Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Srpen 2010

T-music chart: hosté Ewa Farna a Jan Bendig a soutěž o cestu za Katy Perr

31. srpna 2010 v 21:17 | Klimik |  News
Stejný cíl mám dálEwa a Honza natočili společný duet a v aktuální t-music chart jej představí. Oběma navíc začíná další školní rok, takže se jich budeme ptát nejenom na to, jak prožili prázdniny, ale také na to, co je ve škole čeká a jestli vůbec každodenní studijní povinnosti zvládnou.

Budeme pro vás mít i jedno velké překvapení. S t-music chart můžete vyrazit na koncert Katy Perry a dokonce si můžete zahráti v jejím chystaném videoklipu. A pokud byste raději na koncert Davida Guetty, budeme pro vás mít vstupenky na jeho pražský koncert.
I tentokrát představíme 4 nové klipy, které budete moci hlasováním na www.t-music.cz dostat do naší Top 20. První novinka je spolupráce africké zpěvačky Velile & dánských Safri Duo. Jmenuje se Helele. Tereza Kerndlová má nový videoklip Schody z nebe a v t-music chart bude na místě novinky číslo 2. Katy Perry a její Teenage Dream - to je třetí novinka. A poslední novinka je od německých Tokio Hotel. Jmenuje se Darkside Of The Sun.
Ještě stále máte dostatek času natočit video do naší letní taneční soutěže. Marcela vám prozradí, jak se zapojit a hlavně, o jaké fantastické ceny hrajeme.

Ewa Farna drtí angličtinu, chce prorazit v zahraničí

31. srpna 2010 v 21:14 | Klimik |  News
Ewa Farna si letos o prázdninách moc neodpočinula. Místo dovolené odjela do Anglie, kde se zdokonalovala v jazyce a taky tanci. Byla to prý pěkná zabíračka, ale Ewě se bude angličtina hodit.
www.ewafarna-fans.blog.cz
Ewa Farna prozradila, že se v zahraničí pro ni něco rýsuje a angličtina k tomu bude nutná. Co konkrétně česko-polskou populární zpěvačku čeká, nechtěla říct.
Bude mít ale dost času na přípravu. Letos si chce totiž dát pauzu od nahrávání desek. Žádná nevyjde. Ale fanoušci se už teď mohou těšit na její osmnácté narozeniny, kdy to prý bude veliké. Dle slov Ewy Farne se dočkají něčeho úžasného. To bude ale až za rok, přesně 12. srpna.
Letos byla Ewa Farna jednou z hlavních hvězd Sázavafestu. Tou hlavní byl ale Ivan Král, který vystoupil jen tam a do budoucna by se mu nejvíc líbilo hrát jen v malých českých městech pro pár lidí.

→ VIDEO NALEZNETE ZDE ←Bravo PL - screeny

31. srpna 2010 v 21:07 | Klimik |  Scany z časopisů

imagebam.com imagebam.comzdroj: alisek69.blog.cz


Slavíme 2.Narozeniny a 60 000 Návštěvníků!

30. srpna 2010 v 23:00 | Klimik |  Oznámení blogu
www.ewafarna-fans.blog.cz
14.7.2008 byl založen tento blog...  je to už 2 roky, za tu dobu si myslím že, se blog dostal na velice dobrou úroveň.. První článek byl Životopis Ewy... Moc vám všem děkuji že, jsem tak hojně chodíte, a byl bych rád kdyby jste chodili dál . Bohůžel z důvodu mého prázdninového vytížení nepořádám žádné oslavy... jen jsem vám tuto příjemnou zprávu poskytnul formou oznámení... Děkuji za pochopení..

Mějte se jak chcete a kdyby něco, tak nic.. Klimik


www.ewafarna-fans.blog.cz
Dále Vám, oznamujeme blog navštívilo již 60 000 Návštěvníků!

Právě tento týden přišel na blog šedesátýtisíctý návštěvník.. Děkuji že, jsem tak hojně chodíte a choďte dál  =D Je to pro mne úžasný moooc děkuju všem pravidelným návštěvníkům a mým LOVE SB! Takžeee ještě jednou moooc děkuju za 60 000 návštěvníků! Pište komentíky! Mnějte se jak chcete→ Klimik ..admin FansWebu..www.ewafarna-fans.blog.cz

Oficiální webová zpráva!
2008-2010
www.ewafarna-fans.blog.cz // www.ewafarna-fans-tour.blog.cz
c) Klimik
Ewa Farna Fans Web®


Ewa v Televizi!

30. srpna 2010 v 13:14 | Klimik |  News
www.ewafarna-fans.blog.cz
Aktuálně můžete Ewu vidět v těchto pořadech:

Dobré ráno s ČT
1.9 v 5:59 na ČT1

T-music
2.9 v 18:00 na TV Óčko

Tajemství lásek slavných
4.9 v 20:05 na TV Barrandov

II. benefiční koncert Linky bezpečí
28.10 v 20:00 na ČT1


Jsme tu pro vás:)
Ewa Farna Fans Web®

II. Benefiční koncert pro Linku bezpečí:

30. srpna 2010 v 13:00 | Klimik |  News
www.ewafarna-fans.blog.cz
Ewa Farna a její hosté 28. října od 20 hod, Divadlo Palace
Přímý přenos na ČT1
Linka bezpečí 116 111 již 16 let pomáhá zdarma, 24 hodin denně dětem v nelehkých životních situacích. Podpořit práci více než 120 konzulantů a odborných pracovníků můžete právě při Benefičním koncertu v divadle Palace, který bude opět netradičním vystoupením známých zpěváků a hudebníků.

Prodej vstupenek od 15. 9. 2010


text: L3Ewa - Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 /3

29. srpna 2010 v 18:27 | Klimik |  Fotky EF
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


zdroj: perfect-ewa.blog.czDobré ráno z Brna bude pro školáky. Přijde i Ewa Farna

29. srpna 2010 v 18:24 | Klimik |  News
BRNO Než děti z Brna poprvé usednou do školních lavic, mohou si ještě užít natáčení s Ewou Farnou, kameramany, maskérkami nebo režisérem. Brněnské studio České televize totiž připraví na první zářijový den pro nejmenší speciální díl Dobrého rána.
"Byli bychom rádi, kdyby se děti zúčastnily živého natáčení pořadu Dobré ráno před školou. Bude se odehrávat na Jakubském náměstí, před sídlem České televize," vysvětlil dramaturg pořadu Jan Mitáček. Podle něj tak budou moci všichni návštěvníci nahlédnout do televizního zákulisí.
Tvůrci na náměstí chystají zábavný a soutěžní program, který odstartuje jednu minutu před šestou hodinou ráno. "Kromě moderátorů Honzy Musila a Moniky Brindzákové uvidí děti i vystoupení Ewy Farné nebo moderátora pořadu Za školu Ondřeje Havlíka a jeho skupiny Mako!Mako," popsal Mitáček.
Právě v soutěžích Za školu nebo Věříš si? získají výherci herní konzole i sladké odměny. "A ten, kdo nás natočí při tvorbě, sestříhá video a vyvěsí ho na server YouTube. com, může vyhrát videokameru," doplnil Mitáček.
Výtvarnice Iva Smutná naučí děti originálně zabalit učebnice a sešity. Jak vyrobit dokonalou, zdravou svačinku, zase poradí výživová specialistka Veronika Březková. Pořad, který skončí o půl deváté, bude režírovat Jan Varvarovský. "Všichni účastníci se sejdou na náměstí až ráno, bez přípravy a zkoušek. Určitě to bude adrenalinová záležitost, ale těším se na ni," vysvětlil režisér Varvarovský.
***
FAKTA Dobré ráno před školou Jakubské náměstí, Brno 5.59-8.25 Vystoupí: Ewa Farna, skupina Mako!Mako Soutěže: Za školu, Věříš si? Moderátoři: Monika Brindzáková a Honza Musil Vstup je zdarma


zdroj: perfect-ewa.blog.cz

16. - e-w-i-c-k-a-farna.blog.cz

28. srpna 2010 v 16:35 | Klimik |  Seznam zapsaných webů!
Jméno webu: Ewa Farna 
Přezdívka admina: T.
doména: blog.cz
Upoutávka: Na webu najdete věci o Ewičce :) Fotky,vlastní scany i scany z netu,videa,novinky,vlastní grafika.. :)
Stáří webu: 3 roky

Doporučení FansWebu: 85%
Náhled webu:
e-w-i-c-k-a-farna.blog.cz

banner webu:Video-reklama webu:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Máte taky web o Ewě?? - Nemusí být jen o Ewě?? Pokud ano neváhejte a registrujte se do seznamu Kvalitních webů o Ewě! Budete mít tady taky profil! Více informací→ ZDE!


Ewa v TV

28. srpna 2010 v 13:39 | Klimik |  News
6
1.září bude Ewa v Dobrém ránu na ČT

Pořad začíná v 5:59

Ewa Farna - Ewakuacja

28. srpna 2010 v 13:37 | Klimik |  Videa EFŠťastná 13 - PL

28. srpna 2010 v 13:34 | Klimik |  Scany z časopisů
www.ewafarna-fans.blog.cz

S Ewou do školy!!

25. srpna 2010 v 21:34 | Klimik |  News
www.ewafarna-fans.blog.cz