Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Leden 2011

Udílení Cen Anděl 2010 budou moderovat Tomáš Klus a Ewa Farna

28. ledna 2011 v 19:43 | Klimik |  News
Zpěváci Tomáš Klus a Ewa Farna budou moderovat slavnostní udílení výročních Cen Anděl 2010, které se uskuteční 23. února v Incheba Aréně v Praze. Informovala o tom na pondělní tiskové konferenci Michaela Kocourová z organizačního týmu.

"Máme bodově daný scénář, kdy musíme dodržet vyhlášení jednotlivých vítězů, ale jinak je vše plně v našich rukou. Jelikož jsme s Ewou mladí, pojmeme moderování po svém. Samozřejmě to nebude pouze pro mladé, ale záměrně se nebudeme stylizovat do rolí starých a vážných lidí," sdělil agentuře Mediafax Tomáš Klus, který během večera nevystoupí se svojí dosavadní tvorbou.
Přímý přenos jubilejního 20. ročníku cen odvysílá Česká televize na programu ČT1 od 21 hodin. "Letos jsme domluvili spolupráci s Českou televizí, která tentokrát uvede tři pořady. Tím prvním bude samotné vyhlášení cen. Druhý pořad se bude soustředit na interprety a jejich tvorbu. Třetím pořadem bude záznam žánrových Cen Anděl," řekla Kocourová.

Vyhlašované kategorie jsou ponechány jako v loňském roce - Zpěvák, Zpěvačka, Skupina, Album, Skladba, Objev, Videoklip a Síň slávy. I letos bude vyhlášena Nejprodávanější deska roku 2010.
V kategorii Skupina roku jsou nominovány formace Kryštof, NightWork a Toxique. Zpěvákem roku se může stát David Koller, Petr Muk in memoriam či Xindl X. O titul Zpěvačka roku se utká Lucie Bílá, Hana Hegerová a Lucie Vondráčková. Objevem roku se mohou stát skupiny Embassy, Republic of Two nebo zpěvák Martin Chodúr.

V kategorii Album roku by mohla zvítězit Hana Hegerová (Mlýnské kolo v srdci mém), skupina NightWork (Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa) nebo Toxique (Outlet People).
O titul Skladba roku budou bojovat zpěvačka Debbie (Touch The Sun), skupina NightWork (Tepláky) či Xindl X (Láska v housce). V kategorii Videoklip roku jsou nominováni NightWork (Tepláky), David Koller (Ty a já) a Xindl X (Láska v housce).
V rámci slavnostního večera předají ceny i někteří vítězové předešlých ročníků, jako například Aneta Langerová nebo Miro Žbirka.

Publikum budou tvořit pozvaní hosté organizátora večera. "Rozhodli jsme se uvolnit omezené množství vstupenek do prodeje pro veřejnost prostřednictvím sítě Ticketpro. Lístků bude opravdu velmi málo, pravděpodobně deset nebo 20 kusů," dodala Kocourová.

FOTO z tiskové konference u příležitosti výročních Cen Anděl. Ewa se nemohla konference zúčastnit tak si Tom poradil takhle :D 
zdroj: alisek69.blog.cz


Ewa Farna se o Vánocích rozešla s nevěrným partnerem!

28. ledna 2011 v 19:40 | Klimik |  News

Ewa Farna (17) konečně dala kopačky svému příteli, jež ji pěkně dlouho podváděl! Zpěvačka se zaplaťpánbu vzpamatovala a uvědomila si, že Marcus Tran (25) je pořádný vejlupek!

Ewa Farna (17) a lídr kapely Embassy Marcus Tran (25) se rozešli během vánočních svátků, což sice není to pravé období pro rozchod, ale už se prostě nedalo svítit. Zpěvačka svému milému nemohla dále tolerovat jeho tajný poměr s moderátorkou VIP zpráv na TV Prima Martinou Gavriely (32).
Dvojice svůj rozchod řešila přes sociální síť Facebook, tedy hezky veřejně, aby to každý mohl sledovat v přímém přenosu. Marcus se kál jak nejvíce mohl, ale Ewa byla neoblomná: Táhni!

A co na to Martina Gavriely? Modelka, která s Marcusem dokonce žila, pardon jen jí hlídal děti, ještě nedávno dávala najevo, že vše byl jen úlet. Jenže jejich tajný poměr zřejmě pořád pokračoval …
Na tomto případu je krásně vidět, jak takové první lásky sedmnáctiletých děvčat dopadají. A jak to skončí? Naivní Ewa, která je beztak do Marcuse stále zamilovaná, mu nakonec třeba ještě odpustí!Farna na Andělech: Tréma a setkání s exmilencem

28. ledna 2011 v 19:37 | Klimik |  News
Mladá zpěvačka Ewa Farna (17) neváhala ani minutu! Na nabídku spolumoderovat předávání hudebních cen Anděl se zpěvákem Tomášem Klusem (24) kývla organizátorům hned. Na moderování semoc
těší, i když trému a nějaký ten zádrhel přiznává. "Bude to přímý přenos, během těch dvou hodin se určitě přeřeknu, počítám s tím," řekla Blesk.cz Ewa Farna.

Trochu netradiční dvojici moderátorů si organizátoři vybrali proto, že oba minulý ročník zvítězili v kategorii nejlepší zpěvák a zpěvačka. A jak se Farná na
svou
novou roli moderátorky těší?
"Nabídku jsem vzala hned, vůbec jsem neváhala. Nebojím se toho, ráda příjímám nové výzvy. Navíc tím, že tam bude se mnou spolehlivý kolega, bude to snažší, budu mít oporu," svěřila Blesk.cz s tím, že jednu zkušenost s moderováním už má dokonce za sebou. Bylo to pro benefiční
koncertLinky bezpečí, který loni vysílala živě Česká televize.

Mladá zpěvačka se ale přeci jen v jeden okamžik pořádně zapotí. V kategorii Objev roku je totiž nominována kapela Embassy, ve které působí i Ewy expřítel Marcus Tran, který měl aférku s moderátorkou VIP zpráv Martinou Gavriely. Po nevěře ho Ewa pustila k vodě. Jak se k sobě zachovají, uvidíme 23. února v jubilejním 20. ročníku Cen Anděl.

Ceny Anděl: Moderátory budou Ewa Farna a Tomáš Klus

28. ledna 2011 v 19:36 | Klimik |  News
Netradiční moderátorskou dvojici bude mít letošní udílení hudebních cen Anděl. Pořadatelé se totiž dohodli, že večerem budou provázet dvě mladé hudební hvězdy - sedmnáctiletá zpěvačka Ewa Farna a o sedm let starší zpěvák Tomáš Klus.

Co pořadatele Cen Anděl vedlo k takovému výběru moderátorů? "Ewa Farna a Tomáš Klus jsou loňští vítězové v kategorii Zpěvačka roku a Zpěvák roku, a protože letos nominováni nejsou, tak nás napadlo je oslovit jako moderátory," řekla Novinkám Michaela Kocourová z pořadatelské agentury Lewron. "Věříme, že se nových rolí zhostí dobře, a že mezi nimi bude fungovat i ta takzvaná chemie," dodala Kocourová.
"Na moderování Cen Anděl se opravdu moc těším. Vždyť jsou to nejprestižnější hudební ocenění v zemi, kde o vítězích rozhodují hudební odborníci, takže jsou to vlastně takové české Grammy. A ty by chtěl přece uvádět každý, ne?" komentuje svou novou roli moderátorky Ewa Farna.
"Hodně se těším i na Tomáše Kluse, který je podle mne velmi talentovaný hudebník, a jsem zvědavá, jak nám spolu půjde moderování. Celé to beru jako velkou výzvu," vzkázala svým fanouškům Farna. Pro mladou zpěvačku bude mít letošní udílení cen i jeden hodně pikantní aspekt. V kategorii Objev roku je totiž nominována kapela Embassy, ve které působí i Ewy expřítel Marcus Tran.
Nejvíce nominací získala skupina Nightwork, která může uspět celkem ve čtyřech kategoriích. Zpěvákem roku pak zase může být vyhlášen již zesnulý Petr Muk, kterému nominaci vysloužilo jeho poslední album V bludišti dnů. Výsledky jubilejního 20. ročníku Cen Anděl budou vyhlášeny 23. února


Ewa Farna představí "simíkovské" boží mlejny

28. ledna 2011 v 19:30 | Klimik |  News
V zástupu interpretů z celého světa zaujmou taková jména jako Travie McCoy, 3oh!3, Flo Rida a Jovi, Kelly Rowlandová, Kelis či domácí hvězda Ewa Farna. Ti všichni nahráli své aktuální či dosud nevydané hitové singly ve zcela novém jazyce známém jako "simíkovština", což je oficiální dorozumívací prostředek Simíků.

"The Sims jsou jedním z nejznámějších fenoménů současné kultury. Pro velké hudební
hvězdy se pozvánka nahrání jejich hitu v simíkovštině stala jedinečnou a exkluzivní příležitostí k dalšímu zviditelnění," vysvětluje Katka Zárubová, komunitní koordinátorka The Sims 3. "Za posledních deset let se součástí The Sims staly stovky interpretů a mezi nimi i takové superhvězdy jako Katy Perry, Lady Antebellum, Flaming Lips, Damien Marley, Depeche Mode, Nelly Furtado, Matt And Kim a mnoho, mnoho dalších. Mezi slavné interprety se zařadila i zpěvačka Ewa Farna, která při příležitosti vydání datadisku The Sims 3 Po setmění představí videoklip k simíkovské verzi své písně Boží mlejny melou. "

"Jsem velkou fanynkou The Sims," říká jedna z nejúspěšnějších tuzemských zpěvaček. "Hraji ji už několik let a spousta mých kamarádů a fanoušků také. Nazpívání jednoho z mých songů v jazyce 'simlish' je nejen výzva, ale hlavně velká zábava. Doufám, že se tahle hodně netradiční věc bude fanouškům líbit."

Ewa Farna nadělila Tranovi k Vánocům kopačky

28. ledna 2011 v 19:28 | Klimik |  News

Farna (17) a Tran (25) se rozešli během vánočních svátků. K výměně názorů došlo i veřejně na Facebooku.

Loňské vánoční svátky byly definitivní tečkou za vztahem Ewy Farné s Marcusem Tranem. Česko-polská popová princezna už nadobro přestala záletnému frontmanovi kapely Embassy tolerovat poměr s moderátorkou VIP zpráv Martinou Gavriely (32). Paradoxně v době Vánoc, kdy si lidé odpouštějí, posbírala veškerou kuráž a řekla své první lásce kategorické ne.

Ewin přístup Marcuse natolik rozhodil, že se za ní dokonce rozjel na česko-polské pohraničí napravit to, co pokazil, a přitom chtěl zpěvačku uplatit vánočním dárkem. Jeho omluvy na ni už ale nezapůsobily.

"Můj nejhezčí dárek byl x kilometrů přes republiku, abych si vy­slechl, že člověk, kterého milujete a snažíte se, aby byl pro vás vše, s váma nechce už nikdy být," postěžoval si zpěvák a kytarista prostřednictvím statusu na sociální síti Facebook. "On vás taky miluje, to se nebojte... A chtěl by, ale nejde to," komentovala
Ewa Marcusův virtuální citový výlev. Na odpověď pak nemusela dlouho čekat. "Hranice si posouváme sami... Když chceme a musíme chtít... Miluju tě
a žádám tě o odpuštění a o to, abys byla se mnou... Necháváš mě umřít a vytahuješ bílou vlajku před bojem," nepřestával fňukat rocker. "Pssst, nerozebírej si tady soukromí, Mari. Většinou to spěje jen k špatným věcem," snažila se ho ukáznit zpěvačka. To se jí nepodařilo a Tran virtuálně řešil jejich rozchod dále. "Nebudu. Jen tě veřejně žádám o odpuštění, a abys byla s tím, koho, jak říkáš, opravdu miluješ, a pomohla mu stát se lepším. To je všechno...," zoufale žadonil
Marcus.

Podle našich informací se hudebníkovi exotického vzhledu nepodařilo teenagerský idol obalamutit. Ewa je však podle svého vyjádření do Marcuse stále zamilovaná, tak se možná nakonec stane, že mu poměr se sexuální mašinou Gavriely přece jen odpustí. Nekonečnou love story budeme nadále sledovat.


Farna ubrala na decibelech: Metal vyměnila za komerci!

18. ledna 2011 v 19:12 | Klimik |  News
Praha - Zpěvačka Ewa Farna chce zpívat pro všechny generace. Aby ji lidé znali, musejí znít její písničky v rádiu. Proto se sympatická teenagerka smířila s komercí a ubrala na decibelech.


Mám ráda kytary a rockovej zvuk. Tímhle směrem chci jít. Bohužel dnes je populární dělat komerční ducavé věci," svěřila se Farna Korzu.
Na většině rozhlasových stanic vítězí komerce a finanční prospěch. Z toho důvodu Ewiny skladby z desek neznějí příliš tvrdě.
Polské album, které Ewa právě dotočila, bude tvrdší, protože na něm pracují jiní lidé než u nás. Přestože jde o stejné skladby, jiná bude mixáž, odlišný mastering a polsky zpívané vokály.
"V Česku je potřeba stále dělat kompromisy. Tady do rádia metal nepustí. Já jsem se rozhodla být komerční zpěvačkou, budu zpívat pro děti, mládež i dospělé a chci, aby tihle všichni řvali na mých koncertech Ewo, Ewo," přiznává Korzu zpěvačka polské národnosti s českým občanstvím.

Proto nahrává písničky pro rádia s mírnějším zvukem. Moc dobře ví, že na rozhlasových vlnách se hrají především uchu lahodící songy. Ewa však slibuje, že na koncertech muziku pořádně rozbalí.
Třinecká rodačka poslouchá většinu hudebních žánrů. Miluje i vážnou hudbu a nedá dopustit ani na tvrdý rock. Vysvětluje však, že má ráda písničky nepostrádající melodii. Nesnáší ducání a nemá ráda řev. V poslední době viděla koncert Kabátu, byla na Slashovi a navštívila koncert Prodigy.
O svých následovnících nic neví, mladé lidi v muzice příliš nesleduje a nikoho výtečného si nevšimla. V Polsku je nyní častěji než v České republice. Má tam řadu nasmlouvaných koncertů a ve Varšavě dokončila dotáčky zmíněného alba. Půjde o její třetí polské cédéčko.
"Je stejné jako deska Virtuální, jen má více písniček," dodává Ewa.

Ewa Farna: Nesmím být lesbička, ani chodit se staršími!

12. ledna 2011 v 16:40 | Klimik |  News
Praha - Zpěvačka Ewa Farna prozradila, že si domů nesmí přivést o generaci staršího partnera.

Tatínek by prý neměl vůbec radost. A kdyby si přivedla ženu, otec by ji asi zabil.
Na fotky Ewy Farne se podívejte ve fotogalerii.
"Už nepřemýšlím jako dítě, poznala jsem svět dospělých a chodím na jednání. Koukám se na starší kluky, na ty mladší už moc ne," přiznala Korzu zpěvačka, která nedávno nafotila už třetí kalendář.
Tatínek by údajně ale vůbec nebyl šťastný, pokud by si domů přivedla nějakého čtyřicetiletého přítele. Kdyby se ohlížela za ženami, tatík by ji přerazil. Ale to se prý nikdy nestane.

"Nemusí se bát. Fakt nekoukám na holky," dušuje se Ewa. A dodává, že ani pána ve věku svého otce si domů nepřivede: "To by na něj bylo trošku moc. Ale je fakt, že Karel Gott má také o hodně mladší manželku a jsou spolu šťastní."
Ewa neupřednostňuje polské kluky před českými, ačkoli je sama polské národnosti. Tvrdí, že je to úplně jedno. Nepřipadá si příliš náročná, partner by měl být hodný a musí ji mít rád. A nezáleží ani na vzhledu, nerozhoduje se mezi blonďáky s modrýma očima, nebo tmavými typy. Celkově však o svém soukromí nerada mluví.
Za svůj mladý věk se Ewa nestydí, nemá proč. A nevadí jí ani pupínky na tvářích. Je na ně dokonce pyšná. V médiích uvedla, že je to lepší, než kdyby už měla vrásky.


Farna si nesmí vodit domů kluky. A holky už vůbec ne

12. ledna 2011 v 16:39 | Klimik |  News
Zpěvačka Ewa Farna (17) prozradila, že si domů nesmí přivést o generaci staršího partnera. Tatínek by prý neměl vůbec radost. A kdyby si přivedla ženu, otec by ji asi zabil.

http://gfx.volny.cz/up/fotky/ewa-farna-400.jpg

"Už nepřemýšlím jako dítě, poznala jsem svět dospělých a chodím na jednání. Koukám se na starší kluky, na ty mladší už moc ne," přiznala zpěvačka Korzu.

Tatínek by údajně ale vůbec nebyl šťastný, pokud by si domů přivedla nějakého čtyřicetiletého přítele. Kdyby se ohlížela za ženami, tatík by ji přerazil. Ale to se prý nikdy nestane.

"Nemusí se bát. Fakt nekoukám na holky," dušuje se Ewa.

A dodává, že ani pána ve věku svého otce si domů nepřivede: "To by na něj bylo trošku moc. Ale je fakt, že Karel Gott má také o hodně mladší manželku a jsou spolu šťastní."

Ewa neupřednostňuje polské kluky před českými, ačkoli je sama polské národnosti. Tvrdí, že je to úplně jedno. Nepřipadá si příliš náročná, partner by měl být hodný a musí ji mít rád. A nezáleží ani na vzhledu, nerozhoduje se mezi blonďáky s modrýma očima, nebo tmavými typy.

Za svůj mladý věk se Ewa nestydí, nemá proč. A nevadí jí ani pupínky na tvářích. Je na ně dokonce pyšná. V médiích uvedla, že je to lepší, než kdyby už měla vrásky.


Inbox speciál: Ewa Farna (4.1.2011)

7. ledna 2011 v 22:52 | Klimik |  Videa EF
Koncert v České Lípě, Ewa tě vezme do zákulisí, představí celou kapelu a natočili jsme i ty největší pecky z koncertu; uvádí Blanka Huňátová, odvysíláno na TV Óčko
Farna chtěla sexy kalendář! Na to má prý čas, tak je za rockerku

2. ledna 2011 v 18:24 | Klimik |  News
Ani sexy
žena, ani roztomilá holčička! V novém kalendáři se zpěvačka Ewa Farna (17) stylizovala do moderní dospívající dračice.

"Vidím pořád spoustu sexy kalendářů a přála jsem si
mít
taky takový," řekla Blesku Ewa. "Nakonec mi ostatní poradili, že bude lepší, když se nebudu příliš zestaršovat a předvedu se jinak. Na sexy pózy budu mít prý ještě hodně času," sdělila Farna, která nový kalendář nafotila i s celou
svou
kapelou.

Třetí Ewin kalendář v pořadí se liší především tím, že většina snímků je pořízena v exteriérech. "Mám z něj fakt velkou radost. Skvěle mě vystihuje a přesně takhle jsem si ho představovala," dodala Farna, kterou pro rok 2011 zvěčnil fotograf Petr Weigl.
zdroj: alisek69.blog.cz


Ewa v Ulici - Fotky!

1. ledna 2011 v 22:35 | Klimik |  Fotky EF
zdroj: alisek69.blog.cz4.Kolo Sonf 2010 - FINÁLE! - KONEC!

1. ledna 2011 v 22:04 | Klimik |  Soutěže
Hlasujte do FINÁLE SONF 2010. Klikněte na banner. Soutěž přináší www.ewafarna-fans.blog.cz
Tak a začalo nám 4.Kolo SONF 2010 - FINÁLE! Rozhodněte o celkovém vítězi SONF! Rozhodněte mezi L3 nebo Májou! Vyberte tu nej fotečku!

Na výsledky 3.Kola SONF 2010 se můžete podívat zde: http://ewafarna-fans.blog.cz/1101/vysledky-3-kola-sonf-2010


Soutěžící:

1) L3

Fotka:


2) Mája

Fotka:


Jak hlasovat? - Klikněte na ,,přidat komentář´´ a tam máte anketu...


HLASOVÁNÍ VE FINÁLE SONF 2010 PRODLOUŽENO DO 16.1.2011!
Stále je to nerozhodně! Prosíme hlasujte a rozhodněte o vítězi:)
Děkujeme:) Ewa Farna Fans Web®


Hlasujte a vyberte tu nejlepší fotku! Hlasování končí 16.1.2011!
CENY PRO SOUTĚŽÍCÍ BUDOU do 23.1.2011!
ROZHODNĚTE O VÍTĚZI SONF!
HLAAAAAAAASUUUUJJJJTEEEE!!!!!!

 KONEC HLASOVÁNÍ


Výsledky 3.KOLA SONF 2010!

1. ledna 2011 v 21:19 | Klimik |  Soutěže
Před odstartováním finálového 4.Kola SONF 2010 vám přináším výsledky 3.Kola.

Tak tady jsou výsledky:www.ewafarna-fans.blog.cz
Do finálového kola postupují: L3, Mája
Do finálového kola bohůžel nepostupuje: Kašička


Tak tady je diplom pro Kašičku  za krásné 3. místo v SONF 2010!
www.ewafarna-fans.blog.cz

Děkuji Kašičce že, se zůčastnila a doufám že, se ji diplom líbí:)
DRAČICE Ewa Farna v novém kalendáři

1. ledna 2011 v 20:30 | Klimik |  News

Romantické i pořádně odvázané polohy předvedla mladá zpěvačka na fotkách pro rok 2011.
Sedmnáctiletá Ewa Farna nafotila už třetí kalendář, a tentokrát si zvolila novou image. Na některých fotkách Petra Weigla vypadá jako pořádná dračice.

"Vidím pořád spousty sexy kalendářů a přála jsem si mít taky takový," svěřila se mladá zpěvačka Blesku.
"Nakonec mi ostatní poradili, že bude lepší, když se nebudu příliš zestaršovat a předvedu se jinak. Na sexy pózy budu mít prý ještě hodně času," dodala.
Farna svůj kalendář nafotila i s kapelou, a to pod širým nebem. "Skvěle mě vystihuje. Přesně tak jsem si to představovala," pochvaluje si.

www.ewafarna-fans.blog.cz

Farna: Oběť módního diktátu, nebo trendy popová hvězdička?

1. ledna 2011 v 20:29 | Klimik |  News
Zpěvačka Ewa Farna si na předávání cen pečlivě vybírá outfity. Většinou si libuje v lehké snesitelné extravaganci, která na ulicích není úplně běžně k vidění. Jsou tací, kteří její modely kopírují, jiní je zase odsuzují. Kam patříte vy? Komentovala módní redaktorka Markéta H.

Podobný model by si asi leckdo netroufl obléct, zpěvačka nás ale v podobných úletech baví. Tentokrát zkombinovala korzetové koktejlky s tylovou sukní a skvrnitými rourami. Nechybí několik vrstev náhrdelníků a model zakončuje čelenka.