna prozradila něco málo o sobě těsně před koncertem  v pátečním vysílání Hitrádia Faktor a také potěšila pár fanoušků, které jsme přivedli až k ní do studia.

Ewa byla úúúúžasnááááá!!!!Ewa tváří Oriflame

29. června 2010 v 19:39 | Klimik |  News
Ewa se stala novou tváří značky Oriflame, konkrétně řady Very Me,
kterou si budete moci pořídit v srpnu na Ewiny narozeniny :-)
Tuto spolupráci Ewa ohlásila na sobotním koncertě na Festivalu
Midsummer Oriflame Ostrava, mrkněte na foto.
imagebam.com imagebam.com


Unikátní Škoda Fest pro návštěvníky Rally Bohemia

28. června 2010 v 15:40 | Klimik |  News
Na fotbalový turnaj přímo naváže koncert Ewy Farné s kapelou, který se odehraje na vel-kém podiu.
15
Městský stadion Mladá Boleslav, čtvrtek 1. července 2010

11:00 otevření areálu Městského stadionu v Mladé BoleslaviProgram

Malé podium

12:00 Martin Hrdinka přivítá návštěvníky, představí program, vyhlásí registraci běžců na Běh proti kouření
12:15 dětské soutěže na podiu
12:30 rozhovor s patronem Dne pro zdraví Josefem Zimovčákem
12:45 autogramiáda Josefa Zimovčáka
13:00 vystoupení kapely Tres Udos
13:30 1. disciplína soutěže Miss Teen's
13:55 Martin Hrdinka představí jednotlivá dětská soutěžní stanoviště, pozve návštěvníky na další program
14:00 1. běh pro zdraví
15:15 dětské soutěže na podiu
14:30 2. disciplína soutěže Miss Teen's
15:00 vystoupení kapely SEVEN
15:30 dětské soutěže na podiu
15:45 rozhovor a autogramiáda Josefa Zimovčáka
16:00 2. běh pro zdraví
16:15 vystoupení kapely Tres Udos
16:45 3. disciplína soutěže Miss Teen's
17:00 vyhlášení vítězky Miss Teen's
17:45 vystoupení kapely SEVEN
17:55 Martin Hrdinka se rozloučí a pozve na další program
18:00 konec programu na malém podiu

Zdravotní stany

13:00 start činností zdravotních stanů
17:00 konec zdravotního poradenství zdarma
Fotbalový ovál

15:15 přistání parašutistů
15:30 fotbalový turnaj Škoda Auto
19:30 konec turnaje

Velké podium

19:30 vystoupení Ewy Farne s kapelou

20:15 Dalibor Gondík přebírá slovo a vítá závodníky na plošině, vystoupení kapely Hamle-ti s Daliborem Gondíkem
22:00 předpokládaný konec Škoda Festu

Autogramiády

12:45 Josef Zimovčák
17:00 Ladislav Křeček ? křest knihy + Škoda Motorsport

Ewa Farna v létě lenošit nebude

28. června 2010 v 15:37 | Klimik |  News


V Komenského sadech v Ostravě se slavil slunovrat. Festival pod širým nebem nabídl švédské zvyky a českou hudbu, třeba v podání Ewy Farne.

Ewa Farna má léto nejraději ze všech ročních období. "Třeba proto, že člověk nemusí trávit hodinu před odchodem z domu oblékáním jako je to v zimě, kdy na sobě musí mít deset vrstev oblečení. V létě stačí triko a kraťasy a může se vyrazit," říká jeden z důvodů Ewa Farna. To letošní léto si mladá zpěvačka moc volna neužije, protože má před sebou řadu vystoupení na festivalech v Česku, Polsku a také na Slovensku. "Moje prázdniny budou víceméně pracovní. Kromě koncertů ale pojedu do Chorvatska na školní výlet, bude to spíše sportovně zaměřená akce, budou tam rafty a budeme lézt po horách. A pak jedu na dva týdny do Anglie učit se anglicky," svěřila se Farna. Do Ostravy přijela v sobotu, aby vystoupila na festivalu Midsummer, který se konal v Komenského sadech. Hostem festivalu byla například také modelka Tereza Maxová. Představila svoji nadaci na pomoc opuštěným a znevýhodněným dětem. Loni na různé projekty nadace rozdělila dvanáct milionů korun. Modelka také odpovídala na otázky návštěvníků festivalu. Prozradila tak například, že v současnosti neplánuje rozšíření své rodiny. "Mám dvě děti, roční Mínu a Tobiáš má deset. Zatím neplánuji další," sdělila Maxová.
Slavnost letního slunovratu vychází ze švédských tradic a v Ostravě ji pořádala švédská kosmetická firma Oriflame. A tak vedle koncertů a soutěží pro děti se mohli lidé seznámit také se skandinávskými zvyky. Například se tu vztyčovala květinová májka či se pálily křivdy napsané na papíru.
Oslavy slunovratu jsou v severských zemích, hlavně ve Finsku a Švédsku, mimořádně oblíbené. Midsummer je tam dnem radosti z léta a nejdelšího dne v roce. Jeho datum je každoročně stanoveno na některý den mezi 21. - 26. červnem, který je v roce zrovna nejdelší. Hlavní náplní jsou různé magické obřady.


Vždycky budu partnerovi trochu nevěrná, přiznává Ewa Farna

28. června 2010 v 15:32 | Klimik |  News

Zpěvák skupiny Embassy Marcus Tran, který už nějaký ten pátek randí se zpěvačkou Ewou Farnou (16), to nebude mít jednoduché. V jejím srdci je totiž kromě něj ještě jiný muž. A jak sama Ewa potvrdila, hned tak z něj nezmizí.

"Pořád mě drží herec Johnny Depp. Je úžasný. A abych řekla pravdu, asi mě nikdy nepustí. Vždycky budu svému muži tak trochu nevěrná. Platonicky samozřejmě. Nikdo to se mnou nebude mít lehké," svěřila se zpěvačka se smíchem.

V květnu Ewa dotočila v pořadí již druhý klip k písni Maska z desky Virtuální. Opět kvůli tomu tak trochu zanedbala školu, ale podle svých slov se zpívání snaží se školou zkombinovat, jak nejlépe to jde.

"Kvůli turné a desce to letos bylo trochu horší. Ale vcelku to není zas tak špatné. Rodiče byli na třídních schůzkách a vše bylo v pohodě. I já jsem spokojená, protože mi učitelé vycházejí vstříc. Mám individuální plán, za což jim moc děkuji, jsou strašně hodní. Zatím mi všechno vychází," řekla spokojeně rodačka z Třince.

Ewa se s poslední deskou hudebně přiblížila stylu Linkin Park a také trochu zpěvačce Lady Gaga. U té se nechala dokonce inspirovat i módou.

"Četla jsem, že se tenhle styl dostává do módy. Maminčina kamarádka mi proto něco podobného ušila. Jde vlastně o obyčejné triko, pásek a doplňky. Boty jsou sice vysoké, ale kupodivu pohodlné. Taková všehochuť, ovšem sklízím s tím úspěch," prozradila zpěvačka.

1.4 Bleskovka→Konec BleSkovky!

26. června 2010 v 12:00 | Klimik |  Bleskovky
1.4 Bleskovka

1) Těšíš se na prázdniny??
2) Jaké bylo vysvědčení, pokud jste ho ještě neměli tak jaké bude??
3) Líbí se ti nový klip MASKA??
4) V jakém jazyce nahrávala Ewa, píseň Boží mlejny melou??
5) Líbí se ti dess webu??
6) Máš rád/a Bleskovky??
7) Jak často chodíš na tento web??
8) Jakou píseň s Ewyného repertuáru máš nejradši??
9) Jsi naším fanouškem na Facebooku??
10) Co chceš na diplom??- prvních 6 dostane samostatný diplom každý svůj podle toho s kým ho bude chtít!
- ostatní místa mají společný diplom s Ewou!Bleskovku vyplňujte dokud nenapíšu KoNec !!

→KONEC BLESKOVKY←1.8 Design toho blogu→ Holiday 2010

26. června 2010 v 11:45 | Klimik |  Designy tohoto blogu
Pro letošní prázdniny jsem udělal jednoduchý dess, protože jak se říká v jednoduchosti je krása:) Tento dess tady bude po celé velké letní prázdniny! V září se změní na s Ewou do školy:)) Doufám že, se vám design líbí:)))  Své názory na design pište do komentářů nebo na blogové fórum (banner v menu)! Kráááásnééé práááázdniny!!xD Klimik

Autor: Klimik (admin blogu)
Název: Holiday 2010

Náhled:

Dess Holiday 2010

Upozornění: O prázdniny tu moc nebudu! Takže budou probíhat velké aktualizace v dnech kdy budu přítomen! Bližší informace budou zveřejněny v aktuálních dnech!

Ewa Farna nazpívala písničku v Simíkovštině

26. června 2010 v 10:14 | Klimik |  News


Důkaz o tom, že nejsme v herním světě sto let za opicemi, ale jdeme pěkně s dobou ukazuje i skutečnost, že zpěvačka Ewa Farna nazpívala písničku v Simíkovštině. Co to znamená?
Simíkovština je speciální jazyk, kterým mluví obyvatelé hry The Sims. Je to nesmyslný "jazyk", kterým vlastně jen úspěšně vyjadřují emoce. Ve světě se stal ale vcelku populární, a tak nejedna slavná zpěvačka nebo zpěvák nazpívali své nejslavnější hitovky právě v tomhle prapodivném jazyku. Mezi nimi nechyběli takoví umělci jako Depeche mode, Black Eyed Peas, Lily Allan nebo Paramore.
Ewa Farna přezpívala do praštěného jazyka "Boží mlejny melou" ze svého alba "Blíž ke hvězdám". Právě teď se připravuje videoklip a jakmile bude hotový, nezapomeneme vám ho pustit.

Ewa Farna - TOP10 (2007)

26. června 2010 v 10:12 | Klimik |  Videa EF

Ewa Farna sundavá v novém klipu masku. Inspirace - Lady Gaga

24. června 2010 v 11:05 | Klimik |  News
Vítězka Anděla v kategorii zpěvačka roku 2009 Ewa Farna přichází s dalším klipem z loňské desky Virtuální. Už na první pohled je jasné, že autoři videa se inspirovali u Lady Gaga.

Šestnáctiletá zpěvačka Ewa Farna je sice tmavovláska a ani zdaleka neprovokuje tolik jako spoučasná pop ikona Lady Gaga (24), v dalším klipu z desky Virtuální - tentokrát k písničce Maska - je jí ale podobná. Dlouhé rovné vlasy, výrazný klobouček, korzet nebo sluneční brýle, to všechno jsou atributy masky, kterou si (prakticky) v písničce i (teoreticky) v textu snaží sundat a ukázat tak "lidskou" tvář zpěvačky pohlcené showbyznisem.  
V cizině asi neprorazím
Klip se natáčel v ulicích města, ale také v pražském Buddha Baru nedaleko Staroměstského náměstí. Tam také proběhl promo rozhovor, ve kterém Ewa mimo jiné říká, že ve svých životních plánech počítá s vysokou školou.
Řeč přišla i na pokusy o úspěch v zahraničí. V Polsku se Ewě díky místu narození (Vendryně nedaleko polských hranic) už prorazit podařilo, teď svou desku Virtuální přezpívala také do angličtiny a její management rozeslal nahrávky do nejrůznějších vydavatelství v západní Evropě. "Ani trochu si ale nemyslím, že se v zahraničí chytnu. Teď zrovna letí popdisko, já se ale pořád snažím dělat spíš rockovější písničky," přiznává sympaticky. "Jsem vděčná za to, že se mi podařilo uspět v Česku a taky v Polsku," dodává.  

Na léto plánuje Ewa Farna koncerty po festivalech, chorvatskou dovolenou na raftech se školním sportovním klubem a také čtrnáctidenní pobyt v Anglii, kde se chce zdokonalit v angličtině.

zdroj: alisek69.blog.cz

Ewa Farna ráda nakupuje v TALLY WEiJL

24. června 2010 v 11:02 | Klimik |  News


Ahoj,Ewí jakej byl tvůj největší trapas?
Velký zase tak moc nebyl :) :D

Už se těšíš na pokračování Camp Rock 2?
Těším :)

Jak se těšíš na prázdniny a zrovna nna 12.8.2010?
Hodně:D

A co plánuješ?
Plno věcí:)

Co všechno si musíš udělat před vystoupením než vyjdeš na podium ?
musím se hlavně vyspat :) to je nejdůležitější:)pk se nasnídám, nalíčím, učešu, hodím se do super nálady, oháknu se:D a můžem to rozjet:)

Co nesmí chybět ve tvém pokojčku(kromě postele)!
velkááá skříň :D

Co se ti vybaví pod slovem peníze?
Špatná věc...

A když už mluvíme o pěnězích tak prozrad zaco nejradi utrácíš?
Tak poslední dobou za šminky:) Jinak ještě za oblečení a elektroniku:)

Jak vzpomínáš na své první líbaní?
Promiň tohl eje moc soukromá otázka, na tyhle otázky neodpovídám ;)

Tvůj oblíbený song z tvých vydaných CZ/PL alb
z českého alba Virtuální - Ty jsi král, a Obrazová víla :)

Chystáš náké album taky v jiném jazyce než je čeština a polština?

Nechte se překvapit :P

Ewo na koncertě dostáváš spousta dárku.Co s nimi děláš?A který se ti z nich líbil asi nejvíc?
Tak když je to například květina, tak si ji dám doma do vázy :)když je to něco dobrého
(čokoláááddaaa) tak ji sníím :D a když jsou to různé plyšové hračky, tak je většinou rozvážíme do dětských domovů :) Nejvíc? Mě se líbí všechny stejně - hrozně moc:)

 A co maska?
Maska..někteří lidé v mém okolí jí pořád mají, ale někteří už ne.. :)

Tvé oblíbené jídlo a piti?
Jídlo: kachnááá :* :D a pití asi džus nebo čaj:)

Vaříš doma?
Učím se s mamkou, a pomáhám jí vařit - takže vlastně jo :)

A co moda jaké máš nejoblíbenější značky a nebo ti je jedno v jakém obchodě nakupuješ?
jednoznačně - ♥TALLY WEiJL♥ :P

A co Magdalenka je taky tvoje fanynka ?
ano,Je, a velká :D

Jak se ti natáčelo ve studiu když jsi nazpívávala písen Boží Mlejny Melou ve Simslish?
Bylo to srandovní, protože to znělo jako šišlání:D

 A kdy se konečně také dočkaní polští a slovenští farnoušci?
Nechte se překvapit:p

A poslední otázka co by jsi vzkázala fanouškům a lidím co sledujou lowe-ewa.blog.cz ? Tak zatim pa
Mějte se krásně, a dál navštěvujte tuhle webovou stránku:)
s pozdravem Vaše Efa:)

Ewa Farna nazpívala písničku pro The Sims 3

24. června 2010 v 10:50 | Klimik |  News


Mladá zpěvačka nazpívala svůj hit "Boží mlejny melou" v simštině. Navíc můžete vyhrát VIP lístek na její koncert a další ceny!
Populární zpěvačka Ewa Farna nazpívala písničku k datadisku Povolání snů pro videohru The Sims 3. Připojila se tak k zástupu hudebních hvězd, jejichž hity můžete ve hře slyšet. Navíc vznikne i videoklip přímo v enginu hry a tohle je ten okamžik, kdy se do věci mohou zapojit i fanoušci Ewy a The Sims. Electronic Arts totiž vyhlásili soutěž o nejlepší simačku, která se bude Ewě podobat. Ta se pak objeví i ve videoklipu.

Soutěž končí ve středu 23. června o půlnoci, takže pokud chcete vyhrát jednu z hodnotných cen, asi byste měli rychle začít. Můžete vyhrát VIP vstup na koncert Ewy Farne v Praze, možnost podívat se do zákulisí a potkat zpěvačkou osobně. K tomu ještě dostanete limitovanou edici The Sims 3, sbírku všech datadisků The Sims 3 a spoustu dárkových předmětů. Obrázek ze hry pak pošlete na e-mailovou adresu ewa@gmail.com.
Pro Povolání snů Ewa totiž přezpívala do simštiny, jazyku, kterým postavičky ve hře mluví, svůj hit "Boží mlejny melou". Naštěstí to nebylo tak těžké, jako učení dalšího jazyka. "Nemusela jsem se jí učit, jen jsem písničku nazpívala s papírem před očima. Myslím, že bych to jinak točila tak týden," prozradila zpěvačka, přičemž dodala, že výsledek zní jako maďarština, kterou vyslovuje anglicky. Nakonec by z toho mělo vylézt roztomilé brblání.

Pokud jde o videohry jako takové, nemá Ewa moc času na televizi natož hraní. The Sims 3 jsou však výjimka a patří na kratičký seznam videoher, které hrála. "Vždycky jsem si tam vytvořila pána, postavila mu dům a samotnou postavičku jsem vždy vytvářela podle Johnnyho Deppa," prozradila Ewa Farna něco málo ze svého simího života. Překvapením může být, že kromě The Sims hrála například Harryho Pottera nebo střílečku Counter-Strike.

zdroj: lowe-ewa.blog.cz


Dni Grodkowa 2010

21. června 2010 v 13:52 | Klimik |  Videa EF

Ewa Farna : Zpívám v řeči Simíků

21. června 2010 v 13:48 | Klimik |  News
Čerstvá zpěvačka roku připravila speciální verzi hitu Boží mlejny melou v jazyce populární počítačové hry The Sims 3.

Ewa Farna nazpívá speciální verzi svého hitu Boží mlejny melou v takzvané "simíkovštině." Jde o originální jazyk používaný v aktuálně nejprodávanější počítačové hře na světě - The Sims 3.

Nazpíváním písně v "simlish" řeči se Ewa zařazuje ke světovým superstar formátu Depeche Mode, Nelly Furtado či Lilly Allen, kteří v minulosti také nazpívali jeden ze svých hitů v jazyce Simíků.

Ewa je hráč!
Ewa Farna si vybrala skladbu Boží mlejny melou ze svého alba Blíž ke hvězdám. "Jsem velkou fanynkou The Sims," říká jedna z nejúspěšnějších tuzemských zpěvaček.

"Hraji ji už několik let a spousta mých kamarádů a fanoušků také. Nazpívání jednoho z mých songů v jazyce "simlish" je nejen výzva, ale hlavně velká zábava. Doufám, že se tahle hodně netradiční věc bude fanouškům líbit."

Zahrajte si v klipu
Ke skladbě se připravuje videoklip, na jehož vzniku se budou moci podílet i všichni fanoušci The Sims 3 v České republice.

"Připravujeme unikátní soutěž pro všechny fanoušky The Sims o to, kdo prostřednictvím hry The Sims vytvoří nejvěrnější postavu Ewy. Ta potom sama vybere tu nejlepší, kterou následně použijeme v Ewině  simíkovském videoklipu," prozrazuje Slavomir Benko, komunitní manažer The Sims.
Pokud si chcete trošku zasoutěžit a vyhrát spoustu skvělých cen, tak stači v editoru postav The Sims 3 vytvořit co možná nejpodobnější postavu Ewy, udělat screenshot a poslat jej na e-mail sims.ea@email.cz. Nejlepší dílo, které vybere sama Ewa Farna, bude použito v oficiálním simíkovském videoklipu!

Ewa Farna sundává masku v novém klipu!

14. června 2010 v 16:53 | Klimik |  News

Ewa Farna, které letos Akademie populární hudby přisoudila Anděla coby zpěvačce roku 2009, má venku už třetí klip k loňskému albu Virtuální. Vznikl ke skladbě Maska a v plejádě převleků, které svou extravagancí lehce připomínají kreace Lady GaGa, Ewa dává nahlédnout do "nitra umělců" a toho, jak je občas obtížné skloubit "bohémský" postoj k životu s nekompromisními nároky showbusinessu. Ke klipu, na nějž se můžete podívat níže, navíc vzniklo také krátké video z natáčení (k vidění zde) a rozhovor, v němž Ewa okomentovala plány na další zahraniční "expanzi" a rozpovídala se i o hudebních konkurentkách.


zdroj: lowe-ewa.blog.cz

PŘEDPREMIÉRA TANEČNÍ INSCENACE ZAHRADA SOCH

14. června 2010 v 16:51 | Klimik |  News

Inscenace Zahrada soch je experimentální scénické představení s nahrávkou složené z poezie režisérky Ireny Žantovské (laureátky festivalu Zlatá Praha 2006), baletních kreací choreografa Vladimira Gončarova (držitel Ceny Thálie 2008), původní hudební kompozice Tomáše Reindla a výtvarných animací z koláží Miroslava Huptycha. 

Zahrada soch je sérií baletních miniatur inspirovaných expresivními verši v působivém přednesu Nely Boudové. Básně jsou obrazem nesnadného soužití mezi mužem a ženou, mezi jedincem a společností, zrcadlem dvou kontrastů, v nichž hledáme smysl svého života a pevný bod, o nějž se lze opřít a nezakolísat. 

Choreografie Vladimira Gončarova i hudební kompozice Tomáše Reindla oscilují mezi klasickým uchopením hudebního divadla a moderním výrazivem s inspirací u moderních skladatelů vážné hudby (Glasse či Reicha), v rockové a etnické hudbě, či v atonálních "zvucích ulice" atd. Zvláštním hostem Zahrady soch byla mladá česko-polská rocková zpěvačka Ewa Farna, která do představení nazpívala původní píseň Ohňonoši.