Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Březen 2011


Ewa Farna MEGAKoncert Třinec 11.3. - Videa!

14. března 2011 v 19:07 | Klimik |  Videa EF
Pro další videa klikněte na Celý článek!


Ceny za Finále SONF 2010!

5. března 2011 v 20:19 | Klimik |  Soutěže
Táák a konečně tady máme výsledky a ceny za Finále SONF 2010!

Jak to dopadlo?

1.L3
2.Mája

Ceny pro L3:
Diplom:

Jmenovka:

Diplom pro Máju:


Děkujeme za účast v SONF 2010 a doufáme, že se Vám ceny líbí:)


Ewa Farna kyne a kyne. Jak tohle skončí?

3. března 2011 v 18:41 | Klimik |  News
Ewa Farna (17) se bude muset dřív nebo později smířit s tím, že rafinované modely, do kterých ji její management poslední rok obléká, nezakryjí vše. Její rostoucí zadek a vůbec korpulentní postavu nešlo přehlédnout ani náhodou.
Farna dorazila do Divadla Hybernia mezi posledními hosty. Patřila mezi účinkující, kteří vystoupili během charitativního večera Dům pro život, jenž měl za cíl vybrat co nejvíce finančních prostředků pro nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci. Ta se zaměřuje na seniory, kteří se mezi vystupujícími také objevili - konkrétně Helena Vondráčková.

Farnou zpočátku nikdo nepoznal a nejednou si ji dokonce spletli s její kolegyní Leonou Černou. Ta na rozdíl od dospívající Ewy ale zhubla, a tak se celý večer mluvilo hlavně o tom, kam až "půjde" Farné rozrůstající se postava.

"Poláci možná mají rádi velká pozadí, jestli ale nepřestane žr*t, je její kariéra totálně v tahu," uvedl jeden z manažerů, nikoli však Ewin. Konkrétně narážel na to, že se Farna stala v loňském roce tváří jisté kosmetické firmy a v Polsku je to mnohem větší pecka než u nás.

Její "rozkydávající" se postavu si ale uvědomuje i management v čele s Leškem Wronkou, jenž v posledním roce neváhal investovat do zvučných jmen návrhářů, kteří Ewu oblékali tak rafinovaně, že si málokdy šlo všimnout, že zpěvačka tloustne. Toto už je ale trochu moc. Koukněte do fotogalerie.
zdroj: super.cz


Ewa Farna boduje v Polsku: Odnesla si čtyři ceny!

3. března 2011 v 18:33 | Klimik |  News
Varšava - Zpěvačka Ewa Farna se stala hvězdou polské hudební televizi Viva Comet. Z pěti nominací v hudebních kategoriích vyhrála čtyři.
Zvítězila v kategoriích Nejlepší album, Videoklip, Největší pecka a Image umělce.
Na fotky Ewy Farne se podívejte ve fotogalerii.
Ewa se v polském prostředí cítí jako doma, protože je sice občankou ČR, ovšem polské národnosti.
Její album Ewakuacia vyšlo v Polsku vloni na podzim a je to obdoba české desky Virtuální, doplněná o pár nových písní. Z vítězství se tak rodačka z Třince těšila ve Varšavě hned následující večer po slavnostním vyhlášení Cen Anděl, na kterém se v Praze zhostila role moderátorky společně s Tomášem Klusem.

Ewa Farna: Uspěla na hudební televizi VIVA

3. března 2011 v 18:33 | Klimik |  News
Ve čtvrtek 24. února Ewa na polské hudební televizi VIVA COMET proměnila z pěti nominací hned čtyři.
Zvítězila v kategoriích nejlepší album (Ewakuacia), videoklip (Ewakuacia), nejlepší pecka (přesný překlad z polského názvu kategorie) tedy nejlepší píseň ( Ewakuacia) a image umělce. Album Ewakuacia vyšlo v Polsku loni na podzim a je to obdoba české desky Virtuální, doplněná o pár nových písní.
Farna se tak rychle přesouvala do Varšavy na vyhlášení cen televize VIVA hned poté, co domoderovala vyhlášení Cen Anděl v pražské aréně.

Marcus Tran: Ewa byla ženou mého života

2. března 2011 v 19:14 | Klimik |  News

Trojúhelník Tran (25), Farna (17), Gavriely (32) byl ze všech světových stran popisován novináři. Žádný z aktérů tohoto milostného propletence se ale doposud médiím nesvěřil, jaké vztahy v trojici panují a jaký je současný stav věci.
Super.cz to nedalo a požádal o vyjádření hlavního aktéra příběhu Marcuse Trana, se kterým se údajně rozešla partnerka Ewa Farna kvůli jeho údajnému poměru s Martinou Gavriely.

"Rozchod s Ewou je čerstvá záležitost. Komunikujeme spolu. Máme se rádi a brzy se sejdeme na jednom pódiu," prohlásil frontman kapely Embassy se smutným tónem v hlase. Z jeho vyprávění bylo cítit, že by to dal velmi rád s Ewou opět dohromady. "Já jsem impulz k rozchodu nedal. Boží cesty jsou ale nevyzpytatelné, tak uvidíme, co nám ten nahoře nadělí," řekl Marcus.

O vztazích jsme s Marcusem mluvili ve videu ZDE!


Když jsme se hudebníka zeptali na jeho vztah s Martinou Gavriely, tak okamžitě zpozorněl. "Martina je dobrý kamarád, dobrý přítel a úžasná máma," řekl Marcus. Hudebník se s moderátorkou VIP zpráv na Primě seznámil přes její dvě děti Anthonia a Jessiku, které údajně pravidelně hlídá. Vrabci na střeše si ale cvrlikají, že mezi nimi je víc než jen vztah mezi matkou dvou dětí a opatrovatelem. Gavriely dokonce veřejně přiznává, že je zadaná žena. Budeme se tedy brzy muset zeptat dalších dvou aktérek celého příběhu na jejich verzi. (JČ)

VIDEO: Ewa Farna v klipu vyzývá Poláky, aby nezapřeli svou národnost

2. března 2011 v 19:13 | Klimik |  News
Populární zpěvačka Ewa Farna se stala tváří polské menšiny v březnovém sčítání lidu. V novém spotu říká, že je dobré být sama sebou, tedy v jejím případě Polkou. Nabádá tak krajany,aby se neopomenuli přihlásit k polské národnosti.
Kongres Poláků v České republice připravil kampaň s názvem Sázka na polskost, ve které přesvědčuje krajany, aby ve sčítacím archu vyznačili jako rodnou řeč polštinu a přihlásili se k polské národnosti. Na konečném počtu totiž záleží, kolik financí Poláci získají nebo zda na Těšínsku zůstanou dvojjazyčné nápisy. Vše sebudepoměřovat údaji ze sčítání lidu.
Tváří kampaně se stala právě Farna. Ve městech se objevuje na plakátech a nově vznikl i dvacetisekundový spot. V něm Farna sleduje televizi, kde vystupuje už zesnulý duchovní vůdce polské menšiny Władysław Niedoba. Zpěvačka se otočí a polsky řekne: "Je fajn být sama sebou." Následují instrukce, jak ve sčítacím archu označit polskou národnost a řeč.

Farna si váží svých předků z Těšínska

"Jsem polská patriotka a určitě chci pomoci. Velmi si vážím svých předků, proto v kampani pomáhám," vysvětlila osmnáctiletá zpěvačka, která studuje v jediné polské střední škole v Česku, která sídlí v Českém Těšíně.
Rodina Farné pochází z Těšínska, kde žije silná polská menšina. V klidném soužití Čechů, Poláků a kdysi i Němců se v minulosti objevily kritické okamžiky, a to zejména po vzniku samostatného Československa a Polska, kdy se kvůli vytyčování hranic proti sobě dokonce postavila vojska obouzemí. Po mnichovské dohodě v roce 1938 českou část Těšínského Slezska obsadila polská armáda.

Zpěvačka možná přijde o některé fanoušky

V současnosti se objevují výstřelky jednotlivců, což se například stalo po zavedení dvojjazyčných názvu obcí. I Farna ví, že svou iniciativou může část příznivců ztratit. "Je to možné, i když věřím, že mě chápou. Nemohu prostě jednat jinak a ráda jsem svou tvář dala ve prospěch kampaně. Není to nic proti Čechům. Pro Poláky na Těšínsku je však sčítání lidu velmi důležité," vysvětlila Farna.
Kongres Poláků by rád přesvědčil všechny, kteří v oblasti Českého Těšína, Třince, Jablunkova a dalšíchmístmluví místním nářečím (takzvaně "po našymu"), že jsou Poláky. "Připomínáme, že těšínské nářečí je formou polského jazyka, a tedy vyzýváme, že každý, kdo mluví 'po našymu', ať uvede jako mateřskou řeč jazyk polský," uvádí předseda kongresu Józef Szymeczek.
Naopak podle profesora slavistiky Daniela Kadłubiece tomu tak není. "Když mluvíte 'po našymu', neznamená to, že jste Polák. Nářečí používají Poláci, ale i Češi," říká. Podle Kadłubiece je tu pro všechny.
foto: alisek69.blog.cz

Píseň pro Ewu

2. března 2011 v 19:09 | Klimik |  News
Staň se textařem Ewy Farné! Oriflame vyhlašuje soutěž o text nové písničky pro Ewu. Složit a poslat text může úplně každý z vás.

ewanova2Porota, ve které zasedne i Ewa, vybere tři nejpodařenější texty. Autoři těchto textů získají dárkové koše Oriflame, každý v hodnotě 10 000 Kč, a možnost setkání s Ewou na jejím koncertě. Pokud některý z vítězných textů bude natolik zajímavý, má šanci na zhudebnění a zařazení na Ewino příští CD. Autorku či autora pak samozřejmě pozveme i na natáčení do studia!

Ewa Farna si slova některých svých písniček napsala sama, textování ji baví a psaní se chce do budoucna věnovat. Připravuje pro vás "textařský minikurz"- tipy a rady, jak složit dobrou písničku. V průběhu trvání soutěže budou ve 3 dílech zveřejněny na stránkách www.oriflame.cz, na Facebooku Oriflame, ve vybraných časopisech a ve Světě Oriflame.

Podmínkou k zařazení do soutěže je, že se v textu musí objevit tři slova, která si spojujete s Oriflame. Tato slova v zaslaných textech zvýrazněte.

Texty do soutěže "Píseň pro Ewu" vložte na www.oriflamesoutez.cz nebo zašlete na adresu Oriflame, marketingové oddělení, V Olšinách 82/16, 100 00 Praha 10, a to nejpozději do 30. 4. 2011.

Plakát v Polském Bravu

2. března 2011 v 19:06 | Klimik |  Fotky EF