Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Září 2010

CD - Ewa Farna Oriflame

30. září 2010 v 22:12 | Klimik |  News
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


zdroj: perfect-ewa.blog.cz

EMA 2010 - Hlasuj pro Ewu Farnou!

30. září 2010 v 22:02 | Klimik |  Videa EF

EMA 2010 - Hlasuj pro Ewu Farnou!


Hlasujte o česko-slovenském vítězi MTV. Šanci má Ewa Farna i Rytmus

30. září 2010 v 21:41 | Klimik |  News
Zpěvačka Aneta Langerová, Poláky i Čechy zbožňovaná Ewa Farna, slovenský raper Rytmus, písničkář Marek Ztracený nebo trojnásobní držitelé Anděla z Třince a "černí koně" Charlie Straight? Jeden z těchto interpretů má šanci získat titul v kategorii Best Czech/Slovak Act v rámci cen MTV Europe Music Awards (EMA), které právě spustily své hlasování.Pětice nominovaných interpretů v regionálním kole zahraje živě 14. října v pražském klubu SaSaZu, kde bude vítěz vyhlášen," uvedla Michaela Fričová za televizi Nova, pod níž spadá i česká stanice MTV.
Vstupenky vyjdou nejrychlejší zájemce na 240 korun, v druhé vlně budou stát 360 korun. V prodeji je i omezený počet VIP vstupenek za 1 600 korun. Ceny jsou uvedeny bez poplatku.
Kromě česko-slovenské kategorie mohou lidé ovlivnit výsledky v dalších třinácti kategoriích. Čerstvá držitelka osmi cen MTV Video Lady Gaga, která se třemi soškami kralovala i letošnímu ceremoniálu Brit Awards, se s kolegyní Katy Perry utká v boji o pět cen."Přičemž Rihanna si to s nimi rozdá v kategoriích Nejlepší pop, Nejlepší zpěvačka a Nejlepší píseň," připomínají stránky české MTV.Mezi pány zatím se čtyřmi nominacemi vede Eminem, šanci mají i Linkin Park, popová hvězdička Justin Bieber či britští rockeři Muse, známí českému publiku z červencového festivalu Rock for People.

Kompletní nominace na MTV EMA 2010

pod celým článkem
II. Benefiční koncert Linky bezpečí aneb Ewa má problém

30. září 2010 v 21:38 | Klimik |  News
II. Benefiční koncert Linky bezpečí aneb Ewa má problém

Dne 28. října proběhne v divadle Palace již II. Benefiční koncert Linky bezpečí, který živě přenáší ČT1 a Český rozhlas 2-Praha. Vystoupí Ewa Farna a její hosté. Vstupenky v prodeji od 15. září.
Ewa Farna, hlavní protagonistka II. Benefičního koncertu Linky bezpečí, který bude 28. října večer živě přenášet ČT1 a ČRo 2-Praha,

se zúčastnila tiskové konference Sdružení Linka bezpečí 14. září v Praze. Ke své roli v koncertu a při spolupráci s Linkou bezpečí

mj. uvedla: "V loňském roce jsem byla hostem Richarda Krajča na Benefičním koncertu Linky bezpečí a letos mám tu čest se této hostitelské role ujmout já ," řekla Ewa Farna a dodala: " I já se někdy bojím, mám trému a nejsem si sama sebou úplně jistá. Ale je důležité se s tím umět poprat. Mít se s kým poradit, komu se svěřit. Je opravdu velmi zapotřebí to, co Linka bezpečí pro děti a dospívající dělá. A jestli v tom můžu jakkoli pomoci, udělám to!".

Třinec - Srdce Evropy 2010

27. září 2010 v 17:12 | Klimik |  Videa EF


MTV EMA MADRID 2010

27. září 2010 v 17:10 | Klimik |  Fotky EF


Ewa Farna: Sex pod dohledem rodičů

27. září 2010 v 17:05 | Klimik |  News


Dětská hvězdička Ewa Farna vyrostla, odhodila rovnátka a našla si prvního přítele. Šípu prozradila, jaký má jako protřelá šoubyznysem vztah k sexu, drogám a jiným dospěláckým věcem, i to, jak velký vliv na ni mají její rodiče.
Dnes vystupuješ na premiéře americké komedie pro mládež Camp Rock 2. Sleduješ ještě sama tyhle filmy?
Já se přiznám, že tyhle věci nesleduju. Spíš filmy jako Salt a Andělé a démoni, které
jsou pro mě zajímavé. Ale mít napsané v životopise, že jsem dělala něco pro Disney Channel, je super, a navíc mě dříve strašně bavily kreslené disneyovské filmy.
Zahrála by sis ty sama v teenagerské komedii?
Já bych do toho šla a přiznám se, že se něco i chystá.
Chtěla bych to zkusit. Už jsem měla nabídky, ale zatím nešly skloubit se školou, tak jsem je odmítala. Ráda bych si zahrála i v muzikálu. Už jsem mohla vystupovat v Hamletovi u pana Ledeckého nebo v hiphopovém Příběhu ulice a v Dámě s kaméliemi.
Jak vnímáš začátek školního roku?
Já jsem ho zatím ani nepocítila. Zítra ráno odlétám do Varšavy na obdobnou
akci, jako je tady, a pak tam mám ještě vystoupení. Vlastně poprvé za
svoji kariéru jsem teď nebyla dva týdny doma, takže zítra už se mnou jedou rodiče, protože se jim stýská.
tvůj současný kluk s tebou jezdí na vystoupení?
Ne, on je z mé bývalé skupiny, takže se také moc nevidíme. Ona celá moje kapela chtěla jít svým směrem, takže už před rokem odešli a teď mají skupinu Embassy. Já je strašně podporuji a myslím si, že si to zaslouží, a nejen proto, že tam hraje můj kluk.
Jak často se tedy vídáte?
Vídáme se málo, ale zvládáme to. Já jsem mu koupila k narozeninám pětadvacet lístků do kina, takže tam teď chodíme často.
Kdy a jak jste se dali dohromady?
Oficiálně jsme spolu asi rok. My jsme k sobě měli blízko nejdříve hudebně, pak jsme si samozřejmě začali i povídat a zjistili jsme, že máme na věci stejné názory, stejné priority a životní cíle, a pak se to přátelství přerodilo v lásku.
Nemají rodiče nic proti tvému vztahu?

Kdyby to rodiče neakceptovali, tak bych do toho nešla. Pro mě je fakt důležité, aby byli spokojeni s mým partnerem. Kdyby to nechtěli, tak by mě za přítelem asi ani nepustili.
Takže je posloucháš ve všem?
Já je docela poslouchám, jsem taková slušná. Určitě bych se proti nim nepostavila. Rodiče přítele respektují, ale samozřejmě, že mě vždycky
musí v jedenáct doprovodit na hotel, kde už čeká tatínek.

Takže žádné společné spaní?
No to vůbec. Vždycky mě musí vrátit na pokoj. Ale s tátou si zajdou třeba i na oběd, mají dobrý vztah.
Jsi vzorem pro
hodně
mladých dívek a před časem jsi prohlašovala, že jsi stále panna. Co bys jim vzkázala teď?
Úplně to samé. Myslím, že sedmnáct je dobrý věk na první lásku. Marcus je můj první kluk, já jsem s ním šťastná a myslím, že to není ani zbytečně brzo, mám pocit, že láska patří ke správným věcem. A já nejsem potvora, která by dělala špatné věci.
A v kolika letech by měly podle tebe dívky začít se sexuálním životem?
Myslím, že je to na tom, jak to ta holka cítí. Já osobně, když už jsem takhle brzo poznala ten dospělý svět, si chci nechat ještě něco z dětství. Ale je mi divné, že ve třinácti některé holky píšou do těch barevných časopisů, že už chtějí spát se svými kluky a máma jim nedovolí antikoncepci. Já se na to dívám a nemůžu tomu uvěřit, je to strašné. A já se sama ještě pořád cítím jako
dítě. Jasně, že jsem se už se svým přítelem líbala, držíme se za ruku, ale že bych nějak zásadně chtěla měnit život v tomhle směru, tak to ne. Raději si s ním zajdu na večeři nebo do kina.
Tvoje image je už ale o moc víc sexy než dřív…
Je to o tom, jak se zrovna cítím. Dneska jsem chtěla mít uvolněné věci, ale zjistila jsem, že mám špinavé rifle. Takže jsem šla do šatů, ale jinak si myslím, že jsem stále taková ta bezpodpatková holka. Teď jsem zrovna nafotila kalendář s panem Weiglem a tam jsou fotky, kde ukazuji přesně to, co chci.
Co tě v nejbližší době pracovně čeká?
Natáčení polské desky a do konce roku anglické. A mám výborný projekt. Osmadvacátého října mám na České televizi živý koncert pro Linku bezpečí, kde budou hosté jako Pavel Šporcl nebo Čechomor.
Dříve ses hodně stýkala s Lucií Bílou. Ta nepřijde?
Lucka mi na začátku strašně pomohla, ale teď už jsme v kontaktu méně, nevodíme se za ručičku jako máma s dcerou. Byla to exkluzivní spolupráce a už se to asi nebude opakovat. Bylo to kouzelné právě tím, že to bylo exkluzivní.

Prý máš dost odmítavý vztah k drogám, alkoholu a cigaretám. Vážně sis ještě nedala ani panáka?
Je to tak, že když mi rodiče na Silvestra řeknou, abych se napila šampaňského, tak i když mi je sedmnáct, ráda se napiju. Ale že bych chodila na diskotéky, chlastala tam litry vodky a strašně sváděla kluky, to ne. A když jdu s přítelem na večeři, tak si klidně dám džus
místo vína. A kouření mi smrdí. A drogy, to už vůbec ne.
Nedávno vyšly v jednom deníku fotky z tvého výletu v Chorvatsku, kde jsi někomu olizovala nohu a měla jsi tam i pít…
To, co se stalo v Chorvatsku, jsem vůbec nepochopila. Byl to školní výlet, kde byli i učitelé. Hráli jsme hru, ve které jsem měla představovat patolízala. Tak jsem dělala, že kamarádce jako lížu paty, a nějaká moje "dobrá" kamarádka to poslala do novin s tím, že jsem tam prováděla sexuální orgie. A to, že měl kamarád na stole vodku, byla pravda, ale jemu je devatenáct let a já ji nepila.
Jak vnímáš takové články, které o tobě vyjdou?
Mně je jedno, co se píše, protože si stejně všichni myslí, že jsem měla padesát kluků a chlastám a jsem pohlcená šoubyznysem. Snažím se držet toho, co je ve mně, a když se něco takového stane, tak mě to nerozhodí, ale spíš zamrzí z principu, že je někdo z kamarádů schopen něco takového udělat.

Ewa Farna Můj život v deseti slovech - Blesk Magazín - Scan

17. září 2010 v 20:00 | Klimik |  Scany z časopisů
Ewa Farna Můj život v deseti slovech

imagebam.comimagebam.comimagebam.com


zdroj: ewafstar.cz


Ewa Farna na chatu: Od 12 jsem neměla kluka

17. září 2010 v 19:55 | Klimik |  News


Zpěvačka Ewa Farna (17) byla hostem na chatu v redakci Blesk.cz. Co na sebe prozradila? Třeba to, že na holky opravdu není, protože od svých dvanácti let neměla žádného kluka, tak proč by měla být. Na hříšné olizování pat kamarádů říká, že to byla jen hra a v Chorvatsku se rozhodně žádné orgie nekonaly.


Záznam z chatu : ZDE


Ewa Farna: Facebook je virtuální svinstvo

17. září 2010 v 19:53 | Klimik |  News

Čerstvá sedmnáctka Ewa Farna dnes patří k k neslavnější teenagerům v Česku i Polsku. Stala se idolem mnoha náctiletých, ale sama se považuje za obyčejnou puberťačku. Jaký je její svět? Co si myslí o sociálních sítích? Čtěte, co je její svět. Ewa si sama mohla napsat deset slov, kterými se to dá vyjádřit. Která zvolila a proč napsala právě je?

1. LÁSKA

O té pravé asi toho zatím moc nevím, ale je fakt, že kvůli Marcusovi, svému současnému příteli, vstanu třeba i v pět ráno, dojedu pendolínem do Prahy, abych ho viděla, a večer jedu zase domů. Láska  může být i mezi přáteli, ale člověk si musí dát pozor. Dřív jsem si lidi pouštěla k tělu víc a někdy se mi to vymstilo. Teď mám jen jednu kamarádku,  které věřím, ale stejně si některé věci nechávám jen pro sebe.

2. MUZIKA

Neodmyslitelná součást mého života. Miluju ji, ať jsem na jevišti, nebo v roli posluchače pod ním. Kluci z kapely jsou strašně fajn a trávíme spolu hodně času, koncertujeme, takže je to taková moje druhá rodina. Na koncerty našich i zahraničních hvězd často chodím i do hlediště, ale bohužel mi zatím vychází, že tady v Čechách se od zahraničních idolů ještě pořád máme co učit.

3. ZDRAVÍ

Ten, kdo ho má, si ho kolikrát ani neváží. Ale já se každý den modlím za to, aby všichni kolem mě byli především zdraví. Já vím, že to udiví hodně lidí, zvláště v Česku, ale já v Boha věřím!

4. ŠKOLA

Netvrdím, že jsem zrovna odvázaná z učení, ale hodně záleží na profesorech. Teď mě nejvíc baví dějepis. A kromě školy je v životě tolik prima věcí! Třeba zpívání, tanec, spánek, dobré jídlo, setkávání s kamarády, chvíle s rodinkou, příroda, focení... To všechno mě baví a fascinuje.

5. SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Je to více méně virtuální svinstvo, ale na druhou stranu je to pro mě nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak se spojit s fanoušky. A vzkaz pro čtenáře Blesk.cz - existuje hodně falešných profilů, můj jediný pravý je na oficiálním webu ewafarna.cz. Tam opravdu píšu já.

6. JOHNNY DEPP

Je úžasný! Má obrovské charisma a líbí se mi snad všechny jeho filmy. Přiznám se, že i v mých 17 mi v pokojíku visí jeho plakát.

7. MOBIL

Bez něho se nehnu ani na krok, beru si ho snad i na záchod. Bez mobilu nevyjdu z domu - to bych si fakt připadala jako nahá!

8. PENÍZE

Bez nich to prostě nejde. I když kazí lidi a mění třeba i charaktery. Já s nimi zatím starosti nemám, o finanční záležitosti se mi starají rodiče a já dostávám jen kapesné. Táta už mě ale na všechno připravuje - že jsem plátcem daní, že existuje sociální, zdravotní pojištění, atd.

9. ŠTĚSTÍ

To je kromě zdraví asi nejdůležitější. V téhle době si připadám šťastná, ale třeba opravdové štěstí vypadá úplně jinak. Pod tímhle pojmem si vybavuji i děti, manžela, pejska, dům se zahradou, dovolené apod. Snad mě to jednou potká.

10. JASNĚ

To říkám pořád! Fakt hodně čtu, snažím se rozšiřovat si slovní zásobu, ale JASNĚ se nezbavím. Už hodně lidí mi to řeklo, štve mě to, ale co s tím nadělám?

Hvězda na internetu
Ewa je jednou z nejzářivějších domácích hvězd i na internetu. Figuruje v trojici nejvyhledávanějších zpěvaček na českých portálech, její videa sledují statisíce fanoušků. Když například s Janem Bendigem nazpívala ústřední písničku k filmu Camp Rock 2, který vysílala stanice Disney Channel, za měsíc si ho na serveru YouTube pustilo přes půl milionu příznivců. Pro srovnání: Třeba kapela Chinaski na tento počet nikdy nedosáhla a podobně je na tom i skupina Kryštof…
Jenže půl milionu návštěvníků je pro Ewu jen začátek. Zvlášť její písničky v polštině často přesahují milionovou hranici. Její nejúspěšnější hit Chico vidělo jen na tomto serveru více než 6,5 milionu příznivců. O tom si ostatní hvězdy českého showbyznysu včetně Karla Gotta nebo Lucie Bílé mohou nechat jen zdát…

Benefiční koncert pro Linku bezpečí

16. září 2010 v 18:59 | Klimik |  News
Ewa v těchto dnech začíná připravovat se svými hosty Benefiční koncert Linky bezpečí, který se bude konat
28.října 2010. V přímém přenosu ho odvysílá ČT1.

Ewa Farna ke svému účinkování v Benefičním koncertu Linky bezpečí řekla:
"V loňském roce jsem byla hostem Richarda Krajča na Benefičním koncertu Linky bezpečí a letos mám tu čest se této hostitelské role ujmout já
," řekla Ewa a dodala:

"I já se někdy bojím, mám trému a nejsem si sama sebou úplně jistá. Ale je důležité se s tím umět poprat. Mít se s kým poradit, komu se svěřit. Je opravdu velmi zapotřebí to, co Linka bezpečí pro děti a dospívající dělá. A jestli v tom můžu jakkoli pomoci, udělám to!"
18. - fans-ewa.blog.cz

16. září 2010 v 18:48 | Klimik |  Seznam zapsaných webů!
Jméno webu: fans-ewa
Přezdívka admina: mája
doména: blog.cz
Upoutávka: Na blogu najdete nejnovější videa,fotky,články... a časem i bleskovky... !
Stáří webu - založen: 23.8.2010

Doporučení FansWebu: 35%
Náhled webu:
Kvalitní weby o Ewě// www.ewafarna-fans.blog.cz

banner webu:

Web nemá banner!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Máte taky web o Ewě?? - Nemusí být jen o Ewě?? Pokud ano neváhejte a registrujte se do seznamu Kvalitních webů o Ewě! Budete mít tady taky profil! Více informací→ ZDE!

Ewa Farna: Nikdy jsem nebyla na diskotéce

12. září 2010 v 14:04 | Klimik |  News
Už to jsou čtyři roky, co se na naší hudební scéně objevila mladičká (a maličká) Ewa Farna (17). Ewa nám vyrostla, zkrásněla, zmoudřela, stala se uznávanou pěnicí a... zůstala normální.

Ewi, naposledy jsme se spolu bavily na loňském předávání cen TýTý. Co se za ten rok a kousek všechno událo?
Byla jsem v Anglii, takže se učím intenzivněji anglicky - chystáme totiž do konce roku anglické album. Obecně jsem pracovala na tom, abych měla v pořádku vysvědčení, hraju hodně koncertů, teď hlavně v Polsku, a aktuálně si užívám sluníčka.

Tehdy jsi mi říkala, že i tebe štve, jak média řeší tvou postavu, váhu, míry... Ještě tě to trápí?
Štve mě, že prosazují nějaký trend, který sice na fotkách vypadá dobře, ale v reálu z toho bolí oči (smích). Myslím si totiž, že lidi jsou bohužel hodně ovlivnění reklamou, časopisy a podobně. Já se tomu podřizovat moc nechci. Mám prostě čokoládu ráda, a když na ni dostanu chuť, tak si ji klidně dopřeju. Žijeme jen jednou. Jasně že se nepřežírám, ale pro mě je nejdůležitější zdraví, takže radši budu zdravá s normální ženskou postavou než vychrtlá
a hladová.

Naprostý souhlas. Co považuješ za nejtěžší v showbyznysu?
Těžká otázka... Asi mě mrzí ztráta soukromí. To dřív nebo později postihne každého člověka, o kterého se média aspoň trochu zajímají. Člověk může být šťastný v centru zájmů foťáků, ale soudím, že přijde moment, kdy by radši zapadl mezi lidi, byl inkognito. Nevím, jak pro ostatní, ale pro mě právě tohle  bylo asi nejtěžší - nějakým způsobem si na to zvyknout. Soukromí totiž považuju za jednu z nejcennějších věcí, které člověk vlastní. A spousta lidí je právě jen v soukromí sama sebou... Rozhodně to neberu jako krok zpět, naopak!

Viděla jsem v bulváru tvoje fotky, jak dovádíš se spolužáky na dovolené v Chorvatsku. To asi není moc příjemné, když se nějaký rádoby kamarád snaží celý týden ulovit tvou peprnou fotku, aby ji hned po návratu domů mohl nabídnout nějakému plátku...
Víš co? Je to moje chyba. Ta holka, která fotky poslala, na tom výletu vůbec nebyla, prostě stáhla fotky z našeho milého známého Facebooku. Ještě se mě kamarádka ptala, jestli mi ty fotky na Facebooku nevadí, a já řekla, že je to úplně v pohodě. Vždyť to byla legrace, hráli jsme na pláži Activity a já měla pantomimou znázornit patolízala, tak jsem předstírala, že olizuju své kamarádce nohy. Ani ve snu by mě nenapadlo, že to někdo vytáhne z kontextu a udělá z toho námět na titulek Sexuální orgie Farné. A už vůbec bych nečekala, že by mi někdo přisuzoval alkohol, co byl na stole, u kterého sedělo asi deset lidí. Klukovi, který držel v ruce flašku, už bylo osmnáct a já tam akorát seděla a esemeskovala. Jasně že mě zamrzelo, když jsem to viděla, ale spíš mi šlo o princip, že to někdo mohl udělat. Vzala jsem si z toho ponaučení, že i když je s kamarády legrace a já se ráda bavím, nebudu se do takových věcí zapojovat. Ne proto, že bych se bála, co řeknou lidi. Nemám však zapotřebí, aby na tom vydělával nějaký puberťák, který potřebuje peníze na cigarety.

Dokážeš oddělit zrna od plev? Tušíš, kdo se s tebou stýká jen proto, že jsi Ewa Farna, a ne proto, že tě má prostě rád?
Musím říct, že za ty čtyři roky, co zpívám a během kterých jsem poznala hodně lidi, docela ano. Neříkám, že to poznám vždy, ale občas to vycítím. Jak mi nic moc nejde, tak instinkt mám prý docela dobrý (smích).

Jak se teď daří Ewě jako zpěvačce? Zaslechla jsem cosi o novém duetu s Honzou Bendigem...
Je to fantastické. Zažívám krásné pracovní období, máme koncerty, publikum je, v Polsku se taky hraje perfektně a neuvěřitelně se o nás starají. Dostala jsem různé nové polské ceny a už nevím, jak za to všechno děkovat. Myslím, že si to ani nezasloužím... A co se týká projektu pro Disney Channel, pro filmový muzikál Camp Rock 2: Velký koncert, nás dva s Honzou vybrali jako interprety, kteří mají nazpívat ústřední píseň. Myslím, že duet se povedl, a snad naláká mladší i starší diváky. (Premiéra filmu Camp Rock 2: Velký koncert se uskuteční 18. září v 10 hodin na stanici Disney Channel, pozn. red.)

Nemůžu se nezeptat na tvé soukromí, respektive na chlapy. Randíš teď s bývalým členem své kapely Marcusem. Jiskřilo to mezi vámi už od začátku, nebo se kamarádství prostě časem proměnilo v něco víc?
Rozuměli jsme si od začátku, tak jako s ostatními členy kapely. S klukama byla a pořád je strašná legrace. Marcus byl tehdy kapelník a musím říct, že cokoli ho hudebně napadlo, to se mi strašně líbilo. Byli jsme na stejné vlně po hudební stránce. Z toho vzniklo krásné přátelství a později i láska!

Myslíš, že to je pro Marcuse velká změna - od ženský v "nejlepších letech" (před Ewou chodil s herečkou Olgou Lounovou) k šestnáctileté holce?
To se musíte zeptat jeho, ale myslím, že určitě ano. Možná ani nejde o ty roky jako o to, že já žiju čtyři sta kilometrů daleko, mám večerku od rodičů a podobně. V mnoha směrech se hodně obětuje a já ho za to obdivuju. Je to takový věrohodný důkaz lásky (úsměv).

Jak s Olgou vůbec vycházíte?
Nejsme v kontaktu, žijeme si svoje životy. Podle mého je Olga ambiciózní a cílevědomá, tak jí přeju, ať ji doprovází na životní cestě Bůh, s ním by neměla zabloudit (úsměv).

Je Marcus tvoje první láska?
Ano.

Jakého chlapa vedle sebe potřebuješ?
Jsem náročná, to je nadlouho. Příště můžeme udělat dvoustránkový rozhovor jenom o mých požadavcích na vlastnosti partnera (smích). Nestačilo by to ale už o mém soukromí?

No dobrá. Ještě mi řekni, stává se ti třeba, že až postupem času zjišťuješ, o čem byly texty písniček, které jsi zpívala před třemi lety?
Ano, samozřejmě, je to super pocit...

Není trochu zavazující být v Čechách vzorem pro -náctileté holky? Tvůj tým tě navíc prezentuje jako tu, která má odpor ke kouření, pití, drogám... Ale přece jen jsi holka z masa a kostí a máš chuť někdy ulítnout, ne? Tedy nemyslím zrovna s drogami.
Je to zavazující, ale já se toho ráda ujmu. (smích). Baví mě to, na své fanoušky nedám dopustit. Co se týče prezentace týmu, v ní jde o to, jaká opravdu jsem. Možná to zní jako klišé nebo naučená fráze, ale já jsem opravdu holka z vesnice, která nekouří, k drogám má odpor, a i když jsem čerstvá sedmnáctka, ani alkohol mi zatím moc nechutná. Chovám se přirozeně, mám ráda zábavu a tanec, jsem pro každou legraci, ale tenhle způsob zábavy mi přijde povrchní a hloupý. Víš, že jsem nikdy nebyla na normální diskotéce?

Fakt?
Ano. Mě to docela odpuzuje, litry alkoholu, duc duc něco, co lidé nazývají hudbou, a nezávazné flirtování... To fakt není nic pro mě.

Vypadá to, že jsi psychicky vyspělejší než já. Já si ještě občas duc duc věci a nějaký ten líh dopřeju (smích).
Já si radši klidně zajdu s Marcusem na večeři, dám si džus a jsem tak spokojená.

Hm, když já nemám toho Marcuse, to bude ono (smích). O čem vlastně Ewa Farna sní?
O šťastném životě, zdraví pro mě a mé blízké, pochopení, vzájemném respektování se, protože když to nenastane, dřív nebo později bude válka. O hudebním návratu, protože to, co teď frčí, je strašný a všichni se tomu musejí podřizovat. Hudba je fakt krásná, nechceme o ni přijít.