Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Prosinec 2010

Ewa v TV! (Prosinec)

30. prosince 2010 v 14:00 | Klimik |  News

Již dnes Večer na TV Óčko sledujte koncert Ewy - Blíž ke hvězdám - Ewa TOUR 2008!
Koncert vysílán od 20:00!

DVD LIVE
Záznam z koncertu
30.12 v 20:00 na TV Óčko

31.12.2010 - TV Nova
Mejdan roku z obýváku
(záznamy ze starších vystoupení)

Všem návštěvníkům přejeme hodně štěstí v novém roce:)

Ewa, Aneta, Ruda, Xindl a další VIP přání

27. prosince 2010 v 20:08 | Klimik |  Videa EF
DJ SILVESTR OCKO TV31.12. vybírají hudbu osobnosti z hudební scény. Už od tří hodin DJ Silvestr na Óčku!
Mezi osobnostmi také Ewa!


Ewa Farna: Nejsem jako Lady Gaga!

25. prosince 2010 v 10:35 | Klimik |  News
www.ewafarna-fans.blog.cz

Do svého posledního videoklipu Maska zvolila image známé provokatérky Lady Gaga. A přestože přiznává, že se jí její show líbí, raději se obléká do mnohem střídmějších kousků.


Letos podruhé se dočkala zpěvačka Ewa Farna (17) bronzového slavíka a navázala tak na předešlé úspěchy, které ji katapultovaly mezi nejoblíbenější zpěvačky v Čes­ku. Lucie Bílá ji dokonce označila za jednu ze svých možných nástupkyň. Jak vidí svoji budoucnost, kde ráda nakupuje a jestli se přestěhuje do Prahy, prozradila exkluzivně nám.

Evo, opět si letos dostala bronzového slavíka. Jsi s třetím místem spokojená?
Spokojenost je veliká. Vůbec jsem nedoufala, že by to znovu vyšlo. Je to anketa popularity a zrovna tento rok mi přišlo, že bylo vidět víc zpěvaček než já. Jak říkám, překvapilo mě to a jsem ráda, že jsem si to třetí místo udržela. Dokonce tuším, že mi lidé poslali i víc hlasů než
minule, což je také úspěch. Dneska jsem se ale soustředila víc na vystoupení a s tím jsem byla víceméně také spokojená. Snad se tedy bavili i diváci.

Lucie Bílá tě na tiskové konferenci označila za jednu ze svých možných nástupkyň. Co na to říkáš?
Samozřejmě děkuji. Je to hezké, ale beru to s rezervou. Všichni víme, že Lucka Bílá je naprosto jedinečná. A já bych chtěla být spíš za sebe, za Ewu Farnou. Ale jestli se mi to někdy podaří, nebo ne, to uvidíme.

Ty jsi nejmladší zpěvačka, která kdy dostala slavíka a stále se drží na předních příčkách. Myslíš, že máš na to, abys jednou stejně jako Lucie Bílá obhájila zlatého slavíka?
Uvidíme. Pro mě je mnohem důležitější, aby si lidé kupovali moje desky a chodili na mé koncerty. Je to sice spíš materiální projev, ale stačí mi ta bronzová podpora. I to je hezké.

Pořád teď na něčem pracuješ - deska, turné, choreografie. Najdeš si čas odpočívat, nebo jsi workoholik?
Workoholik nejsem, ale každopádně toho mám hodně. Teď mě čeká vánoční turné s Čechomorem. Připravovala jsem vystoupení na Slavíka
a na Óčko Music Awards. Práce je opravdu hodně. Ještě mě čeká cesta do Polska a pak už snad konečně odpočinek. Strašně se těším na Vánoce, kdy si sednu s chipsama a cukrovím doma k televizi a budu koukat na Mrazíka. Fakt se na to těším. Relax patří k práci. Nejde přece pořád něco dělat.

Uvažovala jsi o tom, že by ses kvůli práci přestěhovala do Prahy?

Zatím to neplánuji. Přemýšle­la jsem o tom, protože tady trávím hodně času, ale na druhou stranu je fajn, když člověk přijde na hotel, má tam uklizeno, ráno může jít na snídani a nemusí řešit, že nemá nakoupeno nebo že není ustláno. Nemusím se prostě o nic starat. Proto jsem se rozhodla, že zatím do bytu nepůjdu, takhle mi to vyhovuje. A když náhodou se mnou nejsou rodiče v Praze, což se stává jen málokdy, tak spím u producenta Leška Wronky. Má velký dům, takže není problém tam přespat. Byt je teď pro mě zbytečný.

Letos jsi měla pár koncertů i v Polsku. Chystáš se rozšířit působnost i do dalších zemí?
Teď mi vyšlo v Polsku nové CD a za první dva týdny se ho prodalo asi patnáct tisíc nosi­čů, což je zlatá deska. Takže tam slavím úspěch. Je to perfektní. A musím prozradit, že dokonce máme nějaké nabíd­ky i ze zahraničí. Pořád se ale nejvíc soustředíme na Polsko a Českou republiku.

Nechceš k tomu něco bližšího prozradit?

Měla by se točit anglická deska a zbytek zatím nechci prozrazovat. Můžu jen říct, že se jedná o dva velké evropské státy.

Loni jsi byla také nominována na MTV Video Music Awards. Hodláš i letos na tyto ceny zaútočit s nějakou písničkou?
Myslím, že ta hudba, kterou teď dělám, není přímo populární. Populární je třeba disko nebo různé elektronické věci, ale do toho se mi zrovna moc nechce. Chci si udržet ten rockový základ, na tom se snažíme pracovat, ale to teď v zahra­ničí moc nefrčí. Chtěla bych i nadále dělat to, co mě baví, a jsem ráda, že s tím pořád ještě sbírám úspěchy. Doufám, že přijde zase ta éra rocku těch devadesátých let. Lady Gaga je teď trend. Když ona natočí rockovou desku, tak zase budeme hrát rock. (smích)

Lady Gaga tu měla nedávno koncert. Byla jsi na něm?
Nebyla. Není to úplně můj vzor. Ale nešla jsem tam z toho důvodu, že nebyly lístky. I kdyby ale byly, tak bych nešla, protože stály šíleně moc. Mám Lady Gaga ráda jako zpěvačku, má super písničky a show, ale na mě už je to moc erotické a hlav­ně u ní převažuje módní strán­ka. Slyšela jsem, že hrála dvě písničky na klavír akusticky a bylo to perfektní. V tomhle ji mám ráda, je extravagantní, dokázala něco, co už tady dlouho nebylo, ale asi ji nepodporuji tak, že bych za lístek zaplatila pět tisíc.

I tebe má spousta náctiletých jako módní vzor. Máš svého osobního stylistu, nebo se oblékáš sama?
Stylistu nemám. Oblečení si chodím nakupovat sama a hodně často ho konzultuji s mamkou. Hlavně tedy doplňky. Mě baví se oblékat a nakupovat, prostě holka, no. (smích) Šaty si často vybírám v Polsku. Ale když toho mám hodně a nestíhám školu a všechno ostatní, tak potom už mám strašné stre­sy, že nemám co obléct. Dneska jsem vystřídala tři modely, tak jsem to měla docela pestré.

Jak tě poslouchám, tvůj šatník bude asi velký?

Docela jo. (smích) Mám ráda nakupování, ale všeho s mírou. Některé věci pak stejně dávám do soutěží nebo třeba na aukci. Každopádně šatník mám velký. Přiznám se, že na koncerty nosím největší kufr, který jde. Mám ho furt plný a větší už prý neexistuje. Nikomu se ho nechce nosit. (smích)

A kamarádky za tebou nechodí, že by si chtěly něco půjčit?
To se mi zatím nestalo. Tím, že se občas někde objevuji, tak si nechci brát pořád to samé. Proto to ráda střídám. Nemá smysl koupit si šaty
za x tisíc a vzít si je jednou. Takže většinou nosím cenově dostupné oblečení, nakupuji ho v běžných nákupních centrech, ne v Pařížské. Teď jsem měla i nějaké oblečení z bazárku od Báry Nesvadbové, která měla nedávno aukci. Tam jsou výborné věci. Jsou značkové a za velmi přijatelnou cenu. 

V médiích se teď hodně probíral tvůj vztah s Marcusem Tranem. Slyšela jsem, že jste se rozešli dřív, než se dal dohromady s Martinou Gavriely. Je to pravda?
To jste slyšela? Aha. (překvapení) Chci se k tomu vyjádřit asi tolik, že se k tomu nebudu vyjadřovat. Několikrát jsem se spálila a nechci své soukromí probírat v médiích. A i kdyby to bylo straš­ně pozitivní a chtěla bych to vykřičet, tak si to nechám pro sebe.

Mrzí mě, že to nemohu říct. Hranice, kam média maximálně pouštím, je tam, že říkám, co jsem měla na vysvědčení ve škole. Ale můžu vám povědět jen tolik, že nejsem holka, která má něco s každým druhým, a ani to tak asi mít nikdy nebudu. Je možné, že jsme s Marcusem spolu, je možné, že spolu nejsme, i že mám někoho jiného.


CMS TV - Čechomor s hosty na vánočním koncertu

25. prosince 2010 v 10:32 | Klimik |  Videa EF

Ewa je ve videu od 3.minuty!Krásné Vánoce:)

24. prosince 2010 v 8:00 | Klimik |  Oznámení blogu

www.ewafarna-fans.blog.cz
Ewa Farna Fans Web
Vám přeje krásné prožití vánočních svátků a bohatého ježíška!
Pak se nám pochlubte na náš Facebook co jste dostali???
Mějte se krásně....

.....KRÁSNÉ VÁNOCE....
Ewa Farna: Mám hodně předsevzetí, je to výzva!

23. prosince 2010 v 18:54 | Klimik |  News

Ideální Vánoce si představuje bez stresu, s vypnutým mobilem a v blízkosti rodiny, nejvíc času jí v přípravách zabere úklid a do nového roku má velké plány. Taková je Ewa Farná.
Poznali jsme ji jako malou holku, ale čas letí a Ewa nám pomalu roste do ženy. Ačkoliv je jí teprve krásných 17 let, dokázala si i v tak mladém věku vybudovat slušnou kariéru. A proto, domnívám se, si své místo ve Vánočních rozhovorech s celebritami jistě zaslouží.

Jak si představujete ideální strávené Vánoce?
S rodinkou a nejbližšími, v pohodě, beze stresu s vypnutým mobilem a krásnou vánoční atmosférou. Koledy, tradiční pohádky nebo filmy a nula hádek. :) 

Jaké je Vaše největší Vánoční přání?
Ať vždy ke stolu zasedneme všichni, zdraví a plní pozitivní energie. Ať je tam cítit láska, rodině teplo a bezpečí. To bych byla šťastná a vlastně je docela jedno, kde by to bylo, i když doma je doma. :) 

Co zahrnují vaše přípravy na vánoční svátky a jak dlouho se na ně připravujete?
Moc dlouho ne, maminka napeče cukroví, děláme vánoční výzdobu, stromeček máme tak 23. 12., dřív ne. Jediné, co trvá dlouho, je můj předvánoční úklid, ten zabere tak týden. :D

Jaké máte předsevzetí nebo plány do roku 2011?
Pořádně se učit a doplnit materiál, co jsem zameškala. Připravit se na testy FCE z angličtiny, zdárně udělat řidičský průkaz a dostat nějaké přiměřeně dobré vysvědčení. :) Makat na nových písničkách, připravit oslavu 18. narozenin v podobě velkého narozeninového koncertu, zkusit se opět vrátit k pravidelným fyzickým cvikům kvůli kondici i postavě… No jo, toho je, každopádně se pokusím to všechno krůček po krůčku splnit, je to výzva. :)

20. - ewafarna-star.blog.cz

23. prosince 2010 v 18:50 | Klimik |  Seznam zapsaných webů!
Jméno webu: Ewa Farna
Přezdívka admina: marky-tánka
adresa webu: www.ewafarna-star.blog.cz
doména: blog.cz
Upoutávka: Překládám Ewiny písničky - polské do češtiny a občas do angličtiny, české do angličtiny a španělštiny. Kopírovat se zdrojem.
Stáří webu: 2 roky 
Doporučení FansWebu: 65%


Náhled webu:
www.ewafarna-fans.blog.cz

banner webu:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Máte taky web o Ewě?? - Nemusí být jen o Ewě?? Pokud ano neváhejte a registrujte se do seznamu Kvalitních webů o Ewě! Budete mít tady taky profil! Více informací→ ZDE!Ewa Farna - Kalendář 2011! Fotky!

22. prosince 2010 v 13:58 | Klimik |  Fotky EF
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


exkluzivní zdroj: www.ewafarna.blog.cz

Ewa ve VIP Zprávách!

22. prosince 2010 v 13:57 | Klimik |  Videa EF


Ewu najdete od 11:08Ewa Farna: Neodolala trendy brýlým

21. prosince 2010 v 20:44 | Klimik |  News


Zpěvačka Ewa Farna dlouho vypadala, že má svůj styl a módní trendy jí nechávají chladnou, přesto nakonec neodolala, a pořídila se moderní černé retro brýle.
Zatímco řada českých celebrit zvolila klasický retro rámeček, takže všechny vypadaly, jakoby snad nafasovaly stejné brýle, Ewa šla zase svojí cestou. Vybrala si totiž brýle s prodlouženým tvarem, takže v nich možná trochu připomínala Halle Berry s kočičí maskou z filmu Cat Woman.
Farna se s novými brýlemi představila na charitativním galakoncertu Magická noc v Praze, kde také vystoupil Karel Gott se svým slavným tanečkem.
Tam ho doprovodila také manželka Ivana s dcerkou, a protože celá rodinka přišla v bílém, vypadala, že se na vánoční svátky už opravdu těší.

Umělé řasy: Omračte okolí nádherným pohledem!

21. prosince 2010 v 20:43 | Klimik |  News
Ewa Farna se rozhodla na nedávném předávání Slavíků trochu experimentovat. Trochu možná není ten správný výraz, jelikož Ewa s umělými řasami opravdu nešetřila. Respektive vizážistka jí nalepila velmi dlouhé a husté řasy na horní i spodní víčko. A aby toho nebylo málo, u pravého oka zpěvačce udělala několik tahů černou tužkou. Takto dramatické líčení se opravdu hodí jen na speciální příležitosti typu oslava Nového roku, party ve stylu Adams Family apod.

http://redsys.magazin.libimseti.cz/img/img/099cac85d392.jpg

Vystoupení Čechomoru s Ewou Farnou v Národním sklidilo ovace

21. prosince 2010 v 20:42 | Klimik |  News
Ovací zaplněného Národního divadla se v sobotu na dvou vystoupeních dočkala skupina Čechomor. Jako host dvojkoncertu, který byl součástí předvánoční části Čechomor Kooperativa Tour, si s kapelou zazpívala Ewa Farna a zahráli newyorský kytarista a producent Jerry Leonard a dívčí smyčcové kvarteto Gadrew Way.
"Hrát v tomto prostředí byla pro nás velká čest," uvedl houslista oblíbeného souboru Karel Holas.
Pro Čechomor v nezvyklém prostředí se zlatými balkóny a publikem, v němž převládaly obleky a slavnostní šaty, tvořily většinu skladeb vánočně laděné písničky a koledy typu Pásli ovce valaši.


Sedmnáctiletá zpěvačka polského původu Farna s Čechomorem například zazpívala píseň Holubička, která patří mezi nové, posluchačům zatím neznámé skladby. Stejně jako Malušky či Treba Lavečka se objeví na studiové desce, kterou Čechomor začne připravovat na jaře.Kapela připomněla i své starší hity, mimo jiné Větříček. V Národním divadle skupina zahrála v komornějším a intimnějším stylu, přesto na jevišti "zlaté kapličky" nechyběla elektrická kytara, bicí a dudy.V závěru vystoupení členové Čechomoru předali částku 280 tisíc korun vybranou na turné společnosti Pomocné tlapky, která z nich bude financovat výcvik asistenčních psů.
Čechomor se připravuje na natáčení nového studiového alba s pracovním názvem Staří a mladí, do studia půjde na jaře příštího roku. Materiál k připravované desce vznikal v posledních pěti letech, které uplynuly od vydání posledního řádného alba Čechomoru Co sa stalo nové? Natáčet budou v ČR i USA.

Skupina Čechomor se původně jmenovala 1. Českomoravská nezávislá hudební společnost a vznikla na sklonku roku 1988. Nejprve hrávala takzvané kramářské písně. První album Dověcnosti vydala v roce 1991. Později její hudba získala rockovější náboj, spolupracovala například se zpěvačkou Lenkou Dusilovou.

Magická noc 15.12.2010

18. prosince 2010 v 20:19 | Klimik |  Fotky EF


Farna se bojí školy: Když ji nebude zvládat, skončí se zpěvem!

18. prosince 2010 v 20:17 | Klimik |  News
Tak to je síla! Zpěvačka Ewa Farna (17) možná bude muset ukončit svou kariéru! Ptáte se, jak je to možné? Díky zákazu od tatínka! Pokud totiž Farná nebude zvládat školní docházku, její otec ji odstaví od toho, co miluje nejvíc - od zpěvu.
"Teď se budu věnovat hlavně studiu, abych měla školu, a dostala vysvědčení. Protože když žádné mít nebudu, budu muset skončit se zpěvem," šokovala na předávání hudebních cen Óčka mladá zpěvačka.
http://mm1.denik.cz/56/b9/ufarnaanot_sip-300.jpg
A podle všeho myslela slova vážně. "Opravdu je to tak. Musím se teď hodně snažit, protože když budu mít nějakou neklasifikaci, taťka mi zatrhne koncerty," přiznala smutně Farná.
A jak byla talentovaná umělkyně otevřená, co se týče kariéry a studií, zmlkla, když došlo na osobní život. "O tom se bavit nebudu, nezlobte se. Jen mohu říct, že momentálně jsem opravdu se vším spokojená," reagovala stroze na dotaz, zda obnovila svůj vztah s hudebníkem Marcusem Tranem.
Vzhledem k tomu, jak se ti dva na cenách hudební televize snažili navzájem nepotkat, bude strůjcem Ewina štestí už zřejmě někdo jiný.Nouzový Provoz FansWebu!

18. prosince 2010 v 20:14 | Klimik |  Oznámení blogu
EWa :-)

Nouzový Provoz FansWebu:

Ahoj návštěvníci tohoto webu:) Bohůžel nám odešel notebook a FansWeb má potíže. Velice se omlouváme ale s technických důvodů jsme byli nuceni ZRUŠIT VÁNOČNÍ PÁRTY!

Následky nouzového provozu:

* Vánoční párty 2010 ZRUŠENA!
* Finále SONF 2010 - Nevíme kdy začne ale doufáme, že do 23.listopadu by mohlo Finále SONF 2010 odstartovat!
* Pozastavena registrace do Seznamui kvalitních webů o Ewě!
* Nebudou tak časté aktualizace!

Děkujeme za pochopení, Moc se omlouváme:( Je to vyjmečná situace....
Váš Ewa Farna Fans Web


Čechomor s Ewou Farnou zahájili v Opavě zimní turné

13. prosince 2010 v 18:01 | Klimik |  News
Opava - Koncertem v Opavě dnes začalo zimní turné skupiny Čechomor s hostující Ewou Farnou. Publikum zaplnilo takřka celý opavský kinosál s 550 místy. Ženským prvkem na pódiu bylo kromě Farné půvabné smyčcové kvarteto Gadrew Way, které koncert zahájilo dynamickým tangem La Fortezza. Zpěvačka i kvarteto doprovodí kapelu na všech osmi předvánočních koncertech po celé České republice.

Sedmnáctiletá zpěvačka polského původu Farna se k Čechomoru připojila od třetí písně Holubička, která patří mezi nové, posluchačům zatím neznámé skladby. Stejně jako skladby Malušky či Treba Lavečka se objeví na studiové desce, kterou Čechomor začne připravovat na jaře.
Kapela své příznivce neochudila ani o své starší hity, například Větříček či Gorale z alba Čechomor sklidily velký potlesk. Na koncertě nechyběly ani vánočně laděné písně - Vyšla hvězda jasná nebo Den přeslavný. Rocková Farna, která se publiku představila v neobvykle komornějším stylu, si zazpívala vánoční duet s Františkem Černým. Některé lidové písně zpívala ve slezském nářečí.
Během předvánoční části turné Čechomor s hosty vystoupí na šesti místech republiky. Po Opavě bude následovat zcela vyprodaný koncert v Ostravě, dále Svitavy a Zlín. V pražském Národním divadle kapela vystoupí dvakrát 18. prosince - na jeho prknech vystoupí poprvé po třech letech. O den později zahraje rovněž dvakrát publiku v Brně. V lednu a únoru pak bude turné pokračovat už bez hostů v dalších městech.
Skupina Čechomor se původně jmenovala 1. Českomoravská nezávislá hudební společnost a vznikla v roce 1988. Nejprve hrávala takzvané kramářské písně. První album Dověcnosti vydala v roce 1991. Později její hudba získala rockovější náboj, folklorní základ v kapele však zůstal dodnes.
Čechomor dříve spolupracoval například se zpěvačkou Lenkou Dusilovou. S Farnou letos natáčel hudbu k závěrečné části trilogie pověstí sepsaných Naďou Moyzesovou; nazpívala s kapelou jednu píseň pro album Pověsti slezských hradů a zámků.