Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Říjen 2011

Ewa Farna - Shoot pro Subway!

29. října 2011 v 22:37 | Klimik |  Fotky EF

Ewa se stala tváří polského řetězce s občerstvením Subway! FansWeb má pro Vás fotky pro kampaň!:)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Přidej se k nám na Facebook!Ewa Farna - Praha - Holešovice, 23.10.2011- Videa!

29. října 2011 v 22:25 | Klimik |  Videa EF

Pro další videa klikněte na Celý článek!

Celebrity pro módní značky. Je to pouze marketing, nebo něco umí?

29. října 2011 v 14:08 | Klimik |  News
Jedním ze způsobů, jak propagovat módní značku, je spojit ji se jménem celebrity. Nikoli jako tvář, ale i jako autora. Opravdu dokáže známá osobnost bez špetky oděvní praxe vytvořit skvělou kolekci? Poodkryli jsme zákulisí módního marketingu.

Obrovský boom s kolekcí navrženou pod kreativním dohledem světoznámé celebrity rozpoutal před několika lety například módní řetězec H&M spojením s Madonnou.
Na českém trhu vidíme podobný vzorec u značky pietro filipi. Ti i letos opakují vstup na trh s kolekcí navrženou herečkou Annou Geislerovou. Letos poprvé navrhuje i zpěvačka Ewa Farna, která vytvořila mladistvou řadu pro značku Kenvelo.
Rozhodnutí, zda celebrita bude danou kolekci na trh uvádět jako její tvář nebo jako designér, většinou ovlivňuje velikost a síla značky. Varianta tvář konkrétního produktu funguje dobře u předních a nadnárodních značek, které si to mohou dovolit.
Menší značky, známé pouze na lokálním trhu, potřebují něco víc. Oživení zevnitř. Tento názor sdílí i hlavní designér společnosti Kenvelo Stefano Valori: "Byl by obrovský rozdíl, kdybychom Ewu použili jako tvář například pro kolekci podzim - zima. Nebyla by to taková vzpruha pro značku jako v případě, kdy si osobnost, s níž se mnoho lidí identifikuje, sama kolekci vytváří."
Valori také uvádí, že si Kenvelo pochopitelně nemůže dovolit osobnost, která je na takové výši, aby mohla pokrýt celý prodejní trh, jak tomu bylo například v případě spolupráce řetězce H&M a Madonny. Proto značka Kenvelo zvolila pro český trh českou celebritu a v dalších zemích, kde se značka prodává, pak bude vybraná jiná lokální celebrita.


Volba osobnosti má svá pravidla

Výběr celebrity je velmi citlivá záležitost. Stylem, vkusem, životním stylem a celkovou osobností musí se značkou souznít a zapadnout do její filozofie.
Kromě toho, že se musí trefit do vkusu stávajících zákazníků, kteří danou značku kupují, má také přitáhnout zákazníky nové, kteří budou chtít následovat styl celebrity.
Podle odborníků na oděvní marketing spíše zákaznici koupí to, co celebrita "navrhne", než to, co jen doporučí.

Jak vzniká kolekce od celebrity?
Návrhář už má většinou představu kolekce v hlavě. Ví, jaká vybraná celebrita je, jak se obléká. Tuto představu pak spolu konzultují a hledají kompromisy.
"Většinou je to tak, že ze strany módní firmy přicházejí návrhy a celebrita řekne toto ano nebo ne. Takto začaly vznikat první vzorky, které znovu připomínkovala Ewa. Připomínky a nápady jsem pak do vzorků zapracoval, eventuálně se škrtlo, co se Ewě nelíbilo. Na základě toho vznikly druhé vzorky včetně zkoušky a případně se doladily poslední detaily," popisuje spolupráci s českou zpěvačkou Stefano Valori.
Za takovýto typ spolupráce je celebrita ohodnocena předem dohodnutým honorářem. Zpravidla větším, než je finanční odměna designéra.


Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna III. Benefiční koncert Linky Bezepčí!

29. října 2011 v 13:43 | Klimik |  Videa EF

FansWeb pro Vás má včerejší vystoupení Ewy na III. Benefičním koncertě linky bezpečí, kterou je Ewa patronkou!

1) Si můžete pustit jen vystoupení Ewy - Ewa Farna - Déšť Live2) Si můžete pustit celý pořad jak byl odvysílán v TV! To uvidíte vystoupení Ewy + rozhovor o lince + nám Ewa ukáže Call centrum Linky bezpečí v krátké reportáži!


Přidej se k nám na Facebook!

2.6 Design tohoto blogu→ Vánoce na FansWebu 2011!

28. října 2011 v 11:56 | Klimik |  Designy tohoto blogu
Dnes změnil FansWeb kabátek! Připravili jsme pro Vás nový design! Jelikož se už objevily Vánoce v obchodech. Tak jsme se rozhodli i pro Vánoční design na FansWebu! Je s fotek pro Kenvelo! Na webu nám přibylo pár animací a v okrajích nám sněží. Tak doufejme, že letošní Vánoce budou také na sněhu. Doufáme, že se Vám dess líbí! Své názory pište do komentářů nebo na náš Facebook!
Autor: Klimik
Název: Vánoce na FansWebu 2011!
Náhled:
Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna - Časopis Do Kabelky - SCAN!

28. října 2011 v 10:51 | Klimik |  Scany z časopisů

imagebam.com

Pro zvětšení scanu klikněte na miniaturu daného SCANU!


Přidej se k nám na Facebook!

Ewa v novém Bravu! (27.10.2011) - SCANY!

28. října 2011 v 10:47 | Klimik |  Scany z časopisů

imagebam.com imagebam.com

Pro zvětšení scanu klikněte na miniaturu daného SCANU!


Přidej se k nám na Facebook!


Školní party s Barbie, Monster High a Ewou Farnou!

28. října 2011 v 10:40 | Klimik |  News
Monster šílenství vypuklo třetí říjnový víkend v rámci veletrhu hraček a her Itea na školní party s Barbie a Monster High! Návštěvníci se nechali unést do pohádkového světa a potkali se s Barbie a Monster High ve dnech 22. - 23. 10. 2011, na PRAŽSKÉM VÝSTAVIŠTI v Průmyslovém paláci.
MONSTER HIGH
Dav fanoušků rozproudila svým nedělním vystoupením Ewa Farna! Zpěvačka Ewa Farna se stala ambasadorkou nové řady panenek a připojila se tak k miliónům fanoušků MONSTER HIGH na celém světě. Nedělním překvapením byl právě mini koncert Ewy Farne, která představila svou novou písničku Monster High. Fanynky a fanouškové Ewy mohli využít autogramiády a nechat si podepsat například nějakou z nově vyhraných nebo zakoupených panenek, dalších báječných hraček nebo úplně novou knížku Monster High. S příšerkami Monster High i panenkou Barbie se také mohli návštěvníci nechat na památku vyfotit
Školní party s Barbie a Monster High navštívily také známé maminky jako Gábina Partyšová se synem, Eva Decastelo se synem, Olga Menzelová s dcerou, Markéta Hrubešová s dcerou, Nikol Lenertová se syny, Jana Adamcová s dětmi a slavní tatínci Petr Vágner a Petr Jákl se svými dcerami.
MONSTER HIGH
Malé návštěvníky přivítala jejich oblíbená živá panenka Barbie, ale také nové panenky ze střední strašidelné školy Monster High! Na děti čekala spousta zábavných her, napínavých soutěží o hodnotné ceny jako jsou Barbie DVD, knížky, panenky s autogramem a dárky pro každého, kdo přišel!
Každý hrdina značky Monster High™ je jiná postava, buď dcera nebo syn pohádkové nebo filmové příšery, kterou všichni dobře znají. Třeba stylová vegetariánka Draculaura™ (dcera Drákuly), neobyčejně krásná milovnice dějepisu Frankie Stein™ (dcera Frankensteina), smělá a odvážná milovnice koček Clawdeen Wolf™(dcera Vlkodlaka), nadšenec pro vodní sporty Lagoona Blue™(dcera Mořské příšery) nebo nejchytřejší se všech studentů Střední školy Monster High, milovnice knih Ghoulia Yelps™ (dcera Zombie). V Monster High™ nesmí chybět ani školní páreček, který tvoříDeuce Gordon™ a Cleo de Nile™ (syn Medúzy a dcera Mumie).
MONSTER HIGH
Kdo z návštěvníků se však cool příšerek Monster High bál, mohl se seznámit s hrdinkou nového Barbie filmu "Škola pro princezny", krásnou princeznou Blair. A alespoň na chvíli zažít díky soutěžím něco z jejího kouzelného života školačky a princezny zároveň.
I milovníci knížek si přišli na své. Od září již mohou české teenagerky sledovat osudy hrdinů školy Monster High na stránkách prvního dílu románu Lisy Harrison "Monster High™, S Příšerami v jedné lavici". Knížku vydává nakladatelství CooBoo společnosti Albatros Media a v rámci eventu proběhl její křest. Knížku pokřtily samotné Monster High oživlé panenky!
V rámci eventu předala brand manažerka firmy Mattel šek na 150 000 ředitelce Nadace Terezy Maxové.

Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna - Make Up przed występem

26. října 2011 v 20:50 | Klimik
Podívejte se na oficiální video Ewy - Jak se Ewa líčí před vystoupením...
Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna Praha - Holešovice, 23.10.2011-Video!

26. října 2011 v 20:49 | Klimik |  Videa EFPřidej se k nám na Facebook!

New Bravo (CZ)

26. října 2011 v 20:47 | Klimik |  News

Nové bravo s Ewou na titulce vychází ve čtvrtek 27.října za pouhých 29,- Kč!


Přidej se k nám na Facebook!


Bravo PL

26. října 2011 v 20:41 | Klimik |  Scany z časopisů

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comPřidej se k nám na Facebook!

Polské DVD s narozeninového koncertu již v prodeji!

25. října 2011 v 23:18 | Klimik |  News


Je to tady!
Polské DVD je již v prodeji.. teď už čekáme jen na to české DVD!:)
Datum vydání: 14.11.2011
CD + DVD
Nenechte si ujít jedinečný narozeninový koncert -18 v Polsku!
Bonus: videoklipy, making of koncertu a backstage!

PS: Čeští fanoušci nemusí smutnit české DVD s jedinečného narozeninového koncertu by mělo vyjít také v listopadu!
Přidej se k nám na Facebook!


Ewa Farna - Live DVD+CD Niezapomniany koncert urodzinowy! (PL DVD)

25. října 2011 v 23:16 | Klimik |  Alba (CD+DVD Live)


DVD + CD s jedinečného polského narozeninového koncertu! - 18
Datum vydání: 14.11.2011


LIVE CD

1. Sam na sam
2. S.O.S. Pomocy!
3. Nie jesteś wyspą
4. La la laj
5. Uwierzyć
6. Nie chcę się bać
7. Cicho
8. Maska
9. Nie przegap
10. Ekranowa lalka
11. EWAkuacja
12. Deszcz

LIVE DVD

1. Sam na sam
2. S.O.S. Pomocy!
3. Tam gdzie nie ma już dróg
4. Nie jesteś wyspą
5. Śmiej się
6. Dmuchawce, latawce, wiatr
7. La la laj
8. Uwierzyć
9. Nie chcę się bać
10. Ogień we mnie
11. Cicho
12. Kto więcej da?
13. Zwiodę cię
14. Maska
15.Nie przegap
16. Bez łez
17. Ekranowa lalka
18. Wyrwij się
19. EWAkuacja
20. Deszcz

BONUS (teledyski, making of koncertu i backstage)

Pozvánka na 3. Benefiční koncert Linky Bezpečí!

25. října 2011 v 22:59 | Klimik |  News
Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna - Veletrh hraček - 23.10.2011 - Fotky!

25. října 2011 v 22:56 | Klimik |  Fotky EF


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroj: Oficiální fanclub Ewy Farné


Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna - Stylissimo (23.10.2011)

24. října 2011 v 17:36 | Klimik |  Videa EFPřidej se k nám na Facebook!

Jak se natáčel nový klip Ewy Farné Monster High (CZ)

22. října 2011 v 17:07 | Klimik |  Videa EF

Jak se natáčel klip Monster High! Podívejte se na české Making of....Přidej se k nám na Facebook!

Poslechněte si studiovou verzi nového českého singlu Sama Sobě!

22. října 2011 v 11:42 | Klimik |  News

FansWeb Vám přináší exkluzivní možnost si poslechnout nový český singl Sama Sobě ve studiové verzi!

Singl Sama Sobě ve studiové verzi poslouchejte ve videu níže!


Přidej se k nám na Facebook!


Hlasujte pro Ewu! MTV European Music Awards 2011

22. října 2011 v 11:38 | Klimik |  News


Milí Farnoušci,

Ewa se právě probojovala do širší nominace na MTV European Music Awards 2011.
Jestli chcete Ewu vidět 6.11.2011 v Belfástu tak HLASUJTE, HLASUJTE, HLASUJTE a společně dobyjeme EVROPU!!

Přidej se k nám na Facebook!