Menu → Ewa Farna Blog Soutěže Bleskovky Diplomy Galerie FansWebSpeciál Facebook


Hlasuj pro Ewu v anketě Český slavík Mattoni!


Připomeňte si s námi koncert z pražské Lucerny! Koncert z roku 2009 si můžete pustit na FansWebu po kliknutí na banner!DESKA LEPORELO

Objednávejte nyní zde : http://www.bontonland.cz/ewa-farna-leporelo/Přidej se k nám na Facebook a nic ti z našeho webu neunikne!!!Spolupracujeme:


AKTUÁLNĚ NA FANSWEBU:

Chystáme návrat a žijem příběh z Leporela! :)

Vaše snaha bude marná nejlepší je Ewa Farna!

News

Ewa pro Zoo Brno! (fotky a report z akce)

3. listopadu 2013 v 18:38 | KlimikČlánek: OBRAZEM: Ewa Farna se podepisovala v zoo. A rozdávala ceny

Brno - Získat podpis Ewy Farny nebo se s ní vyfotit vyrazily v sobotu do brněnské zoologické zahrady desítky lidí. Známá zpěvačka tam předávala ceny výhercům soutěž Vyfoť se a vyhraj

Soutěžící měli za úkol poslat organizátorům v období od 9. září do 30. října originální skupinovou fotografii v areálu brněnské zoo. "Spolu s fotografií museli poslat i přání k šedesátým narozeninám zahrady v délce šedesáti znaků. První cenu získala skupina studentů oboru fotograf Střední školy potravinářské, obchodu a služeb Charbulova," řekla mluvčí zoo Monika Brindzáková. Vítězní studenti získali volný vstup na večerní koncert Farny.
Ta jim cenu sama předala, stejně jako dalším dvěma vítězným školám. Kromě toho se také návštěvníkům zoo podepisovala a navíc v Brně adoptovala koně převalského. "Vybrala jsem si ho z několika důvodů. Četla jsem, že žije ve stádech po dvou až šesti a nás je v kapele taky šest, takže v podobném stádu žiju taky. Navíc mám koně ráda. A na rozdíl třeba od ještěrek, které mi jako laikovi připadají všechny stejné, koně poznám. A taky vážím asi tak podobně jako on," vysvětlila svůj výběr s humorem mladá zpěvačka.

zdroj článku: brnensky.denik.cz

Foto z akce:
image host image host image host image host image host

Ewa Farna sekla se školou, dává přednost kariéře

24. října 2013 v 16:53 | Klimik
Zpěvačka Ewa Farna po roce ukončila studium práv na polské univerzitě. Denní studium v Polsku spolu s hudební kariérou v Česku nešlo skloubit a zpěvačka se rozhodla dát přednost kariéře.Přidej se k nám na Facebook! A nic ti neunikne!


Ewa porotkyní SuperStar + další nové INFO!

6. dubna 2013 v 21:38 | Ewa Farna Fans Web


Vše o Superstar na www.superstar2013.tv

NOVINKY:

 • Ewa připravuje celkem 4 desky! 4 komerční desku jak v CZ tak PL, a také Jazzovu v CZ i PL!!!!!
 • FansWeb připravuje návrat!
 • Budou nové webové stránky Ewy: www.ewafarna.cz
 • Než FansWeb se pořádně rozjede bude víc infa na našem facebooku! (odkaz: http://www.facebook.com/pages/Ewa-Farna-Fans-Web/207531919264777?group_id=0 )
 • Na našem FB najdete nové fotky Ewy!
 • Teší se na Vás zcela nový team administrátorů!
 • Budou celkem 3!
 • Více info již brzy :)

Těšíme se na Vaši návštěvu :)
Team Ewa Farna Fans Web


Přidej se k nám na Facebook! A nic ti neunikne!
BITWA NA GLOSY má na FANSWEBU svou vlastní rubriku s námi Vám nic neutečě!


Ewa Farna po nehodě: Vylétám z hnízda!

12. září 2012 v 18:17 | Klimik

Zpěvačka Ewa Farna (19) zažívá teď období, které by raději vymazala z paměti. Je jako vyměněná, nesměje se, nevtipkuje a o autonehodě, která se stala cestou z maturitního večírku, mlčí. "Kdo to nezažil, nepochopí… Není to příjemné," říká zamyšleně.

Jak jste dnes přijela?

"Je mi jasné, kam tou otázkou míříte, ale o autě a nehodě se bavit nebudu."
Chápu vás, ale právě o tom se teď všude mluví…
"Zaplatila jsem pokutu 35 tisíc, sebrali mi řidičák a je to pro mě uzavřená záležitost. Mám před sebou jiné věci."
Myslíte vysokoškolská studia?
"Ano, na konci října nastupuju na práva ve Varšavě, vylétám z hnízda a zatím netuším, co mě čeká. Bydlet budu s kamarádkami v jednom bytě, znám se s nimi už od střední školy."
Vyměníte tedy v životě nahrávací studia za soudní síň?
"Jsem důkazem toho, že zpívat můžete i bez konzervatoře, ale práva bez vzdělání prostě nedáte. Zajímám se o autorské právo, protože každý den vlastně přicházím do kontaktu se smlouvami."
Ewa Farna přišla po nehodě o řidičák.
Ewa Farna přišla po nehodě o řidičák.
Autor: Archiv Blesku

Autorské právo… Už jste s tím měla nějaký problém?
"Ne, mám na to management, který se o vše stará. Ale je pravda, za mnou přišel jednou fanoušek a chtěl, abych se mu podepsala. Na poslední chvíli jsem si všimla, že je na papíře číslo nějakého bankovního konta."
Jak jste reagovala?
"Nepodepsala jsem se a než jsem se stačila zeptat, co to znamená, byl pryč. Od té doby podpisuji jen prázdné papíry nebo na ně něco kreslím."
Přitahujete takové týpky?
"Pár zvláštních lidí se kolem mě pohybuje. Každou sobotu třeba zazvoní zvonek a u prahu mi leží kytice růží s dopisem. Kdybych prý něco potřebovala, tak je mi ON k dispozici."
To zní romanticky…
"To ano, ale taky jsem dostala tašku, ve které bylo spodní prádlo s podvazky a klíče od bytu. To už tak romanticky nezní, co? Taky se pár fanoušků ubytovalo ve stanu před domem. S tím člověk nic nenadělá, ale asi každému by bylo nepříjemné kdyby lide nerespektovali vaše soukromí."
Jak na takové situace reagujete vy?
"Jakmile bych začala na něco takového reagovat, rozkřikne se to a bude to ještě horší. Takže s fanoušky se vždy rada potkám na koncertech, na srazech, na autogramiádách. Můj dum je ale i domovem mé rodiny a tam je to opravdu soukromá zóna. "
Ewa už je skoro rok sama, ale nikoho nehledá.
Ewa už je skoro rok sama, ale nikoho nehledá.
Autor: archiv Blesku

Mužská náruč, která by vás chránila tu není?
"Není. Jsem už skoro rok sama. Nikoho nehledám a ani nechci. Ale možná, teď když se Johnny Deep rozešel s Vanessou, tak bych si před ten jeho barák mohla postavit stan a počkat si na něj." (usmívá se)
Můžete si vůbec najít kamarády a přítele aniž byste měla podezření, že vás chtějí jen využít?
"Není to snadné. Mam několik z dětství, že školy i kapel. Chlapy na ulici taky neoslovuji a seznámit se s někým? To si neumím představit, musí to jít přirozenou cestou."
V kapele máte jen samé chlapy…
"Jo, ženskou bych tam nesnesla. Jednou s námi jela na turné klávesistka, ta byla zlata, ale mam to proste jinak. Potřebuji být na pódiu a mít za sebou ten mužský background."
Hádáte se v kapele?
"Ne, skoro vůbec. Známe se téměř dokonale, víme o sobě snad vše. Trávíme spolu tolik času, že se divím, že netrpíme ani ponorkou. A že by po čtrnácti hodinách denně v dodávce na koncert do Polska klidně přijít mohlo."
V Polsku vystupujete hodně často. Je mezi Poláky a Čechy nějaký výrazný rozdíl?
"Na koncertech jsou Poláci živelnější. Jdou se podívat na někoho koho znají, nebo o něm četli, a jsou nadšení. U nás je to spíš - Tak se ukaž, holčičko! Na druhou stranu oni zase řeší maličkosti a hlouposti. Třeba proč mám na sobě zrovna tohle tričko a jsou schopni se o tom bavit měsíce. Co se týče práce, vypadá to tam trochu jinak, což samozřejmě souvisí s rozpočtem, který mají k dispozici. Focení třeba trvá celý den, tři dny se řeší styling, oblečení se šije přímo na mně. Fotila jsem nedávno titulní stranu jednoho časopisu, který má domovskou základnu v Londýně, a ve studiu seděl šéfredaktor, redaktor, fotograf, a dokonce přijel i zástupe šéfredaktora z Británie a hlídal to."
Takže jste byla za hvězdu?
"To si nemyslím. (usmívá se). Ale věřte mi, že jsem docela ráda, když přijedu sem a focení je za hodinu hotové a bez zbytečných průtahů. Mám totiž totální spánkový deficit. Spím tak tři hodiny denně, potřebuju to dohnat. Víte, že už jsem neměla dva roky dovolenou?"
Myslela jsem, že si ji můžete dopřát s klidem kdykoliv…
"Omyl! Na to není čas! Teď sedím nad texty a muzikou. Snažím se dělat na desce, která vyjde v češtině i polštině zároveň. Hledám textaře a zkouším i něco sama. Takže o dovolené si můžu nechat jen zdát. A jakmile nastoupím na školu, kde mám denní studium, budu mít definitivní utrum."


Přidej se k nám na Facebook! A nic ti neunikne!

Ewa Farna poprvé po nehodě na veřejnosti: Vypadala jako Nšoči a přiznala čtyři panáky

28. června 2012 v 8:34 | Klimik


Zpěvačka Ewa Farna (18), která koncem května bourala opilá a zdemolovala své auto, se poprvé od havárie objevila ve společnosti. Na křtu desky Blázinec jsme ji vyzpovídali a jako prvním nám tak zpěvačka ze svého pohledu popsala své pocity ohledně nehody. "Lituju toho, udělala jsem chybu. Zpovídat se jednou budu až Bohu," řekla Super.cz Farna. Podívejte se na video, v kterém Ewa, jež vypadala jako dcera náčelníka Apačů Nšoči, o nehodě mluví.
Ta sice již rozhovor po události poskytla, vždy ale zprostředkovaně přes manažerku, a tak nebylo jisté, zda nejsou její odpovědi nějak upravované. Farna hovořila klidně a jako by byla na otázky od svého týmu dokonale připravená. Jako dobře namazaný stroj.
"Nepotřebuju si chránit image slušný holky. Jaká jsem na pódiu, taková jsem i v soukromí," říká Ewa. Té po havárii zůstalo pár oděrek na nohou, které skryla pod kalhotami. Se šrámy na duši to bude horší. "Ještě to chvíli potrvá, než se zahojí," ví dobře Ewa. Veřejnost jí velmi vyčítala obhajobu, že nebyla opilá, i když policie uvedla, že v krvi měla 0,8 promile alkoholu. "Nechtěla jsem lhát, psala jsem to ještě z nemocnice. Před nehodou jsem měla od pěti do jedenácti čtyři drinky, bylo to sladké. Nevěděla jsem, že nemohu ještě za volant. Mrzí mě to. Nejsem zvyklá na alkohol," kaje se pěvecká hvězda. Tu hrozně bolelo, že se o ní v souvislosti s alkoholem píše a tak raději dala na rady neuroložky a na čas se zbavila internetu, aby si o sobě nemohla nic negativního přečíst. Nyní už ale pracuje, čeká ji šňůra koncertů i letní festival.
Na křest alba Blázinec, kde kromě ní zpívá i Bára Basiková, Xindl X, Tomáš Hanák a další a kde v songu o autismu pěje o marocké dívce, přišla divoce oblečená. "Asi bych s tím na ulici nešla, ale není to úplně mimo. Jen je to trochu barevné. Koupila jsem si to před chvílí," uvedla. "Tu desku bych chtěla doporučit, protože je to projekt neskutečně fajn lidí. Pokud mě chcete slyšet v jiném než rockovém provedení, máte šanci," vzkazuje Farna.
Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna poprvé od nehody na veřejnosti: Usměvavá indiánka

28. června 2012 v 8:32 | Klimik
Zpěvačka Ewa Farna (18), která před dvěma týdny bourala, když řídila pod vlivem alkoholu, se poprvé od děsivě vypadající nehody objevila na veřejnosti. Na křest CD přišla bez šrámu na těle, ale se šrámy na duši.
Farna před několika týdny změnila barvu vlasů z hnědé na červenou a na křest CD Blázinec dorazila s image indiánky. Do rudé kštice si dala čelenku a oblékla barevný svetr. Ewa se objevila na veřejnosti poprvé od 21. května, kdy den po složení zkoušky dospělosti ráno bourala.
"Blázinec je projekt mého bývalého kapelníka Honzy Lstibůrka a výtečného textaře Robina Krále již nyní vychází na CD a můžete tam slyšet vtipno-depresivní... Písničky o duševních poruchách v podání takových umělců jako třeba Jiří Suchý, Marek Eben, Tomáš Hanák, Tomáš Klus, či Ivan Hlas... Já se vtělím do podoby autistky," nešetřila chválou Farna.

Osudná nehoda

Po příjezdu policie k nehodě Farne se zjistilo, že před jízdou požila alkohol. "Žena se podrobila dechové zkoušce a policisté naměřili hodnotu do jednoho promile," potvrdil mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk.
Farna to ale podává jinak. "Opilá jsem nebyla. Skutečnou příčinou nehody byla nesmírná únava po pár neprospaných nocích před maturitou. Usnula jsem během jízdy a sjela ze silnice. Auto je naprosto zničené, já jsem však díky bohu zřejmě v pořádku. Nejdůležitější pro mě je, že jsem nikomu neublížila," svěřila se zpěvačka svým fanouškům na sociální síti. Ewa přijde o řidičský průkaz a hrozí jí pokuta až do výše dvaceti tisíc korun.
Jak k děsivé havárii došlo? "Jela zrovna proti mně, když náhle sjela mimo vozovku a převrátila se přes střechu o stoosmdesát stupňů," popsal Blesku svědek nehody.

Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna: O nehodě jsem radši nečetla, poradila mi to doktorka

28. června 2012 v 8:31 | Klimik
Dva týdny po autonehodě se Ewa Farna poprvé objevila ve společnosti. Cítí se už dobře, ale šrámy na psychice prý bude mít ještě dlouho. "Já si své sankce, jak finanční, tak psychické, vyžeru," řekla pro iDNES.cz zpěvačka.


Ewa Farna sice po nehodě přišla o řidičský průkaz a dostala pokutu, ale pro ni je prý horším trestem narušená psychika.
"Myslela jsem si, že je to už relativně v pořádku, zřejmě ty šrámy na psychice ještě zůstanou, což je dobře, protože to buduje jistou pokoru vůči tomu, co se kolem děje. Ta chyba se stala, já jsem ji udělala a lidi, kteří na tu moji chybu čekali, se tak dočkali," řekla zpěvačka dva týdny po nešťastné události.
"Já si plně uvědomuji, co jsem udělala. Je to pro mě škola života a vlastně druhá maturita. Jen doufám, že to všechno kolem pomine. Já to vlastně nečtu, nezapla jsem internet od té doby, protože mi to paní doktorka doporučila. Takže sedím doma, odpočívám, koukám se na Dr. House," prozradila Farna.
Zpěvačka opět tvrdila, že neřídila opilá. Sice den předtím oslavovala, ale sedm hodin před jízdou už nepila.
"Mít předtím čtyři drinky se bohužel odrazí, protože já nejsem člověk, který je na alkohol zvyklý. Navíc jsem měla stresy, moc jsem nejedla a ani nemám zkušenost s tím, že alkohol může v těle zůstat tak dlouho. Moje největší chyba byla, že jsem unavená sedla za volant, a to si bohužel neodpustím. Zároveň vím, že už to nikdy neudělám, a jsem strašně ráda, že se nikomu nic nestalo," prohlásila zpěvačka, která se objevila na křtu CD Blázinec.
"Nejsem tady, abych si nějak vylepšila svoji image, jak o tom psali v Polsku, že mám potřebu si teď jakoby zase vrátit zpátky poker face té slušné holky. Já jsem nikdy tuto image neměla. Chci jen říct, že je mi to líto, dávejte na sebe pozor a já si své sankce, jak finanční, tak psychické, vyžeru," dodala zpěvačka, která na albu nazpívala píseň Autistka.
"Tušila jsem zhruba, o co jde. Ale abych se trošku víc do toho dostala, tak jsem něco četla na internetu, ale bylo to popsáno takovou terminologií, že jsem s tím měla problémy. Viděla jsem film Rainman, mám v okolí jednoho takového člověka. Ale tím, že nejsem herečka, jsem to nemohla úplně prodat. Tak jsem si prostě ve studiu zhasla, kývala jsem se a zpívala bez jakéhokoliv emočního přídavku," prozradila Farna.
Kromě Ewy na desce Blázinec od autorské dvojice Jan Lstibůrek a Robin Král zazpívali o nejrůznějších psychických poruchách také Jiří Suchý, Tomáš Klus, Bára Basiková, Iva Pazderková, Marek Eben, Wabi Daněk, Xindl X, Ivan Hlas nebo David Koller (více zde).

Ewa Farna: Tatínkova (zlobivá) holčička

28. června 2012 v 8:27 | Klimik
Začneme štěstím v neštěstí. Je to jen pár dní, co čerstvá maturantka Ewa Farna zažila nepříjemnou autonehodu. Při pohledu na zdemolovaný vrak jejího zánovního vozu běhal mráz po zádech. Je až neuvěřitelné, že vůbec přežila, natož jen s drobnými oděrkami. Šlo o vůbec první "exces" populární zpěvačky, jejíž život se dosud řídil velmi přísnými pravidly.

Ewa Farna je Eminem. Tvrdí to překladač Google

28. června 2012 v 8:25 | KlimikZpěvačka Ewa Farna má špatné období. Po ošklivé bouračce, při které zničila své auto a navíc měla zbytkový alkohol v krvi, si z ní někdo utahuje na internetu. Překladač firmy Google z ní totiž dělá Eminema.
Když do internetového překladače Google zadáte jméno Ewa Farna a necháte ho přeložit do nějakého jiného jazyka, objeví se v něm slovo Eminem. Pravděpodobně jde o hříčku internetových specialistů z Google v Polsku nebo Česku. V překladu z jiného jazyka než polštiny totiž vtípek nefunguje.

Ewa Farna: Nikdy bych nesedla za volant přímo od skleničky

28. června 2012 v 8:21 | Klimik
Osmnáctiletá zpěvačka Ewa Farna, která měla v úterý ráno autonehodu, je už z nemocnice doma. Jak sama říká, je zázrak, že nehodu vůbec přežila, protože její auto je úplně na odpis. V exkluzivním rozhovoru pro iDNES.cz přiznala, že den předtím s kamarády slavila maturitu. Sedm hodin před jízdou však už vůbec nepila.

Ewa Farna Viva Comet 2012!

25. února 2012 v 0:08 | Klimik

Ewa vyhrála tři ceny na cenách Viva Comet 2012:) FansWeb pro Vás má jak Ewy vystoupení, tak video jak si Ewa přebírá ceny...


Vystoupení:


Přebírání cen:Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna je tváří SUBWAY! K nakousnutí!

3. února 2012 v 9:17 | Klimik
Ewa Farna je tváří SUBWAY! K nakousnutí!
Největší řetězec s rychlým občerstvením na světě s oblíbenou nabídkou sendvičů "7 s 6", tedy 7 sendvičů s 6 gramy tuku, se stala hitem v celé řadě zemí. SUBWAY podporuje správný životní styl, díky vyváženým nutričním hodnotám a nízkému obsahu soli. V loňském roce probíhala kampaň "Sub of the Day", jejíž tváří se stala zpěvačka Ewa Farna. Vrcholem celé akce byla soutěž, večeře s Ewou, jenž nakonec získal patnáctiletý Adam Štalmach z Pusté Polomi!
"Sub of the Day", nebo-li každý den jiný sendvič za 59 Kč. Značka SUBWAY hledala pro tuto kampaň tvář, jenž bude odpovídat filozofii značky, oblíbená, vždy originální, zkrátka k nakousnutí. V Polsku i České republice se jí stala zpěvačka Ewa Farna. V rámci toho Ewa nafotila sérii sexy fotografií. Součástí projektu byla soutěž, jejíž vítěz, patnáctiletý Adam Štalmach z Pusté Polomi, získal jako výhru jedinečnou večeři v restauraci SUBWAY v Praze-Chodově právě s Ewou Farnou. Také ostatní fanoušci si přišli na své. Do programu byla zařazena autogramiáda a všichni tak měli možnost osobně se setkat se známou a oblíbenou zpěvačkou. Ewa na závěr sama připravila vítězi sendvič SUBWAY. Krátce nato jsme se Ewy zeptali na pár otázek za vás!
• Evo jak se zpěvačka, jako Vy stravuje na svých cestách?
"Nyní příliš necestuji, protože sedím věčně v lavici:-). Když jsem ale na cestách, převážně na velmi dlouhých a náročných a nemám čas chodit do restaurací, ráda udělám pro sebe i pro kapelu svačinku:-)."
• Jak se udržujete ve formě? Cvičení? Zdravá strava? "Bohužel na mnoho aktivit nezbývá čas. Čili pravidelné cvičení či systematicky 5x denně jíst malé dávky, je v tomto životním stylu nesmírně těžké. Když se ale najde chvilka, trochu si zacvičím, snažím se hodně spát a večer do sebe neládovat velkou porci večeře. Místo sušenek si dát jablko apod."
• Který sendvič SUBWAY Vám nejvíce ze všech těch nabízených chutná? "Mám ráda ten s grillovaný kuřecím prsíčkem nebo se šunkou!"
• Stala jste se tváří kampaně Sub of the Day, kde výsledkem je série velmi povedených fotografií. Jak jste si ho užila? "Fotili jsme již mi známým fotografem Ondrou Pýchou, je to profík, moc hezky fotí. Neměla jsem se tudíž čeho obávat a věděla, že i když nepředstavuji normálně holku, na které by měl člověk oči nechat, Ondra to nafotí tak, že se snad úplně neleknete, když mě v restauraci Subway potkáte:-)."
• Co připravujete letos pro své věrné fanoušky? Máte před maturitou, zvládnete vůbec nějaké koncerty? "Letos to bohužel bude trošku omezenější kvůli mé maturitě, ale o prázdninách už zase budu naplno koncertovat. Poprvé mě tak budete moci potkat na sérii festivalu Hrady, na jejichž atmosféru se opravdu nemohu dočkat!"
Čtenáři největšího světového průvodce restauracemi na světě, serveru zagat.com, ocenili v roce 2011 řetězec restaurací, jako nejlepší hned ve třech kategoriích, jako nejzdravější, nejpopulárnější a také jako řetězec s nejlepšími službami zákazníkům. Z dalších prestižních ocenění loňského roku jmenujme cenu MenuMaster, jenž je každý rok udělována prestižním gastronomickým časopisem Nation's Restaurant News. Zde zabodovaly restaurace SUBWAY v kategorii "Inovace pro zdraví". Akce "7 s 6", tedy nabídka sedmi sendvičů, jenž obsahují měně než šest gramů tuku. Pro vaší představu, to je zhruba stejné množství, jež obsahuje jedno slepičí vejce, malá hrstka buráků či půlka avokáda. Všechny sendviče jsou připravovány přímo před očima zákazníků z právě upečeného pečiva a naplněny dle jejich přání, momentální chutě a nálady. Stačí pouze říci obsluze, jakou náplň sendviče si přejí. Restaurace SUBWAY mají také speciální nabídku pro párty v podobě tzv. party platters, sestavených dle přání zákazníků. V České republice byla otevřena první restaurace SUBWAY v roce 2003 v Praze na Malé Straně. V současné době oblíbené sendviče najdete již na osmi místech, v březnu se připravuje otevření další pobočky v Ostravě.

Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna: Nekončím, jen jsem přibrzdila

14. ledna 2012 v 21:52 | Klimik
Ewa Farna (18), naposledy bronzová v Českém slavíkovi, prý končí se zpíváním v Česku. Aspoň tak to uváděla některá média. Třinecká rodačka však tuto fámu vyvrací.Jak potvrdila Korzu, musela jen svoji kariéru trošku přibrzdit.

"Byl to pěkný nesmysl, co jsem se doslechla a viděla v jistém pořadu. Musela jsem pak hodně dlouho vysvětlovat svým fanouškům, že je to absolutní blábol a nesmysl. V Čechách, na Moravě i v Polsku vystupuji dost často a velice ráda. A ani v budoucnu na tom nemíním nic měnit," uvedla Ewa kategoricky.

Ono přibrzdění koncertních akcí zapříčinily její školní povinnosti - je ve čtvrtém ročníku gymnázia, chystá se na maturitu a už také k přijímacím zkouškám na práva.

"Je toho na mě docela dost, ale škola mne baví a doufám, že vše vyjde tak, jak si přeji. Tedy úspěšně odmaturuji a složím přijímačky na právnickou fakultu," informovala Farna.

Přestože o sobě tvrdí, že je studijní typ a má své oblíbené předměty, však má i takové, které - jak říká - nejsou jejím šálkem kávy.

"Mám ráda všechny humanitní, ale moc mne neberou třeba fyzika, matematika nebo chemie. Ale beru to tak, že je musím zvládnout ať chci nebo ne," dodala Ewa Farna.


Přidej se k nám na Facebook!

19.12. Sleduj Best of Ewa Farna!

16. prosince 2011 v 14:00 | Klimik


V pondělí 19.12. 2011 od 12:00 hod. sleduj klipový speciál BEST OF EWA FARNA NA TV ÓČKO!Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna se o Vánocích rozšoupne, na rodině nikdy nešetří

10. prosince 2011 v 8:20 | Klimik
Pro zpěvačku Ewu Farnou (18) neexistují hezčí chvilky, než jsou Vánoce strávené s rodinou. Tuto atmosféru dokonce směle přirovnává k přebírání hudebních cen.


I letos se těší, jak si je v poklidu domova užije.

"Vánoce mám strašně ráda. Je to jedna z mála chvil, kdy se sejdeme s rodinou dohromady, což miluji. A také miluji dávat dárečky. Mnohem víc, než je dostávat," prozradila Korzu třinecká rodačka s tím, že je bude muset co nejdřív začít shánět.

"Hrozně to letí a já ještě nic moc nemám. Co je ale hlavní, těším se na vůni jehličí. Možná je to drzé, ale tohle je skoro stejný pocit jako být na Slavíkovi," říká.

Přestože by si dokázala představit Štědrý den bez dárků, vždycky nějaké nakonec koupí. Na penězích prý rozhodně nešetří.

"Opravdu netuším, kolik jsem za dárky kdy utratila nejvíc, protože kupuji věci, o kterých vím, že udělají druhým radost a že se jim líbí. Ale vím, že to určitě nebylo v desítkách tisíc korun," objasňuje Ewa.

Jedním dechem ale dodává, že o Vánocích by se určitě na nejbližších šetřit nemělo.

"Myslím, že Vánoce jsou svátky, kdy se na rodině rozhodně šetřit nemá. Rodina je přece to největší zlato na světě. Proto se v tento čas za celý rok nejvíce rozšoupnu. A to i letos," dodává s úsměvem bronzová Slavice polské národnosti s českým občanstvím.Přidej se k nám na Facebook!

Ewa má svůj vlastní MP4 přehrávač! + 14.12 Autogramiáda!

10. prosince 2011 v 8:14 | Klimik


Ewa Farna MP4 Přehrávač My AUDIO + přednahrané písně Ewy Farné!
za 749,- v prodejnách TESCO!

Autogramiáda Ewy Farné
14.12.2011 od 17 do 18 hodin v Tesco Nový Smíchov.Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna doklusala na autogramiádu!

2. prosince 2011 v 22:33 | Klimik
Křest Ewy Farne (18) byl tentokrát jiný. Novináři ji zahltili tisícem různých otázek, které s novým albem neměly pranic společného.
Ewa Farna se po dlouhém maratonu rozhovorů konečně dostala k autogramiádě. Pár nadšenců si totiž přišlo album podepsat.


Měl to být křest, jakých už Ewa Farna (18) zažila několik. Tentokrát to ale bylo jiné. Novináři ji zahltili tisícem různých otázek, které s novým albem neměly pranic společného. Jmenovatel byl jediný - Tomáš Klus (25). Proč už spolu nejsou? Opravdu se nepohádali? Vídají se ještě? Jak Ewa rozchod nese?


Mladá zpěvačka trpělivě odpovídala na všechno, i když jejím odpovědím ani trochu nevěříme.
"Vůbec nejsem zdrcená a není to nic dramatického. Prostě jsme na sebe neměli čas," odůvodnila rozchod tím nejobvyklejším klišé.


Kdyby chtěli, čas by si na sebe s Tomášem určitě našli. Ewa by nemusela chodit do kina sama, jak to dělává, a on ji pro změnu klidně mohl doprovázet do společnosti.
Ale to se nestalo. Klus se přesvědčil, že Farna je zatím příliš mladá, aby ho dokázala pochopit.


Nyní zpěvačce nezbývá nic jiného, než aby se s tím vyrovnala...Je to Bulvár berte to s rezervou!:)


Přidej se k nám na Facebook!

Ewa Farna vydává živák ze svého narozeninového koncertu!

2. prosince 2011 v 22:21 | Klimik


18 Live, tak zní název živáku, který tento týden na DVD a CD vydává zpěvačka Ewa Farna. Zaznamenává nedávný koncert, který se při příležitosti osmnáctých narozenin odehrál v brněnské hale Vodova.

DVD verze obsahuje jedenadvacet písní a jako bonus tři videoklipy a dokument, audioverze je sestříhána na a čítá dvanáct skladeb. Mezi jinými se zde objevuje i novinka Sama sobě.

Tracklist:

DVD

Měls mě vůbec rád
Boží mlejny
Jaký to je
Bez tebe to zkouším
Směj se
Toxique girls
La la laj
Ty jsi král
Břehy ve tmách
Nebojim se
Ponorka
Ticho
Kdo víc dá?
Virtuální
Maska
Sama sobě
Jen tak
Obrazová víla
Vyřvi se!
Toužím
Déšť

CD

Měls mě vůbec rád
Boží mlejny
Bez tebe
Toxique girls
Břehy ve tmách
Nebojim se
Ticho
Maska
Sama sobě
Vyřvi se!
Toužím
Déšť
Přidej se k nám na Facebook!

Ewa se stala tváří Study.cz!

2. prosince 2011 v 21:41 | Klimik

Ewa se stala tváří jazykových kurzů! www.study.czPřidej se k nám na Facebook!

Výsledky ankety Český Slavík Mattoni!

26. listopadu 2011 v 23:13 | Klimik

Slavík už skončil a my pro Vás máme kompletní výsledky ankety!

Zpěváci
 1. Gott Karel
 2. Klus Tomáš
 3. David Michal
Zpěvačky
 1. Bílá Lucie
 2. Vondráčková Lucie
 3. Farna Ewa
Skupiny
 1. Kabát
 2. Nightwork
 3. Chinaski
Objev roku
 • Gunčíková Gabriela
Slavíci bez hranic
 • No Name
Skokan roku
 • Bagarová Monika
MTV - nejlepší videoklip roku 2011
 • Charlie Straight
Absolutní slavík
 • Bílá Lucie
Přidej se k nám na Facebook!
 
 

Reklama