Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Leden 2012

Ewa Farna: Nekončím, jen jsem přibrzdila

14. ledna 2012 v 21:52 | Klimik |  News
Ewa Farna (18), naposledy bronzová v Českém slavíkovi, prý končí se zpíváním v Česku. Aspoň tak to uváděla některá média. Třinecká rodačka však tuto fámu vyvrací.Jak potvrdila Korzu, musela jen svoji kariéru trošku přibrzdit.

"Byl to pěkný nesmysl, co jsem se doslechla a viděla v jistém pořadu. Musela jsem pak hodně dlouho vysvětlovat svým fanouškům, že je to absolutní blábol a nesmysl. V Čechách, na Moravě i v Polsku vystupuji dost často a velice ráda. A ani v budoucnu na tom nemíním nic měnit," uvedla Ewa kategoricky.

Ono přibrzdění koncertních akcí zapříčinily její školní povinnosti - je ve čtvrtém ročníku gymnázia, chystá se na maturitu a už také k přijímacím zkouškám na práva.

"Je toho na mě docela dost, ale škola mne baví a doufám, že vše vyjde tak, jak si přeji. Tedy úspěšně odmaturuji a složím přijímačky na právnickou fakultu," informovala Farna.

Přestože o sobě tvrdí, že je studijní typ a má své oblíbené předměty, však má i takové, které - jak říká - nejsou jejím šálkem kávy.

"Mám ráda všechny humanitní, ale moc mne neberou třeba fyzika, matematika nebo chemie. Ale beru to tak, že je musím zvládnout ať chci nebo ne," dodala Ewa Farna.


Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna & Charlie Straight - Mám Jednu Ruku Dlouhou (Medúza 31-12-2011)

14. ledna 2012 v 21:42 | Klimik |  Videa EF
V silvestrovském vydání hudebního pořadu Medúza zpívala Ewa společně s Charlie Straigt. A my pro Vás máme exkluzivní píseň " Mám jednu ruku dlouhou ". Tak přejeme příjemné pokoukání:))))Přidej se k nám na Facebook!Ewa Farna hostem pořadu Všechnopárty (13.1.2012)

14. ledna 2012 v 21:29 | Klimik |  Videa EF
Dnes pro Vás máme záznam pořadu Všechnopárty, kde byla Ewa hostem... Tak Vám přejeme příjemné pokoukání:)
Přidej se k nám na Facebook!