Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Červenec 2010

Exkluzivně: Ewa Farna feat JanBendig - Stejný Cíl Mám Dál

31. července 2010 v 14:39 | Klimik |  Oficiální videoklipy
Exkluzivní song k novému filmu Camp Rock 2! přináší: http://ewafarna-fans.blog.cz/Z našeho Youtube kanálu!

Jan Bendig: Nazpíval hit s Farnou

31. července 2010 v 14:19 | Klimik |  News
Disney Channel Česká republika oznámil, že popové hvězdy Ewa Farna a Jan Bendig nazpívali titulní píseň Stejný cíl mám dál z netrpělivě očekávaného původního filmu Disney Channel Camp Rock 2: Velký koncert. Exkluzivní videoklip se objeví na televizních obrazovkách Disney Channel v sobotu 31. července v 11:25 hod. jako upoutávka na premiéru filmu, která se uskuteční v září.
Titulní píseň Ewy a Jana bude součástí soundtracku k filmu Camp Rock 2: Velký koncert, který se od 16. srpna objeví na pultech prodejců. Jedinečný videoklip, který bude exkluzivně
uveden televizním kanálem Disney Channel, vypráví barvitý příběh lásky mezi Ewou a Janem na pozadí pohlcující atmosféry filmu. Téma videoklipu je věrným obrazem
filmové verze milostného duetu nazpívaného Mitchie (Demi Lovato) a Shanem (Joe Jonas), který bude součástí speciálních bonusů na DVD
Camp Rock 2: Velký koncert.

Ewa Farna začala spolupracovat s Bendigem: Už spolu mají i klip!

31. července 2010 v 14:17 | Klimik |  News
Písnička se jmenuje Stejný cíl mám dál.Disney Channel Česká republika oznámil, že popové hvězdy Ewa Farna a Jan Bendig nazpívali titulní píseň Stejný cíl mám dál z netrpělivě očekávaného původního filmu Disney Channel Camp Rock 2: Velký koncert. Exkluzivní videoklip se objeví na televizních obrazovkách Disney Channel v sobotu 31. července v 11:25 hod. jako upoutávka na premiéru filmu, která se uskuteční v září.Titulní píseň Ewy a Jana bude součástí soundtracku k filmu Camp Rock 2: Velký koncert, který se od 16. srpna objeví na pultech prodejců. Jedinečný videoklip, který bude exkluzivně uveden televizním kanálem Disney Channel, vypráví barvitý příběh lásky mezi Ewou a Janem na pozadí pohlcující atmosféry filmu. Téma videoklipu je věrným obrazem filmové verze milostného duetu nazpívaného Mitchie (Demi Lovato) a Shanem (Joe Jonas), který bude součástí speciálních bonusů na DVD Camp Rock 2: Velký koncert.
Popová princezna Ewa Farna se poprvé objevila v několika talentových soutěžích a od té doby se na hudebním nebi stala nepřehlédnutelnou hvězdou. Do její široké kolekce hudebních ocenění patří např. cena akademie populární hudby Anděl 2009 v kategorii zpěvačka roku, 3. místo v kategorii zpěvačky v anketě Český Slavík Mattoni 2009 či ocenění za její desku Blíž ke hvězdám, která se stala nejprodávanějším hudebním DVD roku 2008. Nezanedbatelné jsou také její trofeje z Polska, kde získala cenu Píseň roku v rámci polských hudebních cen Eska Music Awards a dvě ceny v rámci 2010 VIVA Comet Awards za polské album Cicho. Její diskografie čítá šest alb, z nichž dvě obdržela platinovou desku.
Hvězda Jana Bendiga začala stoupat v roce 2008, kdy vyhrál soutěž dětských písní Liverpool Academy Idol. V loňském roce se Janovi podařilo dostat se do finále populární soutěže hudebních talentů Česko Slovenská Superstar, kde mimo jiné zazpíval světoznámý hit Hero od Mariah Carey.Jan Bendig a Ewa Farna: Co spolu mají?

31. července 2010 v 14:16 | Klimik |  News
Barvitý příběh lásky mezi Ewou Farnou (17) a Janem Bendigem se zjevil jako blesk z čistého nebe. To, co je spojilo, je hlavně jejich mládí a láska k muzice.Popové hvězdy Ewa Farna a Jan Bendig spolu strávily několik hodin v nahrávacím studiu, kde oba zpěváci společně nazpívali romantický duet. Titulní píseň Stejný cíl mám dál z  původního filmu Camp Rock 2: Velký koncert. Exkluzivní videoklip se objeví na  obrazovkách televizní stanice pro děti  v sobotu 31. července.

Bendig je mladičkým finalistou soutěže Česko Slovenská SuperStar a v minulosti byl spojován hlavně s další soutěžící, zpěvačkou Monikou Bagárovou. V současné době ale trávil čas hlavně s popovou princeznou původem z Polska Ewou Farnou, která je ikonou teenagerů a chráněnkou Lucie Bílé. A jak sám Honza řekl: "Já i Ewa jsme si atmosféru při nahrávání této písně a videoklipu opravdu užívali. Film je kombinací zpěvu a tance a pro všechny děti bez rozdílu věku bude určitě velkou inspirací."

Budoucnost tedy ukáže, zda mezi mladičkými zpěváky při nahrávání romantického hitu nevzniklo náhodou i hlubší pouto. Oba jsou totiž podle našich zpráv single a hvězdný pár by v českém showbyznysu nebyl ničím neobvyklým.

Ewa Farna - Very Me

27. července 2010 v 11:04 | Klimik |  Fotky EF


ZÁKULISÍimagebam.comimagebam.comimagebam.com  imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com     imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com


HOTOVÉ FOTKY

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Kopírujte pouze se zdrojem: lowe-ewa.blog.cz !


Ewa - VIP Zprávy 15.7.2010

27. července 2010 v 11:01 | Klimik |  Videa EF


Ewa je od 11:12


GIMPEL - To My (ofic. videoklip)

27. července 2010 v 10:59 | Klimik |  Videa EF


!!! FansWeb PoZasTaVeN !!!

14. července 2010 v 9:28 | Klimik |  Oznámení blogu
Milý návštěvníci tohoto webu!xD

FansWeb je ode dneška 14.7.2010! Pozastaven!!!

Předpokládané ukončení pozastavení je 24.7.2010 !!! (Může být i déle)

Důvod: Admin odjíždí a nebude u internetu!


Děkujeme za pochopení! :)))

s Ewou do školy
Nezapomeňte si na e-shopu www.ewafarna.cz koupit nějáké věci s Ewou do Školy!Přejeme Vám  krásné práááázdniny......:))))) Váš FansWeb!xD


Marcus Tran nosí brýle EF!

14. července 2010 v 9:08 | Klimik |  News

Marcus Tran nosí brýle od znamé talentované zpěvačky Ewy Farné.Nedávno jeho kapela Embassy vydala další videoklip Černobílá kam jste mohli posílat své černobílé fotografie.Poznala jsem tam spoustu známých tváří které znám.A také jsem si všimla že má na sobě brýle které prodává Ewa Farna v jejím e-shopu ( k zakoupení zde ) také mi jedna dívka řekla žee je nosí furt.Mě se hnedka honilo hlavou že když už chodí s Ewou tak proč by je nenosil.
Text by: ♥MonissQka♥ (lowe-ewa.blog.cz)

Ewa - Wąsosz 20.6. 2010

14. července 2010 v 9:06 | Klimik |  Fotky EF
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Ewa Farna v Chorvatsku! Rok 2007!

14. července 2010 v 9:05 | Klimik |  News

Čtenáři = uspěšní paparazzi
Chorvatsko honorář 7000,-Kč

Ewa je úplně obyč a senza holka, jela s ní lodí na Cornti.Nabízeli jí travaricu, rakiji, ale nepila.Vadil ji vítr,studené moře a že se nedá koupat.Cachtala se jen u bázenu se synovcem a chlapi ji zvali na drinky, hlavně ženáči, když jejich manželky uspávaly mrnata. Martina
(časopis Paparazzi)

Ewa Farna má zkažené léto

14. července 2010 v 9:04 | Klimik |  News

Být hvězdou od rané puberty je sice dobrý start od života , ale přináší to i dost nevýhod.Zpěvačka může vyprávět.
Schválně, jak jste v šestnácti letech trávili prázdniny vy?Flirtováním u vody,dostatečníky na zmrzku a večer posezením u oroseného půllitru? Tak nic z toho si Ewa Farna(16) neužije.
Zmrzlina,pláž,slunce?Zákaz
Vedle pracovních povinností, které se ji ani v červenci a srpnu nevyhnou má zpěvačka na hrbu  i spoustu zákazů a omezení!Tak třeba obligátní šátek kolem krku - v tom se Ewa nepaří proto, aby byla in,ale protože ji nesmí nastydnout hlasivky.Tím to zdaleka nekončí!,,Nedělá mi dobře zmrzlina nebo obecně studené pití,taky slunce.Takže před koncertem spíše ve stínu, nic moc opalování ",vypočítává, o co všechno je v létě ošizena.Když uvážíte,jak prázdniny prožívají její vrstevníci,není Farné co závidět!


zdroj: lowe-ewa.blog.cz

T-music s Ewou

14. července 2010 v 9:03 | Klimik |  NewsT-music s Ewou

Ve čtvrtek 22.7.2010  od 18.00h urřotě sledujte Očko
kde se ukáže Ewa v Pražské Zoo!
Myslím že to bude super podle fotek ...

Photoshoot - TALLY WEiJL

8. července 2010 v 12:42 | Klimik |  Fotky EF
Backstage:
imagebam.comimagebam.com


Hotové fotky:

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


ZdroJ: lowe-ewa.blog.cz


Krásná fotečka z Dívky!

8. července 2010 v 12:10 | Klimik |  Fotky EF
zdroj: alisek69.blog.cz


Super Spy→ SCANY!

8. července 2010 v 12:04 | Klimik |  Scany z časopisů
imagebam.comimagebam.com


Čeká vás letní speciál z Rock For People

8. července 2010 v 11:45 | Klimik |  News

O prázdninách několikrát opustíme naše studio a vyrazíme natáčet na letní festivaly nebo do ZOO a dokonce pojedeme s t-music chart i k moři.
A hned první letní speciál jsme pro vás natočili na jednom z neočekávanějších festivalů této sezóny. Vyrazili jsme na Rock For People.
Setkáme se hned s několika domácími hvězdami. Marcela přímo před koncertem vyzpovídá Anetu Langerovou, Tomáše Kluse, UDG nebo vycházející hvězdu domácí scény, kapelu Eddie Stoilow. Také vám ukážeme, jak se můžete na takovém letním festivalu bavit a hlavně nepřijdete o vaši TOP 20 a 4 novinkové klipy.
V první novince tohoto týdne se představí Enrique Iglesias společně s Pitbullem v klipu s názvem I Like It. S druhou novinkou uvidíte Ewu Farnou. Její Maska bude horkým kandidátem na nejvyšší pozice v t-music chart. IYAZ a jeho Solo - to je novinka číslo 3. A poslední novinkou tohoto týdne je video zpěvačky Beyoncé. Jmenuje se Why Don´t You Love Me.
I když opustíme naše studio, nepřijdete o soutěže. Tentokrát vás pozveme na pražský koncert P!NK, festivaly Benátská noc, České hrady a Pleasure Island.
Nezapomeňte také na to, že jsme pro vás připravili velkou taneční soutěž a Marcela prozradí všechny podrobnosti, které musíte znát, abyste mohli vyhrát hlavní cenu!