Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Únor 2012

Ewa Farna Viva Comet 2012!

25. února 2012 v 0:08 | Klimik |  News

Ewa vyhrála tři ceny na cenách Viva Comet 2012:) FansWeb pro Vás má jak Ewy vystoupení, tak video jak si Ewa přebírá ceny...


Vystoupení:


Přebírání cen:Přidej se k nám na Facebook!


MusicBlok ČT2 - 18.2.2012!

18. února 2012 v 21:33 | Klimik |  Videa EFFansWeb má pro Vás pořad MusicBlok kde byla jako host naše Ewa!:)
Přidej se k nám na Facebook!Poděkování za hlasování v soutěži Viva Comet 2012

18. února 2012 v 21:04 | Klimik |  Videa EF
Ewa děkuje za všechny hlasy do soutěže Viva Comet 2012:)Přidej se k nám na Facebook!

Diplom za 1.5 Bleskovku!

18. února 2012 v 20:59 | Klimik |  Vaše diplomky
Máme pro Vás slibený diplom za 1.5 Bleskovku!:)
Doufáme, že se Vám líbí a děkujeme za účast v bleskovce.

Přidej se k nám na Facebook!

1.5 Bleskovka - KONEC BLESKOVKY!

4. února 2012 v 12:00 | Klimik |  Bleskovky


1. Líbí se Vám náš web?
2. Jste u nás na facebooku? pokud ne přidejte se! odkaz nahoře na webu!
3. Jak se jmenuje poslední DVD Ewy?
4. Kolik je Ewě let?
5. Jaké má Ewa auto?
6. Má Ewa sourozence?
7. Byly jste někdy na nějákém koncertě Ewy?
8. Co byste na našem webu změnily?
9. Kolik Vám je let?
10. Jak dlouho posloucháte Ewu?
11. Jste na našem webu poprvé?
12. Jaká píseň od Ewy se Vám nejvíce líbí?


INFO: Všichni, kteří se zůčastní bleskovky - dostanou společný diplom s Ewou!
Bleskovku můžete vyplňovat do 5.2.2012 do 17:00 hod.!

Děkujeme za účast!:)

KONEC BLESKOVKY!!!
Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna - Shoot pro časopis XANTYPA!

3. února 2012 v 21:35 | Klimik |  Fotky EF

Máme pro Vás skvělé fotky pro časopis XANTYPA!:)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

(pro zvětšení fotky klikněte na miniaturu dané fotografie!)
Přidej se k nám na Facebook!

Ewa v TopStar Magazínu

3. února 2012 v 9:29 | Klimik |  Videa EF
Přinášíme Vám video z autogramiádu v SUBWAY! Je to reportáž z TopStar Magazínu! Přejeme příjemné pokoukání!:)Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna: Dělá ze sebe intelektuálku!

3. února 2012 v 9:26 | Klimik |  Bulvár!
Mladou zpěvačku Farnou čekají toto jaro maturitní zkoušky a Ewa se přestala na veřejnosti prezentovat jako sexy zpěvačka a začala ze sebe dělat intelektuálku! Nasadila brýle a dokonce s sebou tahá i učebnice.

Bronzpová slavice Ewa Farna má teď úplně jiné starosti, čerstvě oslazená osmnáctkou se musí připravovat na jarní zkoušku dospělosti a všem okolo to dává najevo!
Nosí s sebou učebnici společenských věd a navíc nasadila image přísné intelektuálky.
Obrovské brýle s černými obroučkami jakoby o své nositelce říkaly, že všechen čas tráví minimálně v oxfordské knihovně a studuje tam Homérovy texty přeložené do starořečtiny.
Jestli se ale Ewa bude věnovat přípravě stejně dobře jako zpívá, nemusí mít komise obavy, že by zpěvačku potkali na zářijovém reparátu.zdroj: superspy.cz


Přidej se k nám na Facebook!


TOXIQUE - TOXIQUE GIRLS TEASER 2012

3. února 2012 v 9:22 | Klimik |  Videa EF
Ewa hraje v novém klipu skupiny Toxigue! Vyjde známý singl Toxigue girls! Klip již brzy:)
Přidej se k nám na Facebook!

Ewa v únorovém čísle časopisu XANTYPA!

3. února 2012 v 9:19 | Klimik |  Scany z časopisů
Cena: 69,- Kč
Právě v prodeji!
Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna je tváří SUBWAY! K nakousnutí!

3. února 2012 v 9:17 | Klimik |  News
Ewa Farna je tváří SUBWAY! K nakousnutí!
Největší řetězec s rychlým občerstvením na světě s oblíbenou nabídkou sendvičů "7 s 6", tedy 7 sendvičů s 6 gramy tuku, se stala hitem v celé řadě zemí. SUBWAY podporuje správný životní styl, díky vyváženým nutričním hodnotám a nízkému obsahu soli. V loňském roce probíhala kampaň "Sub of the Day", jejíž tváří se stala zpěvačka Ewa Farna. Vrcholem celé akce byla soutěž, večeře s Ewou, jenž nakonec získal patnáctiletý Adam Štalmach z Pusté Polomi!
"Sub of the Day", nebo-li každý den jiný sendvič za 59 Kč. Značka SUBWAY hledala pro tuto kampaň tvář, jenž bude odpovídat filozofii značky, oblíbená, vždy originální, zkrátka k nakousnutí. V Polsku i České republice se jí stala zpěvačka Ewa Farna. V rámci toho Ewa nafotila sérii sexy fotografií. Součástí projektu byla soutěž, jejíž vítěz, patnáctiletý Adam Štalmach z Pusté Polomi, získal jako výhru jedinečnou večeři v restauraci SUBWAY v Praze-Chodově právě s Ewou Farnou. Také ostatní fanoušci si přišli na své. Do programu byla zařazena autogramiáda a všichni tak měli možnost osobně se setkat se známou a oblíbenou zpěvačkou. Ewa na závěr sama připravila vítězi sendvič SUBWAY. Krátce nato jsme se Ewy zeptali na pár otázek za vás!
• Evo jak se zpěvačka, jako Vy stravuje na svých cestách?
"Nyní příliš necestuji, protože sedím věčně v lavici:-). Když jsem ale na cestách, převážně na velmi dlouhých a náročných a nemám čas chodit do restaurací, ráda udělám pro sebe i pro kapelu svačinku:-)."
• Jak se udržujete ve formě? Cvičení? Zdravá strava? "Bohužel na mnoho aktivit nezbývá čas. Čili pravidelné cvičení či systematicky 5x denně jíst malé dávky, je v tomto životním stylu nesmírně těžké. Když se ale najde chvilka, trochu si zacvičím, snažím se hodně spát a večer do sebe neládovat velkou porci večeře. Místo sušenek si dát jablko apod."
• Který sendvič SUBWAY Vám nejvíce ze všech těch nabízených chutná? "Mám ráda ten s grillovaný kuřecím prsíčkem nebo se šunkou!"
• Stala jste se tváří kampaně Sub of the Day, kde výsledkem je série velmi povedených fotografií. Jak jste si ho užila? "Fotili jsme již mi známým fotografem Ondrou Pýchou, je to profík, moc hezky fotí. Neměla jsem se tudíž čeho obávat a věděla, že i když nepředstavuji normálně holku, na které by měl člověk oči nechat, Ondra to nafotí tak, že se snad úplně neleknete, když mě v restauraci Subway potkáte:-)."
• Co připravujete letos pro své věrné fanoušky? Máte před maturitou, zvládnete vůbec nějaké koncerty? "Letos to bohužel bude trošku omezenější kvůli mé maturitě, ale o prázdninách už zase budu naplno koncertovat. Poprvé mě tak budete moci potkat na sérii festivalu Hrady, na jejichž atmosféru se opravdu nemohu dočkat!"
Čtenáři největšího světového průvodce restauracemi na světě, serveru zagat.com, ocenili v roce 2011 řetězec restaurací, jako nejlepší hned ve třech kategoriích, jako nejzdravější, nejpopulárnější a také jako řetězec s nejlepšími službami zákazníkům. Z dalších prestižních ocenění loňského roku jmenujme cenu MenuMaster, jenž je každý rok udělována prestižním gastronomickým časopisem Nation's Restaurant News. Zde zabodovaly restaurace SUBWAY v kategorii "Inovace pro zdraví". Akce "7 s 6", tedy nabídka sedmi sendvičů, jenž obsahují měně než šest gramů tuku. Pro vaší představu, to je zhruba stejné množství, jež obsahuje jedno slepičí vejce, malá hrstka buráků či půlka avokáda. Všechny sendviče jsou připravovány přímo před očima zákazníků z právě upečeného pečiva a naplněny dle jejich přání, momentální chutě a nálady. Stačí pouze říci obsluze, jakou náplň sendviče si přejí. Restaurace SUBWAY mají také speciální nabídku pro párty v podobě tzv. party platters, sestavených dle přání zákazníků. V České republice byla otevřena první restaurace SUBWAY v roce 2003 v Praze na Malé Straně. V současné době oblíbené sendviče najdete již na osmi místech, v březnu se připravuje otevření další pobočky v Ostravě.

Přidej se k nám na Facebook!

To je šokující! Pohádkově bohatá Ewa Farna nemá stále přístup ke svým miliónům, které si vydělala

3. února 2012 v 9:12 | Klimik |  Bulvár!


Ewa Farna (18) před několika měsíci docílila plnoletosti. Z teenagerky, která doposud dostávala kapesné od rodičů, se stala přes noc pohádkově bohatá mladá dáma. Někteří by si mohli myslet, že energická dívka utratí milióny vydělané během pětileté úspěšné kariéry za nějaké rychlé auto, dům na pláži, nebo aspoň za oblečení v luxusních buticích. Opak je pravdou. Ewino bohatství nadále spravuje její otec Tadeusz Farny.

K osmnáctinám jsem od našich mimo jiné dostala obálku, ve které bylo napsáno, že mám přístup ke svým účtům. Já jsem se ale rozhodla, že zatím všechno zůstane při starém," vysvětluje Ewa. "Táta jako ekonom se o moje peníze staral moc dobře. Navíc je to člověk, kterému nejvíc důvěřuju, a tak jsem ho poprosila, aby se o peníze nadále staral," říká.

Ewu čeká za pár měsíců maturita a přijímačky na vysokou školu a tak poslední, čím by se prý teď chtěla zabývat jsou vlastní finance. "Nedovedu si představit, že bych si sama musela řešit placení sociálního a zdravotního pojištění, nebo daní," vysvětluje osmnáctka, které právě právě vychází záznam z narozeninového koncertu "18 Live".


super.cz

Přidej se k nám na Facebook!

Zabouchlá baculka Farna stále věří v návrat Kluse!

3. února 2012 v 9:06 | Klimik |  Bulvár!
Vypadá to, že vztah Ewy Farné (18) a Tomáše Kluse (25) zdaleka není uzavřenou kapitolou! Ukazuje se, že Farna stále tajně doufá, že se k ní Klus vrátí. Mladá zpěvačka pořád nemůže zapomenout na svoji velkou lásku.

Stíhá ho na každém kroku
Říkalo se, že rozchod této dvoji­ce proběhl v mírovém duchu a oba jsou se vším vyrovnaní. Ale realita je jiná.
Zpěvačka v sobě stále dusí city ke zbožňovanému písničkáři! Ani poté, co jí utekl za milostným dobrodružstvím s jinými kráskami, se od něho nemůže odpoutat.


Kolem blonďatého zpěváka se pořád točí a pěje na něj ódy.

"Líbí se mi, jak třeba umí svými písničkami sdělit svůj názor na politiku, má skvělý styl," rozplývá se v rozhovorech. O rozchodu pak o chlapci, který ji připravil o panenství, mluví s nostalgií.

"Ano, bohužel jsme se rozešli, ale zůstali jsme blízcí kamarádi. A rozhodně bych s ním chtěla zůstat v kontaktu. Patří mezi nejdůležitější lidi v mém životě. Nikdy bych ho nechtěla ztratit. Nedám ho, nedám," vyznává se Farna, na které jsou čím dál tím víc vidět kila navíc, která jsou zřejmě důsledkem deprese.
Jakmile má totiž Tomáš nějaké vystoupení, Ewa tam nesmí chybět. V davu po něm blázní jako fanatická fanynka! A Tomáš? Tváří se, že ho to těší, ale víc nic.

"Zrovna před pár dny jsem byla na jeho koncer­tě," chlubí se Ewa.

Přes všechnu její snahu to ale vypadá, že u něj už nemá moc šancí.
Zpěvák má plnou hlavu vzkvétající kariéry a užívá si pohodového života bez závazků.


superspy.czPřidej se k nám na Facebook!