Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Říjen 2010


Ewa Farna - VIP zprávy 29.10.10

30. října 2010 v 12:26 | Klimik |  Videa EFEwa ve VIP zprávách od 10:50!


„Podpořte Sdružení Linka bezpečí, pomůžete nám pomáhat dětem.“

30. října 2010 v 12:21 | Klimik |  News

"Sdružení Linka bezpečí je nezisková organizace a zajišťujeme pomoc a ochranu dětem, mladým lidem a rodinám v obtížných životních situacích. Zároveň přispíváme prevenci před vznikem těchto situací prostřednictvím telefonických a online služeb, vzdělávacích a publikačních aktivit."
Díky našim dárcům můžeme již 16. rokem pomáhat dětem a dospívajícím v krizových životních situacích a poskytovat poradenství rodičům.
Rozpočet Sdružení Linka bezpečí se v současnosti pohybuje okolo 21 mil. Kč. Největší část rozpočtu, zhruba 18,5 mil. se vztahuje k hlavnímu projektu Linka bezpečí, v rámci kterého poskytujeme služby telefonické krizové pomoci dětem nonstop 24 hodin denně, zdarma z pevných i mobilních sítí, po celé ČR.
Podíl financování Sdružení Linka bezpečí státem a samosprávou se pohybuje pouze okolo 25%, dalších 20% tvoří prostředky z evropských zdrojů. Zbývajících až 55% rozpočtu hradíme ze soukromých zdrojů ( firmy, nadace, individuální dárci, veřejné sbírky, benefiční akce apod.).
Podpora všech dárců je tak pro nás velmi významná a cenná.

Chcete nás podpořit finančím darem?

Vyplňte prosím všechny údaje ve formuláři, pokud máte zájem o vystavení darovací smlouvy, zaškrtněte si tento požadavek v přislušném políčku.

zdroj: perfect-ewa.blog.cz


Photoshoot Ewakuacja

30. října 2010 v 12:11 | Klimik |  Fotky EF
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ewa Farna - BENEFICE PRO LINKU BEZPEČÍ - CELÝ KONCERT

29. října 2010 v 10:54 | Klimik |  Videa EF
Schlédněte všechny písničky,které zazněli na koncertu Linky bezpečí aneb Ewa má problém! Koncert byl odvysílán 28.10.2010 na ČT1! Vychutjnejte si krásné akustické písně na www.ewafarna-fans.blog.cz

Hej Gorale


Nebojím Se - BEATBOX + JAZZ (Nasty)


 TichoTy jsi králDéšť (Pavel Šporcl)Čo bolí to přebolí (Ewa Farna - Miro Žbirka)Spot - Ewa má problémPokud chcete vidět charitativní koncert celý, ne jen písničky ale celý koncert jak probíhal v TV, tak má pro Vás FansWeb jedinečnou možnost schlédnout CELÝ KONCERT ZDE!

Benefiční koncert Linky Bezpečí aneb Ewa má problém!

28. října 2010 v 23:11 | Klimik |  News
www.ewafarna-fans.blog.cz
Jako první pro vás exkluzivně přinášíme informace a možnost shlédnutí koncertu Linky bezpečí aneb Ewa má problém! Jedná se o akustický koncert Ewy pro podporu linky bezpečí!

Benefiční koncert schlédnete ZDE!

+

ode dneška běží internetová stránky k prokejtu: www.ewamaproblem.cz
Klimik
Kopírujte se zdrojem!Dodatečné přihlášení do SONF 2010!

27. října 2010 v 22:04 | Klimik |  Oznámení blogu
V (Soutěži o nejlepší fotku Ewy roku 2010) SONF 2010 jsou stále volná ještě 2 místa xD Proto se pls ještě dva mohou přihlásit do soutěžě o nejlepší fotku Ewy roku 2010!
Postupujte podle informací, které se dozvíte po kliknutí na banner níže!


Klikni na banner a přihlaš se do SONF 2010!
 Stále jsou volná 2 místa! Přihlašujte se!


SONF 2010 pro vás exkluzivně připravil: www.ewafarna-fans.blog.cz

Kalendář 2011

27. října 2010 v 21:46 | Klimik |  News
Nástěnný kalendář, měsíční - 12 nových fotek Ewy

cena: 299

skladem od 1.11.2010 !!! Předobjednávky již dnes na www.ewafarna.cz

www.ewafarna-fans.blog.cz

www.ewafarna-fans.blog.czEwa Farna - Friends For Change!

27. října 2010 v 21:41 | Klimik |  Videa EF

Ewa Farna Fans Web® je na Facebooku!

26. října 2010 v 21:53 | Klimik |  Oznámení blogu
FansWeb je na Facebooku! Na našem FB profilu se dozvíte nejaktuálnější info jak s tohoto webu! Tak o Ewě!! Některé krátké informace se dozvíte jen na FB profilu:)

Staňte se Fanoušky:) po kliknutí na odkaz:nebo Banner:

↑ Klikněte na banner a staňte se fanoušky FansWebu na Facebooku!↑


Přidejte se a buďte s námi stále:)

Oficiální webová zpráva!
2008-2010
www.ewafarna-fans.blog.cz
//
www.ewafarna-fans-tour.blog.cz
c) Klimik
Ewa Farna Fans Web®


EKRANOWA LALKA (Obrazová víla) nebude na desce Ewakuacja!

26. října 2010 v 13:40 | Klimik |  News
www.ewafarna-fans.blog.cz
Bohužel, Ekranowa Lalka se na CD Ewakuacja neobjeví. Vydavatelství ji zakázalo kvůli příliš ostrému textu. Podle informací z FB by se mohla objevit s novým textem na reedici. Bohůžel sem se na ten song tak těšil:(Ewa Farna - EWAkuacja

23. října 2010 v 15:13 | Klimik |  Alba (CD+DVD Live)
www.ewafarna-fans.blog.cz

1. Ewakuacja
2. Maska
3. Bez łez
4. Król to ty
5. Kto więcej da
6. Nie jesteś wyspą
7. Polowanie na motyle
8. Uwierzyć
9. Zwiodę cię
10. Deszcz
11. Wyrwij się
12. Nie przegap
13. Nie zmieniajmy nic
14. Projekt CHOPIN

Deska Ewakuacja vychází v Polsku 5.listopadu!Musiq1 awards 2010

23. října 2010 v 15:09 | Klimik |  Videa EF

Video zde. Ewa je na tomto videu od 53:15

Je tam jen předání ceny. Ewa nevystupovala :-(

zdroj: ewafarna.blog.cz


Ewa Farna: Preniknúť medzi Bílú či Vondráčkovú je veľká drina

23. října 2010 v 15:07 | Klimik |  News
Mladá česká speváčka Ewa Farna pred pár dňami zvíťazila v rámci cien slovenskej hudobnej televízie musiq1. Ceny doposiaľ zbierala v troch krajinách - ktoré sú pre ňu najvýznamnejšie?
"Najviac ocenení som dostala asi v Poľsku. V Česku funguje základňa ľudí ako je pani Vondráčková, pani Bílá a je veľmi ťažké dostať sa medzi nich, byť slávicou a podobne - takže každá cena v Česku je pre mňa veľký úspech," vysvetlila Farna. Záhadou pre ňu zostáva, ako sa jej vlastne podarilo už druhý rok po sebe obhájiť prvenstvo v ženskej speváckej kategórii - tento rok porazila napríklad aj Janu Kirschner.
"Hráme na Slovensku málo, možno až na pár festivalových koncertov v lete. Tiež neposkytujem často rozhovory, promo na Slovensku nie je silné. Napriek tomu mu tu mám fanúšikovskú základňu. Predpokladám, že to je práve jej zásluha, že som znovu uspela," uviedla Farna, ktorá v budúcnosti plánuje na východ od rieky Moravy hrávať častejšie.
"Na Slovensku máme v pláne druhú časť turné, ktoré sme odohrali v Česku. Nepôjde o také veľké priestory. Treba ísť na to opatrnejšie," doplnila osemnásťročná speváčka.

Musiq1 Awards 2010 - Fotky! #2

23. října 2010 v 15:06 | Klimik |  Fotky EF

imagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
   imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zhrzená Ewa Farna přestala komunikovat se světem

23. října 2010 v 15:05 | Klimik |  News
Nedávno prosáklo na povrch, že záletný milenec a přísavka na úspěšných ženách a dívkách Marcus Tran (25) podvádí svou oficiální přítelkyni Ewu Farnou (17) s moderátorkou VIP zpráv Martinou Gavriely (32). Tato kauza má však další vývoj - Ewa se úplně zatvrdila a zrušila všechny své naplánované akce!"Poté, co na Marcuse praskl jeho další podvod, se musel rozhodnout - dá přednost Gavriely, nebo Farné? Vybral si Farnou, protože z ní by mohl mít coby hudebník přece jen větší profit. Ewa ale na jeho telefonáty a SMS vůbec nereaguje. Potřebuje teď prý nějaký čas na to, aby si vše nechala projít hlavou," řekl redakci Super.cz zdroj blízký celému milostnému trojúhelníku.

Tran se nejdříve vydával jen za občasného pomocníka a hlídače dvou dětí Martiny Gavriely, později se ale nechal vnadnou blondýnkou ochočit a začal být Martině "nápomocen" i jinak než jako zpěvák dětských ukolébavek.

Farna však díky tomuto propletenci konečně přišla na to, jak asi musela před lety prožívat podobnou situaci zpěvačka Olga Lounová (29). S Lounovou totiž Marcus chodil dlouho před tím, než ji začal podvádět právě s mladičkou Ewou. Tu posléze připravil i o věneček. Není tak divu, že pubertální zpěvačka teď kvůli tomuto náhlému prozření prožívá značně neveselé období.

Ale co Martininy city? Moderátorka má jistě nárok se coby "zapuzená" a nešťastně zamilovaná žena cítit velmi mizerně. Ale i kdyby to tak doopravdy bylo, nedává na sobě nic znát. "K této kauze se vůbec vyjadřovat nehodlám. Chci jenom říct, že Ewu mám ráda a snažím se být šťastná. Odstěhovala jsem se za Prahu a buduji si nový život," osvětlila Gavriely svou současnou situaci.

Která z jeho žen nakonec chudáka Trana, který teď "nemá do čeho píchnout", vezme na milost, to ukáže až čas. Jisté však je, že láska zvítězí. Alespoň do té doby, než přelétavý Marcus nahlédne pod další roztouženou sukni.

Gavriely z VIP zpráv - S milencem Farné už bydlí!

23. října 2010 v 15:03 | Klimik |  News
Přestože se všichni zúčastnění snaží kolem svých vztahů tvořit mlhu, získává milenecký trojúhelník moderátorky VIP zpráv televize Prima Martiny Gavriely (32), kytaristy Marcuse Trana (25) a mladičké zpěvačky Ewy Farné (17) jasné obrysy! Ačkoliv Marcusova oficiální přítelkyně Ewa si jeho nevěru nepřipouští, zkušená Gavriely si milence nastěhovala domů!
Nikdo se ke kauze nechce vyjadřovat a oficiální management Ewy Farné tvrdí, že přestože Marcus a Ewa procházejí složitějším obdobím, i nadále tvoří pár. Sedmnáctiletá zpěvačka sice sbírá ceny popularity jako na běžícím pásu, ale co se životních zkušeností týče, stále se nechá opít rohlíkem. Žije na Ostravsku, příteli Marcusovi nechává volnost a jeho »kamarádství« se sexy Martinou Gavriely si nechává vysvětlit tím, že jí hlídá děti...
Z fotografií deníku Aha! však vyplývá, že Marcus u Gavriely tráví mnohem více času, než by potřebovala chůva dětí! V domku v  Chýni nedaleko Prahy totiž přespává a bydlí! "Protože nemá auto, Gavriely ho vozí na metro svým. Ona jinak většinou ráno odchází, a doma zůstávají její dcery, Marcus i její máma. A odpoledne nebo večer se moderátorka vrací s nákupy. Připomíná to spokojený rodinný život," popisují fotoreportéři deníku Aha! s tím, že na noc Marcus rozhodně neodchází.
Hlídané děti si navíc Marcuse ani babičky moc nevšímají a spokojeně řádí celé dny venku. Marcus tedy bude buď špatná chůva, nebo dobrý milenec. Své by o tom mohla vyprávět i zpěvačka Olga Lounová, kterou podobným způsobem Tran podváděl kdysi právě s Farnou...