Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Duben 2011

Ewa Farna Hokejista sezóny (26.4.2011)

28. dubna 2011 v 19:19 | Klimik |  Videa EF
Maska:

Déšť:


Face2Face: Ewa Farna (25.4.2011)

28. dubna 2011 v 18:52 | Klimik |  Videa EF
Jak oslaví osmnáctiny? Kdy vyrazí na silnice dělat řidičák? Má kluka? A kdy bude nová deska? uvádí: Diana Kobzanová, odvysíláno na TV Óčko: 25.4.2011


FansWeb je znovu na Facebooku!! Staňte se našimi Fanoušky:-)

25. dubna 2011 v 22:00 | Klimik |  Oznámení blogu
FansWeb je znovu na Facebooku! Předchozí facebook byl s neznámých důvodů zablokován! Vytvořili jsme pro Vás nový! Co se na našem Facebooku dovíte:

  • Aktuální info o Ewě!
  • Nové fotky
  • Videa
  • Propojeno s Youtube
  • Kdy je Ewa v Tv, Rádiu nebo na Chatu
  • Soutěže (Pouze pro fanoušky co jsou na FB!)
  • a mnoho dalšího
Buďte stále v obraze a staňte se Fanoušky Ewa Farna Fans Web na sociální síti Facebook!

Bannery na náš Facebook:

banner č.1
banner č.2
↑ Klikněte na banner a staňte se fanoušky FansWebu na Facebooku!↑

FansWeb je z5 na Facebooku staňte se znovu našimi Fanoušky!!!


Tak neváhejte a honem leťte na náš nový Facebook!

Oficiální webová zpráva!
2008-2011
www.ewafarna-fans.blog.cz // www.ewafarna-fans-tour.blog.cz
c) Klimik
Ewa Farna Fans Web®

Překvapení týdne: Ewa Farna a Tomáš Klus přiznali poměr!

23. dubna 2011 v 20:32 | Klimik |  News
Zpěvačka Ewa Farna (18) a zpěvák Tomáš Klus (25) jsou milenci! Dvojice, která před pár týdny moderovala hudební ceny Anděl 2010, se sblížila nejenom pracovně, ale také "lidsky". Nebo spíš milenecky!
Nový český páreček - Ewa Farna (18) a Tomáš Klus (25) - svůj vztah oficiálně potvrdil už i na Facebooku, čímž jejich poměr dostává konečně určitě virtuální základy.
Je mezi nimi sice sedmiletý věkový rozdíl, ale jinak mají spoustu společného - oba se věnují hudbě, pocházejí z Českého Těšína, a určitě mají mnoho společných zájmů a zálib! A hlavně - oba dva jsou nezadaní, takže svým vztahem nikomu neubližují na rozdíl jiných …
Ewa Farna před nedávnem přišla o svou první lásku.Randila s muzikantem Marcusem Tranem, který jí ovšem podváděl s moderátorkou Martinou Gavriely, a tak mu zpěvačka dala kopačky.
Naproti tomu Tomáš Klus je ve vztazích zkušenější, v minulosti chodil třeba s herečkou Lenkou Zahradnickou a dalšími ženami. Jen doufejme, že nebude Ewu podvádět

Ewa Farna: Přiznala milence. Je to Klus.

23. dubna 2011 v 20:32 | Klimik |  News
Zpěvačka Ewa Farna šla opačnou cestou, než herečka Tatiana Vilhelmová. Zatímco ta se
snažila týdny utajit svůj milenecký poměr s Vojtou Dykem, Ewa Farna svůj vztah oficiálně potvrdila ve chvíli, kdy si o něm začalo povídat snad celé zákulisí showbyznysu.
A také v poslední době skutečně platilo, kde byl Klus, byla i Farna, a obráceně. Těsně před oficiálním přiznáním si Farna s Klusem vyšla na kabaretní večer Barování Sandry Novákové do pražské Lucerny, kde spolu strávili celý večer.
Jejich vztah ale začal už na udílení hudebních cen Anděl, které oba umělci moderovali. Zatímco média slepě spekulovala o tom, že má zpěvačka zlomené srdce díky tomu, že ji kytarista Marcus Tran vyměnil za Martinu Gavriely, Evě už dávno dělal společnost pětadvacetiletý Klus.

Ewa Farna a Tomáš Klus se přiznali: Chodíme spolu

23. dubna 2011 v 20:31 | Klimik |  News
Máme tu nový hvězdý pár. Zpěvačka Ewa Farna (18) a o sedm let starší zpěvák Tomáš Klus spolu chodí. "Ano, je to tak. V poslední době jsme se potkali na několika pracovních projektech, a díky tomu jsme se sblížili i lidsky," přiznal exkluzivně Novinkám Tomáš Klus.
"Ewa je moc milá holka a navíc jsme oba z Českého Těšína, takže jsme prostě zjistili, že tak nějak k sobě patříme," vysvětlil Klus, který vztah oficiálně potvrdil i na Facebooku, kde uvedl, že je ve vztahu s uživatelkou Ewa Farna.
Tomáš Klus má za sebou několik vztahů. Například s herečkou Lenkou Zahradnickou, kterou přebral Vojtovi Dykovi.
Ewa Farna naposledy randila s muzikantem Marcusem Tranem. Když ale zjistila, že jí Tran podvádí s moderátorkou Martinou Gavriely, poměr ukončila. Jak se zdá, díky Klusovi se dlouho trápit smutkem a samotou nemusela.
zdroj: A69

Ewa v dobrém ránu 22.4 2011

23. dubna 2011 v 20:29 | Klimik |  Videa EF

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sdělení FansWebu:
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku! Buďte stále v obraze! Jsme tu pro Vás Ewa Farna Fans Web
odkaz na Facebook:


Reflex

23. dubna 2011 v 20:28 | Klimik |  Scany z časopisů

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com
zdroj: A69

EXKLUZIVNĚ! Klus a Farna dnes potvrdili svůj vztah

23. dubna 2011 v 20:26 | Klimik |  News

Showbyznys má nový pár. Ewa Farna a Tomáš Klus spolu chodí!!!

Zpěvačka Ewa Farna přiznala na svém soukromém Facebooku, že skutečně randí se zpěvákem Tomášem Klusem!

Mimo status, ve kterém se k poměru přiznává, se také dvojice ve tři čtvrtě na jednu v noci vzájemně označila jako pár!
"Ewa Farna je ve vztahu s uživatelem Tomáš Klus," píše se na zpěvaččině profilu.
A na Tomášově zdi naopak visí: "Tomáš Klus je ve vztahu s uživatelem Ewa Farna."
Ewa Farna má přitom na svém soukromém Facebooku pouze 136 nejbližších přátel. Tomáš Klus si potvrdil dokonce jen 22 svých nejbližších. Tudíž o žádné extra veřejném sdělení nemůže být ani řeč.
Jak informuje týdeník SuperSpy ve svém aktuálním čísle, dvojice se spolu tajně schází již od zahájení příprav na společné moderování pořadu Anděl 2011. Od té doby se prý Farna stala Tomášovým nejvěrnějším fanouškem a jezdí s ním na většinu jeho koncertů. Naposledy se spolu například objevili uplynulé úterý na benefičním Barování v Lucerně.

Ewa Farna - Bez łez (Offical Videoclip)

21. dubna 2011 v 21:26 | Klimik |  Oficiální videoklipy

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Sdělení FansWebu:

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku! Buďte stále v obraze! Jsme tu pro Vás Ewa Farna Fans Web
odkaz na Facebook:

EXKLUZIVNĚ: Jan Bendig a Ewa Farna jako reportéři

20. dubna 2011 v 19:31 | Klimik |  News

Každý, kdo potkal Honzu ví, že tenhle mladinký zpěvák ani chvilku neposedí. Podívejte se s námi, jak ovládl zákulisí druhého semifinále. Ewa Farna mu zdatně vypomohla!

Jan Bendig stihl vyzpovídat snad všechny soutěžící a i lidi stojící okolo velké show. Byl jako hurikán, který nešlo zastavit. A i když mu třeba občas nikdo neodpovídal, vystačil si sám!
Vypomáhala mu i Ewa Farna. Víte, čí zpívaní se jí nejvíce líbilo? A kdo byl před vystoupením nemocný?
Podívejte se na video a budete mít ve všem jasno!

Charitativní koncert - Chceme žít s vámi!

20. dubna 2011 v 19:28 | Klimik |  Videa EFEwa od 13:00!

Premiéra klipu „Bez łez” !!!

20. dubna 2011 v 19:22 | Klimik |  News
21. dubna čili zítra bude mít premiéru Ewin polský klip Bez łez

Ewa Farna: Nejsem žádná rychlokvaška!

20. dubna 2011 v 19:21 | Klimik |  News
Nové mladé hvězdy a talenty se objevují a zase mizí, jedna stálice tu ale pořád zůstává. Ewa Farna si umí obhájit svou pozici. Nejen o jejím úspěchu si s ní povídala naše blogerka Míša Vančurová.
Jsi jedna z nejpopulárnějších českých (a vlastně i polských) zpěvaček! Jak tohle zvládáš? Má ta sláva své klady nebo i zápory?
Všechno má klady i zápory. Těžké je to zvládat se školou nebo soukromými aktivitami, a negativními věcmi, jako jsou bulvární nesmysly nebo ztráta anonymity čili privátní zóny. Má to ale pravděpodobně více kladů, baví mě to, a proto to také dělám. :)

Nemrzí tě třeba někdy, že tvé fanynky jsou holky kolem 13 let? Nechtěla bys radši nějaké dospělejší publikum? Nebo to takto nebereš?

To je pravě taky jeden z těch mediálních obrazů, pro lidi pak stereotypů. Všude píšou mladičká zpěvačka, dětská hvězda atd., ale na mé koncerty nechodí jenom malinké holčičky. Jasně, neříkám, že jich tam není hodně, ale já jsem přece za to jenom ráda! Na koncerty chodí i jejich rodičové, pak studenti, myslím, že docela široké publikum. A to je perfektní!

Koho z českého showbizu nesnášíš, anebo ti prostě nesedl? Kdo je ti naopak velmi blízký?
To se přece neříká. :D Já nechci soudit lidi dle pár setkání, to bych si nedovolila, a sama to nemám ráda. Jsem věřící, mám méně sympatické osoby, každý nám přece sedne víc nebo míň, ale nikoho ne-nenávidím. Nemám ani důvod. Blízká je mi třeba Lucie Bílá. Mám moc ráda lidi z kapely Toxique, Anetu Langerovou, kluky z No Name, Tomáše Kluse, Petra Koláře, s tím je taky sranda! Nevím, je jich víc. Opravdu jsou milí a kolikrát normální lidi! Toho je si třeba vážit.
Jaké zahraniční interprety ráda posloucháš?

Přiznám se, že rádia moc neposlouchám, nemám kdy, a mnohdy tam ani není co k pohlazení uší. Poslouchám opravdu všechno, všechno co je dobré, nezáleží na hudebním stylu. Oblíbená zpěvačka, která mě zatím nikdy nezklamala, je Pink, ze zpěváků Michael Jackson a ze skupin třeba U2.

Pamatuješ si na svou první lásku? Jak jsi ji prožívala?

Ta mi asi před půl rokem bohužel skončila. Já jsem měla jenom jednoho kluka, byli jsme spolu dlouho a bylo to krásné. Takže nemám problém si na ní vzpomenout. :-)

Zajímáš se o módu? Kde se inspiruješ ve stylu oblékání?
Třeba po videoklipu Maska bylo hodně ohlasů, že ses trochu inspirovala stylem LadyGagy... A co je styl Lady Gaga? To, že se inspiruji zahraniční módou, nebo čtu francouzské Vogue, neznamená, že je to Gaga, je to pouze trendy, "nosí se to". Gaga jako jedna z prvních ukazuje světu nové projekty světových návrhářů, kteří své modely již předvádí na svých přehlídkách. Neinspiruji se u ní, sleduji módu, ne Gagu. A baví mě si s oblečením hrát, experimentovat, přece je to příjemné, ať si obleču to či tamto, je jedno, jestli se to někomu zalíbí nebo ne. Hlavně, že se v tom cítíte dobře vy, za módní přešlap vás přece nemůžou zavřít. :)
Co ze svých dosavadních úspěchů považuješ za největší, na který jsi opravdu nejvíce pyšná?

Pravděpodobně za to, že jsem některým kritikům, kteří o mně psali jako o rychlokvašce, v jistém smyslu dokázala, že dokážu zpívat déle než 2 roky. A samozřejmě nejen kritikům. :) Přesto si snažím udržet pokoru a pracovat na sobě. Ještě mám hodně dlouhou cestu k tomu, abych byla dobrá. A já se na ni těším. :)
Nikdo se sebou není maximálně spokojený. I ty máš jistě špatné vlastnosti. Prozradíš nám, které to jsou?

Toho je, to bychom tady byli dlouho! Znám své pozitivní stránky, a těch je opravdu málo! A znám i negativní, třeba že jsem agresivní, když jsme hladová nebo nevyspalá, to se mnou není řeč! Ale nějak jsme si zvykla, už vím, co od sebe očekávat, a jsem smířená, a tím pádem i spokojená. Když je příležitost pracovat na těch špatných, vrhám se do toho!
Co je teď ve tvém životě nového, čím žiješ a co pro nás chystáš?
Chystám se pomalu na absolvování řidičáku. Taky se učím, v září nastupuji do maturitního ročníku. Na začátku září se bude v Brně taky konat můj jedinečný, narozeninový Megakoncert 18, který bude vybaven velkou scénou, show a navíc z něj bude natáčeno DVD. Tak vás moc zvu!

Podvedená Ewa Farna: Marcusovi přeju, aby byl šťastnej!

20. dubna 2011 v 19:16 | Klimik |  News
Ewa Farna (17) stojí momentálně na prahu dospělosti. Zanedlouho bude maturovat a dosáhne osmnácti let. Přesto má už za sebou tolik zkoušek ohněm, že by jí mohla závidět kdejaká třicítka.

Ono totiž vlítnout do vod showbyznysu ve třinácti letech není žádný med. Ewa Farna měla ale to štěstí, že za ní stál Lešek Wronka, který spolu s jejími rodiči držel otěže pevně v rukou a nedovolil, aby se idolu náctiletých dělo cokoli nepatřičného. Osobní život ale stejně neuhlídal.

Ewa zažila láskyplný vztah s hudebníkem Marcusem Tranem a věřila, že to je navždy. Tato idea se jí ale rozsypala jak domeček z karet v okamžiku, kdy ji Tran začal podvádět s Martinou Gavriely.

"Nelituju toho, že jsme spolu byli. Marcus byl fajn kluk, já mu strašně držím palce a chci, aby byl šťastnej, stejně, jako - doufám - to on přeje mně?" svěřila se Farna redaktorce Top Star magazínu. Lásky jsou totiž to, co Ewu trápí ze všeho nejméně. Těší se na řidičák a hlavně svůj mega narozeninový koncert.

Pokud vás zajímá více ze života úkazu jménem Ewa Farna, sledujte v dnešní Top Star magazín na Primě.¨


VIP zprávy 18.4.2011

18. dubna 2011 v 22:14 | Klimik |  Videa EF


Ewa od 2:21!


Ewa v TV!

18. dubna 2011 v 20:56 | Klimik
25.4.2011 Face2Face od 18:00, TV Óčko
26.4. 2011 Hokejista sezony, přímý přenos od 19:00 na ČT 4