Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

Červen 2012

Ewa na křtu desky Blázinec

28. června 2012 v 8:35 | Klimik |  Fotky EF
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


ewafarna.blog.cz

Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna poprvé po nehodě na veřejnosti: Vypadala jako Nšoči a přiznala čtyři panáky

28. června 2012 v 8:34 | Klimik |  News


Zpěvačka Ewa Farna (18), která koncem května bourala opilá a zdemolovala své auto, se poprvé od havárie objevila ve společnosti. Na křtu desky Blázinec jsme ji vyzpovídali a jako prvním nám tak zpěvačka ze svého pohledu popsala své pocity ohledně nehody. "Lituju toho, udělala jsem chybu. Zpovídat se jednou budu až Bohu," řekla Super.cz Farna. Podívejte se na video, v kterém Ewa, jež vypadala jako dcera náčelníka Apačů Nšoči, o nehodě mluví.
Ta sice již rozhovor po události poskytla, vždy ale zprostředkovaně přes manažerku, a tak nebylo jisté, zda nejsou její odpovědi nějak upravované. Farna hovořila klidně a jako by byla na otázky od svého týmu dokonale připravená. Jako dobře namazaný stroj.
"Nepotřebuju si chránit image slušný holky. Jaká jsem na pódiu, taková jsem i v soukromí," říká Ewa. Té po havárii zůstalo pár oděrek na nohou, které skryla pod kalhotami. Se šrámy na duši to bude horší. "Ještě to chvíli potrvá, než se zahojí," ví dobře Ewa. Veřejnost jí velmi vyčítala obhajobu, že nebyla opilá, i když policie uvedla, že v krvi měla 0,8 promile alkoholu. "Nechtěla jsem lhát, psala jsem to ještě z nemocnice. Před nehodou jsem měla od pěti do jedenácti čtyři drinky, bylo to sladké. Nevěděla jsem, že nemohu ještě za volant. Mrzí mě to. Nejsem zvyklá na alkohol," kaje se pěvecká hvězda. Tu hrozně bolelo, že se o ní v souvislosti s alkoholem píše a tak raději dala na rady neuroložky a na čas se zbavila internetu, aby si o sobě nemohla nic negativního přečíst. Nyní už ale pracuje, čeká ji šňůra koncertů i letní festival.
Na křest alba Blázinec, kde kromě ní zpívá i Bára Basiková, Xindl X, Tomáš Hanák a další a kde v songu o autismu pěje o marocké dívce, přišla divoce oblečená. "Asi bych s tím na ulici nešla, ale není to úplně mimo. Jen je to trochu barevné. Koupila jsem si to před chvílí," uvedla. "Tu desku bych chtěla doporučit, protože je to projekt neskutečně fajn lidí. Pokud mě chcete slyšet v jiném než rockovém provedení, máte šanci," vzkazuje Farna.
Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna poprvé od nehody na veřejnosti: Usměvavá indiánka

28. června 2012 v 8:32 | Klimik |  News
Zpěvačka Ewa Farna (18), která před dvěma týdny bourala, když řídila pod vlivem alkoholu, se poprvé od děsivě vypadající nehody objevila na veřejnosti. Na křest CD přišla bez šrámu na těle, ale se šrámy na duši.
Farna před několika týdny změnila barvu vlasů z hnědé na červenou a na křest CD Blázinec dorazila s image indiánky. Do rudé kštice si dala čelenku a oblékla barevný svetr. Ewa se objevila na veřejnosti poprvé od 21. května, kdy den po složení zkoušky dospělosti ráno bourala.
"Blázinec je projekt mého bývalého kapelníka Honzy Lstibůrka a výtečného textaře Robina Krále již nyní vychází na CD a můžete tam slyšet vtipno-depresivní... Písničky o duševních poruchách v podání takových umělců jako třeba Jiří Suchý, Marek Eben, Tomáš Hanák, Tomáš Klus, či Ivan Hlas... Já se vtělím do podoby autistky," nešetřila chválou Farna.

Osudná nehoda

Po příjezdu policie k nehodě Farne se zjistilo, že před jízdou požila alkohol. "Žena se podrobila dechové zkoušce a policisté naměřili hodnotu do jednoho promile," potvrdil mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk.
Farna to ale podává jinak. "Opilá jsem nebyla. Skutečnou příčinou nehody byla nesmírná únava po pár neprospaných nocích před maturitou. Usnula jsem během jízdy a sjela ze silnice. Auto je naprosto zničené, já jsem však díky bohu zřejmě v pořádku. Nejdůležitější pro mě je, že jsem nikomu neublížila," svěřila se zpěvačka svým fanouškům na sociální síti. Ewa přijde o řidičský průkaz a hrozí jí pokuta až do výše dvaceti tisíc korun.
Jak k děsivé havárii došlo? "Jela zrovna proti mně, když náhle sjela mimo vozovku a převrátila se přes střechu o stoosmdesát stupňů," popsal Blesku svědek nehody.

Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna: O nehodě jsem radši nečetla, poradila mi to doktorka

28. června 2012 v 8:31 | Klimik |  News
Dva týdny po autonehodě se Ewa Farna poprvé objevila ve společnosti. Cítí se už dobře, ale šrámy na psychice prý bude mít ještě dlouho. "Já si své sankce, jak finanční, tak psychické, vyžeru," řekla pro iDNES.cz zpěvačka.


Ewa Farna sice po nehodě přišla o řidičský průkaz a dostala pokutu, ale pro ni je prý horším trestem narušená psychika.
"Myslela jsem si, že je to už relativně v pořádku, zřejmě ty šrámy na psychice ještě zůstanou, což je dobře, protože to buduje jistou pokoru vůči tomu, co se kolem děje. Ta chyba se stala, já jsem ji udělala a lidi, kteří na tu moji chybu čekali, se tak dočkali," řekla zpěvačka dva týdny po nešťastné události.
"Já si plně uvědomuji, co jsem udělala. Je to pro mě škola života a vlastně druhá maturita. Jen doufám, že to všechno kolem pomine. Já to vlastně nečtu, nezapla jsem internet od té doby, protože mi to paní doktorka doporučila. Takže sedím doma, odpočívám, koukám se na Dr. House," prozradila Farna.
Zpěvačka opět tvrdila, že neřídila opilá. Sice den předtím oslavovala, ale sedm hodin před jízdou už nepila.
"Mít předtím čtyři drinky se bohužel odrazí, protože já nejsem člověk, který je na alkohol zvyklý. Navíc jsem měla stresy, moc jsem nejedla a ani nemám zkušenost s tím, že alkohol může v těle zůstat tak dlouho. Moje největší chyba byla, že jsem unavená sedla za volant, a to si bohužel neodpustím. Zároveň vím, že už to nikdy neudělám, a jsem strašně ráda, že se nikomu nic nestalo," prohlásila zpěvačka, která se objevila na křtu CD Blázinec.
"Nejsem tady, abych si nějak vylepšila svoji image, jak o tom psali v Polsku, že mám potřebu si teď jakoby zase vrátit zpátky poker face té slušné holky. Já jsem nikdy tuto image neměla. Chci jen říct, že je mi to líto, dávejte na sebe pozor a já si své sankce, jak finanční, tak psychické, vyžeru," dodala zpěvačka, která na albu nazpívala píseň Autistka.
"Tušila jsem zhruba, o co jde. Ale abych se trošku víc do toho dostala, tak jsem něco četla na internetu, ale bylo to popsáno takovou terminologií, že jsem s tím měla problémy. Viděla jsem film Rainman, mám v okolí jednoho takového člověka. Ale tím, že nejsem herečka, jsem to nemohla úplně prodat. Tak jsem si prostě ve studiu zhasla, kývala jsem se a zpívala bez jakéhokoliv emočního přídavku," prozradila Farna.
Kromě Ewy na desce Blázinec od autorské dvojice Jan Lstibůrek a Robin Král zazpívali o nejrůznějších psychických poruchách také Jiří Suchý, Tomáš Klus, Bára Basiková, Iva Pazderková, Marek Eben, Wabi Daněk, Xindl X, Ivan Hlas nebo David Koller (více zde).

Ewa Farna: Tatínkova (zlobivá) holčička

28. června 2012 v 8:27 | Klimik |  News
Začneme štěstím v neštěstí. Je to jen pár dní, co čerstvá maturantka Ewa Farna zažila nepříjemnou autonehodu. Při pohledu na zdemolovaný vrak jejího zánovního vozu běhal mráz po zádech. Je až neuvěřitelné, že vůbec přežila, natož jen s drobnými oděrkami. Šlo o vůbec první "exces" populární zpěvačky, jejíž život se dosud řídil velmi přísnými pravidly.

Ewa Farna je Eminem. Tvrdí to překladač Google

28. června 2012 v 8:25 | Klimik |  NewsZpěvačka Ewa Farna má špatné období. Po ošklivé bouračce, při které zničila své auto a navíc měla zbytkový alkohol v krvi, si z ní někdo utahuje na internetu. Překladač firmy Google z ní totiž dělá Eminema.
Když do internetového překladače Google zadáte jméno Ewa Farna a necháte ho přeložit do nějakého jiného jazyka, objeví se v něm slovo Eminem. Pravděpodobně jde o hříčku internetových specialistů z Google v Polsku nebo Česku. V překladu z jiného jazyka než polštiny totiž vtípek nefunguje.

Ewa Farna: Nikdy bych nesedla za volant přímo od skleničky

28. června 2012 v 8:21 | Klimik |  News
Osmnáctiletá zpěvačka Ewa Farna, která měla v úterý ráno autonehodu, je už z nemocnice doma. Jak sama říká, je zázrak, že nehodu vůbec přežila, protože její auto je úplně na odpis. V exkluzivním rozhovoru pro iDNES.cz přiznala, že den předtím s kamarády slavila maturitu. Sedm hodin před jízdou však už vůbec nepila.