Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Květen 2011

SONF! Soutež o nej fotku Ewy! Přihlašte se! - Konec!

29. května 2011 v 23:12 | Klimik |  Soutěže


Ahoj táák po anketě se nejvíc názorů rozhodlo pro soutěž SONF! Tak tady je! ...

FansWeb se rozhodl udělat soutěž o nej fotku Ewy!


pošlete formulář:
1) Přezdívka
2) adresa blogu (webu)
3) do přílohy vložte fotku Ewy se kterou budete soutěžit :-)

Až nám toto pošlete na e-mail tak sem na blog do komentářů písněte že, jste odeslali e-mail .
O nej fotku budou hlasovat návštěvníci tohoto webu:) Soutěž bude probíhat v několika kolech:)

CENY→

1.místo-Diplom,reklama na mém blogu 2 týdny, jmenovka
2.místo-Diplom reklama na mém blogu 2 týdny
3.místo-Diplom,reklama na mém blogu 1 týden
4.místo a dál: -Diplom

Tak neváhejte a přihlašujte se! Dokud nenapíšeme Konec!
KONEC PŘIHLAŠOVÁNÍ DO SONF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Přidej se k nám na Facebook!


Ewa Farna (Eska Music Awards 2011) - Fotky! /2

29. května 2011 v 22:13 | Klimik |  Fotky EFimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroj: ef-ewafarna.blog.czPřidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna Narozeninový Koncert 18!

29. května 2011 v 21:35 | Klimik |  News
Zveme Vás na jediný narozeninový koncert v Česku! Více informací na plakátu!


Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna (Eska Music Awards 2011) - Fotky!

29. května 2011 v 19:57 | Klimik |  Fotky EF
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna - EWAkuacja (Eska Music Awards 2011)

28. května 2011 v 23:33 | Klimik |  Videa EF
Ewa na Eska Music Awards vyhrála tři ceny: Zpěvačka roku, Hit roku a MP3 roku! Moc Ewě gratulujeme a zatím Vám přinášíme jen skvělé vystoupení Ewy na cenách! Zítra přineseme podrobnější info! Tak se nenechte rušit a vychutjnejte si polský singl Ewakuacja! LIVE!Přidej se k nám na Facebook!


Ewa na tiskové konferenci Linky Bezpečí! (23.5.2011)

28. května 2011 v 11:32 | Klimik |  Fotky EF
23.5.2011 se uskutečnila tiskovka Linky bezpečí, které je Ewa patronkou.imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Přidej se k nám na Facebook!


New Shoot - Ewa pro polskou hudební televizi Viva!

26. května 2011 v 16:27 | Klimik |  Fotky EF


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com


PS: Doufáme, že ste si všimli! Náš nový design je právě s těchto fotek:-)Přidej se k nám na Facebook!


2.2 Design tohoto blogu→Ewa fotky pro Vivu!

26. května 2011 v 1:36 | Klimik |  Designy tohoto blogu
Tááák po dlouhé době změnil FansWeb kabátek! Připravili jsme pro Vás nový design! Je s fotek , které Ewa nafotila pro polskou televizi Viva! Doufám, že se Vám dess líbí! Své názory pište do komentářů nebo na náš Facebook!
Pozor! Celé menu jsme pro Vás přepracovali!
Autor: Klimik (admin blogu)
Název: Ewa fotky pro Vivu!
Náhled:
Přidej se k nám na Facebook!

Klus už s Farnou bydlí, vzal si na to hypotéku!

26. května 2011 v 0:36 | Klimik |  News
Vztah zajímavé dvojice nedávno propálil týdeník SuperSpy. Polská zpěvačka, která žije ve Slezsku, se mezitím nakvartýrovala do Prahy!
Klus splnil mission impossible v podobě sbalení nesbalitelné a do Marcuse Trana dlouho zaláskované Ewy Farné a už přijímá první opatření, aby si ji udržel.
Zásadně omezil své individuální toulky Prahou, když je Ewa v Polsku na kšeftech, a přestěhoval se z nevzhledného bytu na Vinohradech do pražských Nuslí.
Tam si podle našich exkluzivních informací pořídil 2+kk s terasou, na který si musel vzít hypotéku.
"Je to tak a nebydlí tam sám," prozradil SuperSpy.cz jeden z jeho blízkých přátel, který zároveň naznačil, že to v nuselském hnízdečku lásky pořádně žije.
"Tomáš s Ewou tam pořádají poměrně divoký grilovačky, na který zvou nás, svoje kamarády, a je to jako na nějaké americké barbeque. Prostě chovají se jako manželé, kteří si na terasu zvou přátele," dodal.
Jak jsou spolu Ewa a Tomáš daleko v intimní sféře, zatím nevíme. Jisté je, že podle nedávného vyjádření Marcuse Trana s ní on v posteli neskončil. Ale vzhledem k tomu, že se podle našeho zdroje chovají obě hrdličky jako manželský pár, dá se předpokládat, že "už něco bylo".
Přidej se k nám na Facebook!


Ewa Farna w programie "Pytanie na Śniadanie"

26. května 2011 v 0:35 | Klimik |  Videa EFPřidej se k nám na Facebook!


Ewa Farna w Wesołym Miasteczku

26. května 2011 v 0:35 | Klimik |  Videa EFPřidej se k nám na Facebook!


Ewa Farna má v sobě cosi nezemského, říká Tomáš Klus

26. května 2011 v 0:34 | Klimik |  News

Jablonec nad Nisou - Totálně vyprodáno hlásí klub Na Rampě v Jablonci nad Nisou. Kterému šťastlivci se povedlo, aby lístky na jeho koncert šly tak na dračku? Mladému písničkáři Tomáši Klusovi. Vystoupí tu ve čtvrtek 19. května od 20 hodin. "Předprodej už je ukončen, omezený počet vstupenek bude k mání před koncertem u pokladny. Otevírá se v sedm hodin večer," řekla dramaturgyně Klubu Na Rampě Milena Bauerová. Jaký je tenhle mladý písničkář, který tolik chytil za srdce české fanynky? Co o sobě prozradil a co řekl o své nové lásce, Ewě Farne?

Hvězda nové generace

Zpěvák, skladatel a zřejmě i budoucí herec Tomáš Klus se veze na vlně neskutečného zájmu diváků; zejména z dívčí části populace. Proč? Je milý, přirozený a na nic si nehraje. V posledních dvou letech mu hlavně všechno vychází.
Za své druhé album Hlavní uzávěr splínu má zlatou desku, koncerty bez problémů vyprodává, získal Anděla 2009 v kategorii Zpěvák roku, dvakrát předskakoval legendárnímu Joe Cockerovi, úspěšná byla i série koncertů se slovenskou zpěvačkou Janou Kirschner.
Dlužno však dodat, že jeho úspěch nestojí pouze na dívčí slabosti pro lepou chlapeckou tvář či náklonnosti sudiček, jež ho pochovaly na stříbrné lžičce. Klusova hudební tvorba snese i přísná měřítka odborné hudební kritiky a za všechno hovoří také muzikantské vzory, v jejichž šlépějích se tenhle stále ještě trochu mlíčňák s kytarou ubírá. Nepůsobí jako rychlokvašková superstar odkázaná na produkci mocných a neosobní repertoár.
Naopak - má všechny předpoklady k tomu, aby se stal hudebním mluvčím nové generace, která nosí v hlavě víc než jen seznam svého mobilního telefonu a virtuální piliny.
"K muzice jsem se dostal díky rodičům, velkým hudebním nadšencům. Vyrůstal jsem v prostředí festivalů a koncertů, především těch folkových. Dodnes mezi své největší oblíbence řadím Jaromíra Nohavicu, Karla Plíhala, Karla Kryla, Pavla Dobeše či kapelu Mňága & Žďorp," zavzpomínal zpívající kytarista.

Třinec za Prahu, sport za umění

Kvůli sportu přitom v raném věku vyměnil rodný Třinec za Prahu. Zde ho však velmi záhy začal vábit svět umění.
"Bylo mi patnáct šestnáct a najednou jsem byl odříznutý od celého svéhodosavadního života. Potřeboval jsem všechen ten stesk a trápení ze sebe nějak dostat. Právě tehdy jsem se začal čím dál častěji obracet ke kytaře. Písničky jsem si doma skládal už předtím, ale až tehdy se ve mně objevila touha prezentovat je taky veřejně," vyznal se Tomáš Klus.
Příležitost, aby svůj sen naplnil, získal, když si mohl zahrát v baru, který patřil jednomu jeho kamarádovi.
"Zpočátku jsem vytvářel takovou živou hudební kulisu při obědech a večeřích. Probíhalo to tak, že jsem si na místě vymýšlel písničky ve svahilštině a patřičně "procítěně" je předkládal stolovníkům. A oni na to postupně začali reagovat.
Nejvtipnější bylo, když za mnou přišel jeden seriózně vypadající pán, poklepal mi na rameno a pochválil mě, že mám fakt povedené texty," glosuje.

Láska nezemská

Dnes už je tak pro něj psaní regulérních písniček ideální protiváha k divadlu, které vystudoval.
"Jsem v nich sám za sebe, na nic si nehraji, můžu být maximálně upřímný. Navíc mě baví to, jak si lidi v textech nacházejí svoje vlastní příběhy, které s tou mojí původní myšlenkou nemusí mít vůbec nic společného. Jak si do nich projektují sami sebe a svoje osudy. Většinou ale píšu, jak jsem jsem zamilovaný a jak je všechno kolem k ničemu (smích)," glosuje se smíchem, ale ve skutečnosti nepopírá, že v tomto případě možná jen tak napůl.
Neboť pokud přijde řeč na city, pak aby je ochránil, musí na tomto poli v současnosti vzdorovat českému bulváru. Ten si ho totiž spíše než jako šikovného muzikanta vyhlédl za možný zdroj pikantérií, když si Klus porozuměl s čerstvou vodou domácí ženské hudební scény, dnes ještě teprve sedmnáctiletou, ale neméně nadanou zpěvačkou a muzikantkou Ewou Farnou.
Zalíbení v sobě dvojice našla, když počátkem roku společně moderovala hudebnívýroční Ceny Anděl. Od té doby se řada paparazziů snaží oběma proniknout pod kůži. Dosud však naštěstí marně. A oba pevně doufají, že tak to také vydrží. "Chodíme spolu, ale víc neřeknu, je to moje soukromí," dodává pouze Farna, která je navíc již od svých útlých začátků pověstná na svůj věk až netypickou emoční inteligencí a vyzrálostí.
Diskrétní zůstává i Klus. Otevřeným je pouze, pokud má svojí partnerce složit poklonu. Ostatně nikdy netajil, že se mu sympatická brunetka líbila už před jejich sblížením, a tedy ještě před udělováním Andělů. Na otázku, zda se mu Farna líbí, tehdy odpověděl: "Nosí v sobě cosi nezemského, je proto snadné, aby nejenom utkvěla v paměti."

Na vlastní uši

Pokud se ale vrátíme nazpět k muzice, pak Tomáš Klus v současné době natáčí novou desku, která vyjde letos na podzim 2011. Momentálně tak se svými stávajícími písničkami objíždí koncertní štace, na nichž přesvědčuje, že jeho úspěch skutečně není náhodný. A o svém potenciálu se nepochybně pokusí přesvědčit i publikum v klubu Na Rampě a už nyní jen jasné, že nejenom to jablonecké.
z: A69
Přidej se k nám na Facebo
ok!

Karin Farna - Trému mám už jen já!

26. května 2011 v 0:32 | Klimik |  News
"Ewa byla hodné a klidné miminko. Odlišovala se tmavou hřívou hustých vlasů, která ve
společnosti převážně holohlavých dětiček působila legračně," vzpomíná na malou zpěvačku maminka.
Úklid není jejím koníčkem
Ewa nikdy průšvihy nedělala. "Nebo je úspěšně tají," přiznává Karin. Největší radost mamince udělá, když si dcera uklidí. "To se stává velmi zřídka - je to taková malá domácí oslava. Jinak mi ale udělá radost vždy, když se ke mně přitulí." Strach o dceru už měla mockrát. "Když byla nemocná, když se nám v davu strážnického festivalu ztratila, když jsme rozhodli, že vpluje do šoubyznysu…"
Doprovod skončí
"Zatím jsme Ewu téměř všude doprovázeli, ale její plnoletostí se to ale určitě změní," za tu dobu už si maminka na život v showbyznysu zvykla. "Z živých přenosů, koncertů, focení, se stává i pro mně rutina. Stále mám však pocit, že všechna tréma padá na mně, místo na ní. A to je dobře."

Přání Ewy ke Dni matek:
Přeju mojí milované mamince hlavně hodně zdraví, lásky a klidu. Ať zůstane pořád tak nevyslovitelně úžasná a ať mi promine ten můj neustálý binec v pokoji. Kocham Cie! (polsky miluji tě - pozn red.)
Ewa


Přidej se k nám na Facebook!

Na webu se právě provádí změny designu!

26. května 2011 v 0:29 | Klimik |  Oznámení blogu


NA WEBU SE PRÁVĚ TEĎ MĚNÍ DESIGN! OMLOUVÁME SE POKUD SE VÁM BUDE ŠPATNĚ NAČÍTAT STRÁNKA! KONEC ZMĚN PŘIBLIŽNĚ ZA 1. HODINU!
PO ZMĚNÁCH VÁM PŘINESEME KOMPLETNÍ REPORT O REKONSTRUKCI WEBU!
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ
Ewa Farna Fans Web®
Přidej se k nám na Facebook!


Tomáš Klus o Ewě Farné!

17. května 2011 v 21:59 | Klimik |  Videa EF

Plakát z Brava (PL)

17. května 2011 v 21:58 | Klimik |  Fotky EF

EF - Olympia hledá talenty- Olomouc

17. května 2011 v 21:56 | Klimik |  Fotky EF
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
zdroj na fotkách!

Ewa Farna - Řeka - 14.5.2011 - Videa!

17. května 2011 v 21:53 | Klimik |  Videa EF

Boží mlejny melou

La la laj , Król to ty