Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Únor 2011

Hvězda mladých Farna: Nebojte, zůstanu zpěvačkou!

28. února 2011 v 17:07 | Klimik |  News
Praha - Bude z Ewy Farné snad moderátorka? První velké moderování si odbyla v rámci předávání hudebních cen Andělminulý týden a jak se na celou věc dívá s odstupem?
Naučila se prý konečně pořádně artikulovat, ale kdyby přišla nabídka znovu, asi by do toho už nešla.

"Nechci, aby mě lidé vnímali jako moderátorku. Tady šlo o hudební ceny, proto jsem na to kývla. Navíc jsem to moderovala jako loňská Zpěvačka roku a Tomáš jako Zpěvák roku. A šla jsem do toho jen proto, že mi byl velkou podporou. Bez něj bych to určitě nezvládla. Nebylo by to vtipné, nebylo by to nic. Asi už bych do toho nešla. Chci být v povědomí lidí jako zpěvačka," říká Farna.
Mladičká zpěvačka přiznala, že na přípravě makala asi měsíc.
"Ještě nikdy jsem nemoderovala takhle velkou akci a připravovala jsem se na to opravdu hodně dlouho. Přibližně tak měsíc, protože jsme si sami psali scénář. Asi pětkrát jsme to ještě od pondělka přepsali a stejně to nakonec bylo jinak," svěřila se Ewa Korzu.
zdroj: alisek69.blog.cz

Zákulisní souboje Ewy Farne a Tomáše Kluse

28. února 2011 v 17:05 | Klimik |  News
Zákulisní souboje Ewy Farne a Tomáše Kluse
Letos už dvacátý ročník cen populární hudby Anděl 2010 skvěle odmoderovali Ewa s Tomášem. A co se dělo v zákulisí?
Slavnostním večerem provázela rozjetá moderátorská dvojice Ewa Farna a Tomáš Klus. Oba vloni získali sošky v kategoriích Zpěvák a Zpěvačka, a tentokrát nemohli být nominováni - v roce 2010 totiž nevydali novou desku. Místo toho se s radostí ujali pozice moderátorů, což zahájili vtipným songem "Loni jsme nic nevydali, tak jsme tady ten kšeft vzali." A vůbec jim to celý večer spolu moc šlo a navíc slušelo!
Takže ještě jednou tleskáme téhle dvojce, která dvojhlasným písničkovým uváděním nominací dost osvěžila celý ceremoniál. A že mělo mladé hudební duo šmrnc dokládá i fotoreport ze zákulisí, kde se oba neustále pošťuchovali a naváželi se do sebe. K vážnější rvačce naštěstí nedošlo


Klus a Farna: Přistiženi spolu!

27. února 2011 v 18:58 | Klimik
V neděli večer si zpěvačka Ewa Farna (17) přijela pro Tomáše Kluse (24) do divadla. A hádejte, kam jeli!
Zpěvačka Ewa Farna a herec Tomáš Klus k sobě mají blíž, než by se mohlo zdát. Nám se jako jediným podařilo zjistit, že spolu dvojice strávila nedělní noc u Tomáše v bytě. Svítili až do časných ranních hodin! Ewa si populárního zpěváka a herce vyzvedla v Divadle Ypsilon, kde ten večer účinkoval ve hře Deadline, a odtamtud zamířili rovnou do jeho bytu v Nuslích.

Vypadá to sice dramaticky, ale fanynky můžou zůstat klidné. Divoká noc se podle našich informací nekonala. Tomáš s Ewou u zpěváka doma pouze procházeli a nacvičovali scénář k udělování cen Anděl, jehož moderování je čekalo ve středu večer a které v přímém přenosu vysílala televize.

Jelikož si nám zpěvačka postěžovala, že jim organizátoři jejich scénář neustále mění, měli s Tomášem co pilovat. "Je to hrozné. Během dvou týdnů nám třikrát změnili scénář. Jsem z toho nervózní, v noci vůbec nemůžu spát. Bojím se, že to nezvládneme," svěřila se nám na večírku MTV Ewa, pro kterou bylo moderování takhle velké události debutem.

Podle manažerky Farné to dokonce nebylo poprvé, kdy zpěvačka uTomáše spala. Zároveň však dementovala spekulaci, že by mělo jít o zrod nového vztahu. "Samozřejmě že vím, že Ewa jezdí k Tomášovi domů. Mají s tím scénářem dost práce, sami si ho píšou a taky v titulcích budou uvedeni oba," řekla nám.
zdroj: alisek69.blog.cz

Farna v šatech zesnulého návrháře

27. února 2011 v 18:58 | Klimik |  News
Ceny Anděl 2010 se ani v nejmenším nepřiblížily megashow, kterou by člověk od výročníhovyhlášení Akademie populární hudby očekával. Lesk a glanc chyběly i v oblasti módy. Ewě Farné nepomohl ani model renomovaného návrháře, který je dávno po smrti... I když pár vlaštovek náš módní redaktor Jiří Č. přece jen pochytal.

Ewa Farna na Andělech: V odvážných minišatech odhalila nohy!

27. února 2011 v 18:56 | Klimik |  News
Ewa Farna (17) je sice čím dál krásnější, ale nějak se nám zakulacuje! Mladá zpěvačka na udílení hudebních cen Anděl 2010 však zářila především jako moderátorka!
Ewa Farna si na sebe vzala opravdu výrazné barevné šaty s hadími symboly, které jí však poněkud obepínaly a zdůrazňovaly větší zadeček. Bizarní zlatý šperk, který měla zpěvačka na krku, ovšem vkusně doplňoval její výrazné líčení a dělal z ní jakousi moderní egyptskou kněžku!
Ewa dokázala, že se za své tělo nestydí a ráda se ukazuje. A hlavně nezapomínejme, že není žádná modelka, a tak může být vlastně každému jedno, jestli má nějaké to kilo navíc!
zdroj: alisek69.blog.cz

Ewa Farna a nevěrník Marcus Tran: Láska trvá!

27. února 2011 v 18:55 | Klimik |  Videa EF


VIVA COMET 2011 - Fotky!

27. února 2011 v 18:52 | Klimik |  Fotky EF
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com
Pro další fotky klikněte na Celý Článek!


VIVA COMET 2011 - Videa!

27. února 2011 v 18:47 | Klimik |  Videa EF
Vystoupení:


Děkování za ceny:

Ewa ve Viva Comet 2011 získala z 5 nominací 4 ceny:) Moc Gratulujeme:)

Dlouho jsem dřela a moc nespala, prozradila Ewa Farna o moderování Andělů

27. února 2011 v 18:43 | Klimik |  News
První velké moderování si včera (23. 2.) odbyla v rámci předávání hudebních cen Anděl zpěvačka Ewa Farna (17). Spolu s Tomášem Klusem, jenž jí dělal garde, připravili velkou show, která diváky víc než bavila. Stálo to ale hodně úsilí.
Dlouho jsem dřela a moc nespala, prozradila Ewa Farna o moderování Andělů
"Ještě nikdy jsem nemoderovala takhle velkou akci a připravovala jsem se na to opravdu hodně dlouho. Přibližně tak měsíc, protože jsme si sami psali scénář. Asi pětkrát jsme to ještě od pondělka přepsali a stejně to nakonec bylo jinak," svěřila se Ewa Korzu.

Loňští vítězové se letošního moderování ujali opravdu velmi netradičně. Celý scénář si zhudebnili.

"Byla to taková naše směska různých nápadů. Na začátku jsme si s Tomášem řekli, že pro Anděly nazpíváme speciální písničku. Pustili jsme ji režisérovi a on řekl, že je to skvělý nápad, když to všechno budeme zpívat. Tomáš tedy složil všechny ty úžasné písničky, poskládali jsme texty a bylo to. Možná to někomu připadalo trapné, možná vtipné, ale rozhodně to bylo zase něco jiného. A my jsme s tím spokojení," říká Ewa.

Moderování pro ni bylo velkým zážitkem. Naučila se prý konečně pořádně artikulovat, ale kdyby přišla nabídka znovu, asi by do toho už nešla.

"Nechci, aby mě lidé vnímali jako moderátorku. Tady šlo o hudební ceny, proto jsem na to kývla. Navíc jsem to moderovala jako loňská Zpěvačka roku a Tomáš jako Zpěvák roku. A šla jsem do toho jen proto, že mi byl velkou podporou. Bez něj bych to určitě nezvládla. Nebylo by to vtipné, nebylo by to nic. Asi už bych do toho nešla. Chci být v povědomí lidí jako zpěvačka," říká Farna

CENY ANDĚL 2010 - Fotky!

27. února 2011 v 18:43 | Klimik |  Fotky EF
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Pro další fotky klikněte na Celý Článek!

Jak jsme točili nejhorší rozhovor s Farnou a Klusem

27. února 2011 v 18:37 | Klimik |  News
VIDEO: Natočit normální rozhovor s Ewou Farnou (17) a Tomášem Klusem (25) se ukázalo jako hodně tvrdý oříšek. Jen co na moderátory letošních Andělů zamířila kamera serveru Blesk.cz, začali dovádět a překřikovat se jako malé nevyklusané děti. Ještě, že tohle nepředvedli v průběhu večera.
"Cože, vy s námi chcete točit? Tak dobře," prohlásila Farna a jako na povel se s Tomášem začali točit dokolečka a chichotat jako puberťáci. Po chvilce se zastavili a začali se překřikovat, kdo bude dřív mluvit.
"Přestaň, chci udělat opravdu seriózní rozhovor," napomínala Ewa Tomáše. "Myslíš jako ser-iózní?" kontroval jí Klus a dodal: "Nech to na mě, vezmu to do své úchylné režie, jako celý dnešní večer."
Bylo zřejmě, že zpěvákům v žilách kolují zbytky adrenalinu, který se v nich nahromadil během přímého přenosu. Ten oba zvládli na výbornou. Oproti předchozím ročníkům mělo jejich moderování švih a náboj. Jejich hudební pojetí, kdy Tomáš zpěv doprovázel na ukulele, bylo zábavné. "Máme v plánu své hudební vstupy vydat na CD. Hodně nás to chytlo," prohlásili svorně.
Ewa i Tomáš se během večera několikrát převlékli. Kostýmy a doplňky jim vybrala Ewy stylistka. Určitě nejvíc sexy byly poslední šaty, které přesně kopírovaly Ewy postavu. Je zřejmé, že z Ewy se stává ženská krev a mlíko. Její postava se zaobluje přesně v místech, které mužskému pokolení zbůsobují bušení srdce. Nebude dlouho trvat a zpěvačce se nabídky na focení pro pánské magazíny jen pohrnou.
S moderováním byl spokojený i pořadatel večera Lešek Wronka. "Oba byli vtipní, jsem hodně spokojený. 20. ročník se opravdu vydařil," řekl Blesk.cz Wronka.

Generálka Andělů: Farna se objímá s exmilencem!

27. února 2011 v 18:36 | Klimik |  News
S velkým napětím se čeká na výkon dnešní zpěváka Tomáše Kluse (24) a kolegyně Ewy Farné (17), kteří spolu moderují předávání hudebních cen Anděl 2010. Ewa na generálce působila uvolněně a často vtipkovala. Nerozhodilo ji ani setkání s exmilencem, který ji před časem opustil kvůli starší ženě - moderátorce VIP zpráv Martině Gavriely (32)
Exmilenec Farné Marcus Tran (24) je se svojí kapelou Embassy nominován na cenu Objev roku, ale už dopředu má naplánováno, že se na galavečeru, který uvádí jeho bývalka, nezdrží. Jeho současná přítelkyně Martina Gavriely avizovala jeho vystoupení v klubu blízko pražské Incheba areny, kde se Andělé konají, hned po jejich vyhlášení. Farna se s nevěrníkem Tranem potkala v poslední době podruhé a snažila se udržet dekorum. Dokonce ho před objektivy fotografů objala.
Farna na jevišti působila velmi přirozeně a mile. Každou chvíli svého parťáka Tomáše Kluse odbourávala smíchem nebo naivními vtípky. "Ewě jsem pro štěstí přinesl kytici růží a malého andělíčka na krk, aby aspoň jeden z nás byl během večera v klidu," prozradil spolumoderátor večera Tomáš Klus. Ale ani Tomáš neponechal nic náhodě a také si něco nadělil. Andělský večer bude uvádět v nových sytě modrých polobotkách. "Věřím, že modrá je dobrá," zavtipkoval Klus.
Výstupy Ewy a Tomáše střídaly nástupy umělců, kterých se letos, kdy jde o 20. ročník, na jevišti hodně vystřídá. Na zkouškách se objevili Kryštof, Nightwork, Lucie Vondráčková, Klára Vytisková, s novým projektem se představí Bořek Slezáček s raperem Jakubem Mohamedem Alim nebo Martin Chodúr.
V kompletní sestavě možná dorazí legendární kapela Lucie, která je nominována na cenu album dvacetiletí.

Ceny Anděl 2010! Již dnes!

23. února 2011 v 12:41 | Klimik |  News
www.ewafarna-fans.blog.cz

Sledujte již dnes (23.2) večer od 21.00 hod. Ceny Anděl 2010 a potom Ceny Anděl Dvacetiletí!

Moderují: Tomáš Klus a Ewa Farna


- zítra Vám přineseme kompletní info s Andělů:)

www.ewafarna-fans.blog.cz


Záznam z chatu!

23. února 2011 v 12:34 | Klimik |  News

ZDE


21. - ewa-farna.cz

18. února 2011 v 22:14 | Klimik |  Seznam zapsaných webů!
Jméno webu: FanStránky zpěvačky Ewy Farné
Přezdívka admina: Aldik
adresa webu: www.ewa-farna.cz
doména: ewa-farna.cz
Upoutávka: Na konci roku 2010 web kompletně změnil design a redakční systém, a taky strategii. Videa, glosy, pohled do minulosti, hit měsíce, seznam koncertů, diskuze ...
Stáří webu: 2 roky 
možnost výměné reklamy s webem - ZDE!
Doporučení FansWebu: 90%


Náhled webu:
ewa-farna.cz

banner webu:

Ewa-farna.cz


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Máte taky web o Ewě?? - Nemusí být jen o Ewě?? Pokud ano neváhejte a registrujte se do seznamu Kvalitních webů o Ewě! Budete mít tady taky profil! Více informací→ ZDE!

Medúza 17.2. 2010

18. února 2011 v 21:58 | Klimik |  Videa EF

”Chtěla bych mít nohy jako Fergie,” řekla Ewa Farna v Medúze

18. února 2011 v 21:57 | Klimik |  News
Držitelka Anděla za rok 2010 Ewa Farna neobdivuje zpěvačku Black Eyed Peas jenom jako kolegyni, ale taky jako ženu. "Fergie je úžasná po všech stránkách. Kdybych měla její nohy, pořídím si i ty její šortky," prohlásila Ewa poté, co jí moderátorka Medúzy Klára Vytisková pustila videoklip ke skladbě Beautiful Dangerous, který Fergie nahrála společně se Slashem.

Pochvalně se Ewa vyjádřila i k další ikoně současné pop music, zpěvačce Lady Gaga. Od té si prý na internetu nejčastěji pouští unuplugged verze jejích skladeb, které Gaga nahrává sama s pianem na svých koncertech. "Na tom je nejlíp vidět, že její písničky jsou v jádru hodně silné a skvělé. Akorát bývají často zaranžované do podoby, která už mi potom úplně nevyhovuje," řekla Ewa, která v Medúze sama zazpívala unplugged verzi svého singlu Maska a pohovořila o tom, jak se s Tomášem Klusem připravuje na moderování letošních cen Andělzdroj: alisek69.blog.cz