Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Srpen 2011

Plnoletá Ewa Farna: Tomáše Kluse sbalila ona!

29. srpna 2011 v 14:56 | Klimik |  News
Ewa Farna se nejvíc těší na auto


ROZHOVOR: Není jen čtrnáct dní plnoletá, je také velmi krásná, přizená a vypadá to, že má v životě celkem jasno. "Radši půjdu volit, než bych chodila do hospody," říká v prvním plnoletém rozhovoru. Přišla na něj o chvilku později, proplétala se ulicemi s autoškolou

Tak už jste auto zkrotila?
Mám polovinu autoškoly za sebou. Ale dnes jsem jezdila poprvé v centru Prahy. Na Václaváku! Chcíplo mi to jen jednou, když jsem se rozjížděla na trojku. S tím mám někdy problém, jak jsou jednička a trojka blízko u sebe.
Čím jezdíte?
Červenou fabií. Jsem strašně ráda, že už to přišlo. Na řidičák jsem se fakt těšila. Jak ji dodělám, chci si koupit auto, jsem pořád na cestách. Uvažovala jsem o automatu, ale to manuální řízení mě zatím tak baví!
Vy asi nebudete vybírat auto jen podle barvy.
V tomhle jsem chlap. Barva je mi jedno. Chtěla bych hlavně pohon na všechna čtyři kola, nějaký dobrý motor, tak dvoulitrák, klimatizaci, velký kufr. Pak už asi jen dobrý přehrávač na cédéčka. Dívám se občas na ta auta na internetu, ale když zohledním, co bych chtěla v autě mít, vychází to trochu draho. Navíc bych chtěla nové auto.
Být vámi, tak auto určitě nekupuji. Byl by v tom čert, aby se někdo, kdo si to tady přečte, neozval.
Pravdou je, že už o jisté spolupraci s jednou automobilkou jednáme, auto si ale i tak musím koupit.
Skoro to vypadá, že největší zlom ve vaší osmnáctce je to auto.
Možná ještě dvě věci. Zaprvé jsem ráda, že už budu sama za sebe. Že kdyby se někde něco stalo, tak nezavřou moje rodiče, ale mě. Jsou to formality, ale pro mě důležité. A těším se i na volební právo.
Cože?
Nikdy jsem se nechtěla vyjadřovat k politice, aniž bych mohla jít volit. Nejsem oprávněná někoho soudit, když proti tomu nemůžu nic udělat. Ještě mám daleko k tomu, abych byla v politice zběhlá, ale už se k tomu mohu vyjádřit.
Tak se vyjádřete.
Vidím to bledě. Ale nikdy si neřeknu, že nejdu volit, protože nemohu nic změnit. Ano, jako jedna nezmůžu nic, ale když nás bude víc, můžeme dokázat nějaké věci změnit. Sama jsem od středu napravo, jsem pro demokracii, ale upřímně ne tu sociální nebo komunistickou. Před volbami se rozhodnu podle programů. Dnes si z politků vážím nejvíc Václava Havla, to je pro mě vzor správného člověka.
Počkejte, jednu výhodu osmnáctky jsme úplně pominuli. Už si můžete dát jakýkoliv drink.
To je mi jedno. Vždycky jsem se uměla bavit bez alkoholu, jsem dostatečně šílená i bez něj. Doma s rodinou si mohu dát sklenici vína nebo šampaňského, ale to je vše. Pivo nebo tvrdý alkohol mi nechutnal. Navíc je to kalorické!
Stejně byste na nějaké paření asi neměla čas.
Pozor, já každý den končím v devět. Ale to padnu a ráno v devět zase začínám. Nechci si zhuntovat tělo. A potom, miluju spánek, prospala bych mnohem víc času.
Takže jste lenoch.
A sova.


Asi by pro vás nejlepším dárkem k narozeninám byl jeden den, který byste mohla proflákat.
Možná jo. Ale já jsem dovolenou mít měla, dokonce deset dní. Musela jsem jí však nakonec zrušit kvůli narozeninovému koncertu. Poprvé v životě nemám o prázdninách volno.
Co vyžaduje takové obří přípravy?
Měla jsem velkolepé návrhy. Sama jsem lvice, tak jsem chtěla živého lva na pódiu. Nakonec nebude, kvůli hluku. Budu tam mít kouzelníka, vlastní sólo na bicí i na kytaru, tanečníky, velké světelné projekce. Na nich jsem třeba chtěla promítat i tváře politiků, ale nejde to kvůli autorským právům.
Madonna nebo U2 je tam mívají.
Jenže oni jsou na úplně jiné úrovni a mají jiné finanční možnosti. Navíc, v našem případě nejde až tak o samotný koncert jako o použití těch záběrů na DVD. Ale hlavně - já chci nejdřív pracovat na sobě. Nechci kritizovat jiné, když sama nejsem nejlepší. Nesoudit v osmnácti čtyřicetileté pány.
Jenže váš hlas má sílu, mohl by hodně lidí ovlivnit. Uvědomujete si to?
Asi ne. Nikdy jsem ze sebe nechtěla dělat mesiáše, nemám na to sílu osobnosti třeba jako Bono z U2. Ten něco řekne a osmdesát tisíc lidí řve nadšením. To mu závidím.
Vy se prý mezitím učíte kouzlit.
Na narozeninovém koncertě budu mít kouzelníka Roberta Foxe, a protože to kouzlo dělám s ním, musíme zkoušet. Je to fyzicky náročné, utrhne mi při něm hlavu.
Tak sem s tím tajemstvím.
Podepsala jsem smlouvu o mlčenlivosti.
Jaké jsou sankce za její porušení? Nechá vás zmizet?
To snad ne! I když, já tu smlouvu vlastně zatím nepodepsala, když jsme začali zkoušet, nebylo mi ještě osmnáct.
To musí být krásné, když vám kouzelník vyzradí opravdový trik.
Nejdřív jsem se zasmála a pak se už jen divila.
Zažila jste v poslední době i špatný koncert?
Nedávno jsme hráli v Uherském Hradišti na náměstí, přišly tři tisíce lidí. Po páté písničce vypli proud a už ho nenahodili. Místo normálního koncertu jsme hráli dvacet minut, pak jsme ho museli zrušit. A nikdo se v tu chvíli nenaštve na elektrikáře. Prostě Farna nedala koncert. Vzadu jsem to obrečela.
Zbytečně, vždyť jste za to nemohla.
Bylo mi těch lidí hrozně líto. Že se těšili a není nic. Přijel i polský fanklub. A po dvaceti minutách mohl jet zase domů.
Že jsou ti Poláci lepší fanoušci?
To se těžko říká. Nesoudím fanouška podle toho, zda je Polák nebo Čech. Záleží, jak se kdo baví.
Vy mi to nechcete říct, abyste si jich část nenaštvala.
To není pravda. I v Čechách jsou lidé oddaní, přijdou si koncert užít. Ale obecně je to tady takové to "holka, ukaž se", zatímco v Polsku "to je fajn, že ji můžeme vidět". Poláci mají nápady a nebojí se je realizovat, Češi si občas řeknou, to neudělám, to je trapné. Polák do toho jde, i když je to sebevětší magořina.
Jak se to projeví ve vztahu k vám?
Z Polska mi třeba chodí hodně nabídek k sňatku.
To je jasné, my tady víme, že máte Kluse.
Ale tam to také vědí, internet je mocný.
Jenže nevědí, jaký je to sympaťák. Že my, čeští muži, jsme na něho krátcí.
Myslím, že naopak v mnoha hlavách jsem ještě holčička s culíkama, žádná ženská.
A to vás štve.
Ne, tohle škatulkování je asi přirozené. A je to lepší, než kdyby mě poslouchali jen proto, že se jim třeba líbím.
Ale když vás budou mít pořád za dítě, neuvěří tomu, o čem zpíváte.
To je jediná věc, která mě mrzí. Že někdy musím písničku zobecnit nebo zjednodušit, aby mi to věřili. Už ve čtrnácti jsem myslela na vážnější věci, ale zpívat jsem o nich nemohla, měli by mě za blázna.
Chodí vám anonymy?
Občas přijde. Ale doteď mi dopisy kontrolovali rodiče, protože ve třinácti jsem kvůli čtení různých internetových diskuzí skončila dost špatně. Měla jsem deprese, třásly se mi ruce, brečela jsem, nechodila kvůli tomu do školy. Do té doby jsem měla jenom kamarády. A teď najednou lidé, kteří znali jenom moji písničku, o mně psali strašné věci.
Jak jste to řešila?
Rodiče to řešili. Zakázali mi internet, číst tyhle věci. Až po dvou letech jsem byla schopná se zase na něco na internetu podívat.
Kdo vám tehdy nejvíc pomohl?
Máma s tátou, mám geniální rodiče. A tým lidí kolem mě. I když jsem často pryč, jsem s rodiči v kontaktu každý den, máma je moje nejlepší kamarádka. Jsou to jediní lidé, kterým věřím stoprocentně.
Teď se můžete opřít i o přítele Tomáše. Jen na sebe asi nemáte moc času.
My to zvládnem, máme se rádi. Času moc není, ale o to víc se na sebe těšíme. A každou volnou chvíli trávíme spolu.
Stejně říkáte, že nechcete být součástí showbyznysu.
Protože i když jsme muzikanti, tak je pro nás nejhezčí sedět na louce a čumět na západ slunce.
Jestli tohle spíš nesouvisí s tím, že jste ta lenoška.
To ano, ale je to přece mnohem víc, než jít na večírek, kde se budu fotit v nových šatech od Diora. To mě nebaví a Tomáše už vůbec ne.
Spřízněné duše.
Navíc pocházíme ze stejného města, jsme podobné nátury, máme podobnou mentalitu. A hlavně, on je normální, přitom jedinečný.
Co to znamená?
Je gentleman. Dokáže věci správně pojmenovat. Je pracovitý, spontánní. Nedělá přehmaty. Dokáže vypnout.
Skoro se mi zdá, že jste ten první signál vyslala vy.
To se těžko říká. Já jsem byla po dost dlouhém vztahu půl roku sama, takže jsem se do ničeho nehrnula. Vyplynulo to přirozeně.
Kdy vám to docvaklo?
Psali jsme spolu scénář na předávání hudebních cen Anděl. Zavolala mi kamarádka a ptala se, jaký Tomáš je. Tak jsem jí začala vyprávět a při tom mi došlo, že to je přesně to, co bych chtěla. Řekla jsem si: doprčič, vždyť on je fakt dobrej.
A?
Nechci popisovat detaily. Ale hodně lidí si myslí, že jsme se sblížili právě na těch Andělech. Ale není to pravda, dali jsme se dohromady až později.
Jenže těch fanynek…
Já jsem jeho největší fanynka! Dokonce jsem měla jako jediná možnost poslechnout si jeho novou desku předem. Takže jsem v pohodě!


Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna Shoot pro Blesk!

29. srpna 2011 v 14:42 | Klimik |  Fotky EFimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

(Pro zvětšení obrázku! Klikněte na miniaturu!)


Přidej se k nám na Facebook!

Shoot - Monster Higt!

26. srpna 2011 v 22:15 | Klimik |  Fotky EF
Ewa se stala tváří polské značky Monster Hight od Matell..................

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comPřidej se k nám na Facebook!

4.Kolo Sonf 2011 - FINÁLE! - KONEC!!!

21. srpna 2011 v 23:21 | Klimik |  Soutěže


Tááák a je to tady už nám to začalo:) FansWeb pro Vás připravil soutěž o nej fotku Ewy! A finálové kolo nám právě začíná:) Máme celkem dva soutěžící:) Kdo vyhraje celou SONF 2011? Je to jen na Vás HLASUJTE A ROZHODNĚTE O VÍTĚZI!!!!
Finále končí 30.8.2011!

Do čtvrtého - finálového kola se bohůžel nedostala Evulín! Diplom a výsledky 3.Kola SONF najdete - ZDE!

Soutěžící:


1) Mrs Glassy

Jak hlasovat? - Klikněte na ,,přidat komentář´´ a tam máte anketu...

Hlasujte a vyberte tu nejlepší fotku! Rozhodněte kdo se stane celkovým vítězem SONF 2011! Je to jen na Vás!
Hlasování končí 30.8.2011!
HLAAAAAAAASUUUUJJJJTEEEE!!!!!!


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KONEC HLASOVÁNÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Přidej se k nám na Facebook!Výsledky 3.Kola SONF 2011!

21. srpna 2011 v 22:26 | Klimik |  Soutěže
Táák třetí kolo nám skončilo a máme tady výsledky:)


Do čtvrtého - finálového kola postupují: Mrs Glassy, Andysek
Do čtvrtého - finálového kola bohůžel nepostupuje: Evulín

Tak tady je diplom pro Evulín za krásné 3.místo v SONF 2011!
Děkuji Evulín že, se zůčastnila a doufám že, se ji diplom líbí:)Přidej se k nám na Facebook!Hlasujte pro Ewu a hit Měls mě vůbec rád!

21. srpna 2011 v 21:39 | Klimik |  News


Hlasujte pro Ewu a hit Měls mě vůbec rád v sekci současnost! Jedná se o soutěž To byl náš hit! Soutěž probíhá na TV Barrandov!Přidej se k nám na Facebook!

Diplom za Speciální Narozeninovou Bleskovku!

19. srpna 2011 v 17:38 | Klimik |  Vaše diplomky
Dne 12.8.2011 se ve 12:00 hod. konala Speciální narozeninová bleskovka! Bleskovka byla součástí projektu FansWeb Speciál Den - 18.Narozeniny Ewy Farné! V bleskovce jste se dozvěděli, že všichni zůčastnění získají společný diplom s Ewou a dozví se jestli Ewu znají nebo ne...

Všichni, kteří se zůčastněli znají Ewu výborně a jsou to opravdový Farnoušci!


Tak a teď už společný diplom:

imagebam.com

(Pro zvětšení diplomu klikněte na miniaturu diplomu!)


Děkujeme všem za účast a doufáme, že se Vám diplom líbí:)
Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna se stěhuje ke svému milenci!

19. srpna 2011 v 17:03 | Klimik |  News


Pokud nepočítáme festivaly, většina umělců má přes léto volno a konečně tak může dohnat to, co přes rok nestihla. Nejinak je tomu i u zaláskované Ewy Farné (17) a Tomáše Kluse (25).
Ti už se nemůžou dočkat, až spolu budou trávit víc času. Dokonce jsme se dozvěděli, že v následujících týdnech bude Ewa prozatímně bydlet u Tomáše v jeho novém bytě a zkusí si tak společné soužití!
Budou chodit na večeře, do kina, grilovat se svými přáteli nebo se jen tak potulovat ruku v ruce na romantických procházkách s Tomášovým psem.
Budou si užívat a hlavně budou odpočívat. Oba si to po náročném pracovním roce zaslouží.
Otázkou ale je, jak Ewino stěhování přijmou fanoušci, kteří byli pyšní na to, že Ewa dlouhodobě žije ve Vendryni u Třince. Budou to brát jako zradu?
A co Ewini rodiče, kteří ji až dosud hlídali jako oko v hlavě? Vše budeme nadále sledovat a o všem vás budeme informovat.

zdroj: superspy.cz

Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna v šoku: Na paty jí šlape krásná Patricie

19. srpna 2011 v 16:59 | Klimik |  News

Již plnoletá zpěvačka Ewa Farna (18) by měla bít na poplach. Zatímco dosud neměla na tuzemském trhu žádnou vyrovnanou konkurenci, brzy se to může změnit. Na scéně se totiž objevila jen o rok starší zpěvačka Patricie, která může Ewiny fanoušky odloudit nejen svým sametovým hlasem, ale i hezkým kukučem.

Kariéra Patricie je sice v plenkách, to ale neznamená, že nemůže mít raketový vzestup. Teprve v prosinci loňského roku vydala své debutové album Obamamania a už je jednou z nejžádanějších zpěvaček Česka. A možná proto, že stejně laděných zpěvaček u nás je jak šafránu. Její písně jsou totiž laděny do stylu pop-country, objevuje se v nich ale i hip hop či funky. Nové písně, které se hrají na koncertech s kapelou, směřují ještě více do pop-country a moderního folku.
Patricie se stala ihned po vydání svého alba miláčkem publika. Na serveru Stream.cz měla v lednu letošního roku zpěvačka šestnáctý nejstahovanější klip. Někteří kritici ji dokonce řadí mezi deset největších objevů roku 2011.
Zpěvačka Patricie a její kapela působí na české scéně teprve krátce, ale jejich písně i vystoupení lidi baví díky vtipným textům a díky faktu, že jsou lidsky i hudebně sehraní. To se ukázalo například při podzimním turné 2010, kdy zpěvačka se svoji kapelou dělala předkapelu Xindlovi X.
Otázkou zůstává, jestli si v českém šoubyznysu najde své místo, nebo zmizí jako mnoho jiných zpěvaček před ní. Zatím to vypadá nadějně.


Přidej se k nám na Facebook!

Blesk magazín - Ewa Farna: Hledá svůj styl! (SCANY)

19. srpna 2011 v 16:56 | Klimik
imagebam.com


zdroj: alisek69.blog.cz

Přidej se k nám na Facebook!

Rytmus života (SCANY)

19. srpna 2011 v 16:54 | Klimik |  Scany z časopisů
imagebam.com imagebam.comPřidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna oslaví plnoletost speciálním brněnským koncertem

19. srpna 2011 v 16:52 | Klimik |  News
Zpěvačka Ewa Farna oslaví své 18. narozeniny speciálním koncertem, který se uskuteční 23. září v brněnském Semilassu. Agenturu Mediafax o tom v pátek informovala manažerka zpěvačky Michaela Kocourová.
"Zpěvačka narozená ve znamení lva, se během prázdnin intenzivně připravuje na oslavu své plnoletosti se svými fanoušky. Ewa kvůli náročným přípravám na její životní koncert, zrušila i svou dovolenou," uvedla Kocourová.
Ewa Farna, která se narodila 12. srpna roku 1993 v Třinci, patří mezi nejvýraznější mladé zpěvačky na české hudební scéně.
Zpěvu se věnuje od dětství. V roce 2006 vydala svou debutovou desku Měls mě vůbec rád spolu se stejnojmenným hitem. Za toto album obdržela řadu ocenění včetně platinové desky za prodej více než 20 tisíc nosičů a získala titul Objev roku Českého slavíka v roce 2006. O rok později nahrála v pořadí druhé album Ticho, které propagovala na svém historicky prvním koncertním turné po České republice.
Díky dobré znalosti polského jazyka uspěla zpěvačka také na polském trhu, kde vydala desky Sam na sam či Cicho. Jejím zatím posledním hudebním počinem je nahrávka Ewakuacja, která vyšla na polském trhu.


Přidej se k nám na Facebook!

Hrad Houska - 06.08.2011

16. srpna 2011 v 16:24 | Klimik |  Fotky EF
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroj: alisek69.blog.cz


Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna o plnoletosti: Ještě dlouho zůstanu dítětem

16. srpna 2011 v 16:24 | Klimik |  News
Ewa Farna.
Zpěvačka s polskými kořeny Ewa Farna oslavila osmnácté narozeniny. Na rozdíl od svých vrstevnic se ale jako plnoletá nechystá rychle "vylítnout z hnízda", rodinné zázemí si chce ještě nějakou dobu užít. "Mám tady rodinné teplo, čistou lásku, pohodu, bezpečí, co víc si přát?" řekla v rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ populární brunetka.
Co jste si přála k osmnáctinám?
Ačkoli to zní jako klišé, je to tak: láska, zdraví a štěstí jsou to nejdůležitější. Žádné konkrétní materiální požadavky nemám.
Ewa Farna.Co se pro vás plnoletostí změnilo?
Změní se spíše formality typu řidičský průkaz, volební právo, zodpovědnost sama za sebe, možnost podepsání smluv bez zákonného zástupce. Jinak asi ještě hodně dlouho zůstanu dítětem…
Nemrzí vás, že dětství a puberta tak rychle utekly?
Strašně rychle, na druhou stranu mi všichni přáli, ať si užiju ta nejlepší léta, takže myslím, že to pořád bude fajn. Já měla trochu zvláštní dětství, takže možná v tomhle ohledu se moc nic nezmění.
Máte v plánu jako plnoletá odstěhovat se od rodičů?
Vůbec! Proč? Vždyť celých pět let, co zpívám, jsem doma nebyla úplně každý den, pořád někde na cestách. Mám tady rodinné teplo, čistou lásku, pohodu, bezpečí, co víc si přát? Mamka výborně vaří a ačkoli na papíře je mi osmnáct, mnohdy to neznamená, že je člověk opravdu dospělý a připravený na samostatný život. Já nevím, jak jiní, ale já tady doma plánuju ještě chvíli pobýt.
Jak budou probíhat oslavy?
Oslava s kamarády už proběhla, pak 12. srpna jsem měla oslavu s rodinkou a jinak plánuji snad už jen velký narozeninový koncert v Brně 23. září, kde to oslavím se svým týmem a fanoušky - jak jinak než pořádnou dávkou hudby.

zdroj: alisek69.blog.cz

Přidej se k nám na Facebook!

EWA FARNA SVÉ OSMNÁCTINY s přítelem Tomášem Klusem neslavila!

16. srpna 2011 v 16:22 | Klimik |  News

Je to neuvěřitelné, ale zpěvačka Ewa Farna, která je pevnou součástí českého šoubizu už více než šest let, teprve tento pátek oslavila osmnáctiny! Slečna, která absolvovala nespočet večírků smetánky, tedy až od soboty může legálně pít alkohol. Jak Ewa významný životní předěl oslavila?
Překvapivě s rodiči! "Přímo v den narozenin jsem byla se svými rodiči a sourozenci, mamka mi na oslavu udělala moje milované tradiční slezské placky," svěřila se Blesku mladinká zpěvačka, která má ale už na kontě sedm alb, z toho dvě platinové za více než 20 tisíc prodaných kusů, přes 200 koncertů, dva bronzové České slavíky a Anděla za Zpěvačku roku v roce 2010. A na kontě
vydělané miliony…
Ewa chce slavit hned na několikrát: "Svoje osmnáctiny budu slavit rovnou natřikrát. Jednou s nejbližšími přáteli, jeden den jsem strávila jen s rodinou a 23. září všechno završím v Brně velkým narozeninovým koncertem pro fanoušky," řekla Farna pro Blesk.cz.
Překvapivé je jen to, že jedno jméno v tom narozeninovém výčtu nepadlo. A to jméno jejího přítele, písničkáře Tomáše Kluse. Ten sice v pátek, Ewin narozeninový den, hrál na festivalu, v sobotu ostatně také, ale ostatní dny až do dalšího víkendu má v diáři na svých webových stránkách prázdné. Že by vztah dvou populárních mladých zpěváků procházel krizí?!
O Tomášovi Ewa nemluví, zato plánuje jiného miláčka, plechového: "Nikdy si sama nic nenaděluji, ale osmnáct je přece jen trochu jiný věk. Začala jsem se koukat po autech, protože bych si moc přála si nějaké pořídit. Sice se už těším na řidičák, ale jinak mám docela obavy z dospělosti, zodpovědnosti a pocitu, ze už jsem velká holka," dodala na závěr minirozhovůrku v Blesku Ewa…

Přidej se k nám na Facebook!

Generační idol Ewa Farna slaví osmnáctiny: Konečně je dospělá!

16. srpna 2011 v 16:19 | Klimik |  News


Sedm desek, z toho dvě platinové za více než 20 tisíc prodaných kusů, přes 200 koncertů a tvrdě vydělané miliony. Toho všeho dosáhla Ewa Farna, než se stala plnoletou. Teprve dnes totiž překračuje idol mnoha českých teenagerů práh dospělosti. "Jsem stará a bojím se zodpovědnosti," šílí zpěvačka ze svých osmnáctých narozenin.
reklama

Svoji kariéru nastartovala ve dvanácti letech. U náctileté školačky začal celý kolotoč mezinárodní popularity a velkých úspěchů docela nenápadně. Ewa milovala hudbu a zpěv už od dětství, a tak pomalu sbírala první drobné ceny, jako bylo třeba vítězství v okresní soutěži ve zpěvu ve Frýdku- Místku.

"Já byl tehdy z jejího projevu nadšen. S ostatními členy poroty jsem se ale neshodl, protože oni měli favorita v někom jiném. Rozzlobil jsem se a prohlásil, že jí jako člen poroty věnuju vlastní cenu, a sice nahrání pár písniček nebo alba. Rozhodl jsem se to sám zaplatit," zavzpomínal objevitel Farné a hudební producent Lešek Wronka, který si ji v roce 2006 vzal pod svá ochranná křídla.

Brzy z Ewy udělal hlavního koně své hudební velkovýrobny. Přišel velký hit Měls mě vůbec rád, klip často rotoval v televizi, píseň v rádiích a malé třináctileté děvčátko upoutalo stejné staré vrstevníky svou přijatelnou image. Co bylo ovšem nejdůležitější - děvče si udělalo dobré očko i u rodičů svých fanoušků, kteří novou neškodnou, ale talentovanou divu svým dětem jednoznačně schválili...

O několik měsíců později přišel Ewin první koncert a nejvyšší ocenění pro začínajícího tuzemského interpreta - Objev roku v anketě Český slavík 2006. Pod svá křídla si pak Ewu Farnu vzala proslulá Slavice Lucie Bílá a popularita Ewy už byla neodvratitelná... Za svou dosavadní poměrně krátkou kariéru shrábla mladá zpěvačka mnoho českých a polských ocenění, na ty největší pocty však nejspíš ještě jen dojde. "Už nebudu jen malá holčička, co zpívá Měls mě vůbec rád. I když já asi budu pořád trochu dítě, protože jsem trochu šílená," uvědomuje si Farna.
Dvakrát zamilovaná...

Krásná, bohatá, úspěšná a chytrá... Není divu, že díky kombinaci těchto vlastností je Ewa Farna (18) idolem mnoha dospívajících kluků. Blíže k tělu si ale pustila jenom dva, lépe řečeno jako partnery přiznala pouze zpěváky Marcuse Trana a současného přítele Tomáše Kluse.

Marcus Tran (25)
Jako první začala média už v roce 2008 spekulovat o Ewině vztahu se zpěvákem skupiny Embassy Marcusem Tranem. Farna jej vehementně popírala, čehož hbitě využilo několik studentíků, kteří se začali vytahovat, že to byli právě oni, kteří zpěvačku připravili o věneček. Změna přišla až s koncem roku 2009, kdy Ewa přiznala svůj první oficiální vztah s Marcusem.

Toho zdědila po zpěvačce Olze Lounové (30) a Tran si novou a mladší partnerku pochvaloval, neboť s ním prý zažívala spoustu povznášejících zážitků pramenících z mladického poblouznění. Pak ale Farna začala mít na svůj protějšek čím dál tím méně času a vztahu příliš nepomohl ani dívčin mnohem výraznější úspěch na českém hudebním poli. Mladá láska se rozpadla a Tran našel útočiště v náručí sexbomby Martiny Gavriely (32).

Tomáš Klus (25)
Ewa dlouho citově nestrádala. Po krátkém prožívaném zklamání z prvního vážnějšího vzplanutí se jí naskytla možnost mnohem vhodnější citové investice, než byl přelétavý začínající umělec. A touto lepší možností se ukázal být zpěvák a hudebník Tomáš Klus, se kterým Farna zažila svou moderátorskou premiéru.

Ta proběhla letos v únoru při předávání cen Anděl 2010 a vůbec to nebyl trapas, naopak milé hudebnické průvodcování večerem. Oba nadaní a stejně úspěšní muzikanti momentálně prožívají velmi spokojený vztah a snad jim nehrozí to, co se už Ewě přihodilo s Tranem - krach z důvodu vzájemné konkurence.


Přidej se k nám na Facebook!

EWA FARNA bude už brzo PLNOLETÁ! Oslaví to koncertem

16. srpna 2011 v 16:13 | Klimik |  News
Ewa Farna oslaví plnoletost speciálním brněnským koncertem.
Zpěvačka Ewa Farna oslaví své 18. narozeniny speciálním koncertem, který se uskuteční 23. září v brněnském Semilassu. Agenturu Mediafax o tom v pátek informovala manažerka zpěvačky Michaela Kocourová.
"Zpěvačka narozená ve znamení lva, se během prázdnin intenzivně připravuje na oslavu své plnoletosti se svými fanoušky. Ewa kvůli náročným přípravám na její životní koncert, zrušila i svou dovolenou," uvedla Kocourová.
Ewa Farna, která se narodila 12. srpna roku 1993 v Třinci, patří mezi nejvýraznější mladé zpěvačky na české hudební scéně.
Zpěvu se věnuje od dětství. V roce 2006 vydala svou debutovou desku Měls mě vůbec rád spolu se stejnojmenným hitem. Za toto album obdržela řadu ocenění včetně platinové desky za prodej více než 20 tisíc nosičů a získala titul Objev roku Českého slavíka v roce 2006. O rok později nahrála v pořadí druhé album Ticho, které propagovala na svém historicky prvním koncertním turné po České republice.
Díky dobré znalosti polského jazyka uspěla zpěvačka také na polském trhu, kde vydala desky Sam na sam či Cicho. Jejím zatím posledním hudebním počinem je nahrávka Ewakuacja, která vyšla na polském trhu.zdroj: ewafarna.blog.cz

Přidej se k nám na Facebook!

FansWeb Speciál - Rozcestník!

16. srpna 2011 v 16:04 | Klimik |  FansWeb Speciál

V tomto rozcestníku si můžete najít všechny speciální akce které, proběhly na FansWebu!12.8.2011 - FansWeb Speciál Den - 18.Narozeniny Ewy Farné! - Najdete ZDE!
VIP zprávy 14.8.2011

16. srpna 2011 v 15:58 | Klimik |  Videa EFEwa od 7:40!Přidej se k nám na Facebook!

Farna vydělala miliony, konečně si koupí bourák

16. srpna 2011 v 15:57 | Klimik |  News

Ewa Farna je už plnoletá. Nemůže se dočkat, až si koupí své první auto

Zpěvačka Ewa Farna oslavila v pátek své osmnáctiny a pro Blesk.cz exkluzivně prozradila, co si hodlá za své vyzpívané peníze pořídit. Do toho však šokovala prohlášením, že v den svých narozenin vůbec nebyla se svým přítelem, zpěvákem Tomášem Klusem (25)!

Ewa Farna chtěla oslavit vstup do světa dospělých obyčejným, ale "chutným" způsobem. Strávila proto den se svou maminkou, která připravila Ewino nejoblíbenější jídlo. "Přímo v den narozenin jsem byla se svými rodiči a sourozenci, mamka mi na oslavu udělala moje milované tradiční slezské placky," svěřila se čerstvě dospělá zpěvačka.
Ta plánuje uspořádat hned několik oslav - pro každou část svého blízkého okolí zvlášť. "Svoje osmnáctiny budu slavit rovnou natřikrát. Jednou s nejbližšími přáteli, jeden den jsem strávila jen s rodinou a 23. září všechno završím v Brně velkým narozeninovým koncertem pro fanoušky," řekla Farna pro Blesk.cz.

Vydělala miliony, konečně si koupí bourák

Ewa zároveň odtajnila, že se poohlíží po svém prvním dospěláckém daru - pracuje na získání řidičáku, ke kterému bude zákonitě patřit pořádný bourák.
"Nikdy si sama nic nenaděluji, ale osmnáct je přece jen trochu jiný věk. Začala jsem se koukat po autech, protože bych si moc přála si nějaké pořídit. Sice se už těším na řidičák, ale jinak mám docela obavy z dospělosti, zodpovědnosti a pocitu, ze už jsem velká holka," dodala na závěr úspěšná mladá hvězdička.

Přidej se k nám na Facebook!